Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.01.2009, 11:11 #798529   #81
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
Та нормальний Іспанський котел, буде працювати поки не поломається. Головне щоб був сервісний центр який би його міг відремонтувати в разі поломки
Вот мені і цікаво хто їх обслуговує у нас, чи це справа тої фірми, але я так поняв шо вона якась муторна...то шо чеку не дали то полюбому собі на карман поставили...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2009, 11:53 #800486   #82
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Вот мені і цікаво хто їх обслуговує у нас, чи це справа тої фірми, але я так поняв шо вона якась муторна...то шо чеку не дали то полюбому собі на карман поставили...
Якщо є всі необхідні документи - то до нас. Ми через місяць будемо їх сервісним центром ( надіюсь )
А потом побачим шо то за котел - стикались ну дуууже мало з ним.
А пока по мойму Ексклюзив на тролейбусні але тра уточняти
тел. Ексклюзиву: 54-25-03, 54-21-35, 43-44-01
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Allehandr0 (20.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2009, 12:03 #800495   #83
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Якщо є всі необхідні документи - то до нас. Ми через місяць будемо їх сервісним центром ( надіюсь )
А потом побачим шо то за котел - стикались ну дуууже мало з ним.
А пока по мойму Ексклюзив на тролейбусні але тра уточняти
тел. Ексклюзиву: 54-25-03, 54-21-35, 43-44-01
Так, помоєму Ексклюзив.
Всі необхідні документи - тут по детальніше......що саме має бути для повноціного сервсу???
Казали нормальний ісп. котел , в нас ванна Рока)))), але не дали ні чеку ніц, ше той гандон шо ставить опалення прийшов , а то такий чєл на піджаку і галстуку 30 слів в секкунду - недовіра страшна...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2009, 12:25 #800517   #84
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

котел вже працює?
Якщо так то:
Талон гарантій з відмітками (печатками) про подаж монтаж і запуск котла.
Далі - в залежності від гар талонів (їх я просто ше не бачив) якщо відривний т очастину повинен був взяти собою і відправити її на київ шоб зареєструвати котел. Якшо не відривний то На своїх бланках виписати акт запуску, копію господарю - оригінал на Київ.
Можу помилятись але так відбується з 80% всіх легально проданих котлів ( є винятки).

Якщо я правий і цього не було зроблено то гарантії як такої немає і можуть бути проблеми при гарантійному ремонті. Тоді ремонт і запчастини лише за гроші!!
pomka зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy.te.ua (31.01.2009), gsv (27.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2009, 16:04 #808888   #85
Andriy7
Banned
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Як на рахунок дозволів? дають? не дають? коли будуть давати? може хтось шось чув?
Andriy7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2009, 17:36 #809003   #86
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від Andriy7 Переглянути допис
Як на рахунок дозволів? дають? не дають? коли будуть давати? може хтось шось чув?
Не дають. Пока мовчать та й сезон опалювальний. Чекаєм весни.......
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.02.2009, 17:29 #844922   #87
Merik
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

В топіку є дуже багато інформації про котли і немає про труби. То які кращі, які критерії вибору?
Merik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 12:45 #849281   #88
sarat
 
Аватар для sarat
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

ІМХО. В Україні є також виробники котлів. Вони використовують імпортну газову апаратуру (зокрема фірми SIT Group). Корпус, різні трубки і т.д. вставляють українці і платять їм українську зарплату. І фіг там шо а я собі буду брати український - хай той фріц сі вдавит своєю модною зарплатою і матьорою маркою.
ТО:Ромка А на рахунок електрики - то ти в корні неправий. Так 1 квт електрики і 1 квт теплової енергії рівні. Але є таке поняття як коефіцієнт використання. Тобто ти використовуєш не завжди 1 квт електрики а , я так думаю, 0,55-0,6 квт/год на 1 квт теплової енергії. А по газі - підійди до включеного котла (тобто до вихідного патрубка) і піднеси руку до нього і ти віддчуєш тепло. В електрики є один мінус - потрібно 3 фази, нову лінію, грубі дроти. А з газом є також ньюанс - він може бути різної теплоємності (к-ть ккал/1м3). А електрику до твого відома на газі іхто не виготовляє. В нас електрику роблять атомні (з урану), теплові (з вугля) і гідроелектростанції і ціна електрики буде зростати лише у звязку з якимись глобальними чинниками а на газ від настрою президента Росії.
sarat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 13:22 #849312   #89
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
ІМХО. В Україні є також виробники котлів. Вони використовують імпортну газову апаратуру (зокрема фірми SIT Group). Корпус, різні трубки і т.д. вставляють українці і платять їм українську зарплату. І фіг там шо а я собі буду брати український - хай той фріц сі вдавит своєю модною зарплатою і матьорою маркою.
Ти думаєш, що в котлі газова автоматика найважливіша? Порівнювати котли які виготовлені в нас і ті які виготовлені в Німеччині, це те саме що прирівняти по якості Таврію до BMW.
Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
ТО:Ромка А на рахунок електрики - то ти в корні неправий. Так 1 квт електрики і 1 квт теплової енергії рівні. Але є таке поняття як коефіцієнт використання. Тобто ти використовуєш не завжди 1 квт електрики а , я так думаю, 0,55-0,6 квт/год на 1 квт теплової енергії. А по газі - підійди до включеного котла (тобто до вихідного патрубка) і піднеси руку до нього і ти віддчуєш тепло. В електрики є один мінус - потрібно 3 фази, нову лінію, грубі дроти. А з газом є також ньюанс - він може бути різної теплоємності (к-ть ккал/1м3). А електрику до твого відома на газі іхто не виготовляє. В нас електрику роблять атомні (з урану), теплові (з вугля) і гідроелектростанції і ціна електрики буде зростати лише у звязку з якимись глобальними чинниками а на газ від настрою президента Росії.
Не вчи людей які вже не один рік працюють з опалювальною технікою. При теперішній ціні на газ 1 Кв тепла отриманий від спалювання газу в 4-5 раз дешевший ніж 1 Кв тепла отриманий від використання елекртоенергії.
YG зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pomka (04.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 15:44 #849469   #90
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
ТО:Ромка А на рахунок електрики - то ти в корні неправий. Так 1 квт електрики і 1 квт теплової енергії рівні. Але є таке поняття як коефіцієнт використання. Тобто ти використовуєш не завжди 1 квт електрики а , я так думаю, 0,55-0,6 квт/год на 1 квт теплової енергії. А по газі - підійди до включеного котла (тобто до вихідного патрубка) і піднеси руку до нього і ти віддчуєш тепло. В електрики є один мінус - потрібно 3 фази, нову лінію, грубі дроти. А з газом є також ньюанс - він може бути різної теплоємності (к-ть ккал/1м3). А електрику до твого відома на газі іхто не виготовляє. В нас електрику роблять атомні (з урану), теплові (з вугля) і гідроелектростанції і ціна електрики буде зростати лише у звязку з якимись глобальними чинниками а на газ від настрою президента Росії.
1. Про електрику. Твої 0,55-0,6 - це ти маєш на увазі 30 хв з години використання електроенергії чи як ти намагаєшся отримати 0,55-0,6 Квт/год??
2. Про "піднеси руку до котла" читай уважно мої пости - я говорив що ККД котла 92 % - 8 іде в трубу . Перевірено!
3. Не обовязково мати 3 фази - просто тяни від щитка окрему лінію де буде котел а я тобі продам 1-фазного котла щоб ти обігрів свою квартиру!
4. "А електрику до твого відома на газі іхто не виготовляє" - де посилання???
я знаю шо планували http://www.rza.org.ua/news/print-127.html

Ціни в нашій країні зростають скоріше всього тому що це вигідно комусь - я так думаю.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 17:24 #849623   #91
sarat
 
Аватар для sarat
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
1. Про електрику. Твої 0,55-0,6 - це ти маєш на увазі 30 хв з години використання електроенергії чи як ти намагаєшся отримати 0,55-0,6 Квт/год??
2. Про "піднеси руку до котла" читай уважно мої пости - я говорив що ККД котла 92 % - 8 іде в трубу . Перевірено!
3. Не обовязково мати 3 фази - просто тяни від щитка окрему лінію де буде котел а я тобі продам 1-фазного котла щоб ти обігрів свою квартиру!
4. "А електрику до твого відома на газі іхто не виготовляє" - де посилання???
я знаю шо планували http://www.rza.org.ua/news/print-127.html

Ціни в нашій країні зростають скоріше всього тому що це вигідно комусь - я так думаю.
1. А як ти думав! ТЕНи включені поперше не всі а частково. По-друге при виході котла на режим (досягнення температури) вони відключаються і вмикаються при потребі. Промислове обладнання, яке використовується для нагріву, напр термопластавтомати, печі і т.д. мають коефіцієнт використання десь 0,7-0,8 від загальної встановленої потужності - бо в них йдуть втрати на нагрів приміщення. Ну а тут ніякого викиду на двір.
2. Ну так а в електричних нема труби. Ти його хоч в кладовці став, а газового тільки на стіну і шоб був вихід на двір і шоб газовщик бачив як там труби йдуть і т.д. В мене дома стоїть вайлант на кухні - чесно кажучи його вигляд трафляє.
3. 1фазний котел - це як мінімум пошло. Навантаження на 1фазу завелике. 6 квт котел на одну фазу це струм 27-28А, підключення дротом це 2х16мм2 як мінімум (добрий газда буде ставити 2х32мм2) - забагато. Коли споживач хоче підключити навантаження більше 5 кВт - то електромережі дозволяють таке робити лише на 3 фази.
4. Ну ссилки тобі не дам але орієнтир дам - книжки по "Електричних станціях і підстанціях". В Тернополі колись в одній котельні біля педагогічного були поставили генератор на газі для живленя насосів. Тоді при ціні газу 17 коп їм 1 квт електрики виходив на 18-19 коп.(електрика з мережі для них коштувала 34 коп) Правда через 5-6 місяців після запуску в експлуатацію того генератора москалі перший раз підняли ціну на газ в 3 рази а місто тоді вклало 1 млн грн в той генератор - шкода їх. А електрику ніхто в маштабах енергогенеруючих компаній в нас неробить на газі.
Єдиний варіант - в Україні є багато природного газу який потрібно очищати від різних домішок. Робити це не вигідно. Хіба вони додумаються як палити забруднений газ.

А на рахунок росту цін є простий закон економіки: ріст попиту обернено пропорційний росту цін. Падає попит - падає збут це нікому точно не вигідно.
sarat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 17:25 #849625   #92
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
3. Не обовязково мати 3 фази - просто тяни від щитка окрему лінію де буде котел, а я тобі продам 1-фазного котла щоб ти обігрів свою квартиру!
А тут ти вроді неправ, запитайся в Володьки чи видають технічні умови на електро котел
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 17:43 #849649   #93
sarat
 
Аватар для sarat
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
Ти думаєш, що в котлі газова автоматика найважливіша? Порівнювати котли які виготовлені в нас і ті які виготовлені в Німеччині, це те саме що прирівняти по якості Таврію до BMW.
Так! Для мене країна виробництва значення немає. Українські виробники також хочуть конкурувати на ринку з імпортними товарами. Те що вони вже стільки років працюють вже є показником що вони витісняють імпортну техніку.

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
Не вчи людей які вже не один рік працюють з опалювальною технікою. При теперішній ціні на газ 1 Кв тепла отриманий від спалювання газу в 4-5 раз дешевший ніж 1 Кв тепла отриманий від використання елекртоенергії.
Я з опалювальною технікою не працюю. Я дивлюся на перспективу. Зараз Тернопільгаз масово лупить ціну. Там є декілька зон цін так от вони зараз роблять перерахунки за минулий рік по вищому тарифу - типу як на лоха. Хто мав 45 коп - то тому тулять 73 коп - авсь люди протуплять і не підрахують скільки вони використали газу за попередній рік. Ціна 1 куб газу для україни коштує 0,4 дол без пдв тобто десь 0,6 з пдв + витрати на транспорт+ прибуток = 1,0 дол мінімум. В нас ціна 0,45 коп. Доки так буде добре?
sarat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 17:58 #849677   #94
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
1. А як ти думав! ТЕНи включені поперше не всі а частково. По-друге при виході котла на режим (досягнення температури) вони відключаються і вмикаються при потребі. Промислове обладнання, яке використовується для нагріву, напр термопластавтомати, печі і т.д. мають коефіцієнт використання десь 0,7-0,8 від загальної встановленої потужності - бо в них йдуть втрати на нагрів приміщення. Ну а тут ніякого викиду на двір.
2. Ну так а в електричних нема труби. Ти його хоч в кладовці став, а газового тільки на стіну і шоб був вихід на двір і шоб газовщик бачив як там труби йдуть і т.д. В мене дома стоїть вайлант на кухні - чесно кажучи його вигляд трафляє.
Якось ти не правильно рахуєш, для того щоб надати телоносію (в даному випадку це вода) 1 Кв тепла, потрібно витратити 1 Кв електроенергії, в такому разі коефіцієнт електрокотла буде не менше 99,5%. При опаленні газом ситуація наступна: питома теплоємність 1 кубометра газу така ж, як 9 кіловат електроенергії. При теперішній ціні на газ 9 Кв теплової енергії будуть нам вартувати 0,49 грн, якщо ми будемо надавати теплову енергію за допомогою електроенргії, то це нам буде вартувати 9 Кв * 0,25 грн = 2,25 грн. Тепер якщо ми 2,25грн поділимо на 0,49грн, то побачимо, що вартість одного кіловата тепла від елекртоенергії нам обійдеться в 4,59 рази дорожче ніж теплова енегрія отримана від спалювання газу!
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 18:01 #849686   #95
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
ЯЦіна 1 куб газу для україни коштує 0,4 дол без пдв тобто десь 0,6 з пдв + витрати на транспорт+ прибуток = 1,0 дол мінімум. В нас ціна 0,45 коп. Доки так буде добре?
А ти думаєш якщо виросте ціна на газ, то ціна на електроенергію залишиться такою як зараз? Можливо в трохи іншій пропорції але ціна на електроенергію теж підніметься
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 18:06 #849690   #96
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

YG, воно то так, ти напевно все правильно рахуєш, але потрібно дивитись в
майбутнє, а саме: скільки скоро почне коштувати газ.
Росія продає газ по 400 з лишнім доларів за тис кубометрів (якщо не правий - виправте) це приблизно дорівнює при теперішньому долару (за курсом нацбанку 7,7)
більше 3000 грн. Отже один куб газу повинен коштувати більше 3 грн. А скоро воно
так і буде.
А електрику ви самі порахували - в еквіваленті 2,25грн.
Робіть висновки.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 18:11 #849699   #97
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
YG, воно то так, ти напевно все правильно рахуєш, але потрібно дивитись в
майбутнє, а саме: скільки скоро почне коштувати газ.
Росія продає газ по 400 з лишнім доларів за тис кубометрів (якщо не правий - виправте) це приблизно дорівнює при теперішньому долару (за курсом нацбанку 7,7)
більше 3000 грн. Отже один куб газу повинен коштувати більше 3 грн. А скоро воно
так і буде.
А електрику ви самі порахували - в еквіваленті 2,25грн.
Робіть висновки.
Та в нас така держава, що якщо 1 куб газу буде вартувати 3 грн, то 1 Кв електроенергії буде вартувати 1,5 грн. Співвідношення буде таке як я порахував, просто циферки зміняться в більшу сторону...
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 18:37 #849724   #98
sarat
 
Аватар для sarat
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
Та в нас така держава, що якщо 1 куб газу буде вартувати 3 грн, то 1 Кв електроенергії буде вартувати 1,5 грн. Співвідношення буде таке як я порахував, просто циферки зміняться в більшу сторону...
Електроенергія виробляється виключно державними на 100% підприємствами. Ціни на електроенергію встановлюються виключно державою (зокрема НКРЕ для населення). Ціни для підприємств на електроенергію встановлюються виключно на диспетчерській нараді коли підсумовується собівартість електроенергії виробленої усіма електростанціями України. Крім того є багатозонний тарифний облік, коли надається знижка на електроенергію від 30% до 60% від тарифу. А коли взагалі відключити газ від квартири то тариф стає нижчим на 20%. З газом є тільки підвищуючі коефіцієнти.

ПС Я прикидав що ціна 1м3 газу для споживача мала би бути 7,70 - не менше
sarat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 18:52 #849744   #99
YG
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
Електроенергія виробляється виключно державними на 100% підприємствами. Ціни на електроенергію встановлюються виключно державою (зокрема НКРЕ для населення). Ціни для підприємств на електроенергію встановлюються виключно на диспетчерській нараді коли підсумовується собівартість електроенергії виробленої усіма електростанціями України. Крім того є багатозонний тарифний облік, коли надається знижка на електроенергію від 30% до 60% від тарифу. А коли взагалі відключити газ від квартири то тариф стає нижчим на 20%. З газом є тільки підвищуючі коефіцієнти.

ПС Я прикидав що ціна 1м3 газу для споживача мала би бути 7,70 - не менше
От коли буде ціна 7 грн за 1 куб газу, то перейдемо на опалення електрикою, якщо це буде вигідно
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2009, 19:27 #849787   #100
sarat
 
Аватар для sarat
Типово Відповідь: Індивідуальне опалення (котел, батареї, фірма виконавець), порадьте хто мав справу!!!

Ага і модний котьол Вайлант викидаєм на металолом бо ніякий ідіот не схоче його купити.
sarat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:15.