Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.11.2010, 17:28 #1502554   #201
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Навіть не знаю куди писати... Шукаю колегу-спортсмена, який розділив би зі мною банку Syntha6 від BSN. В мене є знижка, тому там получиться 300грн\1,1кг. Так шо якшо хто надумає - пишіть
Mexico зараз поза форумом  
Старий 18.11.2010, 17:29 #1503470   #202
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Mexico, що ти знайшов в тій Сінті?
50-% білок не ахті, є ж інші протеїни з більш кориснішими добавками

Востаннє редагував scorpik: 19.11.2010 о 08:32.
scorpik зараз поза форумом  
Старий 20.11.2010, 12:25 #1504709   #203
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Mexico, що ти знайшов в тій Сінті?
50-% білок не ахті, є ж інші протеїни з більш кориснішими добавками
Які є пропозиції?
Сінта - смачна Ну і білок там десь 80%, просто за рахунок добавки корисних жирів (14%) і вуглеводів (для покращення смакових властивостей) Там получилась концентрація білка 50%... Трохи дорого виходить, але якшо врахувати. шо це комплексний білок, то ціна не дуже то і висока - 310грн за 1.1 кг.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 21.11.2010, 18:07 #1505652   #204
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
шо це комплексний білок,
погано, що цієї комплексної речовини в порції всього навсього 50 %. І взагалі, в спортхарчуванні не дуже треба гнатися за смаком - де смачно, там більше лишніх добавок, менше поживного
купуй сироватку+казеїн, перемішай і буде добре.

Востаннє редагував scorpik: 23.11.2010 о 08:00.
scorpik зараз поза форумом  
Старий 23.11.2010, 08:02 #1507127   #205
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Мексіко, буду брати Голд стандарт (мішочок), орієнтовно ціна за 1 кг-180 грн. Якшо цікавить, можу поділитись
scorpik зараз поза форумом  
Старий 23.11.2010, 17:28 #1507655   #206
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
погано, що цієї комплексної речовини в порції всього навсього 50 %. І взагалі, в спортхарчуванні не дуже треба гнатися за смаком - де смачно, там більше лишніх добавок, менше поживного
купуй сироватку+казеїн, перемішай і буде добре.
Нутак там ше є корисні жирні кислоти, яких в протиках нижчої цінової категорії нема.
А шо ше крім смаку можна сказати про протик? Ше можливо як розмішується... Якшо змішати сировотку і казеїн, то вийде на 10-15грн дешевше (на 1кг)
Mexico зараз поза форумом  
Старий 23.11.2010, 18:47 #1507728   #207
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

спорт добавки дорожають - інфляція.
ппц, зараз пити горілку дешевше ніж спортом займатись
Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
А шо ше крім смаку можна сказати про протик? Ше можливо як розмішується...
про пердьож забув

Востаннє редагував scorpik: 23.11.2010 о 21:23.
scorpik зараз поза форумом  
Старий 24.11.2010, 10:07 #1508103   #208
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
про пердьож забув
В нормальних фірм таке рідко буває, хіба якась індивідуальна не сприйнятність...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 24.11.2010, 15:54 #1508479   #209
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
В нормальних фірм таке рідко буває, хіба якась індивідуальна не сприйнятність...
буває, буває .. і навіть з ОN
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (24.11.2010)
Старий 24.11.2010, 17:58 #1508565   #210
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
буває, буває .. і навіть з ОN
Ну в мне такого досвіду нема.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 24.11.2010, 18:47 #1508605   #211
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Ну в мне такого досвіду нема.
в мене було ... навесні. Мусів йти в поліклініку, робив УЗД, аналізи здавав. Казала лікарка, що вживаючи багато молочного білка (ізолят + сир), йде збільшене навантаження на підшлункову (вона бере участьу травлені цих речовин). Приймав тоді Мезим, Лактовіт і ще якусь фігню
scorpik зараз поза форумом  
Старий 26.11.2010, 15:22 #1510282   #212
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
в мене було ... навесні. Мусів йти в поліклініку, робив УЗД, аналізи здавав. Казала лікарка, що вживаючи багато молочного білка (ізолят + сир), йде збільшене навантаження на підшлункову (вона бере участьу травлені цих речовин). Приймав тоді Мезим, Лактовіт і ще якусь фігню
То при чому тут ОН? Тут проблема в дієті.
І взагалі білок, це така штука, яка при надмірному вживані веде до дизбактеріозу і далі вже купа інших проблем...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 26.11.2010, 21:36 #1510557   #213
Zvir
 
Аватар для Zvir
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
в мене було ... навесні. Мусів йти в поліклініку, робив УЗД, аналізи здавав. Казала лікарка, що вживаючи багато молочного білка (ізолят + сир), йде збільшене навантаження на підшлункову (вона бере участьу травлені цих речовин). Приймав тоді Мезим, Лактовіт і ще якусь фігню
Якщо в тебе проблеми з молочним білком, можеш попробувати перейти на амінокислоти Uni-Liver, вони з печінки, кажуть дуже хороші і недорогі (по суті, це просто печінка, без жиру, води і сполучної тканини, тобто залишено тільки необхідне + кальцій з фосфором). Я на днях собі замовлю напевно.
Правда зловживати ними не можна, бо в них дуже багато заліза, може по власній печінці вдарити.
Так що краще комбінувати молочний білок + Uni-Liver.

Востаннє редагував Zvir: 26.11.2010 о 21:49.
Zvir зараз поза форумом  
Старий 27.11.2010, 20:47 #1511194   #214
Chameleon
 
Аватар для Chameleon
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

народ порадьте де краще купити собі гейнер і який..?
Chameleon зараз поза форумом  
Старий 27.11.2010, 21:55 #1511254   #215
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Zvir Переглянути допис
Якщо в тебе проблеми з молочним білком, можеш попробувати перейти на амінокислоти Uni-Liver, вони з печінки, кажуть дуже хороші і недорогі (по суті, це просто печінка, без жиру, води і сполучної тканини, тобто залишено тільки необхідне + кальцій з фосфором). Я на днях собі замовлю напевно.
Правда зловживати ними не можна, бо в них дуже багато заліза, може по власній печінці вдарити.
Так що краще комбінувати молочний білок + Uni-Liver.
Юні лівер пеив - особисто мені тяжко ковтати.
Проблеми не з білком, а з залишком лактози(молочний цукор) яка присутня в концентратах. І тут не залежно від фірми. Вихід один - ізоляти (того самого мол. білка) або амінки (гідролізати).
Але в нього взагалі інша там проблема була, якшо уважно читати
Mexico зараз поза форумом  
Старий 27.11.2010, 22:51 #1511287   #216
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Chameleon Переглянути допис
народ порадьте де краще купити собі гейнер і який..?
для чого тобі гейнер?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 28.11.2010, 07:28 #1511409   #217
Chameleon
 
Аватар для Chameleon
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

для набору веса, хожу білково-вуглеводну суміш і максимум калорій, бо я дуж худий (я гамаю нормально і хочу ще гейнер додатково) ))) ну щоб пити до і після тренажорки (правда я тік записався недавно, тре чуток набрати жирку, щоб легше було троха) ...я просто не розбираюся який там краще і знаю тік магазин "Спорт Плюс", думаю може ви десь дешевше пробиваете)) дякую...
Chameleon зараз поза форумом  
Старий 28.11.2010, 14:17 #1511599   #218
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Chameleon Переглянути допис
тидумаю може ви десь дешевше пробиваете)) дякую...
думаю, що з тих хто тут відписується ніхто гейнери не приймає . Особисто мені не підходять: через малу кількість білка в порції і дороговизна цукрової пудри з якої зроблений цей коктейль ( в наш час кг цукру 15 грн коштує, а тут одна порція на стільки тягне).
True Mass (BSN), Up Your Mass (MXP), N-large (Prolab) - одні з найкращих.
А відносно де купувати, вибирай сам - тернопільський спортплюс (дорого) чи інтернет- магазин (дешевше, інколи дуже суттєво), є ще варіант напряму з-за границі, але геморою багато
scorpik зараз поза форумом  
Старий 28.11.2010, 14:28 #1511604   #219
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
думаю, що з тих хто тут відписується ніхто гейнери не приймає . Особисто мені не підходять: через малу кількість білка в порції і дороговизна цукрової пудри з якої зроблений цей коктейль ( в наш час кг цукру 15 грн коштує, а тут одна порція на стільки тягне).
True Mass (BSN), Up Your Mass (MXP), N-large (Prolab) - одні з найкращих.
А відносно де купувати, вибирай сам - тернопільський спортплюс (дорого) чи інтернет- магазин (дешевше, інколи дуже суттєво), є ще варіант напряму з-за границі, але геморою багато
Скорп, а ти через який інтернет-магазин купуєш ту всю хімію? Якшо не секреД
olexiy зараз поза форумом  
Старий 28.11.2010, 14:33 #1511608   #220
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
Скорп, а ти через який інтернет-магазин купуєш ту всю хімію? Якшо не секреД
http://www.sportika.com.ua/
http://www.supernatural.com.ua/

ну і приватні джерела по Україні - ще дешевше
scorpik зараз поза форумом  
Подякував(ла):
olexiy (03.12.2010)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:10.