Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Автострахування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.09.2013, 18:42 #2264354   #41
sasha77
Активний учасник
Типово Відповідь: Автострахування

Я купляю в UNIQA
sasha77 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2013, 20:38 #2264402   #42
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: Автострахування

Не хочу рекламувати але застрахував своє АВТО в ТАС не дорого і відгуки хороші.
В інших страхових компаніях навіть через знайомих із знижками ціни були вищі.
asss777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2013, 21:12 #2264420   #43
mhl
Типово Відповідь: Автострахування

не маю на увазі конкретно ТАС, але не тіштеся з економії кількох десятків гривень на рік. Головне, щоб страхова реально виплачувала гроші в разі настання випадку, а не затягувала і шукала відмазки.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2013, 19:43 #2265200   #44
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Автострахування

Нє.ну воно всьо якось так.але ж якраз тобі вона не відшкодовує.а лише.тому хто постраждав через тебе.відповідно кожен думаю.як для себе дешевше.а не комусь швидше-пізніше виплатять...
Раніше всі знайомі хвалилися.що найдешевше страхували в якісь там "пожежній..."
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2013, 20:19 #2265218   #45
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: Автострахування

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
не маю на увазі конкретно ТАС, але не тіштеся з економії кількох десятків гривень на рік. Головне, щоб страхова реально виплачувала гроші в разі настання випадку, а не затягувала і шукала відмазки.
Економія тут нідочого. Вивчення ринку проводилося за критеріями ціна-якість-відгуки-скільки часу на ринку.
На даний час страхових компаній більше чим потрібно.
asss777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (05.09.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2013, 20:45 #2265233   #46
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Автострахування

Цитата:
Допис від asss777 Переглянути допис
Економія тут нідочого. Вивчення ринку проводилося за критеріями ціна-якість-відгуки-скільки часу на ринку.
Так выбирает порядка 15-20% автомобилистов.
Ещё где-то 10-15% страхуют где ближе к дому.
Остальной контингент ищет где дешевле! И не задумываются про будущее. Им главное сейчас сэкономить, а что будет потом, не особо парятся.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2013, 17:29 #2277502   #47
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Автострахування

Наткнулся на такое сообщение на одном из форумов:

Национальная комиссия, осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг (Нацкомфинуслуг), аннулировала лицензию на осуществление обязательного страхования гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств (ОСАГО), выданную ОДО "Страховая компания "Провита" (Киев).

Как сообщается на сайте Нацкомфинуслуг, соответствующее решение принято на заседании комиссии 26 сентября 2013 года. Данное распоряжение вступает в силу с 30 сентября текущего года.

Ранее СК "Провита" заявляла о намерении реструктуризировать региональную сеть и оптимизировать свою деятельность. В 2012 году СК "Провита" выплатила 20 млн. грн. и привлекла 76,690 млн. грн. страховых премий.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2013, 17:42 #2277505   #48
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Автострахування

Страхова оперує мільйонами.а ми про неї ні слухом.ні духом.
І тут її прикрили.для нас не велика втрата.хоча на офіційному сайті видно.що в них багато представництв і не тільки в обласних центрах...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2013, 17:43 #2277506   #49
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: Автострахування

Цитата:
Допис від NEMIROFF Переглянути допис
Страхова оперує мільйонами.а ми про неї ні слухом.ні духом.
І тут її прикрили.для нас не велика втрата.хоча на офіційному сайті видно.що в них багато представництв і не тільки в обласних центрах...
Вот и я про это. Страховая как бы столичная, как бы у нас её и нету... Но вдруг у кого может быть такой полис.
Trafic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2014, 07:51 #2385371   #50
AleksHr
Типово Відповідь: Автострахування

Підкажіть, закінчилась страховка і якраз хочу застрахувати. В якій страховій кращі з нульовою франшизою?
В провідній мені получається близько 310 грн., але цікавить не так ціна як надійність компанії по виплатах.

Хто яку підкаже? Бачу в темі писали про ТАС, на даний момент найкраще? Може десь якісь акції і комусь потрібно привезти друга?
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2014, 08:36 #2385390   #51
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Автострахування

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Підкажіть, закінчилась страховка і якраз хочу застрахувати. В якій страховій кращі з нульовою франшизою?
В провідній мені получається близько 310 грн., але цікавить не так ціна як надійність компанії по виплатах.

Хто яку підкаже? Бачу в темі писали про ТАС, на даний момент найкраще? Може десь якісь акції і комусь потрібно привезти друга?
2 роки назад робив в ПЗУ був випадок, легенько тицьнув ззаді ланоса(поцарапав бампер) оформили європротокол, гроші мужику повернули без проблем. Але по великому рахунку, для цивілки тобі пофігу де страхуватись, бо геморой з ними потім в того кого ти стукнув а не в тебе...
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2014, 09:13 #2385403   #52
AleksHr
Типово Відповідь: Автострахування

Наразі по надійності вибираю між ТАС та ПЗУ, ну порадьте щось?!
AleksHr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2014, 23:15 #2391948   #53
avar
Активний учасник
 
Аватар для avar
Типово Відповідь: Автострахування

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Наразі по надійності вибираю між ТАС та ПЗУ, ну порадьте щось?!
Cтрахуй там де маєш друзів, або знайомих, щоб в разі виникнення ДТП вони змогли тобі правильно підказати та роз'яснити, які твої подальші дії в такій ситуації (хоча робота по роз'ясненню, що таке ОЦВ, та як воно працює, які дії в разі ДТП, повинно здійснюватись при продажі полісу автострахування), щоб не було затримок з виплатою та претензій від потерпілої сторони.
avar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.09.2014, 15:35 #2444750   #54
asss777
 
Аватар для asss777
Типово Відповідь: Автострахування

Цитата
Допис від AleksHr Переглянути допис
Наразі по надійності вибираю між ТАС та ПЗУ, ну порадьте щось?!
Страхував колись в ТАС страхового випадку не мав, як на мене нормальна контора (без реклами). Моя порада страхуй де тобі краще.
asss777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2014, 20:38 #2460231   #55
montana
Banned
Типово Відповідь: Автострахування

Допомогли мені в підборі кредитування, а потім і вигідного страхування в компанії http://finova.com.ua/ . Хто знає ціну своїм грошам, рекомендую. Жадібний платить двічі.
montana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2015, 08:45 #2532392   #56
Ternocar
Учасник
Типово Відповідь: Автострахування

Автострахування за доступними цінами. Діє система постійних знижок. Тел.: 420202, 0981751500
Ternocar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2015, 09:43 #2532416   #57
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Автострахування

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
але не тіштеся з економії кількох десятків гривень на рік. Головне, щоб страхова реально виплачувала гроші в разі настання випадку, а не затягувала і шукала відмазки.
А цей пункт додупи у випадку цивілки...гроші і так не тобі, гроші вибиває постраждала сторона.
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2015, 10:25 #2532427   #58
mhl
Типово Відповідь: Автострахування

Довелося колись бути постраждалою стороною. Страхова відшукала законні причини не платити. Подав в суд на власника машини і шофера і в результаті одержав від власника машини гроші через виконавчу, так як шофер не мав ні копійки за душею.
Так що стараюся купляти страховку там, де заплатять, щоб самому не відшкодовувати. Ну і чисто по-людськи мені якось не пофіг наслідки аварії, яка може статися з моєї вини.

Востаннє редагував mhl: 16.04.2015 о 11:14.
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIgorS (16.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2015, 10:35 #2532435   #59
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Автострахування

Цитата:
Допис від mZiG Переглянути допис
А цей пункт додупи у випадку цивілки...гроші і так не тобі, гроші вибиває постраждала сторона.
Ага, тільки якщо страхова морознеться, а в потерпілого будуть на руках документи які визнають тебе винним, то "вибиватимуть" вже не зі страхової
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (16.04.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2015, 10:42 #2532438   #60
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Автострахування

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Довелося колись бути постраждалою стороною. Страхова відшукала законні причини не платити. Подав в суд на власника машини і шофера і в результаті одержав від них гроші через виконавчу.
Так що стараюся купляти страховку там, де заплатять, щоб самому не відшкодовувати. Ну і чисто по-людськи мені якось не пофіг наслідки аварії, яка може статися з моєї вини.
І яка зарз нормальна страхова, бо в мене вже підходить термін страховки і треба нову купувати скоро?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:16.