Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Хто буде президентом?
Порошенко 49 44.95%
Інший 42 38.53%
Третій смішний варіант 18 16.51%
Голосували: 109. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори Президента 2019

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.08.2018, 16:32 #2734633   #21
goldmans
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

НАБУ розслідує незадеклароване майно на 770 мільйонів

https://www.pravda.com.ua/news/2018/08/22/7189902/
goldmans зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 09:58 #2734669   #22
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Якщо реально, то я проголосую за Петю. Порівняно зі всімма хто був і зі всіма хто хоче балотуватись - то єдиний адекватний кандидат. Якщо він доб'ється ще відділеня від москальського патріархату і вигнання останнього з України - то від мене йому респект.

Влада не має дати кожному гроші в кишеню, прибрати сміття після гулянь чи зробити всім зарплату казкову - влаада має прийняти такі закони, щоб кожен міг отримувати таку ЗП, на яку вистачає його вмінь та кваліфікації, з якої сплатити необхідні податки та збори, з яких зроблять дороги, освітлення, школи і т.д.
Мені вас реально шкода якщо ви дійсно в це все вірите.З рашою торгують во всю,адепти впливу раші комфортно роблять бізнес в Україні володіючи великим капіталом і впливом(ахметов,медведчук і т д) і прямо підтримуючи при цьому рф. І це все замітьте на фоні продовження війни. Азовське море рашею успішно віджимається,по суті наші кораблі там в повній дупі.Тисячі учасників ато з добровольчих батальйонів які прийняли на себе перший удар сидять по зонах.На заробітках в Польщі і ЄС певне третина населення Західної України,в економіці повна дупа. Рейдери гуляють як в себе вдома при повній інертності поліції

Востаннє редагував Kosyacello: 23.08.2018 о 10:09.
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякували 2:
qazwsx321 (23.08.2018), roma22101987 (23.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 10:20 #2734670   #23
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Якщо Зеленський відхреститься від жидобандерівця, то можна за нього. Або за Мустафу.



Якщо дійсно переможе Юлька, то можна просити політичного притулку в Молдові...
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 11:03 #2734677   #24
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Якщо Зеленський відхреститься від жидобандерівця, то можна за нього. Або за Мустафу.


Ага. Зеленський -Президент, Кошовий - НБУ, Жидков - Прем'єр. Веселуха
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 17:54 #2734687   #25
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Мені вас реально шкода
Не їх треба шкодувати, а себе. Бо живемо в одній країні разом з ними.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 19:40 #2734695   #26
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата На заробітках в Польщі і ЄС певне третина населення Західної України,в економіці повна дупа.
і шо ?

на рахунок економіки, не розказуйте вже таких байок, вигляньте на вулицю
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 20:38 #2734699   #27
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Якщо дійсно переможе Юлька, то можна просити політичного притулку в Молдові...
тікай вже , а то задавлять на кордоні , народ хоче Юльку )))

https
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 21:14 #2734705   #28
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата тікай вже , а то задавлять на кордоні , народ хоче Юльку )))
він не один такий.

Оце люди ущербні вже вкрай. ( не ображайтеся, але як ще це назвати ?) А вона не була при владі ? Вже забули як сиділа, а згодом і захворала ?
Вже одного клоуна млть вибрали з лозунгом "гірше не буде", дубль два ? Я розумію, що вибору як такого нема, але граблі ще дадуть знати
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 21:48 #2734709   #29
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Ще раз напишу тим, хто топить за ПеПу. Не зводьте розмови до абсурду. Обговорюйте адекватних кандидатів і адекватно обговорюйте. Я чітко бачу, як ви формуєте думку, що притомний лише Порох, а всі решта - ЮліТолі. Час просто позвиздіти минув. Війна чотири роки вже йде, а кінця їй не видно.
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 22:00 #2734715   #30
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата Ще раз напишу тим, хто топить за ПеПу. Не зводьте розмови до абсурду. Обговорюйте адекватних кандидатів і адекватно обговорюйте. Я чітко бачу, як ви формуєте думку, що притомний лише Порох, а всі решта - ЮліТолі
Скажи но чесно, ти віриш що ЮляТоля хочуть зайняти місце пороха завдяки своїй громадянській позиції, а не як протеже ще одного олігарха, який тимчасово "опинився за бортом"? От власне хотів би почути твою чесну відповідь.

Цитата . Війна чотири роки вже йде, а кінця їй не видно.
Також хотілось почути твоє бачення закінчення війни за тиждень, місяць...
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 22:07 #2734717   #31
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата Скажи но чесно, ти віриш що ЮляТоля хочуть зайняти місце пороха завдяки своїй громадянській позиції
Громадянською позицією там і не пахне.

Додано через 3 хвилини
Цитата Також хотілось почути твоє бачення закінчення війни за тиждень, місяць...
Ну, якщо ти не в курсі, то віковий ценз підняли від рядового до офіцера в запасі до 60 років. Повоювати тепер зможуть усі.
Будь яка війна опирається на економіку. Порох просрав 4-и роки реформ. Тому мені страшно щось прогнозувати. Навіть не зважаючи на оптимістичні пости Бірюкова чи поповнення офіцерського складу шизофренічною Тетяною Чорновол.

Востаннє редагував ion: 23.08.2018 о 22:08. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (23.08.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 22:46 #2734723   #32
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата Громадянською позицією там і не пахне.
Тоб-то, як я правильно зрозумів, давайте будемо міняти олігархів на слідуючого, бо цей не виправдав довіри, може якраз слідуючий виявиться совістним?

Цитата Ну, якщо ти не в курсі, то віковий ценз підняли від рядового до офіцера в запасі до 60 років. Повоювати тепер зможуть усі.
Будь яка війна опирається на економіку. Порох просрав 4-и роки реформ. Тому мені страшно щось прогнозувати. Навіть не зважаючи на оптимістичні пости Бірюкова чи поповнення офіцерського складу шизофренічною Тетяною Чорновол.
Відповідь на питання дуже подібна на це:

aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2018, 22:53 #2734725   #33
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Тоб-то, як я правильно зрозумів
Ні, неправильно. Пора до конструктивних розмов, а не роликів з ютубу
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 00:50 #2734732   #34
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Ні, неправильно. Пора до конструктивних розмов, а не роликів з ютубу
свідкам "пакращення і реформ", за конструктив гроші не заплатять

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
він не один такий.

Оце люди ущербні вже вкрай. ( не ображайтеся, але як ще це назвати ?) А вона не була при владі ? Вже забули як сиділа, а згодом і захворала ?
Вже одного клоуна млть вибрали з лозунгом "гірше не буде", дубль два ? Я розумію, що вибору як такого нема, але граблі ще дадуть знати
ти думаєш народ тупіший від тебе ? ... також все розуміють , а раз вибору нема, то голосують за "сиділа сама - нехай ще відсидять папєрєднікі ", а хто робитеме бізнес з Путіним, Пепо чи Юлька, народу по барабану

Додано через 57 хвилин
перші 18 кандидатів в президенти ))
https

Востаннє редагував qazwsx321: 24.08.2018 о 10:50. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 07:20 #2734738   #35
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата Ні, неправильно. Пора до конструктивних розмов, а не роликів з ютубу
Ну так давай конструктив....ТИ поставив в вину пороха тривалість війни терміном в чотири роки
Цитата Цитата
. Війна чотири роки вже йде, а кінця їй не видно.
Я тобі задав запитання, яке твоє бачення закінчення війни в найкоротші терміни
Цитата Також хотілось почути твоє бачення закінчення війни за тиждень, місяць..
...і отримав "конструктивну (на твою думку відповідь:
Цитата Ну, якщо ти не в курсі, то віковий ценз підняли від рядового до офіцера в запасі до 60 років. Повоювати тепер зможуть усі.
Будь яка війна опирається на економіку. Порох просрав 4-и роки реформ. Тому мені страшно щось прогнозувати. Навіть не зважаючи на оптимістичні пости Бірюкова чи поповнення офіцерського складу шизофренічною Тетяною Чорновол
Я все правильно вказав?
Тепер питання в мене до тебе ще одне:— " Ти лсобисто віриш, що згадувані ЮляПетя закінчать війну в стислі терміни і в якщо так то в який спосіб — перемогою, чи ляжуть під окупанта?"

Додано через 4 хвилини
Цитата свідкам "пакращення і реформ", за конструктив гроші не заплатять
Тут, взагал все прекрасно
Ці "коструктивщики" самі себе видають з потрохами )))))

Востаннє редагував aleko2007: 24.08.2018 о 07:20. Причина: Пізніше додано
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 08:02 #2734740   #36
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Ну так давай конструктив....ТИ поставив в вину пороха тривалість війни терміном в чотири роки

Я тобі задав запитання, яке твоє бачення закінчення війни в найкоротші терміни
силовим варіантом, закінчити війну зараз, у любого президента , шансів 0,001 % , він був , поки не покрошили в котлах добровольців , більш-менш підготовлених , мотивованих і боєздатних ВС , і не знищили , або залишили в полях сєпарам техніку , яка ще була на ходу , а після підриву 3-ьох окружних складів , такими темпами, як це робиться , потрібно 200 років, щоб подолати на фронті дефіцит, практично всього ... а як дипломат, Порох взагалі 0

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Я все правильно вказав?
Тепер питання в мене до тебе ще одне:— " Ти лсобисто віриш, що згадувані ЮляПетя закінчать війну в стислі терміни і в якщо так то в який спосіб — перемогою, чи ляжуть під окупанта?"
ми вже лежимо під кремлем 28 років , чи ти дійсно думаєш , що українці тупі "недочєловєкі" , які вирізали власну промисловість і продали її за кордон , в основному в Росію, по ціні металолому ? ... тут питання, коли ми зможемо "встати с колєн" на полях Іспанії і Польщі ? ))

Востаннє редагував qazwsx321: 24.08.2018 о 09:47. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 09:41 #2734751   #37
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Ну так давай конструктив....ТИ поставив в вину пороха тривалість війни терміном в чотири роки
Таке враження, що ти бачиш лише те, що тобі хочеться. Я Пороха не звинувачую у затяжний війні. А у провалі практично всіх реформ.
І от навіть зараз, на параді, він займається передвиборчою агітацією. Сумно
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 09:53 #2734752   #38
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

В людей які планують голосувати за непорозуміння з косою дуууууже коротка память. За Лазаренка, віджаті держ. підприємства, газові відкати всі чомусь забули... В майстерності ліцемірства і брехні її ніхто не здолає.
І взагалі, якщо оберем президента старшого за 45 і з тих хто хоч один термін був депутатом, нам наступних 5 років нічого не світить.
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2018, 10:49 #2734758   #39
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
В людей які планують голосувати за непорозуміння з косою дуууууже коротка память. За Лазаренка, віджаті держ. підприємства, газові відкати всі чомусь забули... В майстерності ліцемірства і брехні її ніхто не здолає.
І взагалі, якщо оберем президента старшого за 45 і з тих хто хоч один термін був депутатом, нам наступних 5 років нічого не світить.
у вас коротка пам"ять, при Лазаренко Юлька працювала в ЄЕСУ і до державних підприємств та газу , ще не мала ніякого відношення ... в лицемірності і брехні Порошенко давно виборов перше місце і Юлька проти нього дитячий садок, ясельна група , а так з вами згідний , тільки є одна інтрига Насіров чи Ківа , не знаю хто кращий ?

Востаннє редагував qazwsx321: 24.08.2018 о 10:53. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2018, 09:02 #2735352   #40
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата Кум президента РФ, лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук назвав Юлію Тимошенко "цілеспрямованим" та "добре підготовленим" кандидатом у президенти України.

Про це він сказав в інтерв'ю The Independent, яке належить російському олігарху Олександру Лєбєдєву.

Медведчук у розмові з виданням висловив певне схвалення "цілеспрямованої" Тимошенко.

За його словами, якщо обирати між Анатолієм Гриценком і Тимошенко, то "очевидно", що виборці повинні підтримати Тимошенко.
https://www.pravda.com.ua/news/2018/09/2/7190846/

Щось надто влоб кум самізнаєтекого підставляє Йулю.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:37.