Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Тренажерний зал Текстильник sportzal.at.ua

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.01.2012, 19:43 #1854808   #61
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Тренажерний зал Текстильник sportzal.at.ua

докладаю...нині тав був ажіотаж, не було чим дихнути...такого давно не було) на мою думку це люди після свят виводять ковбаси, кутю, горілку і тд з організму))
BadBoy зараз поза форумом  
Старий 24.01.2012, 21:25 #1854867   #62
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Тренажерний зал Текстильник sportzal.at.ua

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
докладаю...нині тав був ажіотаж, не було чим дихнути...такого давно не було) на мою думку це люди після свят виводять ковбаси, кутю, горілку і тд з організму))
після свят там завжди ажіотаж, походять пару раз думають сало за треніровку чи дві злетить і перестають ходити, саме гірше бісить, коли ти прийшов позайматись, попрацювати а ці дурнушки, чи пацани підлітки тупо на тренажерах дуркують, дич одним словом, а ти стоїш чекаєш... ррр повбивала б

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Доречі, сьогодні мав з собою фотоапарат, фотографував друга, але частина залу в кадр попала:
Ціхоцько з гантелями чи шо ?

Востаннє редагував Wild Orchid: 24.01.2012 о 21:25. Причина: Пізніше додано
Wild Orchid зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (24.01.2012), Ікебан (06.02.2012)
Старий 25.01.2012, 15:36 #1855346   #63
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Тренажерний зал Текстильник sportzal.at.ua

О, ти Андрія бачу знаєш. Ага, воно. То якраз він мене заагітував піти в зал .
Доречі панове, активніше ходимо в зал. активніше. Бо сьогодні помітив там дівчину з макіяжем непоганим. А отже вийшла вона в зал не тільки з цілью форму підтримати(а форми там були "огого" в плані витонченості), а й "ловлі чоловіків на живца"(інакше чому б в зал макіяж наносити) . Так що не втрачаєм свого шансу і починаєм відвідувати зал, панове
erazel зараз поза форумом  
Старий 25.01.2012, 17:19 #1855431   #64
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Тренажерний зал Текстильник sportzal.at.ua

Ну з тими макіяжами і парфюмами це просто гон, на якого того самого воно в залі здалося, ну якшо до клубу то сайдьот а так лише викликає подив і сміх, чи може в когось якісь комплекси, тіпа я такая вся такая без макіяжу навіть сміття з дому не виношу. Якшо в залі реально хоч поправити фігуру відповідними вправами, то не спотівши нічого не вийде, а з макіяжем парфюмами, це якийсь гон, думаю самій дівчині не комфортно, шей постійно паритися шо б туш не потекла
Кароче чим простіше тим природніше, всі прийшли здоровя поправляти, такшо нема чого стидатися, всі ми неідеальнію
Нормальні пацани це розуміють, такшо дівчата майте на увазі, зал це не показ мод
Narcissus зараз поза форумом  
Старий 25.01.2012, 18:57 #1855506   #65
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Тренажерний зал Текстильник sportzal.at.ua

За чотири роки я вже багато, що бачив але завжди приємно на таких спортсменок дивитися , вони додають більше енергії ніж креатин, вітаміни і тд...своєрідний допінг .
BadBoy зараз поза форумом  
Старий 26.01.2012, 07:49 #1855807   #66
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Тренажерний зал Текстильник sportzal.at.ua

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
О, ти Андрія бачу знаєш. Ага, воно. То якраз він мене заагітував піти в зал .
Доречі панове, активніше ходимо в зал. активніше. Бо сьогодні помітив там дівчину з макіяжем непоганим. А отже вийшла вона в зал не тільки з цілью форму підтримати(а форми там були "огого" в плані витонченості), а й "ловлі чоловіків на живца"(інакше чому б в зал макіяж наносити) . Так що не втрачаєм свого шансу і починаєм відвідувати зал, панове
це жесть, коли приходять дівчата з вечірнім макіяжем, або з побрякушками, сережки, з якими можна вуха відірвати і тд і тп, а це точно, якщо дівчина прийшла з макіяжем, і побрякушками, то вона прийшла НЕ ЗАЙМАТИСЬ. Макіяж і бряскальця тільки заважають, коли пітнієш та вся штукатурка розпливається, а з тими побрякушками травми можна отримати. Ну але то понятно, хто на сьём прийшов, а хто прийшов займатись конктретною справою. А ще я помітила, що справжні мужики ходять в зал і на дівок навіть не заглядають, в них ціль інша
Wild Orchid зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (26.01.2012)
Старий 26.01.2012, 08:37 #1855824   #67
Earl
 
Аватар для Earl
Типово Відповідь: Тренажерний зал Текстильник sportzal.at.ua

Цитата:
Допис від Wild Orchid Переглянути допис
А ще я помітила, що справжні мужики ходять в зал і на дівок навіть не заглядають, в них ціль інша
Еее... Справжні мужики можуть не заглядатись на дівок лише тоді, коли в них вже є справжня жінка. (або декілька )
Earl зараз поза форумом  
Старий 26.01.2012, 08:45 #1855832   #68
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Тренажерний зал Текстильник sportzal.at.ua

Цитата:
Допис від Earl Переглянути допис
Еее... Справжні мужики можуть не заглядатись на дівок лише тоді, коли в них вже є справжня жінка. (або декілька )
як поприсідаєш до потемніння в очах, то певне не дуже будеш заглядати
Narcissus зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:55.