Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.06.2007, 22:42 #345363   #41
cheesy
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Та то не раз таке було. Коли кілька раз просила записати анчоуси, не записала, потім принесла замовлення, питаю де анчоуси, а вона ТААКИИИМ ТОНОМ : " Та ви ж не замовляли. Я що маю вгадувати ваші замовлення?".
Ну ладно, анчоуси там, дерунів бідному гсв не зробили))
cheesy зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 22:48 #345377   #42
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

якісь злі сили переслідують форумчан...
бо загалом скарг по плутанині замовлень вкрай мало...

рекомендуватимемо офіціантам після взяття замовлення ще раз його зачитувати клієнту щоб звірити чи все вірно...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 22:56 #345389   #43
cheesy
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
якісь злі сили переслідують форумчан...
бо загалом скарг по плутанині замовлень вкрай мало...

рекомендуватимемо офіціантам після взяття замовлення ще раз його зачитувати клієнту щоб звірити чи все вірно...
Думаю, дівчаткам просто важко обслугоувати 15 наглих рил вкінці робочого дня)))
Та ми повторяли)
cheesy зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 23:22 #345445   #44
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

2 Камінко
мій пост стосувався товариша Бурчика, як, я розумію, представника Пави. Чи ви вважаєте, шо якшо людина платить за піцу 6 грн, а не 30, то їй можуть сказати" а шо ти за клієнт, шо за тобою мають бігати" чи "а ти шо не можеш все зразу замовити"?
Якшо я образила цим особисто Вас, то прошу вибачення, на меті не мала.

Бачу пост дійшов цілі, стільки реакцій, і без підпісів)))

2 Рус, треба було прийти на зміну в неділю і продемонструвати своє "але я зараз не на робочому місці і можу тобі навіть пику набити без чайових". А на форумі і я свистіти можу.Блін, був би ти на зміні - не такий би борзий був, як тут на форумі. Як то ше дивно, шо то "банда" дівчат, які викорінюють думку тих, в кого вона інша", до сих пір обслуговують в Паві, якшо там офіціантами так поборники справедливості як ти?

Востаннє редагував Nata: 12.06.2007 о 23:28.
Nata зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 23:41 #345488   #45
castor
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
поскіпано
тут підхід "прийшов-замовив-оплатив-поїв-попив-пішов"...
окей, це добре....
але тоді поясніть, як це суміщається з
Цитата
Допис від castor Переглянути допис
1) дуже довго готуються піци... враховучи специфіку - пообідати - 20 - 25 хв на піцу - це не припустимо
не маю наміру вколоти, просто цікаво
castor зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 06:22 #345584   #46
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від RUS Переглянути допис
А то, що ти робиш фзамовлення на 5 грн, то краще хай на твоє місце прийдуть нормальні клієнти і зроблять нормальне замовлення, тоді я до них посміхнуся, і, повір, вони до мене також!!!

пардон, але це "обслуга" по-тернопільськи, коли офіціант робить певні висновки про нормальність клієнта. Є замовник і виконавець, ми - клієнти оплачуємо все по прейскуранту, взамін хочемо тримати якісну послугу. Ви пробуєте нам щось розказати про власні проблеми тим самим оправдати неякісний сервіс, причому взамін просите гроші в повному обсязі, і напевно б не слухали наші проблеми і виправдання неплатоспроможності. Клієнт - це ваш заробіток, ваше лице та престиж, цього не варто забувати. Форумчани з задоволенням можуть залишати 300-400 грн. за вечер і в іншому кабаку, де нам посміхнуться і вибачаться, якщо щось не так, взамін ми щедро залишаєм чаєві (20-30 грн. досить часто попадалось обслузі в ТВ.).

Я не збираюсь виховувати нікого, це зроблять клієнти своїм відвідуванням. Трошки дивно, що стільки начальників і кожен коментує посвому, зневажаючи господаря, а про клієнта я взагалі мовчу.

Якщо ми себе не дуже чемно ведемо, нас можна і не обслуговувати, кабаки в ряд вистрояться, які будуть готові це зробити, але хамити і пояснювати, що "ми вот терпимо, то закрийте роти і тіштесь, що вас обслужили і не вимахуйтесь" якось не личить.

п.с. Дехто любить про Європу говорити, то скажу, що в Європі навіть в самому бичому кабаку тобі ніколи не нахамлять, не скажуть що мало чаєвих, чи краще б на ваше місце прийшов жирний клієнт. Всі слова які можна почути у відповідь навіть на хамство, це - "вибачте" з супроводом щирої натренованої посмішки. Вчіться людяності, бо Європа у великому шоці він нашого хамтсва та зневаги один до одного.

п.с.с. Варто повчитись поваги у новенької світлої офіціянтки (чомусь без бейджика і приходилось звертатись зневажливо - "ей"), яка хоч і плуталась з замовленнями, але вміла вибачатись, підбадьорувати нас та посміхатись, за що і отримала свої чаєві.
gsv зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 07:05 #345600   #47
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

2 Камінко, я вчора пив пиво з пляшок (стелла) і їв кальмари =)
пиво було холодне, а кальмари солоні =) Спробувати кухню... стейка в меню не знайшов, а подивившись скільки Злий чекав на деруни (як казали, та поки накопають барабольки, туда-сюда =))) то важко уявити скільки чекати на складнішу страву якусь, я сам багато і часто готую, я знаю що зробити деруни з нуля (натерти картоплі, розмішати, посмажити) то 20 хвилин від сили, деруни то є страва на швидкоруч, а в кафе, де думаю деруни замовляють часто та все напоготові то займати має до 10 хвилин, багато де приносять таку річ як деруни наприклад за хвилин 7.

І відразу скажу що я апсолютно не ви**** =) як напевне вам першим ділом спадає на думку, я прийшов поспілкуватися, випити пива, повечеряти я потім поїхав в інше місце з дівчиною, піарити котре тут небачу потреби. Доречі там завжди офіціанти до мене ставляться як до улюбленого родича, посміхаються, жартують, при натяку на якусь помилку вибачаються, ДЯКУЮТЬ ЩО ВКАЗАВ НА ПОМИЛКУ, і виправляються (стараюся ходити тільки в місця де до клієнтів таке ставлення, нажаль перелічити їх в тернополі можу на пальцях =))) Та навіть і вчора чучуть наплутали з замовленням, принесли не ті соуси до мяса, і більше ніж замовляли, як тільки сказав відразу вибачились, і все забрали, і вибачились не крізь зуби, як в нас люблять, а з милою щирою посмішкою

Раз Пава то студентське кафе для поїсти і пива попипити, то більшість питань в принципі знято. Тільки побажання не економити на з\п офіціантів, і відображати так само в з\п їх старанність та ввічливість, відзначати найкращих матеріально, тоді інші приклад братимуть.

далі, ок забігайлівка для студентів, згоден, супер, потрібна справа, але нащо тоді претендувати на щось більше?

доречі ще раз персонально до пана Камінка, поясніть, якщо тема названа "Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги" то ЧОМУ всі ті відгуки, пропозиції, поради, зауваження та скарги сприймаються вами як персональна образа? Дуже нагадує совок, де "книги скарг та пропозицій" всюди були, але попробуй но попроси її, чи ще гірше щось там напиши, і ти враг народа і т.д. =) Не робіть тем з такими назвами - то й не писатимуть, а раз робите, то відповідно то має означати що та думка народу вас цікавить. То і реагуйте адекватно

дякую всім за увагу, і ще раз повторюся що то моя особиста думка все, суто субєктивна =)

П.С. пане Камінко, реагуйте нарешті на пости на форумі згідно віку та статусу =) бо саркастичні відповіді з натяком на образи вам не личать
Developer зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 07:07 #345601   #48
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Щодо коментарів працівниками пави у складності, напруженості на невдячності клієнтів:
Клієнт не винен, що працівник бару перевантажений, змучений, знервований. Ви не на каторзі і не на відпочинку, а на роботі за яку отримуєте гроші (напевно), якщо вам не подобається, ви можете пожалітись менеджеру про не ефективність використання ваших людино-годин, то аж ніяк не на клієнта. Не буде клієнтів - не буде грошей. Клієнт оплачує не тільки їжу, але і сервіс з людським поводженням.
Очі бачили що брали, тепер хай повилазять (с) моя улюблена приказка

про дзвоник:
також смішно читати, що наглі клієнти зловживають. Зловживають, бо дозволяють зловживати + недосконалий варіант виклику (рішення про саме такий метод приймали далеко не клієнти, а ваше начальство). Офіціант прибігає і шукає очима, хто ж його викликав, чим марнує свій та чужий час.
Повішайте гранату біля дзвоника і обов"язково хтось тай витягне запобіжник.
Безкоштовна порада начальству: самий початківець-радіотехнік може спаяти наступний девайс - клієнт нажимає кнопку, засвічується лампочка на кнопці з написом "виклик прийнято", в цей час лунає приємний дзвоник у барі, а не писк 10 кілогерц, від якого всі підскакують і готові клієнту перегризти горло, а також засвічується лампочка "виклик", якщо випадково не почули дзвоник. Офіціянт заходить на літню площадку і бачить вогник біля кнопки, котру натискали, далі приймає замовлення, повертається в бар та натискає кнопку "ресет", яка гасить вогники. Вартість проекту - 20-30 грн., та зекономлених нервів на сотні грн.

Востаннє редагував gsv: 13.06.2007 о 07:16.
gsv зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 08:53 #345662   #49
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

дякуюємо що витратили власний час на написання "корисних" постів
українці-українці....
окрім змісту власних же ж повідомлень подумайте над мотивами
FortYear зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 11:17 #345823   #50
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Все звелося до того, що люба критика стала "корисною", не об*єктивною, образливою, все як завжди. Українці-українці, чо ж ви не жрете то шо вам тикають під ніс, возмущаєтеся і фиркаєте,шукаєте іншого і порівнюєте з кращим.

В паву ні ногою більше, хоча я знаю, можете не язвити, шо вона від цього не обідніє.

2 гсв
все вірно підмітив, якшо офіціант виправдовує неякісний сервіс тим що він змучився, чи ще щось, то це не правильний підхід, і клієнта не стосується. Думаю, як той самий бурчик почує шось схоже від бармена, офіціанта, продавця, в магазині, то в першу чергу він скаже " мене це не цікавить".
А слова " най на твоє місце ліпше другий клієнт прийде" ( до речі, тов. Бурчик, звідки ти знаєш мою платоспроможність? ) можна лише подивуватися, бо тут тільки недавно говорили про студ. забійгайлівку, то певно же студенти дуже великі рахунки залишаються, точно більші ніж мої
Nata зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 11:26 #345833   #51
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

в твому повідомленні також відчувається "український" дух
який мотив цього топіка? отримати рекомендації, критику і зауваження - отримали, причому по твому ж проханні, замість того щоб подякувати і прислухатись чи проігнорувати, ти і павобратія пробує доказати яка ж там складна робота і які клієнти нерозуміючі та не співчуваючі бики.

Від слів "то краще хай на твоє місце прийдуть нормальні клієнти і зроблять нормальне замовлення" я взагалі в шоці. Тільки ти чомусь цього навіть не побачив, чи може також так само вважаєш?
gsv зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 11:47 #345846   #52
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
в твому повідомленні також відчувається "український" дух
який мотив цього топіка? отримати рекомендації, критику і зауваження - отримали, причому по твому ж проханні, замість того щоб подякувати і прислухатись чи проігнорувати, ти і павобратія пробує доказати яка ж там складна робота і які клієнти нерозуміючі та не співчуваючі бики.

Від слів "то краще хай на твоє місце прийдуть нормальні клієнти і зроблять нормальне замовлення" я взагалі в шоці. Тільки ти чомусь цього навіть не побачив, чи може також так само вважаєш?
+1 підтримую.... Якщо вже створили тему щоб послухати критику, то слухайте і беріть до уваги, а не вказуйте потенційним замовникам що і як їм робити...і не треба тут розмов про "українську жабу" ... в першу чергу вона давить Вас...
Alfasoft зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 13:06 #345943   #53
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Ната,
Цитата Все звелося до того, що люба критика стала "корисною", не об*єктивною, образливою, все як завжди.
можеш вказати чітко яка пропозиція чи критика була непочута?

п.с. підмітив ще таку штуку, що частина (у тому числі форумців) ЗНАЙОМИХ або по асі або в приват кидає чи то мені чи Камінку якісь підказки, проколи і т.д.
А частина "по батьківськи" з неймовірним бажанням під'є... безапеляційно... зі 100% знанням справи дає "поради"... Причому навіть мізерного бажання почути чи зрозуміти чому так не робиться як ви хочете - немає...

Повірте, заклад зацікавлений дослухатись до раціональних та ЗДІЙСНЕННИХ пропозицій.
Якби все було легко і Ви дійсно вміли усе обєктивно оцінити, то думаєте ми б усі не були зараз власниками мережі ресторанів?..
Не усе таке просто! І на конкретні (інколи ВАГОМІ) недоліки є свої причини. І Ви це прикрасно розумієте.

гсв,
Цитата Офіціянт заходить на літню площадку і бачить вогник біля кнопки, котру натискали, далі приймає замовлення, повертається в бар та натискає кнопку "ресет", яка гасить вогники. Вартість проекту - 20-30 грн., та зекономлених нервів на сотні грн.
зробиш?

можна довго дискутувати на рахунок раціональності цієї пропозиції... вкажу лише на одне "але": а якщо за час поки офіціант йде від майданчика до бар-стійки хтось тисне знов виклик... і він натискає після цього "рісет"?..

на рахунок "кнопок виклику" є ліпі рішення... але наразі побуде так як є...
єдине що... це персонал буде намагатись бути пильнішими, уважнішими та зосередженішими

І НАДАЛІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ПОЧУТИ НАЙЗАПЕКЛІШУ КРИТИКУ.
Якщо щось хороше помітите, то не встидайтесь - пишіть
FortYear зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 13:15 #345950   #54
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

гсв,
Цитата Від слів "то краще хай на твоє місце прийдуть нормальні клієнти і зроблять нормальне замовлення" я взагалі в шоці. Тільки ти чомусь цього навіть не побачив, чи може також так само вважаєш?
Конкретно щодо Нати - не вважаю. Бо дуже сумніваюсь, що вона себе вела якось так, що заклад бажає її позбутись. Прошу цю фразу вважати відповіддю на запитання.

А загалом: якщо якесь бидло чи хамло без криків/матів не може пити пиво чи їсти... якщо у клієнта "проблеми з алкоголем"... - то це не наш клієнт.

Ну і не погоджуюсь з підходом, що оплата замовлення надає право клієнту називати офіціантів "сонечком", ляскати по задку... завуальовано похамлювати аля "рідненька, я тобі плачу гроші і ти мусиш усміхатись!".
Культурне ставлення має бути з обох боків.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 13:15 #345951   #55
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

взяти на пів ставки для роботи в години пік декількох офіціантів чи шо
riznyk зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 13:26 #345970   #56
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від niger Переглянути допис
взяти на пів ставки для роботи в години пік декількох офіціантів чи шо
офіціанти справляються
кухня ТЕХНІЧНО не справляється в час-пік
але шукаються шляхи оптимізації (збільшується кількість кухарів, комплексні обіди, обладнання)... хоча домогтись виконання замовлення в час-пік за 10-15хв. практично нереально (якщо дотримуватись концепції свіжоприготовлених страв)

хто вперто не вірить, що це непроста проблема - раджу спробувати здійснити замовлення в будь-якому ресторані, коли там майже усі столики зайняті...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 14:20 #346047   #57
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Ната,

можеш вказати чітко яка пропозиція чи критика була непочута?

п.с. підмітив ще таку штуку, що частина (у тому числі форумців) ЗНАЙОМИХ або по асі або в приват кидає чи то мені чи Камінку якісь підказки, проколи і т.д.
А частина "по батьківськи" з неймовірним бажанням під'є... безапеляційно... зі 100% знанням справи дає "поради"... Причому навіть мізерного бажання почути чи зрозуміти чому так не робиться як ви хочете - немає...

Повірте, заклад зацікавлений дослухатись до раціональних та ЗДІЙСНЕННИХ пропозицій.
Якби все було легко і Ви дійсно вміли усе обєктивно оцінити, то думаєте ми б усі не були зараз власниками мережі ресторанів?..
Не усе таке просто! І на конкретні (інколи ВАГОМІ) недоліки є свої причини. І Ви це прикрасно розумієте.
Прослідкуй за ходом дискусії. Особливих наїздів на технологічно-кулінарно-швидкодійні особливості не було. Пава як і інші заклади працює, бувають помилки, затримки та неясності, але мене особливо вразила реакція-хамство персоналу на критику.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
гсв,

зробиш?

можна довго дискутувати на рахунок раціональності цієї пропозиції... вкажу лише на одне "але": а якщо за час поки офіціант йде від майданчика до бар-стійки хтось тисне знов виклик... і він натискає після цього "рісет"?..

на рахунок "кнопок виклику" є ліпі рішення... але наразі побуде так як є...
єдине що... це персонал буде намагатись бути пильнішими, уважнішими та зосередженішими

І НАДАЛІ ЗАЦІКАВЛЕНІ ПОЧУТИ НАЙЗАПЕКЛІШУ КРИТИКУ.
Якщо щось хороше помітите, то не встидайтесь - пишіть
Можу зробити, але ж від моїх послуг відмовились вроді
Хороше помічається, але беру приклад з тебе, не коментую те, з чим згідний . Сподобалась кухня та обслуга, незважаючи на дрібні заминки-плутанинки, не сподобалось хамство в цьому топіку.

Востаннє редагував gsv: 13.06.2007 о 14:24.
gsv зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 14:56 #346107   #58
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

гсв,
сенкс за останній пост

Цитата але мене особливо вразила реакція-хамство персоналу на критику.
Негарно вийшло. Погоджуюсь. Але і видаляти нічого не хотів щоб не почали лунати звинувачення в цензурі.
Частково "реакцію" слід списати на особистісний конфлікт окремих дописувачів.
Ну і закликаю в першу чергу судити по ставленні та обслуговуванні саме в закладі, а не в результаті словесних баталій на форумі.

Рус і Бурчик насправді класні працівники. Сами щодо них найбільше позитивних відгуків від клієнтів.

Ната, вибачаюсь за хлопців якщо образили.
Любов і ненависть дуже близькі
FortYear зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 16:36 #346272   #59
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

GSV

тепер вихожить мені не можна висловлювати свої думки в слух тільки через те, що на даний момент я працюю в "Паві"?
тоді на який уй форум? не для висловлення власних поглядів, роздумів?!
річ в тім, що часу на розгляд/роздум/цензуру постів власних і ваших же в мене вистачає, коли я вихідний, а це не так часто, повірте.
не впевнений в тому, що хоч один від мене таке почув чи почує на робочому місці (прикладу максимум зусиль для цього), але й терпіти в тряпочку не збираюсь.

До всіх

НІХТО, ніхто не сказав: "прикольно, нарешті запрацювало кафе, котре раніше всі минали і рідко заходили, нарешті є де прогуляти пари за кухлем пива", всі ж бо одразу давай "підсирати", вишуковувати недоліків, так вони є, і це очевидно, але ж не всі ми ідеальні.
якщо зиркнути на побажання стосовно студ кафе, то всі чомусь акцентували увагу на дешевизну, швидкість приготування. тепер народу захотілося ширший асортимент страв - отримали. захотілось додаткових наповнювачів - будь-ласка, але ж разом з цим затрати на приготування збільшуються, і з цим здається змирилися, та спокій все ніяк не може поселитися в головах та гарячих серцях наших форумчан, прийшла черга персоналу. схиляю свою голову перед нашим "самим чесним і людяним судом в світі".
феніте ля комедія.

щодо Нати... хочеться, аж чешеться вліпити пост, та обмежусь фразою: "шукаючи скалку в чужому оці, не програв поліно у власному".

сьогодні мене порадувала одна ідея стосовно дзвінка, вчепити пищалку і ззовні, "клин клином вишибають")

Востаннє редагував Byr4uk.: 13.06.2007 о 16:40.
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 13.06.2007, 17:10 #346304   #60
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата Ну і не погоджуюсь з підходом, що оплата замовлення надає право клієнту називати офіціантів "сонечком", ляскати по задку... завуальовано похамлювати аля "рідненька, я тобі плачу гроші і ти мусиш усміхатись!".
Прошу зауважити, що дотих пір поки не сказали " най на твоє місце ліпше прийде інший клієнт" ніхто і не говорив " я тобі плачу, а ти усміхайся".
але то таке, проїхали.вибачення приймаються.

Цитата можеш вказати чітко яка пропозиція чи критика була непочута?
вона не була непочута, вона сприйнялася як наїзд, особиста образа і викликала реакцію ( у вигляді образи) у інших представників пави. Це все таки значить що почутою була.
Nata зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:19.