Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Шацькі озера

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.08.2012, 09:45 #2009717   #61
alimtour
Учасник
 
Аватар для alimtour
Типово Відповідь: Шацькі озера

а хтось може щось сказати про Пулемецьке озеро?
Відгуки, контакти? буду вдячний.
alimtour зараз поза форумом  
Старий 08.08.2012, 10:19 #2009746   #62
Vova257
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від alimtour Переглянути допис
а хтось може щось сказати про Пулемецьке озеро?
Відгуки, контакти? буду вдячний.
http://vidpochynok.net.ua/restin/id-...a-prystan.html
Гарні господарі (приємні люди), гарне місце + бонус дві лодки для катання (безкоштовно)
Атмосфера домашня
Недавно повернувся
Vova257 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alimtour (08.08.2012)
Старий 11.08.2012, 19:51 #2012135   #63
tax
Учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Був цього року на Світязі. Дуже задоволений. Знайти кімнату не проблема-10-15хв і готово. ціни від 45грн з чол. можна поселятися і в пансіонатах. Кого цікавить - можу завезти групу в Шацьк і забрати через пару днів. пишіть в пп
tax зараз поза форумом  
Старий 29.07.2013, 07:25 #2248715   #64
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Шацькі озера

Апну тему, розкажіть що цього року по цінам, і взагалі куди краще їхати(ніразу не був там).
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zumnuj (29.07.2013)
Старий 29.07.2013, 16:06 #2248961   #65
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Апну тему, розкажіть що цього року по цінам, і взагалі куди краще їхати(ніразу не був там).
Підтримую. Також є інтерес.
zumnuj зараз поза форумом  
Старий 29.07.2013, 21:10 #2249105   #66
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Шацькі озера

і я в понеділок виїжжаю
тому цікавлять контакти житла на світязі
Sasha зараз поза форумом  
Старий 30.07.2013, 11:46 #2249394   #67
tax
Учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

їдьте і не переживайте. Якщо їхати на початку тижня,то житло знайти зовсім не проблема. В с. Світязь майже в кожній хаті здають кімнати. Ціни від 60грн і вище. Також є кемпінг, де можна бути машною чи наметом(10грн за ніч за палатку).Озеро чисте, природа чудова. Думаю,хто був на Світязі ніхто не жалів.
tax зараз поза форумом  
Старий 30.07.2013, 13:14 #2249432   #68
Пилорама
 
Аватар для Пилорама
Типово Відповідь: Шацькі озера

І я хочу на Світязь. Їхати відпочивати буду із сім'єю - я+дружина+2 дітей. Тому, прошу дати контактні дані людей, які здають кімнати або готелю де б нам могли надати дитяче ліжечко. Їхати на "авось" з дітьми не ризикую. Був би сам - ніяких проблем, а так потрібно душ, туалет і т.д. і т.п. Було б добре з харчуванням. Дякую.
Пилорама зараз поза форумом  
Старий 30.07.2013, 13:25 #2249436   #69
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Шацькі озера

ось тут можн аглянути, але шукайте потім ще в неті відгуки, бо часом на фото все так гарно, а відгуки далекі від позитивних
http://shatsk.com/uk
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (30.07.2013)
Старий 30.07.2013, 14:44 #2249475   #70
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Наступного тижня їду в Фенікс. Подивлюсь чи відпочинок буде такий гарний як фото.
http://www.svityaz.net
. зараз поза форумом  
Старий 30.07.2013, 15:19 #2249494   #71
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Наступного тижня їду в Фенікс. Подивлюсь чи відпочинок буде такий гарний як фото.
http://www.svityaz.net
та 520 грн/добу за нормальний номер, то трохи пєрєбор

гарний готель, правда до озера треба добиратись
http://hotelgp.com.ua/#/shatsk-otel/

отут кльово (для любителів інфраструктури)
http://svityaz-lake.com/
http://ezdimsami.com.ua/uk/sosnovi-bor.html
хоча місць на серпень вже катма
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (31.07.2013)
Старий 30.07.2013, 15:33 #2249501   #72
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
та 520 грн/добу за нормальний номер, то трохи пєрєбор
Це вже з 2-х разовим харчуванням. Попробуєм - побачимо. Якщо "пєрєбор", то наступного разу туди не поїдемо.
. зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 10:47 #2256302   #73
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Наступного тижня їду в Фенікс. Подивлюсь чи відпочинок буде такий гарний як фото.
http://www.svityaz.net
І так, спочатку про позитив: гарна вілла, в кімнаті були рушники і вентилятор, цікаві страви - смачно і гарно подано. Адміністрація та офіціанти ввічливі та привітні, намагалися допомагати; розумію, що всі недоліки тої бази не їхня вина, а власника.

А тепер про все решта:
Кімната була на 3-му поверсі (під дахом), без кондиціонера в 35+С жару це жах. Вентилятор трохи допомагав заснути. Виявляється, в цій "віллі" тільки два номери з кондиціонером - люкс і номер 7 (блок.) Тобто, якщо брати номер 7, тоді туалет і душ - спільні. Тому дуже уважно потрібно читати що є і чого немає в кімнатах. Для мене це був шок - ніби хороша на вигляд база, а зроблено як завжди через одне місце... Також кімната дуууже маленька. Я ії називав 2х3

Далі, парковка виявилася платною - по 20грн за добу, чого не було вказано на сайті.

Під час одної вечері на моє запитання чому не дають води/компоту/чаю, офіціантка відповіла: в цю вечерю напиток "не вліз в бюджет." Тобто, вечеря розрахована на 65грн/чол., і стаканчик компоту не вписався. Потрібно докупляти.

Одним словом, нашому сервісу ще далеко до закордонного. А, і про основне, більше в Фенікс не поїду і вам не рекомендую.
. зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 11:58 #2256350   #74
LeFt
 
Аватар для LeFt
Типово Відповідь: Шацькі озера

Та за тіж гроші болгарія вас чекає )))
LeFt зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 12:18 #2256364   #75
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Та за тіж гроші болгарія вас чекає )))
Давно не відпочивав в Україні - друзі переконали з"їздити. Планували всі бути на базі Феміда - там значно кращі умови: і кімнати просторіші, з кондиціонером, і територія є, і паркінг, і за парканом озеро. Але там не було вільних місць.
. зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 12:19 #2256365   #76
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
І так, спочатку про позитив: гарна вілла, в кімнаті були рушники і вентилятор, цікаві страви - смачно і гарно подано. Адміністрація та офіціанти ввічливі та привітні, намагалися допомагати; розумію, що всі недоліки тої бази не їхня вина, а власника.

А тепер про все решта:
Кімната була на 3-му поверсі (під дахом), без кондиціонера в 35+С жару це жах. Вентилятор трохи допомагав заснути. Виявляється, в цій "віллі" тільки два номери з кондиціонером - люкс і номер 7 (блок.) Тобто, якщо брати номер 7, тоді туалет і душ - спільні. Тому дуже уважно потрібно читати що є і чого немає в кімнатах. Для мене це був шок - ніби хороша на вигляд база, а зроблено як завжди через одне місце... Також кімната дуууже маленька. Я ії називав 2х3

Далі, парковка виявилася платною - по 20грн за добу, чого не було вказано на сайті.

Під час одної вечері на моє запитання чому не дають води/компоту/чаю, офіціантка відповіла: в цю вечерю напиток "не вліз в бюджет." Тобто, вечеря розрахована на 65грн/чол., і стаканчик компоту не вписався. Потрібно докупляти.

Одним словом, нашому сервісу ще далеко до закордонного. А, і про основне, більше в Фенікс не поїду і вам не рекомендую.
Ціни європейські, а сервіс український
Sem зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 12:22 #2256366   #77
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

п.с. У Феніксі ще був безкоштовний Wi-Fi, 0,5 Mbps, але був.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Ціни європейські, а сервіс український
Саме так! А я надіявся що вже нарешті ціни почали відповідати якості. На жаль, ні.

Востаннє редагував .: 14.08.2013 о 12:22. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 12:58 #2256388   #78
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від LeFt Переглянути допис
Та за тіж гроші болгарія вас чекає )))
Відколи це?
Якщо брати на сім'ю візи + витрати на пальне, то можна тільки на ці гроші в тому самому Феніксі відпочивати з тиждень, або поселитися на сусідній базі за 50 грн. з людини.
P.S. На Феніксі був пару раз, і завжди отримував задоволення, хоча можливо тому що їдучи в будиночок біля озера не очікував сервісу 5+ готелю.
Andrik84 зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 13:27 #2256402   #79
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
P.S. На Феніксі був пару раз, і завжди отримував задоволення, хоча можливо тому що їдучи в будиночок біля озера не очікував сервісу 5+ готелю.
Якби поставили хоча б кондиціонери в кімнатах, то з тим ще можна змиритися.

Але мене найбільше дістають такі дурні сюрпризи як додаткова плата за паркінг, додаткова плата за воду/чай (хоча харчування було оплачене.) Грошей не шкода, але зробіть цивилізовано: вкажіть все на сайті або підніміть ціну щоб вже вистачало на все і не напрягали додатково.

На сайті ще вказано, що кімната має "холодильник-бар" Насправді це порожній маленький холодильник, який був виключений коли ми поселилися.
. зараз поза форумом  
Старий 14.08.2013, 13:37 #2256407   #80
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Шацькі озера

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Але мене найбільше дістають такі дурні сюрпризи як додаткова плата за паркінг, додаткова плата за воду/чай (хоча харчування було оплачене.) Грошей не шкода, але зробіть цивилізовано: вкажіть все на сайті або підніміть ціну щоб вже вистачало на все і не напрягали додатково.
Наші горе-бізнесмени не розуміють, що саме такі дрібнички в майбутньому і додають рейтинг такому закладу або віднімають від нього...
Інша ситуація - дуже багато замовлень, попит перевищує пропозицію - і вже про якість можна не дбати (все одно хтось вперше приїде). А от це гірше робить взагалі сервісу в Україні - через що люди і їдуть відпочивати в Болгарію, Єгипти-Туреччини
andrey_ko зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:55.