Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Якісний вирівнювач підлоги?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.11.2009, 18:30 #1084533   #1
Р_О_М_І_Ч
 
Аватар для Р_О_М_І_Ч
Типово Якісний вирівнювач підлоги?

Прорадьте фірму чи магазин де можна таке придбати.
Як мені пояснили, це щось таке як кисіль. Заливаєш на битон а через 12 годин підлога рівненька як дзеркало
Р_О_М_І_Ч зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2009, 18:42 #1084548   #2
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Р_О_М_І_Ч Переглянути допис
Як мені пояснили, це щось таке як кисіль. Заливаєш на битон а через 12 годин підлога рівненька як дзеркало
Ну це на перший погляд так.
Насправді спочатку треба визначитись чи ти хочеш просто залити тою сумішю підлогу чи дійсно до ідеалу вирівняти. Якщо 2-й варіант, то потрібно це робити так званим методом маяків, по яких виставляється рівень і йде заливка.
Але якщо достатньо нормальної не ідеальної але рівної підлоги, то достатньо просто залити самовирівнюючою сумішю і чекати. Перед цим звичайно очистити поверхню, якщо вже готові стіни, то прикрити їх плівкою, бо при змішуванні у відрі суміші вона трохи розбрискується(я саме так в себе робив з робітниками). Потім акуратно, рівномірно валиком розсовувати суміш по площі.
Інструкція по дозуванню є на кожному мішку такої суміші, думаю розберешся. А по якості, то питайся вже у продавця(я вже не памятаю який використовував), але думаю не має суттєвої різниці, лише ціна. Мішок - 25-30 кг 50-65 грн.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2009, 22:57 #1084878   #3
Р_О_М_І_Ч
 
Аватар для Р_О_М_І_Ч
Exclamation Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Ну це на перший погляд так.
Насправді спочатку треба визначитись чи ти хочеш просто залити тою сумішю підлогу чи дійсно до ідеалу вирівняти. Якщо 2-й варіант, то потрібно це робити так званим методом маяків, по яких виставляється рівень і йде заливка.
Але якщо достатньо нормальної не ідеальної але рівної підлоги, то достатньо просто залити самовирівнюючою сумішю і чекати. Перед цим звичайно очистити поверхню, якщо вже готові стіни, то прикрити їх плівкою, бо при змішуванні у відрі суміші вона трохи розбрискується(я саме так в себе робив з робітниками). Потім акуратно, рівномірно валиком розсовувати суміш по площі...
Хочу підлогу вирівняти на кухні під паркетну дошку. Дуаю що другого варіанту хватить, тільки як це валіком його там розкатати якщо кухня то велика.
Р_О_М_І_Ч зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2009, 07:38 #1085014   #4
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Р_О_М_І_Ч Переглянути допис
Хочу підлогу вирівняти на кухні під паркетну дошку. Дуаю що другого варіанту хватить, тільки як це валіком його там розкатати якщо кухня то велика.
Та ти просто заливаєш на підлогу масу і все, валіком великим лише трохи розрівнюєш. В мене кімната тоже не мала була.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2009, 12:20 #1085376   #5
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Брат в себе заливав тою жижею - мрак, поклав ламінат, а він скрипить шо ппц.
Я в себе всюду знімав совдепівський "піщаний" настил і по маякам (і гідроуровню) заново робив стяжку цемент+ додавав клей для плитки. Тепер непарюсь що потріскається і рівненький "як дзеркало".
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2009, 12:39 #1085409   #6
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
Брат в себе заливав тою жижею - мрак, поклав ламінат, а він скрипить шо ппц.
Я в себе всюду знімав совдепівський "піщаний" настил і по маякам (і гідроуровню) заново робив стяжку цемент+ додавав клей для плитки. Тепер непарюсь що потріскається і рівненький "як дзеркало".
Значить добре не прибрав пил з підлоги, від якого якраз і скрипить ламінат.
Сам спочатку зірвав старий паркет з підлоги, потім залив грубо цементом, потім позбивав зайві куски(особливо по кутах, якщо ставиться ламінат), а вже далі заливав самовирівнюючою сумішю. Висохло, прибрав, попилисосив, поклав підстілку і аж потім ламінат і все гуд і ніц не скрипить

Востаннє редагував Yarkop: 02.11.2009 о 21:31.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
contras552 (02.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2009, 22:33 #1086487   #7
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

а маяки з невіліром ????
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2009, 00:43 #1086587   #8
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Маяки - це, звичайно, добре, але вони вже помаленько починають відходити в минуле століття.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2009, 07:37 #1088146   #9
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Маяки - це, звичайно, добре, але вони вже помаленько починають відходити в минуле століття.
А з цього місця детальніше, будь ласка
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2009, 00:52 #1089928   #10
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
А з цього місця детальніше, будь ласка
Я мав на увазі те, що зараз все частіше користуються самовирівнюючими сумішами для підлог.
Якщо ж ви подумали про маяки на стінах - то про них я нічого не казав. Ними і далі користуються.
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2009, 07:57 #1090034   #11
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Я мав на увазі те, що зараз все частіше користуються самовирівнюючими сумішами для підлог.
Якщо ж ви подумали про маяки на стінах - то про них я нічого не казав. Ними і далі користуються.
Так маяками якраз і користуються для самовирівнюючої для забезпечення ідеально рівної поверхні. Але тоді буде дуже великий розхід буд. матеріалів.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2009, 13:40 #1090513   #12
Vadimko
 
Аватар для Vadimko
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Так маяками якраз і користуються для самовирівнюючої для забезпечення ідеально рівної поверхні. Але тоді буде дуже великий розхід буд. матеріалів.
Ну незнаю, я бачив як лили цю підлогу без маяків
Можливо через те, що там мало потрібно було заливати, а можливо це просто такі майстри були
Vadimko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2009, 13:42 #1090519   #13
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Ну незнаю, я бачив як лили цю підлогу без маяків
Можливо через те, що там мало потрібно було заливати, а можливо це просто такі майстри були
В мене теж лили без маяків. Але якщо вже треба ідеально рівної підлоги, тоді вже маяки потрібні. Мінус лише - розхідних матеріалів багато йде(самовирівнюючої).
Yarkop зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vadimko (05.11.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2009, 14:55 #1090626   #14
Lipka777
 
Аватар для Lipka777
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Vadimko Переглянути допис
Ну незнаю, я бачив як лили цю підлогу без маяків
Можливо через те, що там мало потрібно було заливати, а можливо це просто такі майстри були
Якщо панелі шліфовані, або стяжка підлоги рівна відносно, ніяких маяків не потрібно, а от найти якісну самовирівнюючу- це вже проблема. Може хто підкаже конкретні марки провірені на практиці, буду дуже вдячний
Lipka777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:51 #1099716   #15
F_R_E_D_D_O
 
Аватар для F_R_E_D_D_O
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

а хто знає на стільки стійка до "притирання" самовирівнююча підлога? тобіж... чи можна її заличити як фінішний матеріал для підлоги?? не буде витиратися.... збиватися від ударів і т.д.?
F_R_E_D_D_O зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2009, 12:57 #1099727   #16
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від F_R_E_D_D_O Переглянути допис
а хто знає на стільки стійка до "притирання" самовирівнююча підлога? тобіж... чи можна її заличити як фінішний матеріал для підлоги?? не буде витиратися.... збиватися від ударів і т.д.?
Не думаю, що вона для цього призначена
В нас на фірмі заливали цех великий секціями бетоном спеціальним + спец, машина яка розрівнює і втрасує його. Після чого підлога була рівненька і досить таки міцна і можна було ставити станки і обладнання.
А якщо в дома то хз, але сумніваюсь?
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 07:01 #1100696   #17
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
В мене теж лили без маяків. Але якщо вже треба ідеально рівної підлоги, тоді вже маяки потрібні. Мінус лише - розхідних матеріалів багато йде(самовирівнюючої).
заливав всебе підлогу по маяках, добавляв до цієї суміші ще цемент і пісок, получилось норм.
Tamriel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.11.2009, 11:19 #1100878   #18
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

в себе лазерним рівнем вивів загальний рівень кімнати...і по маяках залив звичайним розчином...вийшло не гірше ніж самовирівнююча....але на порядок дешевше.
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 13:04 #1355526   #19
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
....
Я в себе всюду знімав совдепівський "піщаний" настил ....
наскільки він легко відставав і якої товщини був?? Може ще хтось в курсі?? І чим його найкраще знімати??
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2019, 14:39 #2744575   #20
iarek
Banned
Типово Відповідь: Якісний вирівнювач підлоги?

Цитата:
Допис від Р_О_М_І_Ч Переглянути допис
Прорадьте фірму чи магазин де можна таке придбати.
Як мені пояснили, це щось таке як кисіль. Заливаєш на битон а через 12 годин підлога рівненька як дзеркало
Можу порекомендувати фірму Бригада Будівельників для виконання послуги "вирівнювання підлоги"

Магазинів для покупки самовирівнюючої наливної стяжки в наш час достатньо. Рекомендую використовувати одну з найкращих самовирівнюючих стяжок для вирівнювання підлоги - Baumit Nivello Quatro 25 kg. Середня ціна за мішок 250 грн. В середньому його вистачає на 1.5 м.кв.

Детально про спосіб вирівнювання можете прочитати інструкцію:
https://бригада-будівельників.укр/uk...a-pidlogi.html
iarek зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:48.