Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання > Радіоелектроніка

Радіоелектроніка Радіоелектроніка аналогова, цифрова, МК, лампи, комп'ютерна електроніка, для початківців, ремонт, проектування, пошук схем, алгоритми, акустика, вимірювальна техніка, живлення, радіозв'язок, телебачення, промислова електроніка...


хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.09.2012, 20:42 #2026283   #1
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Gysmi 160, схема є. впала напруга після перевозки в кофрі мотоцикла- по ідеї, щось відійшло.-нема контакту.
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 22:56 #2026412   #2
Energizer
 
Аватар для Energizer
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Цитата Здравствуйте уважаемые форумчане
Знаком я с этими аппаратами (китайскими судя по всему)
По поводу ремонта в основном у всех вылетает диод зачастую один из сборки их установлено от 3х до 4х каждый из них сдвоенныйю диод 2 * 10 а. но быстрый умирает как правило половинка.
анализ происходящего у вас наверное как и у нас эти аппараты имеются и сделаны примерно одинаково, а именно смерть приходит в результате длительной эксплуатации связанной с ударами и незначительными падениями это приводит к тому что выпрямительный блок (плата) отклеивается от радиатора а дальше смерть от перегрева и уход в защиту.
Первый ремонт аппарата был у меня не намного лучше.
я выработал определенную стратегию ремонта
как разбирать
1. открутить силовую плату от всех болтов.
2. абразивным диском препилить соединительный разъем 2*10 ножек позолоченный IDC 2*10
3. снять основную плату не забыв открутить диодный мостик от радиатора.
4. с прогревом отделить от основного радиатора плату выпрямителя.
5. зачистить обратную сторону платы на абразивной плите или камне от остатков клея.
6. отделить плату ключей от радиатора
7. п5 для платы ключей
8. зачистить радиатор
9. зажав плату в третью руку на стой фене нагреть платы с обратной стороны и пинцтом проконтролировть съем диодов и заменить неисправный. важно желательно не касаться переходных контактов шетигранников чтобы не нарушить центровку.
10. прогреть локально с обратной сторны(там где алюминий) плату ключей прогреть место разьема предварительно размягчив и удалив остатки пластмассы разъема. Идея в том что по одному штырьку выпаивать более реально чем оптом.
ИМХО: разъем лучше не восстанавливать а запаять многожильную медь кстати задействованы не все выводы соотвтственно их лучше не паять.
11. нарезать резьбы в радиаторе соответственно платам.
12. затем смазать кпт8 платы выпрямителя и ключейи посадить их на место и прикрутить на винты. (контролировать прилягание по всей площади ато платы при неправоильном натяге могут топрорчится)
край платы желательно смазать герметиком или клеем цианоакрилатом.
13. попасть новым разъемом или отдельными проводами силовой платой на разъем прикрутить и запаять.
14. дальше думаю все понятно (не спешить скручивать в корпус) прозвонить просмотреть соппли. и все возможные косяки и опробовать включать включив лампочку в разрыв разъема + питания после конденсаторов а не в разрыв переменки ибо у кондеров хватит дури убить 2-3 ключа за раз.
потом без лампочки. ну и потом под нагрузкой.
потом желательно нитролаком восстановить изоляцию платы
а дальше хоп - и мы его имеем.


ps ну а помоему запаяно как то стремно. а разбирать его целое дело я быстрее 2х часов не делал с первым сидел часов 10.
Першоджерело
Energizer зараз поза форумом  
Подякував(ла):
de smet (05.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2012, 23:56 #2027866   #3
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Я цю статейку теж раніше нагуглив,і зробив як там написано- результат 0-апарат не запускається...
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 10:02 #2028020   #4
Energizer
 
Аватар для Energizer
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

А він в тебе ще "робочий" ? Тобто з нього іскри ще не летіли посторонніх звуків теж не було і ніяких аномалій неспостерігалось?
Просто впала напруга і все.. скільки вольт на виході в ХХ і під нагрузкою?
В тебе версія той шо просто ММА чи той що ТІГ ?
Energizer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 13:46 #2028152   #5
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Цитата:
Допис від Energizer Переглянути допис
А він в тебе ще "робочий" ? Тобто з нього іскри ще не летіли посторонніх звуків теж не було і ніяких аномалій неспостерігалось?
Просто впала напруга і все.. скільки вольт на виході в ХХ і під нагрузкою?
В тебе версія той шо просто ММА чи той що ТІГ ?
ніякі іскри не летіли- нічо всередині не горіло.
він робив, але дуга була слабенька-неможливо було варити. Звуків посторонніх і шумів не було. Діод перегрузки не засвічувався. Горів зелений готовності,наче все нормально,але як підносиш електрод варити і береш дугу- напруга падає ,діод готовності гасне. Дуга є- але дуже слабенька.
Діоди перевірив- усі вроді цілі( відпаював силову плату від основної, так як зверху написали).
але після того як я підпаяв назад плату, він не запускається. Реле клацає тільки. Міряю тестером-висока напруга є. але запуску нема.
А вот чи ММА чи ТІГ- біс його зна- як розрізнити?
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2012, 13:53 #2028161   #6
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Цитата:
Допис від de smet Переглянути допис
А вот чи ММА чи ТІГ- біс його зна- як розрізнити?
ММА - ручна дугова зварка (електрод)
ТІГ - зварювання в середовищі інертних газів (аргон)
Буває, що один інверторний випрямляч дозволяє зварювання тим, чи іншим способом.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2012, 09:19 #2028739   #7
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

в мене ММА - чисто на електрод
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2012, 17:21 #2078121   #8
nevik-vol
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Не хочу створювати нову тему, з дозволу автора запитаю тут: Де можна відремонтувати сварочний інвертор (GYS Invertor 3200)?
nevik-vol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2012, 15:53 #2079645   #9
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Cool Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Цитата
Допис від nevik-vol Переглянути допис
Не хочу створювати нову тему, з дозволу автора запитаю тут: Де можна відремонтувати сварочний інвертор (GYS Invertor 3200)?
навіть не знаю, що сказати...моя сварка лежить у майстра вже два місяці , певно. Спочатку я цікавився,-як там, що там. Все відповідав, що занятий, нема коли. Але зробить-вроді виходить. як зроблю-позвоню! Я і перестав звонити- чекаю, коли сам...і ось результат: уже місяць точно нічо не чути Певно, поїду заберу- хай ліпше дома лежить.
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2012, 10:19 #2081798   #10
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

може і так...а хто ж знав?
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2013, 23:03 #2114806   #11
232931
Учасник
 
Аватар для 232931
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Цитата:
Допис від de smet Переглянути допис
Певно, поїду заберу- хай ліпше дома
Нащо має лежати? Можу зробити, якщо не сильно напартачили.
232931 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 17:28 #2578526   #12
de smet
думаєм що пишем
 
Аватар для de smet
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

короче..херня ті всі майстри. Сварка полежала..полежала.А потім в мене прийшло натхнення.Сів та й зробив сам. отаке. Робить чітко. Був один спалений транзистор. і деякі дорожки повідставали. все зроблено !

Додано через 1 хвилину
да..до речі. Тут мені писали- якщо не сильно напартачили....так от, як нормальний майстер, то розбереться в любому. Але просто ніхто не хоче сильно розбиратись..всі хочуть так ,щоб раз-два глянув-побачив що=перепаяв,підпаяв=і забрав гроші.

Додано через 0 секунд
да..до речі. Тут мені писали- якщо не сильно напартачили....так от, як нормальний майстер, то розбереться в любому. Але просто ніхто не хоче сильно розбиратись..всі хочуть так ,щоб раз-два глянув-побачив що=перепаяв,підпаяв=і забрав гроші.
de smet зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.09.2015, 23:00 #2578647   #13
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: хто поможе з ремонтом сварочного інвертора?

Цитата:
Допис від de smet Переглянути допис
короче..херня ті всі майстри. Сварка полежала..полежала.А потім в мене прийшло натхнення.Сів та й зробив сам. отаке. Робить чітко. Був один спалений транзистор. і деякі дорожки повідставали. все зроблено !
Це був транзистор в дежурці?той шо в бж на 25-30в.Бо міняти один транз в силовому інверторі то не по феншую,там парою треба міняти,якшо не всі разом..
чи якийсь мілкий транз згорів?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:20.