Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори


«Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.10.2010, 15:48 #1465696   #81
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

ок. мене цікавить наступне:
1) Віклер, Ви є кандидатом до органів місцевого самоврядування? Якщо так, то: а) чи від СУ? б) яке місце в списку посідаєте (якщо мажоритарка, то вказати округ); Якщо ні, то: з якої причини не стали кандидатом.
2) Можете викласти список поданий до ТВК від партії Сильна Україна по Тернополю?
nacho one зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (06.10.2010)
Старий 06.10.2010, 17:51 #1465786   #82
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
Не чесна? Розкажіть нам чим вона не чесна. І скажіть будь-ласка П.І.П про кого Ви говорите.
no comments

Це партія ххх - все засекречено. Сам шукаєш хто ж до неї входить. Представник боїться писати прізвища представників партійних осередків. Це мабуть основні "переваги" партійної системи виборів.

Цитата 3 з 5 перших місць у тернопільському списку партії Тігіпка займуть жінки. Це підприємець екс-директриса "Текстерно" та екс-чиновник облдержадміністранії часів Леоніда Кучми - Лідія Созанська, директор ТВ-4 Юлія Винокур та директор ТОВ "Альпо" Лариса Слободянюк.
Сильну стать в партії, яка називає себе сильною, представляють приватний підприємець Андрій Смоляров та голова обласного осередку партії Юрій Желіховський, а також відомий підприємець та голова обласної федерації футболу Володимир Мариновський.
http://www.news.te.ua/media/2010/10/...noyi-ukrayini/

Та цій партії на Тернопіллі не треба антиреклами, треба просто по всіх слупах розвішати список її членів.

Хм..
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 19:46 #1465877   #83
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Avalon Переглянути допис
Скинути відео не можу, інформація з розмов з працівниками банку де керував сабж. Чи ти зможеш захистити тих працівників, якщо вони відверто таке скажуть на камеру, від братків?
Те що Ви сказали, це є простий піар проти нашої партії і самого С.Тігіпка. Таке говорять ті партії, які відчувають що наша сила може *наломати* їхні плани чи інтереси. Якщо Ви щось говорите, тобудь-ласка відповідайте за свої слова, в іншому випадку, можливо якщо ви і праві, то будь-ласка зверніться в штаб наприклад *Сводода*, *Батьківщина*, чи в любу іншу партію з такими доказами, і тоді вони будуть раді захищати тих людей які скажуть ті слова відверто, адже це в їх інтересах.

А якщо Ви не можите цього зробити, тоді будьте добрі, не пускайте пусті слова на вітер, *ми ж бо українці*.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
ок. мене цікавить наступне:
1) Віклер, Ви є кандидатом до органів місцевого самоврядування? Якщо так, то: а) чи від СУ? б) яке місце в списку посідаєте (якщо мажоритарка, то вказати округ); Якщо ні, то: з якої причини не стали кандидатом.
2) Можете викласти список поданий до ТВК від партії Сильна Україна по Тернополю?

1) Ні, тому що не захтів.
2) Ні, не можу.

Востаннє редагував Wikler: 06.10.2010 о 19:46. Причина: Пізніше додано
Wikler зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 19:48 #1465883   #84
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис

1) Ні, тому що не захтів.
2) Ні, не можу.
1) Тобто Вам пропонували?
2) Чому? Ви його не маєте чи цього не можна робити?
nacho one зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 20:00 #1465893   #85
Wikler
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
1) Тобто Вам пропонували?
2) Чому? Ви його не маєте чи цього не можна робити?
1) Тобто в мене була можливість.
2) На даний момент в мене його не має.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 20:06 #1465898   #86
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
1) Тобто в мене була можливість.
2) На даний момент в мене його не має.
1) OMG
2) Тобто Ви агітуєте нас голосувати за людей, але, за яких конкретно, - не знаєте.
nacho one зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 20:08 #1465901   #87
Wikler
Thumbs up Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
1) OMG
2) Тобто Ви агітуєте нас голосувати за людей, але, за яких конкретно, - не знаєте.

По-перше я нікого не агітую, а по-друге Ви голосуєте не за конкретних людей а за програму партії.
Wikler зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 20:10 #1465903   #88
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
По-перше я нікого не агітую, а по-друге Ви голосуєте не за конкретних людей а за програму партії.
Зливай воду, свої гроші ти не відробив.
Sargon зараз поза форумом  
Подякували 2:
paravozz (11.10.2010), Samyel_Fox (11.10.2010)
Старий 06.10.2010, 20:13 #1465905   #89
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
По-перше я нікого не агітую, а по-друге Ви голосуєте не за конкретних людей а за програму партії.
а що це,якщо не агітація?
ні-голосувати завжди потрібно за конкретних людей і за програму партії. якщо в партії супер програма,а від неї ідуть ідіоти і злодії,то досраки,пробачте,така програма.
nacho one зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 20:48 #1465934   #90
Avalon
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Я не належу ні до жодної з партій чи їх осередків, тому мені ваша партія ніц не наламає - хіба до влади прийде(дуже сумніваюсь) бо навіть в Дніпропетровську її уже не хочуть .
Avalon зараз поза форумом  
Старий 06.10.2010, 21:52 #1465977   #91
Zavgosp
лібераст і толераст
 
Аватар для Zavgosp
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата
Допис від Wikler Переглянути допис
2) Ні, не можу.
лох!
Zavgosp зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (11.10.2010)
Старий 08.10.2010, 13:35 #1467255   #92
Monax
 
Аватар для Monax
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Дякую за чудову тему! Поржав атлічна!
Monax зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mark V. (10.10.2010)
Старий 10.10.2010, 08:48 #1468328   #93
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

gsv зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy.te.ua (10.10.2010), Mark V. (10.10.2010)
Старий 10.10.2010, 10:20 #1468360   #94
Mark V.
Banned
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Достали вже ці всі Театри Одного актора. Усі ці партії Тігіпків, Яценюків, Блоки Юлі і Литвина і інші псевдо-партії.
Mark V. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andriy.te.ua (12.10.2010)
Старий 11.10.2010, 22:11 #1469552   #95
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.


Всім вечір добрий! Я є довіреною особою кандидата в депутати міської ради від "Сильної України" по виборчому округу № 28 (26, 27 школи). Виставляю коротку біографію і программу кандидата. З радістю подискутую на рахунок програми :
Біографія
Шведа Руслан Юрійович
народився 28.01.1979 р. в місті Тернопіль.
1996 р закінчив ЗОШ № 20 м.Тернопіль.
2001 р закінчив ТАНГ, Інститут Міжнародного Бізнесу та Менеджменту, спеціаліст.
2002 р закінчив ТАНГ, Інститут Банківського Бізнесу, магістр.
2001-2008 рр працював у ТОД «Райффайзен Банк Аваль» на посадах економіста відділу обслуговування зовнішньоекономічних операцій клієнтів, начальника відділу торгового фінансування, начальника відділу валютного контролю та начальника відділу альтернативних каналів продажу.
2008 р по даний час працює директором АТ «БМ Банк» в м.Тернопіль.
Одружений, виховує двох дітей.


Програма

- сприяння розвитку бізнесу в Тернополі, особливо виробництва;
- вирішення проблеми переробки та утилізації сміття;
- доступність до депутата;
- сприяння у вирішенні індивідуальних проблем виборців;
- забезпечення ремонту доріг та освітлення у дворах;
- зменшення цін на проїзд в громадському транспорті.
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
gsv (11.10.2010)
Старий 11.10.2010, 22:14 #1469554   #96
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Носоріг
програма сильна
Можна поконкретніше про розвиток бізнесу?
gsv зараз поза форумом  
Старий 11.10.2010, 22:31 #1469563   #97
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

а бабло звідки брати, щоб проїзд в транспорті здешевити?
ТАНГ ІМБ далі можна не читати
nacho one зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Zavgosp (12.10.2010)
Старий 11.10.2010, 23:12 #1469593   #98
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

з'їли бідаку на ура.....ось що значить погана підготовка і не знання ідеально програми/структури і так далі...як не крути але ти замість так званого *піару*(назвемо це так), тупо до кінця зіпсував і так не найкраще загальне враження про вашу партію, своєю не освіченістю і не компетентністю....як заповідав дядько Ленін *вчитись, вчитись і ще раз вчитись*
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 08:16 #1469691   #99
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
а бабло звідки брати, щоб проїзд в транспорті здешевити?
ТАНГ ІМБ далі можна не читати
По роду своєї діяльності знаю багато видів бізнесу з-середини - власники маршрутних таксі "мають" "чистими" з одного автобусу в день 350-500 грн. Як на мене то трохи закруто.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Носоріг
програма сильна
Можна поконкретніше про розвиток бізнесу?
Програма реальна - звичайно можна написати і про проведення олімпіади в Тернополі - готовий відстоювати будь-який з пунктів.
Щодо розвитку бізнесу в тій частині, де може впливати депутат міської ради, то, наприклад, виділення землі і обєктів комунальної власності, в першу чергу, під виробничу діяльність, а вже потім під торгівлю та будівництво житла.

Востаннє редагував Носоріг: 12.10.2010 о 08:16. Причина: Пізніше додано
Носоріг зараз поза форумом  
Старий 12.10.2010, 16:51 #1470047   #100
Avalon
Типово Відповідь: «Сильна Україна» - це партія реформаторів і нових лідерів. Приєднуйтесь та допомагайте.

300-500 грн в день, то непогано, а тепер б іще порахувати, скільки необхідно таких днів, щоб виплатити автобус (чи кілька) і їх утримання ? Чому всі партії одразу лізуть в карман до платників податків, а не займуться зменшенням державного апарату і витрат на нього? У нас депутатів і адмін-холуїв уже більше ніж за СРСР... і так в місцевій владі і вплоть до кабміну. Де жорсткий контроль по витратах з бюджетів усіх рівнів?
Avalon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kelly (27.04.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
chushko (22.11.2010)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:28.