Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Гумор


Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.01.2011, 15:29 #1548320   #1
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

http://dickan.livejournal.com/535162.html
Жил был некий Матвей Урин (34 года) - владелец аж целых 5 банков - «Славянского», Традо-банка, банка «Монетный дом», Уралфинпромбанка и Донбанка. Ну а также кучи других предприятий.



Ну стал он им потому что его папа - Роман Матвеевич Урин, 64-летний член Союза ветеранов военной разведки, кажется генерал-майор ГРУ.

Когда есть такая крыша - жизнь прекрасна. Поэтому Матвей жил на Рублевке, а ездил с целым кортежем и охраной.

Ехал он как-то домой по Рублевскому шоссе темным вечером 14 ноября и вдруг его кортеж обогнала обычная БМВ. А такое ведб не по-понятиям - лохам нельзя крутых обгонять.

Матвей Романович дал приказ и охрана сначала подрезала БМВ, а потом немного побила битами лошка и его машину. Ну все как обычно - проучили и забыли.

Но на этот раз все пошло -по-другому и как завертелось!!!

Шаг первый - избитый Йоррит Фаассен оказался голландским подданным

Шаг второй - и бывшим членом правления "Стройтрансгаза" - одной из самых крупных строительных компаний России

Шаг третий - Йоорит возможно встречался со скромной русской девушкой Екатериной Владимировной П.

Шаг четвертый - Екатерина Владимировна П. пожаловалась своему папе Владимиру П., что ее парня побили.

На следующий день Федеральная служба охраны задержала семь сотрудников ЧОП "Бастион" и самого Матвея Урина на Новом Арбате с оружием и наркотиками в машинах.

Урина отправили в следственный изолятор ФСБ "Лефортово"

Чекисты отправились в дом бизнесмена с обыском и нашли много интересных документов. Как следует из публикаций, в частности, был найден план-схема взяток судьям Арбитражного суда Москвы.

Центробанк отозвал лицензии у всех банков Урина.

Урина сейчас обвиняют в хулиганстве (до 7 лет), потом видимо еще будет обвинение в даче взяток, мошенничестве и т.д. Получит около 10 лет строгача на мой взгляд - с конфискацией имущества.
erazel зараз поза форумом  
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2011, 16:16 #1548346   #2
Vitalchuk
 
Аватар для Vitalchuk
Типово Відповідь: Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

Понты в селе большое дело, тільки вот ніхто не згадує одні золоті слова:"На каждую хитрую жопу есть свой х.. с винтом".
Vitalchuk зараз поза форумом  
Подякували 2:
Paradoxx (11.01.2011), skot (10.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2011, 16:59 #1548373   #3
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

є на світі справедливість
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 3:
Big Brother (13.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2011, 17:56 #1548425   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

Насправді там конфлікт ніби не за обгін получився, а через зіткнення автомобілів Уріна і Фаассен.
Але це подробиці, а історія дуже повчальна.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2011, 11:24 #1548950   #5
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

Цитата:
Допис від Vitalchuk Переглянути допис
Понты в селе большое дело, тільки вот ніхто не згадує одні золоті слова:"На каждую хитрую жопу есть свой х.. с винтом".
Я би сказав краще словами пісні
"Он говорил всегда: "Понты дороже денег
Но если только не корявые понты"(с)
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2011, 21:05 #1549534   #6
WakS
Типово Відповідь: Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
є на світі справедливість
..... для дочки ВВП.
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Victor_te (13.01.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2011, 21:33 #1549568   #7
yge0607
Типово Відповідь: Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

Я б невідмовився від такого тестя, може покращились би відносини між РФ та Украіною...
yge0607 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
LumixAdolf (01.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.01.2011, 23:25 #1549665   #8
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Я б невідмовився від такого тестя, може покращились би відносини між РФ та Украіною...
та напиши йому листа, може він теж на тебе чекає?)
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2011, 10:15 #1554395   #9
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Що буває коли бикуєш на дорозі. Або історія про зятя дяді Вови П.

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
Я б невідмовився від такого тестя, може покращились би відносини між РФ та Украіною...
Доречі, думав над тим щоб би було якби я був зятем Путіна. З однієї сторони ніби Я УКРАЇНЕЦЬ і Україна має бути для мене понад усе. А з іншої чи не взяла б верх сумнозвісна українська риса характеру "все для себе", типу "своя сорочка ближче до тіла". І чи не почав би я забувати про батьківщині в угоду власним інтересам(майновим і т.д.). Типу з однієї сторони патріот всередині мене вимагав би зробити поступки України в плані ціни на газ, відносин і т.д., а з другої може б почав просто гребсти все під себе.
А як би поступили ви? А ну задумаймось, панове. Цікаве питання получається.
erazel зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Shrek (16.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:01.