Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Харош воювати.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.04.2019, 10:35 #2756943   #41
Ostapiv
Учасник
 
Аватар для Ostapiv
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Тут якраз відповіді на всі питання:

Автор теми добре все розуміє, лише сука косить під дурачка. На вибори він не ходить, весь такий за мир а тут тему створив, раптом щось його заінтересувало. Це програма така у Leo, типу здайтеся без бою буде мир. Таких підарів потрібно просто пез.д.ити а не вести з ними дискусію. Ще інтересно звідки ця сука родом.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Людей вбивати може вже досить?
Я не являюсь націоналістом, шовіністом, русофобом... чи ще якимось маньяком. Готовим вбивати за свої погляди. але не лягати самому за такеж майже формулювання, яким зазомбували протилежну сторону.
Я взагалі не голосую на виборах.
Я пропоную ідею розвитку. Як мови української так і російської. Припинення війни а саме головне ненависті. Розвиток соціальності а не мінілітаризма.
Зеленський не має майже ніяких прав. Але буде мати відповідальність.
ВР має можливість міняти конституцію, але депутати не йдуть на фронт і бережуть своїх дітей.
Пропоную новому президенту ініціювати референдум по регіональному розподілу з країнами, які всерівно шовіністчні фанатики.
Провести референдуми в Криму, Донбасі, (поділ зробити через діалог село, район, область) . І щоб Росія забезпечила паритет (Куріли з Японією,Кубань, Чечня). Дати можливість провести аналітику, діалог, зробити позицію.
Такий діалог припинить війну. Гегемонію якоїсь мови. Дасть поштовх до соціального розвитку обох держав.
Ти звідки родом, з якої області ?.

Востаннє редагував Ostapiv: 28.04.2019 о 10:35. Причина: Пізніше додано
Ostapiv зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Ingenue (05.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.04.2019, 21:18 #2756951   #42
beermante
Активний учасник
 
Аватар для beermante
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну наприклад кордони залишаються статичними, бо в них мають право грабувати і правити свої.
Якщо ти хочеш пофілософствувати для чого кожна країна має і обороняє свої кордони то це дуже велика і обширна тема. Людство має дозріти щоб щезли кордони, хочаб так як в середині ЄС, бо є дуже відсталі країни з багатомільйонним неосвідченим населенням, не можливо просто роздати їм гроші або пороздавати підручники для освіти це так не працює.

Цитата Не міняється нічого, бо після зміни мвф не буде мати з кого вимагати борг.
Багото хто говорить про МВФ, але більшість навіть дупля не ріжуть що це таке і як воно працює, якщо хтось не вміє розпорядитись кредитом то це не значить що такий фінансовий інструмент як кредитування є чимось поганим
beermante зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (29.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2019, 07:37 #2756958   #43
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис


Можна виграти і словом. Головне інтелект і бажання.
у цьому місці, у нас ще кінь не валявся

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Ostapiv Переглянути допис

Ти звідки родом, з якої області ?.
з третьосортної , на титульного не подібний

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Ostapiv Переглянути допис
Автор теми добре все розуміє, лише сука косить під дурачка. На вибори він не ходить, весь такий за мир а тут тему створив, раптом щось його заінтересувало. Це програма така у Leo, типу здайтеся без бою буде мир. Таких підарів потрібно просто пез.д.ити а не вести з ними дискусію.
покопаєма натовпом пацифіста, проявимо героїзм, а потім факели в руки і на флешмоб для росТВі

Востаннє редагував qazwsx321: 29.04.2019 о 07:37. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (05.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2019, 19:34 #2756985   #44
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Ostapiv Переглянути допис
Ти звідки родом, з якої області ?.
Планета Земля. Створена Богом. А будьякі розділи не важливо від квадратури не ініційовані Творцем.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Ostapiv Переглянути допис
Автор теми добре все розуміє, лише сука косить під дурачка. На вибори він не ходить, весь такий за мир а тут тему створив, раптом щось його заінтересувало. Це програма така у Leo, типу здайтеся без бою буде мир. Таких підарів потрібно просто пез.д.ити а не вести з ними дискусію. Ще інтересно звідки ця сука родом.
Чудово. Приїдь тай зроби все. Я дам телефон в лічку.

Востаннє редагував Lео: 29.04.2019 о 19:34. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.04.2019, 22:49 #2756991   #45
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Вище мова була про гопників, про вбивць не можу сказати.
В ідеалі, мали б так само, а на практиці невідомо.
А якщо ти така добра проти війни і всього поганого, зустрінеш маньяка який захоче все і всіх трахати - то що дасш йому, щоб наситився, може не вб'є нікого ?
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2019, 12:43 #2757016   #46
Ostapiv
Учасник
 
Аватар для Ostapiv
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата Планета Земля. Створена Богом. А будьякі розділи не важливо від квадратури не ініційовані Творцем.
Дай відповідь чітко на це питання -Чий КРИМ ?.
Ostapiv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2019, 19:49 #2757045   #47
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Ostapiv Переглянути допис
Дай відповідь чітко на це питання -Чий КРИМ ?.
Якщо я скажу звідти зразу підуть всі москалі, або бандерівці? Або припинять ненавидіти меньше одні одних?
Ostapiv, я тему починав по іншому. Мені важливо, щоб люди не гинули, а не де чий город кінчається.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2019, 19:53 #2757046   #48
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Якщо я скажу звідти зразу підуть всі москалі, або бандерівці? Або припинять ненавидіти меньше одні одних?
Ostapiv, я тему починав по іншому. Мені важливо, щоб люди не гинули, а не де чий город кінчається.
Для того, щоб запанував мир і злагода треба щоб всі добрі зібрались і повбивали всіх поганих.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2019, 20:12 #2757047   #49
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Для того, щоб запанував мир і злагода треба щоб всі добрі зібрались і повбивали всіх поганих.
Потім повбивати тих, хто вбивав не зовсім поганих. А далі як в анекдоті про лісника.
Lео зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (05.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.04.2019, 22:56 #2757068   #50
Ostapiv
Учасник
 
Аватар для Ostapiv
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата Якщо я скажу звідти зразу підуть всі москалі, або бандерівці? Або припинять ненавидіти меньше одні одних?
Ostapiv, я тему починав по іншому. Мені важливо, щоб люди не гинули, а не де чий город кінчається.
Я тебе коротко запитав ЧИЙ КРИМ а ти навіть такої елементарної відповіді не дав. Несеш якусь несинітницю як останній моральний урод. Якщо ти не в курсі то я тобі відкрию очі, Над україною було мирне небо аж поки не прийшов сучий руський мір і Українці взяли зброю, лише для того щоб захистити свою батьківщину від дикої орди.
Про який мир можна говорити з ординськими окупантами ?. Про яку божу любов можна говорити з мокшанськими безбожниками ?.
Я тебе правельно зрозумів ти пропонуєш Українцям стати на коліна і молитися, а дикий москаль нехай вбиває наших людей і топче Україну ?. Чи може краще дати гідну відсіч окупантам?.
І для чого ти зібрався лічити Українців що досить воювати, ми що на когось напали, чи ми може між собою воюєм ?.
Ostapiv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2019, 18:03 #2757182   #51
Zer0cool
Активний учасник
Exclamation Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Ostapiv Переглянути допис
наших людей і топче Україну ?
Виникло питання які то люди для вас наші а які =ні?
Польща+Литва чи Росія+Білорусь?
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2019, 18:36 #2757185   #52
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата Виникло питання які то люди для вас наші а які =ні?
Польща+Литва чи Росія+Білорусь?
ОдинНарот™?
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2019, 19:24 #2757189   #53
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Якщо я скажу звідти зразу підуть всі москалі, або бандерівці? Або припинять ненавидіти меньше одні одних?
Ostapiv, я тему починав по іншому. Мені важливо, щоб люди не гинули, а не де чий город кінчається.
Ну якщо тебе послухати, то нема різниці між рашою і Україною, і треба не пручатись а ставати чемно частиною раші. До речі, якщо ти не в курсі в раші свідки єгови заборонені законом
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2019, 21:07 #2757195   #54
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
ОдинНарот™?
Я що Бандера?

Додано через 22 хвилини
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
ОдинНарот™?
Хватить це терпіти! ФФМ і ця тема -то не урок української мови

Востаннє редагував Zer0cool: 01.05.2019 о 21:16. Причина: Пізніше додано
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2019, 21:19 #2757199   #55
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата Хватить це терпіти! ФФМ і ця тема -то не урок української мови
Товарищ, лекция для колхозников. Не сбивайте лектора!!! (с)
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.05.2019, 23:42 #2757221   #56
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Людей вбивати може вже досить?
Сидиш ти такий в своїй квартирі, а тут твій сусід-алкоголік вибиває вхідні двері. Ти такий ховаєшся в кімнаті, він ломиться в двері, а ти такий повертаєшся до дружини і дітей і так суворо їм кажеш "Харош вже бухати і виламувати двері до чужих квартир!"
Розумієш всю абсурдність ситуації? Чи тобі сектанти промили мозок начисто?
saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
Petro Ford (02.05.2019), qazwsx321 (02.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2019, 13:35 #2757398   #57
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Ostapiv Переглянути допис
Я тебе коротко запитав ЧИЙ КРИМ а ти навіть такої елементарної відповіді не дав. Несеш якусь несинітницю як останній моральний урод. Якщо ти не в курсі то я тобі відкрию очі, Над україною було мирне небо аж поки не прийшов сучий руський мір і Українці взяли зброю, лише для того щоб захистити свою батьківщину від дикої орди.
Про який мир можна говорити з ординськими окупантами ?. Про яку божу любов можна говорити з мокшанськими безбожниками ?.
Я тебе правельно зрозумів ти пропонуєш Українцям стати на коліна і молитися, а дикий москаль нехай вбиває наших людей і топче Україну ?. Чи може краще дати гідну відсіч окупантам?.
І для чого ти зібрався лічити Українців що досить воювати, ми що на когось напали, чи ми може між собою воюєм ?.

А Україна не може хіба виграти від запропонованого варіанта? Не можуть патріоти життя зробити настільки класним, щоб питання чий Крим кримчани зняли самостійно?
Війна буде поки будуть бажаючі воювати. От якщо патріоти почнуть вимагати покращення соціальних благ, а не пудрити мізки... типу ось-ось напад буде. То от з такими керівниками можливе як повернення територій, так і людей.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну якщо тебе послухати, то нема різниці між рашою і Україною, і треба не пручатись а ставати чемно частиною раші.
Тобто варівант, що в Україну можуть повернутися "шатающієся" можна навіть не розглядати по твоєму?

Цитата До речі, якщо ти не в курсі в раші свідки єгови заборонені законом
В курсі. Я вже 3 роки як не свідок.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Сидиш ти такий в своїй квартирі, а тут твій сусід-алкоголік вибиває вхідні двері. Ти такий ховаєшся в кімнаті, він ломиться в двері, а ти такий повертаєшся до дружини і дітей і так суворо їм кажеш "Харош вже бухати і виламувати двері до чужих квартир!"
Розумієш всю абсурдність ситуації? Чи тобі сектанти промили мозок начисто?
Ну і мої домашні перед цим виступали з лозунгами типу "Путин прийди".
Саймон, не тули горбатого до стіни.

Востаннє редагував Lео: 04.05.2019 о 13:35. Причина: Пізніше додано
Lео зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zer0cool (04.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2019, 14:31 #2757402   #58
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну якщо тебе послухати, то нема різниці між рашою і Україною, і треба не пручатись а ставати чемно частиною раші.
А ти подумав про різницю між Україною і країнами Євросоюзу?
Вони теж різноетнічні і різнокультурні. Що в такому випадку? Нацисти раніше теж планували стерилізувати мільйони людей для чистоти рас.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Сидиш ти такий в своїй квартирі, а тут твій сусід-алкоголік вибиває вхідні двері. Ти такий ховаєшся в кімнаті, він ломиться в двері, а ти такий повертаєшся до дружини і дітей і так суворо їм кажеш "Харош вже бухати і виламувати двері до чужих квартир!"
Розумієш всю абсурдність ситуації?
Якщо цей сусід алкоголік - організатор євромайдану то ти добре зрозумів. Ті організатори євромайдану дуже нагадують людей які розвалили USSR.

Востаннє редагував Zer0cool: 04.05.2019 о 14:31. Причина: Пізніше додано
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2019, 18:07 #2757413   #59
Ostapiv
Учасник
 
Аватар для Ostapiv
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
Виникло питання які то люди для вас наші а які =ні?
Польща+Литва чи Росія+Білорусь?
Наші це УКРАЇНЦІ а решти лише сусіди.

Додано через 9 хвилин
Цитата Війна буде поки будуть бажаючі воювати.
Ви не підкажите Росія ввела свої війська в Україну чи то Україна напала на Росію ?.

Востаннє редагував Ostapiv: 04.05.2019 о 18:07. Причина: Пізніше додано
Ostapiv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.05.2019, 14:21 #2757485   #60
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Харош воювати.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Ну і мої домашні перед цим виступали з лозунгами типу "Путин прийди".
Саймон, не тули горбатого до стіни.
Тобто якби вони скандували "сусід-алкаш прийди", то ти би не опирався, а просто відкрив двері і нехай би він в тебе в хаті творив що захоче. Ясно. Понятно.
Ну бо ти ж в себе в хаті хто? Ніхто. Дружина сказала що хоче сусіда-алкоголіка то і підкорися її волі, без обговорення. Але аліменти платити не забувай, ну бо дружина все ж таки, та й дитина твоя. Не по людськи якось.
Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
Якщо цей сусід алкоголік - організатор євромайдану то ти добре зрозумів. Ті організатори євромайдану дуже нагадують людей які розвалили USSR.
Сіріослі? В нас ще досі є хтось, хто пробує спекулювати на темі "ну шо, доскакалися???777".
Тема вже давно неактуальна і забута. Саме слово "Євромайдан" вже зникло з лексикону мабуть років зо 2.
Карочє, я не поняв суть предяви. Тіпа "нетреба рипатися і будеш мати Крим та Донбас"? Чи в чому суть?
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ostapiv (05.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:53.