Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Київстар»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2014, 14:23 #2342966   #1781
Pora
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет Київстар

Цитата
Допис від AlexDv Переглянути допис
Це ви маєте наувазі, поставили таку невелику прямокутну коробку, розміром, наприклад, як ящик для взуття?

Так.Звітам йде 1 кабель до мого знайомого на 8 пов а всі решта здаху в трубці збоку біля тої коробки високовато там точно сказати неможу но 1 кабель звітам йде до мого знайомого 100%

Востаннє редагував Pora: 07.02.2014 о 14:29.
Pora зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2014, 14:32 #2342976   #1782
AlexDv
Типово Відповідь: Інтернет Київстар

Цитата
Допис від Pora Переглянути допис
Так.Звітам йде 1 кабель до мого знайомого на 8 пов а всі решта здаху в трубці збоку біля тої коробки... чи від неї високо точно сказати неможу но 1 кабель звітам йде до мого знайомого 100%
Це є НЕ центральне обладнання, в ньому немає свічів, це, так щоб ви зрозуміли, "продовжувач" чи "переноска" ті кабелі що в трубці йдуть до центрального обладнання. Ваш кабель підєднаний якраз до одного з тих кабелів, які є в тій трубці.
Тому якщо додати метраж того кабелю, що в трубці + ваш кабель, то тереотично могло б вийти 115 метрів, хоча це рідкість. Або щось на лінії коротить і оператору сигнал повертається, відповідно він бачить в 2 рази більший метраж.
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2014, 14:44 #2342986   #1783
Pora
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет Київстар

Цитата
Допис від AlexDv Переглянути допис
Це є НЕ центральне обладнання, в ньому немає свічів, це, так щоб ви зрозуміли, "продовжувач" чи "переноска" ті кабелі що в трубці йдуть до центрального обладнання. Ваш кабель підєднаний якраз до одного з тих кабелів, які є в тій трубці.
Тому якщо додати метраж того кабелю, що в трубці + ваш кабель, то тереотично могло б вийти 115 метрів, хоча це рідкість. Або щось на лінії коротить і оператору сигнал повертається, відповідно він бачить в 2 рази більший метраж.
Спасибі не знав. Мені дріт дали запасом мб і занато...так як кабель і ПК буде стояти вдругій кімнаті але всеодно того кабелю забагато... но що робити коли кабель обріжут і... всеодно буде 100 метрів хотя сумніваюся тоді що робити? Бо мене такий інтернет задовбав вже в іграх великий пінг* під 100+ а був 40-60 також йотуб тормозе сильно
Pora зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2014, 15:11 #2343017   #1784
AlexDv
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Якщо спідтест стабільно показує 9-10 мегабіт, замість 80, то можливий варіант, що вас втикнули в чужий порт, або праметри мережевої карти стоять на 10-ти мегабітному режимі.
Якщо завеликий метраж і комп не витягує на 100-мегабітному режимі, то монтажники могли поставити 10-ти мегабітний режим, щоб у вас був хоча б якийсь інтернет.
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2014, 15:21 #2343026   #1785
Pora
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від AlexDv Переглянути допис
Якщо спідтест стабільно показує 9-10 мегабіт, замість 80, то можливий варіант, що вас втикнули в чужий порт, або праметри мережевої карти стоять на 10-ти мегабітному режимі.
Якщо завеликий метраж і комп не витягує на 100-мегабітному режимі, то монтажники могли поставити 10-ти мегабітний режим, щоб у вас був хоча б якийсь інтернет.
Ясно треба визовати хлопців і хай виясняють що і як но 100мб стоїть в сеті
Pora зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2014, 16:27 #2343058   #1786
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

В мене також зараз проблема з ними, проклали 135 метрів кабелю, інет нормлаьно заводиться тільки коли мереджева в режимі 10 мб, київстар вибачився, і сказав що майстер не мав мені прокладати нет, так як то дуже далеко, і я можу надалі просто неоплачувати, інтернет вимкнеться сам. Помогли сильно)
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2014, 16:56 #2343074   #1787
Pora
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
В мене також зараз проблема з ними, проклали 135 метрів кабелю, інет нормлаьно заводиться тільки коли мереджева в режимі 10 мб, київстар вибачився, і сказав що майстер не мав мені прокладати нет, так як то дуже далеко, і я можу надалі просто неоплачувати, інтернет вимкнеться сам. Помогли сильно)
ВСІМ ДОБРА!!! нахрена це треба було робити з цими підїздами... В мене 115 як писав вище в мене ще клубочок дроту на запаску лежить якоби ремон буде мб як відрізати то буде норм як ні ТО ХЗ))) Як непомиляюся Бітер в мому підїзді має свіч і воля і там труба зразу на центральний стояк йде а київ якоби збоку це добавляє 10-20 метрів
Pora зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2014, 19:10 #2343151   #1788
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

В мене прикол в тому що їхній ящик стоїть в 3 підїзді, на 5 !! поверсі)) а я живу в 7 підїзді на 3 поверсі. От кабель іде з 5 поверху в підвал, підвалом до мого піїзду і і до мене в квартиру. Мені радили за свої гроші кинути гідний мідний кабель. Я би то зробив, тіки чи воно поможе, хто шо порадить?
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2014, 19:32 #2343175   #1789
AlexDv
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
В мене прикол в тому що їхній ящик стоїть в 3 підїзді, на 5 !! поверсі)) а я живу в 7 підїзді на 3 поверсі. От кабель іде з 5 поверху в підвал, підвалом до мого піїзду і і до мене в квартиру. Мені радили за свої гроші кинути гідний мідний кабель. Я би то зробив, тіки чи воно поможе, хто шо порадить?
Поможе, мідний витянге на 50% більший метраж, але буде дороговато. 135*2 або 2.50грн = 270-340 грн.
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 10:36 #2343451   #1790
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Народ, скажіть, у вас КС ріже віддачу на торренті?
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 12:07 #2343483   #1791
Pora
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від DezDemon Переглянути допис
В мене прикол в тому що їхній ящик стоїть в 3 підїзді, на 5 !! поверсі)) а я живу в 7 підїзді на 3 поверсі. От кабель іде з 5 поверху в підвал, підвалом до мого піїзду і і до мене в квартиру. Мені радили за свої гроші кинути гідний мідний кабель. Я би то зробив, тіки чи воно поможе, хто шо порадить?
Доречі говорив вчора знайомим тоже мені таке радив мій старий кабель який висить без діла за вікном мідний брав десь по 2 грн 2-3 роки назад тому ним задоволений тільки вчому прикол вони ще за роботу візьмут 100 верняк я так подумав мб взагалі до Воля підключитися вних зразу свіч в мому підїзді а Київстароаський в сусідьному Ці довбану 10 мб це жопа

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від AlexDv Переглянути допис
Поможе, мідний витянге на 50% більший метраж, але буде дороговато. 135*2 або 2.50грн = 270-340 грн.
Де такі продають? В центрі за Франком?

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Народ, скажіть, у вас КС ріже віддачу на торренті?
що за КС Київстар? Так всіх всіх зараз стоїть по 10мб дякувати розумним людям))) Раджу тобі подзвонити до оператора і щоб пропінгував тобі кабель якщо буде більше 100 метрів то ласкаво просиму в наш клуб лузерів на 1мб

Востаннє редагував Pora: 08.02.2014 о 12:07. Причина: Пізніше додано
Pora зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 12:09 #2343488   #1792
trad
Старожил
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Народ, скажіть, у вас КС ріже віддачу на торренті?
не замічав. якщо меньше на 15-20% - для торрентів це нормально.
trad зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 12:21 #2343497   #1793
AlexDv
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Pora Переглянути допис
Де такі продають? В центрі за Франком?
За Франком, тобто "електро", біля адідасу, як зайти в арку, магазин "берека", біля Затишку є комп. магазин, ну і на базарі само собою пошукати, ціни відрізняються всюди.
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 12:28 #2343501   #1794
Pora
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від AlexDv Переглянути допис
За Франком, тобто "електро", біля адідасу, як зайти в арку, магазин "берека", біля Затишку є комп. магазин, ну і на базарі само собою пошукати, ціни відрізняються всюди.
Так йдуть мідні кабель том екран ізоляція і ще одна ізоляція так? Мідна вита пара? Бо в мене йде Дріт з свіча на суд підїзді в сплітер і том домене
Pora зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 12:43 #2343503   #1795
AlexDv
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Pora Переглянути допис
Так йдуть мідні кабель том екран ізоляція і ще одна ізоляція так? Мідна вита пара? Бо в мене йде Дріт з свіча на суд підїзді в сплітер і том домене
Є багато різних кабелів, мідні екрановані, неекрановані, 4-х жильні, 8-ми жильні, для внутрішніх чи зовнішніх робіт, відповідно ціна 1.50 - 5 грн за метр (приблизно).
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 12:44 #2343505   #1796
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Рога, ти хоть якісь розділові знаки в реченнях час від часу став, ну там, крапки, коми, бо твої деякі дописи реально важко читати, щоб толком зрозуміти хід твоїх думок.
noname1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prodigy (08.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 13:02 #2343515   #1797
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

trad, та ні, віддача %60 максимум. На іншому форумі теж багато скаржаться на порізку аплоада, тож вирішив по Тернополю дізнатися ситуацію...
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 13:23 #2343528   #1798
Pora
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
Рога, ти хоть якісь розділові знаки в реченнях час від часу став, ну там, крапки, коми, бо твої деякі дописи реально важко читати, щоб толком зрозуміти хід твоїх думок.
В мене тарифний план *Дружній*. Нещодавно майстри мене підключили на кабель який йде через стояк.Тепер в мене впала швидкість з 80мб до10 мб. Дзвонив до оператора, щоб пропінгував кабель каже 115 метрів. Тепер думаю в чому причина в метрах, чи битий порт?
Pora зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 13:25 #2343529   #1799
AlexDv
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від Pora Переглянути допис
В мене тарифний план *Дружній*. Нещодавно майстри мене підключили на кабель який йде через стояк.Тепер в мене впала швидкість з 80мб до10 мб. Дзвонив до оператора, щоб пропінгував кабель каже 115 метрів. Тепер думаю в чому причина в метрах, чи битий порт?
Могли втикнути не в той порт, перевіряється прсто, з чужого порта бонуси не скидаються.
Або метраж...
AlexDv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2014, 13:31 #2343531   #1800
Pora
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від AlexDv Переглянути допис
Могли втикнути не в той порт, перевіряється прсто, з чужого порта бонуси не скидаються.
Або метраж...
А якщо причина в метрах? Як вийти з кризової ситуації??
Pora зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:13.