Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2018, 15:20 #2720601   #921
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

та воно ще й філолог-самоучка:

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
ціль передбачає сроки реалізації, а мета
передбачає ТЕРМІНИ і методи реалізаціїї

"ціль" - скинути 3 кг
мета - покращити власне здоров"я
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 07.02.2018, 15:25 #2720602   #922
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
ціль передбачає сроки реалізації, а мета може бути абстрактною наприклад гарно виглядати тому я мав на увазі саме ціль. Щодо мотивації то її потрібно підживлювати досягненнями. Ось наприклад якщо ціль схуднути на 3 кг, є конкретний період за який це треба зробити, будуєш план і працюєш. Досягнув цілі, отримуєш ендорфіни і тоді ставиш наступну.
туфта це все. Колись не знали такого слова як мотивація. Це - просто як на мен тупа відмазка. Типу немає мотивації. Хочеш - робиш , не хочеш - не робиш і все. І не треба тут придумувати магічних знаків. Колись не було ютубу і фітнес-блогерів і що не було серйозинх спорстменів чи олімпійських чемпіонів ? То понапридумують. Ролики їм треба мотивуючі , ідолів собі робити з людей смертних . Я коли займався музикою мені не треба було мотивації по 3-5 годин сидів в день тому що хотів і займався роками. Так само і в спорті . Купа нитіків або людей які говорять як вони страждають" роблять з себе пахарів-мучеників. Дебільні картинки постять в стилі: "типу як я пахаю в залі - а ви подихаєте від наркоти". Залізний спорт нажаль скочується в якесь наполовину шоу , де більше розмов і відео ніж користі і по факту.

Востаннє редагував Distemper: 07.02.2018 о 21:41.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 07.02.2018, 16:39 #2720611   #923
Sun
 
Аватар для Sun
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

щось дуже все ускладнюється, чим дальше дописи в цій темі, якщо не професійно займатися то досить буде зосередитися на силових показниках, якщо прогрес в силових тривалий час на місці тоді можна глютамін, креатин, краще харчуватися і більше відпочиват. Якщо генетика нормальна то того досить, а якщо погана генетика тоді інша ситуація. Зараз в інтернеті купа інформаці по бодибілденгу, фітнесу та воркауту, кожен доказує що він правий, але насправді кожен може бути частково правим і не має значення хто більше правий хто менше. Набагато краще коли просто займаєшся просто без якихось очікувань, а дивишся з часом в дзеркло і тебе ті зміни радують, чим на мати хз які очікування потім розчаруватися і забити болт на все
краще стабільний прогрес протягом тривалого часу, чим хороший прогрес а потім все закинути через місяць чи два, оскільки коли займаємося в залі весь організм перебудовується і всякі качелі не приносять нічого доброго
Sun зараз поза форумом  
Старий 30.04.2018, 08:03 #2728132   #924
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
ціль передбачає сроки реалізації, а мета може бути абстрактною наприклад гарно виглядати тому я мав на увазі саме ціль.
чисто для відома особи, шо явним чином потерпає від надлишку інтелекта:
мета - трахнути в сраку, ціль - "asshole"



Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Досягнув цілі, отримуєш ендорфіни і тоді ставиш наступну.
таки якщо людина мертва - то надовго, якщо дурна - то назавжди...
перш ніж писати про ендорфіни, хоч би знав шо тим словом називають, і коли їх організм виробляє
Стечкин зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:44.