Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Виїзд до США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.04.2011, 11:31 #1634204   #81
salomon
Типово Відповідь: Виїзд до США

Всім прівет. побачив тут багато флуду,толком нічого не поняв)Бувби вдячний якби хтось мені допоміг в моїх питаннях.
Я зараз на 4му курсі, ще не вирішив як буду поступати на 5й чи стаціонар чи заочно. хотілося б свалити в штати на 2-3 роки. ЧИ реально мені ще виїхати по Ворк анд Тревел? і залишитися там нелегально?
Ще хто в курсі скажіть будь ласка як проходить процедура виїзду по запрошенюю від родичів, ну скільки буде коштувати і на скільки ти часу там легально.
Також які є варіанти на Канаду?
salomon зараз поза форумом  
Старий 23.04.2011, 12:46 #1634251   #82
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від salomon Переглянути допис
Всім прівет. побачив тут багато флуду,толком нічого не поняв)Бувби вдячний якби хтось мені допоміг в моїх питаннях.
Я зараз на 4му курсі, ще не вирішив як буду поступати на 5й чи стаціонар чи заочно. хотілося б свалити в штати на 2-3 роки. ЧИ реально мені ще виїхати по Ворк анд Тревел? і залишитися там нелегально?
Ще хто в курсі скажіть будь ласка як проходить процедура виїзду по запрошенюю від родичів, ну скільки буде коштувати і на скільки ти часу там легально.
Також які є варіанти на Канаду?
ВоркТревел забудь. Документи пізно подавати, а на другий рік тебе на 5 курсі ніхто не пустить. Не побачиш ти Америки.
SLONRU зараз поза форумом  
Старий 23.04.2011, 12:52 #1634255   #83
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Виїзд до США

Питання спорне. В мене одногрупник поїхав на п'ятому курсі в штати знову. Мені казали в одній тур фірмі що навіть роблять так що виїжджають і в 24 роки, просто роблять документи шо навчаєшся в вузі, але то виходить дорожче
Terror зараз поза форумом  
Старий 23.04.2011, 13:59 #1634265   #84
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Питання спорне. В мене одногрупник поїхав на п'ятому курсі в штати знову. Мені казали в одній тур фірмі що навіть роблять так що виїжджають і в 24 роки, просто роблять документи шо навчаєшся в вузі, але то виходить дорожче
то було давніше, зараз в консульстві вони так їпуть..шо ппц..
в мене стіки толкових знайомих не пройшло, а дехто з них другоразники, співбесіда в подруги була 20 хв.
вони самі спростили умови програми, але збільшили конкурс в декілька раз.
SLONRU зараз поза форумом  
Старий 27.04.2011, 23:04 #1637027   #85
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Виїзд до США

Посольство США скасовує візові співбесіди для окремих аплікантів http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/visareuse_.html
Terror зараз поза форумом  
Старий 28.04.2011, 00:30 #1637096   #86
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Питання спорне. В мене одногрупник поїхав на п'ятому курсі в штати знову. Мені казали в одній тур фірмі що навіть роблять так що виїжджають і в 24 роки, просто роблять документи шо навчаєшся в вузі, але то виходить дорожче
якщо теоретично ніде не навчаєшся, скільки буде коштувати в 22 роки?

дороще це на скільки?
zaharys зараз поза форумом  
Старий 28.04.2011, 01:28 #1637110   #87
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
якщо теоретично ніде не навчаєшся, скільки буде коштувати в 22 роки?

дороще це на скільки?
То питання не до мене, ну це не законно, і не дуже дешево. Краще поступити - дешевше буде і шансів більше
Terror зараз поза форумом  
Старий 01.05.2011, 09:15 #1639366   #88
SLONRU
 
Аватар для SLONRU
Типово Відповідь: Виїзд до США

Хтось провіряв свої анкети на виграш Зеленої карти?) Сьогодні початок оголошення результатів..2 мої пролетіли)
SLONRU зараз поза форумом  
Старий 01.05.2011, 17:02 #1639603   #89
RomKo-K
 
Аватар для RomKo-K
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від salomon Переглянути допис
Всім прівет. побачив тут багато флуду,толком нічого не поняв)Бувби вдячний якби хтось мені допоміг в моїх питаннях.
Я зараз на 4му курсі, ще не вирішив як буду поступати на 5й чи стаціонар чи заочно. хотілося б свалити в штати на 2-3 роки. ЧИ реально мені ще виїхати по Ворк анд Тревел? і залишитися там нелегально?
Ще хто в курсі скажіть будь ласка як проходить процедура виїзду по запрошенюю від родичів, ну скільки буде коштувати і на скільки ти часу там легально.
Також які є варіанти на Канаду?
Якшо ти дійсно хочеш на 2-3 то W&T то для тебе самий кращий варіант. але з останого курсу дурно не пробуй, тут нема ролі стаціонар чи заочно, але скоріше завсе тобі відкажуть( хіба ти маєш на рахунку солідну суму, жінку з дитиною вдома, ну і пару шенгенів- хоча вони особо не рішають, але +)
самий кращий для тебе варіант поступити шераз але не на 1-й курс, і подавати доки.
а за запрошення забудь ( хіба ти дійсно маєш бабло на рахунку +жінку з дітьми), чогось всі люди думають шо запрошення то шось таке шо тобі візу гарантує... вгадай як на тебе буде дивитись візовий офіцер, коли взнає шо в тебе є родина в США, та ти для нього 100% мігрант! краще вже забронюй готель десь в сша , і розказуй шо їдеш відпочивати! навіть напевно більше шансів получити візу, але знай шо ти мусиш показати їм тісні звязки з ненькою, тут тільки гроші не поможуть!!! бо по суті справку з грошима на рахунку "намалювати" можна, консульський відділ їм особо не довіряє, так як провірити твій рахунок вони не зможуть бо жодний банк не дасть таку інформацію! такшо впринципі їх розвести можна, але в розумних межах, бо додатково попросять справку з роботи, шо ти заробляєш добре, а тут тяжко буде знайти підприємця, який дасть вам таку липову справку , бо провірити чи по ІН номеру платились податки можливо, і може вийти погана ситуація, коли на справці ти працюєш а податки не платяться)).
жінка, діти, навчання, справка з роботи із зарплатою(хотяб 1т доларів), якшо ні , то забудь про такий варіант.
в Канаду ти не підходиш по жодні з міграційних програм якшо я не помиляюсь, в них мінус це - знаня мови, ну і потрібно мати офіційний стаж роботи по спеціальності! ти на це ше потратиш пару років, а потім ше десь рік будуть розглядати..... хіба варіант work and study Canada, work and holiday Canada, але будь реалістом. короче скажу як людина як це все прохавала, самий кращий варіант, поступати на 2-3 курс і їхати по W&T 90% віза в тебе в кишені, але хз точно в тебеж родичі
короче будуть питання пиши тутвідповім.


Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Питання спорне. В мене одногрупник поїхав на п'ятому курсі в штати знову. Мені казали в одній тур фірмі що навіть роблять так що виїжджають і в 24 роки, просто роблять документи шо навчаєшся в вузі, але то виходить дорожче
на 5-му курсі можна, але одинниць пускають іто більшісь ти х хто 2-й раз їде, а так це мертвий варіант
не ведіться на то шо фірма зробить документи, шо ви нібито вчитеся в вузі тому, що:
1) на справку х вуза консул не дивиться, вона тільки для подачі доків.
2) СТУДАК! - це самий більший для них док , про то шо ви вчитесь, його підробляти - мертвий номер, бо номера не буде в базі, такшо навіть не думайте підробляти. на власні вуха чув як в одній із кабінок офіцер по руски каже
" ну и где ты достал етот фейковий студентческий.....
ти понимаеш шо у тебя серезные проблемы"
а потім каже
"консульство США ето територия США и здесь действуют законы США
и ты всетаки пожеш попась в США, но в качесвте подсудимого"

ну короче в результаті в сша його не судили) але міліція повідомлена про підробку доків (2р тюрми, або гроші) і получив заборону на вїзд в США на все життя!
3) Заліковку, з печатками вуза!! де та фірма візьме????


Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
З другого форуму
Ц.... С...... - кидают людей на деньги по Н2В
Блін забудьте про існування Н2В!! нереально на даний момент її получити
RomKo-K зараз поза форумом  
Подякували 2:
justice (07.07.2011), paravozz (06.07.2011)
Старий 01.05.2011, 17:13 #1639605   #90
Andy777G
 
Аватар для Andy777G
Типово Відповідь: Виїзд до США

Хтось провіряв свої анкети на виграш Зеленої карти?



Мій Діксі ленд також цього року пролетів............ Може наступного року.....
Andy777G зараз поза форумом  
Старий 01.05.2011, 18:10 #1639643   #91
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від Andy777G Переглянути допис
Хтось провіряв свої анкети на виграш Зеленої карти?



Мій Діксі ленд також цього року пролетів............ Може наступного року.....
http://forum.te.ua/showthread.php?p=1639559#post1639559
. зараз поза форумом  
Старий 01.05.2011, 20:00 #1639701   #92
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від RomKo-K Переглянути допис
Якшо ти дійсно хочеш на 2-3 то W&T то для тебе самий кращий варіант. але з останого курсу дурно не пробуй, тут нема ролі стаціонар чи заочно, але скоріше завсе тобі відкажуть( хіба ти маєш на рахунку солідну суму, жінку з дитиною вдома, ну і пару шенгенів- хоча вони особо не рішають, але +)
самий кращий для тебе варіант поступити шераз але не на 1-й курс, і подавати доки.
а за запрошення забудь ( хіба ти дійсно маєш бабло на рахунку +жінку з дітьми), чогось всі люди думають шо запрошення то шось таке шо тобі візу гарантує... вгадай як на тебе буде дивитись візовий офіцер, коли взнає шо в тебе є родина в США, та ти для нього 100% мігрант! краще вже забронюй готель десь в сша , і розказуй шо їдеш відпочивати! навіть напевно більше шансів получити візу, але знай шо ти мусиш показати їм тісні звязки з ненькою, тут тільки гроші не поможуть!!! бо по суті справку з грошима на рахунку "намалювати" можна, консульський відділ їм особо не довіряє, так як провірити твій рахунок вони не зможуть бо жодний банк не дасть таку інформацію! такшо впринципі їх розвести можна, але в розумних межах, бо додатково попросять справку з роботи, шо ти заробляєш добре, а тут тяжко буде знайти підприємця, який дасть вам таку липову справку , бо провірити чи по ІН номеру платились податки можливо, і може вийти погана ситуація, коли на справці ти працюєш а податки не платяться)).
жінка, діти, навчання, справка з роботи із зарплатою(хотяб 1т доларів), якшо ні , то забудь про такий варіант.
в Канаду ти не підходиш по жодні з міграційних програм якшо я не помиляюсь, в них мінус це - знаня мови, ну і потрібно мати офіційний стаж роботи по спеціальності! ти на це ше потратиш пару років, а потім ше десь рік будуть розглядати..... хіба варіант work and study Canada, work and holiday Canada, але будь реалістом. короче скажу як людина як це все прохавала, самий кращий варіант, поступати на 2-3 курс і їхати по W&T 90% віза в тебе в кишені, але хз точно в тебеж родичі
короче будуть питання пиши тутвідповім.



на 5-му курсі можна, але одинниць пускають іто більшісь ти х хто 2-й раз їде, а так це мертвий варіант
не ведіться на то шо фірма зробить документи, шо ви нібито вчитеся в вузі тому, що:
1) на справку х вуза консул не дивиться, вона тільки для подачі доків.
2) СТУДАК! - це самий більший для них док , про то шо ви вчитесь, його підробляти - мертвий номер, бо номера не буде в базі, такшо навіть не думайте підробляти. на власні вуха чув як в одній із кабінок офіцер по руски каже
" ну и где ты достал етот фейковий студентческий.....
ти понимаеш шо у тебя серезные проблемы"
а потім каже
"консульство США ето територия США и здесь действуют законы США
и ты всетаки пожеш попась в США, но в качесвте подсудимого"

ну короче в результаті в сша його не судили) але міліція повідомлена про підробку доків (2р тюрми, або гроші) і получив заборону на вїзд в США на все життя!
3) Заліковку, з печатками вуза!! де та фірма візьме????




Блін забудьте про існування Н2В!! нереально на даний момент її получити
Все правильно. Найреальніше по ворк енд тревел. В мене одногрупник другий раз поїхав на п'ятому курсі. В мене чесно кажучи немає дуже великого бажання туди вертатись. Але народ думає що там мед лижуть
Terror зараз поза форумом  
Старий 02.05.2011, 19:47 #1640536   #93
villkies
 
Аватар для villkies
Типово Відповідь: Виїзд до США

http://www.world-emmigration.com/usa_canada.html

Наше агентство сотрудничает с ведущими адвокатами США, которые имеют в своей базе данных достаточное количество желающих пригласить Вас в гости!

цікаво наскільки це реально!?) - виїхати по такому псевдо запрошенню...
villkies зараз поза форумом  
Старий 02.05.2011, 20:04 #1640549   #94
dsffsfs
sparkle
 
Аватар для dsffsfs
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від salomon Переглянути допис
Всім прівет. побачив тут багато флуду,толком нічого не поняв)Бувби вдячний якби хтось мені допоміг в моїх питаннях.
Я зараз на 4му курсі, ще не вирішив як буду поступати на 5й чи стаціонар чи заочно. хотілося б свалити в штати на 2-3 роки. ЧИ реально мені ще виїхати по Ворк анд Тревел? і залишитися там нелегально?
Ще хто в курсі скажіть будь ласка як проходить процедура виїзду по запрошенюю від родичів, ну скільки буде коштувати і на скільки ти часу там легально.
Також які є варіанти на Канаду?
за допомогою Work & Travel реально, але як і сказав RomKo-K скоріш за все відкажуть, хоч декого пускають. В мене знайомий на 5 курсі недавно проходив і пустили, він переконав консула, що по Болонській системі йому ще рік вчитися і таки вмовив, а після нього його одногрупник проходив, сказав все те саме, але йому відмовили, це вже як кому повезе.
І ще, проходити консульство в травні глухий варіант, пускають невеликий відсоток, відсіюють без причин.
dsffsfs зараз поза форумом  
Старий 05.07.2011, 00:53 #1691411   #95
boston
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд до США

Для украинцев, с января 2011 г. Мексиканская виза выдается по упрощенной схеме: наличие загранпаспорта+авиабилет.

Выезд в США, через Мексику.

Без предоплаты.

Оплата осуществляется по факту прибытия в США.

Срок: от 2х недель.

Додано через 4 хвилини
Всем желающим попасть в Штаты имея лишь действующий загранпаспорт и желание жить в нормальной стране!

boston.us@i.ua

Востаннє редагував boston: 05.07.2011 о 00:53. Причина: Пізніше додано
boston зараз поза форумом  
Старий 05.07.2011, 11:15 #1691616   #96
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від boston Переглянути допис
Всем желающим попасть в Штаты имея лишь действующий загранпаспорт и желание жить в нормальной стране!
Жити будь де нелегалом - то не нормальне життя
VT зараз поза форумом  
Подякували 2:
matros_ua (07.07.2011), vanco2 (06.07.2011)
Старий 05.07.2011, 15:42 #1691817   #97
boston
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Жити будь де нелегалом - то не нормальне життя

Серьезно?! А почему тогда, столько людей готовы завтра же уехать быть там нелегалом и жить, как человек, чем в своей стране быть "легалом",и с трудом сводить концы с концами?!
А там можно и документы сделать.
Кто там был, тот знает.
boston зараз поза форумом  
Старий 05.07.2011, 15:47 #1691822   #98
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від boston Переглянути допис
Серьезно?! А почему тогда, столько людей готовы завтра же уехать быть там нелегалом и жить, как человек, чем в своей стране быть "легалом",и с трудом сводить концы с концами?!
А там можно и документы сделать.
Кто там был, тот знает.
Ну купа людей он і на наркотики підсідає чи алкоголь, і не витягнеш їх звідти. І то зовсім не значить зо наркотики то добре.
Кожен свій вибір робить. Але нелегальне життя надто хорошим точно не назвеш.
Там і ті що з документами часто не так вже і доре живуть.
VT зараз поза форумом  
Подякували 2:
matros_ua (07.07.2011), Terror (05.07.2011)
Старий 05.07.2011, 19:19 #1691938   #99
boston
Учасник
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Та ну ***... Нам в Україні нехіло живеться...Нєлєгал,ніколи небуде жити так само як корінний мешканець... На то він і Нєлєгал...
Якщо ти неудачник і неможиш в рідні країні вибитись в люди ,то сорі.....вперед розпочинати нове життя,за бугром ....
А кто тебя заставляет?! Нравится всю жизнь ездить на троллейбусе и ждать пенсию 700 грн. - удачи!!
boston зараз поза форумом  
Старий 05.07.2011, 20:31 #1692005   #100
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Виїзд до США

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Та ну ***... Нам в Україні нехіло живеться...Нєлєгал,ніколи небуде жити так само як корінний мешканець... На то він і Нєлєгал...
Якщо ти неудачник і неможиш в рідні країні вибитись в люди ,то сорі.....вперед розпочинати нове життя,за бугром ....
Це ж кому тут так зашибісь живеться? Ти назвав неудачниками більше половини нашої країни. Куди не плюнь-всі жаліються. Так шо ви перегинаєте палку , сударь.
По темі-нелегал-він і у Африці нелегал, нічого в тім хорошого.
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 2:
justice (07.07.2011), Narcissus (06.07.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
yge0607 (05.07.2011)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:58.