Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.06.2011, 12:39 #1674239   #1
KapiToshkA
 
Аватар для KapiToshkA
Типово Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Після минулорічного відпочинку в Судаку хочеться поїхати кудась за кордон. Вибір впав на Туреччину.
Так як це моя перша поїздка за кордон підскажіть як цьому здійснитися.
До яких фірм іти? Який готель краще вибрати? Закордонний паспорт маю.
KapiToshkA зараз поза форумом  
Старий 13.06.2011, 13:46 #1674331   #2
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині

Загальна порада - в Туреччину краще в вересні
Літом там занадто жарко, дорожче, і купа людей.
З початком навчального сезону сім"ї з дітьми пропадають, ціни ідуть вниз, температура понижується до комфортного рівня

А так як на мене Туреччина ідеальна країна по співвідношенню ціна/якість для пляжного и частково пізнавального і спортивного відпочинку.
VT зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (13.06.2011)
Старий 13.06.2011, 14:43 #1674383   #3
KapiToshkA
 
Аватар для KapiToshkA
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

я думаю поїхати десь серидина/кінець серпня.
KapiToshkA зараз поза форумом  
Старий 13.06.2011, 14:59 #1674399   #4
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Цитата:
Допис від KapiToshkA Переглянути допис
я думаю поїхати десь серидина/кінець серпня.
Найгірший період
Якщо нема якихось жорстких обмежень через роботу/навчання, краще середина вересня
VT зараз поза форумом  
Старий 13.06.2011, 15:39 #1674448   #5
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

ВеТе правий, в серпні там пекло. Була в Туреччині в вересні - жарко, але не смертельно, комфортна температура. А взагалі, вважається шо Мармаріс, Белек і Фетхіє-найдорожчі путівки. Мармаріс- для молодіжного відпочинку, там кльово двіжнячити, є де і як, плюс- краса,гори,сосни, бухта нуймовірної краси, там море без хвиль практично, Фетхіє- для дорогого і спокійного, там переважно літні європейці їдуть, Аланія - найдешевше місце, найбільше росіян, ніяких гір, рівнина, Кемер- гори як в Криму, але пляжі переважно галєчні (для мене то, втім, плюс), Сіде- пісочні пляжі, але теж рівнина, гори на горизонті далеко.
То так навскидку В турфірмі зразу чітко кажіть на яку суму ви розраховуєте, на скільки днів хочете їхати і які вимоги до курорту (гори, спокій, пісок і теде) Вони мали б дати на вибір хоч кілька варіантів, тоді засідайте за комп і на топхотелс.ру шукаєте ті готелі і читаєте відгуки відпочиваючих про них і дивитеся рейтинг і всі плюси-мінуси ( безцінна порада,дана мені перед тогорічною Туреччиною). І походіть по кільком фірмам, питайте зразу,через якого оператора вони працюють з Туреччиною, краще їхати через "китів"- Тезтур, Туртесс, бо дрібні оператори можуть налажати з трансфером і зіпсути всьо враження про відпочинок.
Гарної поїздки.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 6:
barvik777 (13.06.2011), castor (13.06.2011), HotUkrainianBoy (13.06.2011), Jane Doe (20.05.2013), KapiToshkA (13.06.2011), VT (13.06.2011)
Старий 13.06.2011, 16:35 #1674502   #6
Kelly
 
Аватар для Kelly
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Їжджу за кордон від "Прем`єр" туру, на Руській. Хороший індивідуальний підхід, знижка відносно ціни оператора на сайті, радили тільки перевірені місця, кожного разу відпочинком були задоволені. Одного разу трапилась неприємність під час поїздки, вирішили все швидко і порядно. Рекомендую. З мого досвіду - поїздка на море за кордон найдешевша в першій половині червня - першій половині липня. На цей період вони мені завжди підбирали тури в хороші місця по дуже хорошій ціні.
Kelly зараз поза форумом  
Старий 14.06.2011, 09:56 #1675074   #7
Jacek900Mhz
 
Аватар для Jacek900Mhz
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

хороша пропозиція від VIP tour
Киев - Египет Шарм Эль Шейх Royal Albatros Moderna 5* Standard AI 30.06.2011 7/8 2Ad $1221
Киев - Египет Шарм Эль Шейх Royal Albatros Moderna 5* Standard AI 30.06.2011 10/11 Есть Есть 2Ad $1478
Jacek900Mhz зараз поза форумом  
Старий 14.06.2011, 10:58 #1675111   #8
Shrek
 
Аватар для Shrek
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Раджу готель Alaiye Resort
Shrek зараз поза форумом  
Старий 14.06.2011, 12:17 #1675157   #9
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

А мені сподобався готель Sumela Garden у Бельдібі (Туреччина). Оптимальне поєднання ціни і якості
Olena123 зараз поза форумом  
Старий 14.06.2011, 12:48 #1675187   #10
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Я не думаю що індивідуальний досвід може бути хорошим показником, не вірю що хтось обїздив хоча б з десяток готелів із тисяч що існують в Туреччині.
Всі готелі що пропонують краще перевіряти на сайтах типу www.tripadvisor.com чи аналогічних російськомовних
VT зараз поза форумом  
Старий 19.05.2013, 08:00 #2209245   #11
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Минулого року літом працював в 5ти зірковому готелі в Тереччині , поділюсь досвідом що там набув.
1. Якіб фотографії готелю гарні не здавались, але в три зірочки і менше їхати не раджу по багатьом причинам.
2. З того що я знаю і де був то неможу сказати що природа десь гірша - усюди гарно (доречі до вищезазначених напрямків додам ще Аланію, Анталію, Сіде) а от на рахунок подвіжувати то треба бути уважним , бо може виявитись що готель ппц крутий але знаходиця фіг знати де від цивілізації.
3. Жінок самих (або з дітьми) відправлять взагалі не раджу (скільки я бачив мам до яких підкатували адміністратори турки і майже всі велись, чесно кажучи був в шоці)
4. На рахунок відзивів то дивитись на букінгу і холідейчеку - це сайти які важливі для готелей і там правдиві відгуки.
5. Алкоголь там лажа повна турки моляться на нашу горілку ))) Я працював в готелі з все включено ультра (це означало що внас безкоштовно мав бути закордонний алкоголь) і весь алкоголь був турецьким просто деякий підробляли щоб здавалось що він з іншої країни , для прикладу літра канадського віскі яке було внас в готелі поштувало по закупці шось 5 доларів.
6. Хочете сидіти за шикарними столам і боб попривас бігали як ошпарені - не скупітся на чайові .(якщо їх лишати можна багато про що домовитись потім з тим офіціантом)

Додано через 3 хвилини
Доречі забув сказати що уважно дивіться який пляж в готелі бо часто бувають з гальки , а це не всі люблять. І коли на рісепшені при вїзді дати пару доларів то може виявитись що якраз звільнився дуже класний номер)

Востаннє редагував LeFt: 19.05.2013 о 08:00. Причина: Пізніше додано
LeFt зараз поза форумом  
Подякували 2:
dango (22.05.2013), Morel (20.05.2013)
Старий 20.05.2013, 12:31 #2209978   #12
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

брав колись путівку в Тропіку нга 3 пов. дуже сподобалось , підібрали . порадили, в абсолюті задоволений.
ОРДА зараз поза форумом  
Старий 21.05.2013, 17:02 #2210835   #13
alimtour
Учасник
 
Аватар для alimtour
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Я не думаю що індивідуальний досвід може бути хорошим показником, не вірю що хтось обїздив хоча б з десяток готелів із тисяч що існують в Туреччині.
Як би вас не дивувало, але щороку об"їжджаємо близько сотні готелів по різних країнах (кожен менеджер по своєму напрямку) і кожен перевіряє їх на власній шкурі (сервіс, номери, харчі тощо).
alimtour зараз поза форумом  
Старий 22.05.2013, 11:43 #2211298   #14
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Цитата:
Допис від Kelly Переглянути допис
Їжджу за кордон від "Прем`єр" туру, на Руській. Хороший індивідуальний підхід, знижка відносно ціни оператора на сайті, радили тільки перевірені місця, кожного разу відпочинком були задоволені.
Теж туди заходив і враження протилежні , ні тобі підходу ні нормальних цін (сказали бомбезні ціни іто так аби відчипились) порівняно з іншими турфірмами ціни неадекватні , дешевше вже через TUI їхати ....
LeFt зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (22.05.2013)
Старий 22.05.2013, 15:16 #2211412   #15
alimtour
Учасник
 
Аватар для alimtour
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

От скажіть, про який підхід може бути мова, коли люди найчастіше самі не знають, чого хочуть?
"Мені щось хороше і по дешевше" - цю абсурдну фразу чую найчастіше.
Спочатку погоджуються на пропозицію (в сліпу), а потім пишуть на форумах, що їм впарили якусь лажу.
Куди б Ви не прийшли бронюватись - спочатку все перегляньте самі (фотки, відео тощо), а потім приймайте рішення, тоді ніколи не буде поганою та агенція, яка Вам продала путівку.

Стосовно цін.
Ціни на тури в Туреччину (Єгипет, ГОА, ОАЕ тощо) не встановлює ні Прем"єр, ні Тропік, і навіть не Алім-Тур.
А ставлять ціни ті туроператори, які формують турпакети. Турпакет - це комплекс основних послуг (грубо готель+переліт).
В Тернополі у всіх фірмах ціни однакові на турпакети. Виключення - відпочинок класу ВІП. Більшість тернополян, на жаль, не можуть собі позволити такі ціни. Хоча такі пропозиції є, а відповідно є і попит.

А різниця в ціні залежить від того, скільки готовий менеджер викласти своїх "кровних", щоб відправити клієнта в Туреччину, а не в іншу фірму.
От Вам і весь підхід

Востаннє редагував alimtour: 22.05.2013 о 15:22.
alimtour зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (12.02.2016)
Старий 22.05.2013, 17:19 #2211498   #16
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

От тобі і підхід )))))))) Ви все самі взнайте передивіться прийдіть до мене зі всім готовим , а я забронюю (здерши непоганий відсоток за 5 хв клацання мишкою). Якщо не секрет де ви працюєте ?
А от на рахунок того що люди з турфірм по готелях їздять і дивляця як там то правда , сам би хотів таку роботу .....

Додано через 6 хвилин
В тому і полягає робота в турфірмі щоб виявити потребу клієнта і його можливості і скомпанувавши це запропонувати йому найоптимальніші варіанти для його відпочинку, і тоді всі будуть довольні.

Востаннє редагував LeFt: 22.05.2013 о 17:19. Причина: Пізніше додано
LeFt зараз поза форумом  
Старий 22.05.2013, 18:15 #2211540   #17
alimtour
Учасник
 
Аватар для alimtour
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
От тобі і підхід
Прошу вибачення - не правильно висловився.

От наприклад за сьогодні в мене було 3 клієнти.

З ними разом на офісі клацали мишкою не по 5 хв., а по 2-3 години !!!, поки знайшли золоту середину між тим, чого клієнт хоче і тим, що він може. А з деякими і не знайшли, перенесли на завтра пошуки (вірніше клієнт завтра прийде, а я сьогодні ще шукатиму до 22 години точно).

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Ви все самі ... передивіться
Я мав на увазі, що в себе в офісі на моніторі показую клієнту і фото, і відео, і ціни, і ділюсь власним досвідом.

Але найчастіше буває зателефонують і хочуть, щоб я їм по телефону щось порадив і словами описав форму басейну, територію та інтер'єр номерів всіх категорій.
Як з тим боротись, якщо людина не хоче прийти і подивитись, де вона буде відпочивати і за що платити шалені бабки?

Востаннє редагував alimtour: 22.05.2013 о 18:15. Причина: Пізніше додано
alimtour зараз поза форумом  
Старий 22.05.2013, 21:37 #2211680   #18
voloda79
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

"От наприклад за сьогодні в мене було 3 клієнти.

З ними разом на офісі клацали мишкою не по 5 хв., а по 2-3 години !!!, поки знайшли золоту середину між тим, чого клієнт хоче і тим, що він може. А з деякими і не знайшли, перенесли на завтра пошуки (вірніше клієнт завтра прийде, а я сьогодні ще шукатиму до 22 години точно)."



Так, на одній фірмі мені наклацали дві години і ще вечері довго клацали а коли поїхав в готель Турція, виявилось, що в них рапотово ремонт в басейні! І що цікаво, путівки в цей готель за тиждень подешевшали а клацальник показував брошури ще за місяць до відїзду. То скільки він наварв? Коли приїхали і я йому передзвонив і розказав про ремонт, він тупо поклав трубку! Ось тобі і клацальник!
voloda79 зараз поза форумом  
Старий 22.05.2013, 22:10 #2211697   #19
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

Нє ну тут тоді ми один одного не зрозуміли , Сорі , якщо по телефону то це дійсно смішно, в принципі я от почав шукати то конкретно для себе оприділив , куда я хочу (країну), скільки зірочок , яку систему харчування я хочу , на яку суму ну і терміни .... Думаю якшо йти в турфірму то хочаб з цими питання треба для себе оприділитись , а вже в офісі щоб мені показали конкретно готелі які підпадають під мої вимоги ну і може підказали якісь нюанси , як краще що і дочого ...

Щодо "сюрпризів" це жесть .... Я коли працював і також приїхала сімя якій дали неточну інфо про готель , так вони в телефонному режимі узгодили і їх зразуж перевезли в іншийготель, такий як вони хотіли. Думаю тут вже грає роль авторитет турфірми чи то туроператора незнаю ...
LeFt зараз поза форумом  
Старий 22.05.2013, 23:13 #2211730   #20
sawwku
Типово Відповідь: Відпочинок в Туреччині. До яких фірм іти? Який готель краще вибрати?

LeFt,
власне про ці і йде мова. Ти хоч трохи розбираєшся в цих всіх НВ, перша лінія і тому подібне. Бо тобі це цікаво і таким чином ти принаймні "на одній хвилі" з турагентом, мож бути впевнений, що не впарить тобі FB, сказавши, що це ALL.

Я теж колись була чайником і не розумілась в тих всіх абревіатурах. Навіть було образливо, коли я такая вся в дольчегабана прийшла в "Алім-Тур", спиталася по чому тури в Турцію, а у відповідь мені, як зараз памятаю:" Девушка, а по чому ковбаса в супермаркеті?!" УУУУХ я тоді обідилась Вже була готова гримнути дверима, але моя українська натура тоді бажала скандалу... Через дві години суперечок на підвищених тонах я вийшла довольна і з заброньованим готелем, а через місяць вже відпочивала в шикарному готелі.
Після того постійно в "Алім-Турі" купую. І що дійсно приємно, коли виникали "сюрпризи" вже в чужій країні, ще ні разу мені в тій фірмі не кинули трубку.

А от кілька тижнів тому мій знайомий брав в них квиток на літак. Також ображався на авіакасира, бо той знижку не хотів дати. Виліт мав бути зі львова дуже рано, але не вилетів, бо сталась пожежа, загорівся двигун вже під час злету. Уявіть собі шок всіх пазажирів, паніка... Мій товариш (з його ж слів) набирає телефон в 5 ранку і... О Чудо!!! Йому відповіли вже за 2 години йому не лише новий квиток дали на той самий день, а й відправили в готель у Львові, бо до вильоту треба було чекати 12 годин.

Добре це чи ні, що авіакасир не скинув 20 грн при ціні квитка в 2000 - судіть самі. Я б після такого ще й фляшку хлопцям принесла :beer:, за те що не розгубились і не кинули людину на призволяще.

Додано через 7 хвилин
voloda79,

В якому столітті ви живете? які брошури? Ціни в неті міняються щохвилини. попалися на гачок з гарним червячком і самі ж за це поплатились, шкода, що помилки бувають ціною у зіпсований відпочинок. давайте краще обговорювати тих, в кого не можна купувати Турцію. Так хоч якась справедливість буде встановлюватись

Востаннє редагував sawwku: 22.05.2013 о 23:13. Причина: Пізніше додано
sawwku зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alimtour (23.05.2013)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:16.