Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Харизмати. Духовний центр "Возрождение". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.10.2013, 17:08 #2284509   #81
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харимати. духовний центр "Возрождение". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Рассел хіба вважав себе безпомилковим? Ні. Чи він був проти щось змінювати - також ні.
Що, що?
Я питаю: оті справжні, хто не відкиеув вчення Рассела і не погодився прийняти нові віражі вашої організації - вони хіба не правіші за вас? Тоді організація розділилася і кожен вважає себе правим.
Чим ви кращі?



Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Про ці помилки знають навіть діти свідків Єгови.
Якби не знали, то не мали б гріха.
А так: не відділилися від тих, хто говорив неправду, прикриваючись іменем Єгови, і продовжують слухатися їх.





Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
то це зроблять правохоронні органи у дуже грубий спосіб. І ніхто небуде розбиративсь хороша це церква ХВЕ чи погана.
ой, це вас хто так уповноважив?
Ви ж негативно ставитеся до правоохоронців, але тут хотіли б їх використати, так?
Може тому вас і ганяють правоохоронці в Росії, бо у вас внутрішнє ставлення таке?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 17:42 #2284526   #82
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Харимати. духовний центр "Возрождение". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якби не знали, то не мали б гріха.
А так: не відділилися від тих, хто говорив неправду, прикриваючись іменем Єгови, і продовжують слухатися їх.
Хто більш заслугоує на довіру - той хто стрвержуе, що безпомилковий, чи той хто визнає і виправляе помилки?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви ж негативно ставитеся до правоохоронців,
Звідки ви це взяли?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Може тому вас і ганяють правоохоронці в Росії, бо у вас внутрішнє ставлення таке?
Ситуація Росіії повязана з політикою уряду. Пятеедсятникам дістаецьтся трозхи менше, алетиж дістаеться.

Додано через 10 хвилин
Новак можете росказхати як можна впіхзнати правдивого вуруючого п ятедесятника? Як відрізнити , його від харизмата, Мунтяна. Аделаджі і ще когось?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я питаю: оті справжні, хто не відкиеув вчення Рассела і не погодився прийняти нові віражі вашої організації - вони хіба не правіші за вас? Тоді організація розділилася і кожен вважає себе правим.
Свідки Єшив ніколи не були послідовниками рассела, Рутерфорда чи ще когось - вони булди послудовниками Христа.. ВОни помилялись і виправляись. Щовам не довподоби?
І таког масового розділення, як серед пятедесятників у свідків єгови ніколи не було.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 14.10.2013 о 17:42. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 18:58 #2284584   #83
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Сергій, ти релігієзнавець? Нафіга ти створюєш теми, які завжди зводяться до одного: "СЄ - рулять, всі решта - гамно!"?

І яке змістове навантаження твого посту? Ти працюєш в 1+1?

Ікебана зачепило за живе малость.
Ти зря кіпішуєш. До знайомства з СЄ я тоже не розумів чому існує така різниця між хрЕстиянами. Наприклад: чому грекокатолики з православними б'ються за церкву, коли б мали бути еталонам ввічливості; чому хрестоносці вбивали мусульман; чому на блясі фашистів був напис "з нами Бог", і вони люто воювали з росіянами-православними,...
Ну а "чудеса" зцілення то взагалі, чудодійні ікони, то взагалі для мене було повним мраком.
Ікебан, хоч вір чоч нє, а відповідь на такі "незрозумілості" я знайшов саме завдячуючи СЄ. Причому ще до того як став СЄ.

Додано через 29 хвилин
Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
1.Охайно вдягнуті люди перепиняють заклопотаних людей на вулиці і розповідають про те, що людина не є другом богу(їй це пропонують), що людина ходить під владою диявола(світом же він править), розповідають про нову землю, яку отримають тільки "правильні віряни".
Не треба ля-ля. Ніхто так не говорить. Якщо маєш щось проти, то запиши розмову на диктофон, і розпитай як їх звати. Це буде аргументом

Цитата Не дай бог, людина зацікавиться або відверто не відшиє - зразу ви напосідаєте! І починається:
Людина може спробувати переконати СЄ в їхній не правоті. Чого такогоь не роблять, Ікебан?

Цитата 2.Постійне нав'язування спілкування і зомбування(одним словом, бо так простіше пояснити) - ви переконуєте на прикладі "незаперечних фактів" оманливість поточної віри "жертви" і в "правдивості" вашої.
Аналогічно. Хай приведе попа на другий раз на діалог з СЄ. Хто-хто а він мав би щось знати. Чого попи ніколи не вступаються за своїх вірян в діалогах з СЄ?

Цитата 3.Далі іде тотальна опіка вашого собору над людиною. Сяють привітні обличчя... А за ними стоять відверті сподівання на винагороду(нову землю, ситі і балакаючі леви тощо).
Так це нормально. Християн мають впізнавати по любові. А про левів написано в Біблії.

Цитата 4.Підміняєте цінності, вириваєте зі звичного кола спілкування - негоже бо спілкуватися з тими, хто тобі намагається завадити бути свідком самого справжнього бога!
Ікебан, завжди так, було, як тільки людина стане на стороні істинної релігії, "ворогами людині стануть її*ж домашні" (Матвія 10:36).


Цитата 5.Інакодумство забороняється
Ти не читаєш всьо що є на сайті. Можна було побачити, що є власна думка. І за яку ніхто не карає.

Цитата і нав'язується місіонерська діяльність
Ну, канєшно. Мені чого до цих пір не нав'язали?

Цитата - людина остаточно втрачає себе і вважає те, про що вона розповідає майбутнім "жертвам" щирою правдою!
Чого жвтрачає. Вона має надію що не помре, буде жити в раю. Якщо втратила себе, то малоймовірно, що вона там затримається. Відійде скоріш за все.
Цитата Відступництво - означає відлучення і смерть.
Це не СЄ вирішують.

P.S. Тепер всім хрЕстиянам-неадекватам намінусувати мені, і конкретно розписати напрямок, куда я маю йти
Не стримуйтеся.

Востаннє редагував Lео: 14.10.2013 о 18:59. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 19:40 #2284645   #84
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Якщо маєш щось проти, то запиши розмову на диктофон
А це законно?
Давно вже приходить думка зробити запис, бажано навіть на відео, особливо після розмов із неординарними свідками. Недавно дві літні жінки перестріли мене і пропонували журнальчик. Я відповів, що маю Біблію, а це краще від їх журнальчика.
У відповідь (це треба було бачити) на мене подивилися, як на дивака і почали розказувати про Керівну Раду, про те, що оці статті в журналі, це така цінність, що куди там мої читання Біблії, треба читати їхній журнал.
Коли я їх спитав, чи знають вони хоч когось із авторів дописів, хто вони, то знову почув: "О-о-о! так то ж Керівна Рада! То ТАКІ люди!" В очах однієї було захоплення, вона аз закочувала очі, говорячи про Керівну раду. Інша дивилася на мене строго і з осудом: Як так, що я не визнаю Велику Керівну Раду і не хочу взяти і прочитати?
Я зрозумів, що цим літнім жінкам просто потрібна була заміна колишньої Керівної і Спрямовуючої сили, яка, устами членів Політбюро, через газету "Правда" писала, як треба жити і що є правильно, а що ні.
І вони знайшли таку заміну в цій Керівній Раді і в тих журналах.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 19:45 #2284649   #85
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я відповів, що маю Біблію
Не видно, що би її застсоовували.
Бо посуті коритсуетсь тлумаченням пятедесятницьких богословів

Проте нахабства винуватити інших вам вистчає. Такі як ви нікроли не підійдуть до знаючог освідка Єгови. Бо живе спілкуванняЮ, цене нет, тде можна сотніраз повтрювати одніі ті самі питання. В живому спілкування зрау стане ясно хто ви.

Додано через 41 секунду
Новак, хто є вашим пастором, єпископом?

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 14.10.2013 о 19:45. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 19:51 #2284655   #86
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Людина може спробувати переконати СЄ в їхній не правоті. Чого такогоь не роблять, Ікебан?
Ага, Лео, згадайте ваші відвідини.
Після того, як я вас послухав під час вашого першого візиту і на другий візит підготував пару запитаньі спробував аргументовано поговоритт, то що ви сказали?
Ви попрощалися чемно і сказали, що більше приходити не будете.
І не прийшли.
А ми ж тільки почали говорити по вашій книжечці "Чого насправді вчить Біблія".
І все, на жаль я вас більше не побачив.
Отаке...

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Такі як ви нікроли не підійдуть до знаючог освідка Єгови. Бо живе спілкування
Сергію, ДУЖЕ прошу вас, ЗНАЙДІТЬ такого знаючого свідка, ну хоч ОДНОГО!
І такого, щоб не втікав після першої ж розмови!
ЩОб з ним можна було обговорити детально хоча б декілька тем по Біблії!

Знайдіть!!! Буду дуже вдячний!

Востаннє редагував Новак: 14.10.2013 о 19:51. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 19:54 #2284661   #87
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Жертву залякують, а потім пропонують один вузький вихід - в рядах новонавернених. Логіка і риторика - сильні речі!
Ага. Всі СЄ перелякані такі завжди на вигляд.
Ікебан, ти не розумієш мотивації СЄ. Особисто я намагаюся слухатись Бога не через страх бути знищеним. Мною керує любов До Творця.
Перелякана зачасту твоя братва. Вони наперед знають що помруть, а надія на якесь небесне життя в них не дуже помітна.


Цитата Ви ізолюєте людину від альтернативної реальності і настирливо замінюєте мотиваційні цінності. Це - злочин!
Ну, канєшно, як тільки СЄ охрестився він перестає спілкуватися з не СЄ.

Цитата Релігійні цінності - фікція! Ісус вчив моральності і любові до людей. Ви ж як фарисеї боретесь за "збереження і поширення "Закону""! Ось тут людина втрачає себе.
Це просто для тебе воно так виглядає. Канєшно, Біблія авторитет для СЄ і тут не може бути поступок.

Новак, я не спілкуюся з тобою по темі релігії. І я тебе просив не реагувати на мої пости, так як я не буду відповідати.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 19:58 #2284664   #88
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
сказали?
Ви попрощалися чемно і сказали, що більше приходити не будете.
І не прийшли.
Т ак усіж знають, як висспілкуетесь на форумі? Дестять ра булдете задавати одне іте самепитання і ігнорувативідповіді.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Сергію, ДУЖЕ прошу вас, ЗНАЙДІТЬ такого знаючого свідка, ну хоч ОДНОГО!
І такого, щоб не втікав після першої ж розмови!
Я від вас втікаю?

Відкрию вам маємницю - ніхто від вас не тікає, прсото не хотять витрачатичас на марні суперечки.
Вам би звісно хотілося б думати, що ви такий знаючий і значимий щовас бояться і уникають.
Мушу розчарувати - це далеко не так.

Додано через 41 секунду
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А це законно?
Як що людина згодна - так.
Якщо ні - то попряммуєте до відділка.

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 14.10.2013 о 19:58. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 20:22 #2284685   #89
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, я не спілкуюся з тобою по темі релігії. І я тебе просив не реагувати на мої пости, так як я не буду відповідати.
Лео, вибач, але це твої бзики. Я що, тепер не маю права відповідати на жоден твій допис, бо ти так захотів?
Я просто навів приклад, коли ви з братом Женею приходили до мене навчати Біблію і як це відбувалося.
Якщо вам не подобається результат цих відвідин - можете завітати ще раз, я не проти.
Більш того, я чомусь сподівався, що ви тоді пожартували і ще прийдете.



Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Т ак усіж знають, як висспілкуетесь на форумі? Дестять ра булдете задавати одне іте самепитання і ігнорувативідповіді.
Задавати запитання багато разів примушуєте ви, бо не даєте конкретної відповіді.
Пригадати вам ці запитання?
Відповідей же так і нема!

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Як що людина згодна - так.
Якщо ні - то попряммуєте до відділка.
Тоді втрачається сенс такого запису, бо перед камерою людина геть інша, ніж тоді, коли думає, що її ніхто не записує.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 20:30 #2284695   #90
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Задавати запитання багато разів примушуєте ви, бо не даєте конкретної відповіді.
Вам давли відповіді, ви їх ігнорували. Або перекручували.

Додано через 22 секунды
І якіж питання ви задали Лео?

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 14.10.2013 о 20:30. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 20:55 #2284721   #91
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
І якіж питання ви задали Лео?
Мені не вдалося добре поспілкуватися з Леонідом.
На першому "уроці" я мовчав і чемно слухав.
На другому пробував задавати запитання, але ініціативу відповіді (навіть коли я звертався до Лео) перехоплював Женя. Більш того, я побачив, що мої запитання не вітаються, а вітається погоджуватися з тим, що написано в принесеній ними книжечці.
Ставити написане Керівною радою під сумнів - ясно, що свідкам таке не сподобалося, тому, на мою думку, все так швидко і закінчилося.
Зараз я був би мудрішим і спробував би зовсім легесенько переводити мову на Біблію. Я так сподіваюся.

Сергію, знайдіть мені свідка, який захоче поспілкуватися по Біблії, знайдете?
І тему нехай він вибирає на свій розсуд.
Як знайдете - пишіть в ПП.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 20:58 #2284731   #92
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Мені не вдалося добре поспілкуватися з Леонідом.
На першому "уроці" я мовчав і чемно слухав.
Конкретно - якы питання задавали.

Новак, ви чергои йраз не даете відповіді. І винуватитие інших, що ва м не відповідають?
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 21:10 #2284743   #93
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Конкретно - якы питання задавали.
я не пам"ятаю, бо то було декілька років тому.
напевно, що мова йшла про розуміння того Ким є Ісус Христос.

Додано через 1 хвилину
спитайте в Лео, може він пам"ятає.

Востаннє редагував Новак: 14.10.2013 о 21:10. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 21:12 #2284749   #94
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
напевно, що мова йшла про розуміння того Ким є Ісус Христос.
Зрозуміло.

На пиатння хто є ваштимм пастором і єпископом ви відповіді так і не дали.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 21:19 #2284757   #95
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
На пиатння хто є ваштимм пастором і єпископом ви відповіді так і не дали.
Давно і не раз відповідав, ви просто неуважні.
Я не є формальним членом жодної релігійної громади, тому питання про мого пастора та єпископа не може мати конкретної відповіді.
Прошу вибачення у всіх за оффтоп.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 21:27 #2284758   #96
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Давно і не раз відповідав, ви просто неуважні.
Я не є формальним членом жодної релігійної гр
Тоді як ви можете вважаьти себе посдідовником Христа?

ММожете мені навести приклади християн,які були поза зібраннями, могли некоритись апотолам і робити що хочуть?

Додано через 4 хвилини
І що вас н евлаштовує у спільнотах, які ви відвідуете. що ви не стаете їх членом?

Востаннє редагував Serhiy aspirant: 14.10.2013 о 21:27. Причина: Пізніше додано
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 21:37 #2284768   #97
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Тоді як ви можете вважаьти себе посдідовником Христа?
Згідно Біблії для цього потрібно вірити Ісусу Христу і навчатися від Нього, від Його слова і Його Духа.
Ну і перебувати в спільноті таких же співвіруючих, братів і сестер.



Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
ММожете мені навести приклади християн,які були поза зібраннями, могли некоритись апотолам і робити що хочуть?
На відміну від свідків Єгови (так званих) які ставлять вчення Керівної ради вище за вчення апостолів, ми, разом із співвіруючими, намагаємося підпорядкувати своє життя Слову Божому, в т.ч. і даному через апостолів.



Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
І що вас н евлаштовує у спільнотах, які ви відвідуете. що ви не стаете їх членом?
Формальним - ви зауважили?
Я перебуваю у спільноті співвіруючих і цілком обходжуся без формального членства. Можливо ще і тому, що його і не вимагають.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 21:48 #2284776   #98
Serhiy aspirant
Banned
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну і перебувати в спільноті таких же співвіруючих, братів і сестер.
Ви ж не належите до жодної спільноти?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
вчення Керівної ради вище за вчення апостолів,
Звідки ви це взяли?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я перебуваю у спільноті співвіруючих і цілком обходжуся без формального членства. Можливо ще і тому, що його і не вимагають.
Тоді ви лукавите. Якщо ви є неформально - то увасвсе одно є іпатсор і єпископ. І спільнта має конкретну назву.
Serhiy aspirant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 22:10 #2284802   #99
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Цитата
Допис від Serhiy aspirant Переглянути допис
Якщо ви є неформально - то увасвсе одно є іпатсор і єпископ
уявляєте собі? нема!
співвіруючі є, домашня церква є, спілкування по Біблії - є, багато ще чого є, дякуючи Богу.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.10.2013, 22:22 #2284826   #100
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Харимати. Церква "Відродження". Наскільки безпечні їх релігійні практики?

Новак, Lео, Спілкування по темі їде не в ту сторну! я звісно залишу ваші пости.
Вас спор беззмістовний. Кожен з вас пропускає мимо вух питання які йому не вигідні. І не спорте, мені з сторони видніше, сам в цьому теж грішний.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ychen (15.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:34.