Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.02.2011, 15:58 #1581652   #121
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Стосовно попереднього питання, продовження: Чоловік повертається з рибалки/полювання через 3 дні...випивший і з запахом чужих парфумів....

Ваші дії?
Скажу що міг попередити що надовго щоб і я десь чкурнула
Якщо серйозно то залежить від його дій і виправдань: або зразу вещі в коридор, або положила б спатки а зранку (коли будун) прочитала б мораль (а я це вмію)
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 16:13 #1581669   #122
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
або положила б спатки а зранку (коли будун) прочитала б мораль (а я це вмію)
і не дала би похмелитися... щоб знав!11
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 16:22 #1581672   #123
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Питання:
Ваш чоловік/хлопець хоче їхати на рибалку/полювання але Вас на відріз не хоче брати, мотивуючи це "жінка на риболовлі - ніц не зловиш..." Ваші дії?
1. Закотите істерику....і створите такі умови, щоб він не поїхав...
2. Мовчки проведете його...і будете плакати 3 дні
3. З усмішкою проведете, а самі влаштуєте "паті" і відірветесь на повну...
Третій варіант найближчийІ йому добе,і я задоволена
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Стосовно попереднього питання, продовження: Чоловік повертається з рибалки/полювання через 3 дні...випивший і з запахом чужих парфумів....

Ваші дії?
Ну то піде туди,звідки і прийшов

Востаннє редагував Larochka: 18.02.2011 о 16:45. Причина: Пізніше додано
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (21.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 16:25 #1581679   #124
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Ну то піде туди,звідки і прийшов

жорстоко...а може варто провести розслідування???..а може він просто в маршрутці сидів поруч з дівчиною, яка надушилася духами ...

або його просто хтось із подруг вітав із "вдалою риболовлею"...




Сімона

"Нобель,а давай я краще перелічу те,що буду робити?" очікую на список
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 16:34 #1581682   #125
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Ну то піде туди,звідки і прийшов

жорстоко...а може варто провести розслідування???..а може він просто в маршрутці сидів поруч з дівчиною, яка надушилася духами ...

або його просто хтось із подруг вітав із "вдалою риболовлею"...
3 дня в маршрутці сидів ? а та дівчина не проти була 3 дня сидіти і не рипатися

Як мені добре, що я не рибак Не прийдеться виправдовуватися...

Додано через 4 хвилини
О реально питання до дівчат ? Як ви відноситесь до жіночого поясу вірності (тіко не тра зразу на чоловіків переходити!) ? ну йде чоловік на пару днів в відрядження, замкнув і всі задоволенні! Гарна середньовічна традиція! ))))
п.с. то я взагалі. таким не займаюсь і займатися не хочу )
п.п.с. в піку феміністкам питання )))

Востаннє редагував ШТЕУД: 18.02.2011 о 16:34. Причина: Пізніше додано
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (18.02.2011), Powergood (18.02.2011), voska (18.02.2011)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 16:53 #1581698   #126
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Питання:
Ваш чоловік/хлопець хоче їхати на рибалку/полювання але Вас на відріз не хоче брати, мотивуючи це "жінка на риболовлі - ніц не зловиш..." Ваші дії?
1. Закотите істерику....і створите такі умови, щоб він не поїхав...
2. Мовчки проведете його...і будете плакати 3 дні
3. З усмішкою проведете, а самі влаштуєте "паті" і відірветесь на повну...
Я така зараза, що обрала б 1-й варіант но після того, як чоловік би здався і сказав, ну гаразд їдь зі мною...Обрала б 3-й варіант

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Стосовно попереднього питання, продовження: Чоловік повертається з рибалки/полювання через 3 дні...випивший і з запахом чужих парфумів....

Ваші дії?
Капець повний .... Тоді пояснення.

Востаннє редагував Niusa: 18.02.2011 о 16:53. Причина: Пізніше додано
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 16:57 #1581706   #127
Larochka
Tres metros sobre el ciel
 
Аватар для Larochka
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
3 дня в маршрутці сидів ? а та дівчина не проти була 3 дня сидіти і не рипатися

Як мені добре, що я не рибак Не прийдеться виправдовуватися...

Додано через 4 хвилини
О реально питання до дівчат ? Як ви відноситесь до жіночого поясу вірності (тіко не тра зразу на чоловіків переходити!) ? ну йде чоловік на пару днів в відрядження, замкнув і всі задоволенні! Гарна середньовічна традиція! ))))
п.с. то я взагалі. таким не займаюсь і займатися не хочу )
п.п.с. в піку феміністкам питання )))
Слухай,а як з тим поясом вірності в душ ходити?Якщо довготривале відрядження,то він може почати іржавіти,тай підбриватись буде не удобно...Нє,Сам його носи


Нобель,вмію готовити їсти,прибираю дома,лампочки вкручую,чоловіка втішу...короче,ти кажи конкретніше,що тебе цікавить,а то теж великий список вийде
Larochka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sviatiko (13.03.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 19:16 #1581794   #128
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Питання:
Ваш чоловік/хлопець хоче їхати на рибалку/полювання але Вас на відріз не хоче брати, мотивуючи це "жінка на риболовлі - ніц не зловиш..." Ваші дії?
1. Закотите істерику....і створите такі умови, щоб він не поїхав...
2. Мовчки проведете його...і будете плакати 3 дні
3. З усмішкою проведете, а самі влаштуєте "паті" і відірветесь на повну...
по барабану.. хай їде...але також поставлю його перед фактом, що в мене секс має бути як мінімум через день... і вирішальне слово за ним

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Стосовно попереднього питання, продовження: Чоловік повертається з рибалки/полювання через 3 дні...випивший і з запахом чужих парфумів....

Ваші дії?
допит по повній програмі в кімнаті тортур... признається сам навіть в тому, що не робив... в пригоді стане і дрель і перфератор і бензопила... так що Нобель полегше з подарунками


Востаннє редагував voska: 18.02.2011 о 19:21. Причина: Пізніше додано
voska зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (18.02.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 20:01 #1581850   #129
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Питання:

Якщо для вас сексу буде замало (по різних причинах - від відряджень чоловіка...до відмазок зі сторони чоловіка типу "голова болить, сьогодні втомився, сил немаю....давай завтра....давай через пару днів").

Ваші дії?
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 21:19 #1581917   #130
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Питання:

Якщо для вас сексу буде замало (по різних причинах - від відряджень чоловіка...до відмазок зі сторони чоловіка типу "голова болить, сьогодні втомився, сил немаю....давай завтра....давай через пару днів").

Ваші дії?
... дзвінок другу ))))

Цитата
Допис від Simona Переглянути допис
Слухай,а як з тим поясом вірності в душ ходити?Якщо довготривале відрядження,то він може почати іржавіти,тай підбриватись буде не удобно...Нє,Сам його носи
Хехе якщо інших проблем окрім душа немає то все ок. він тобі підійде Ти не забувай що часи міняються ) і з металу вже давно не кують ))) Щас все з синтетики і воно не промокає і не іржавіє )))
п.с. відрядження коротке )))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2011, 21:44 #1581950   #131
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Питання:

Якщо для вас сексу буде замало (по різних причинах - від відряджень чоловіка...до відмазок зі сторони чоловіка типу "голова болить, сьогодні втомився, сил немаю....давай завтра....давай через пару днів").

Ваші дії?
Скажу тобі з власних спостережень деяких знайомих... Краще не робити так щоб у дівчини було замало сексу (через от такі штуки які ти написав), бо тоді вони ідуть на сторону. І шукають того самого сексу з кимось іншим (звичайно це не буде перший зустрічний, як правило це якийсь знайомий, якого вони добре знають)...

Тому, Нобель, не пиши на форумі що тобі б хватало раз в 2 тиждні, бо жінки цього не люблять, їм сексу потрібно більше ніж чоловікам!!!
Dentist зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 08:33 #1582101   #132
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

"Тому, Нобель, не пиши на форумі що тобі б хватало раз в 2 тиждн"і, бо жінки цього не люблять, їм сексу потрібно більше ніж чоловікам!!!"

ой щось я не вірю...не вірю і все...

скільки є друзів, які мають сімї...і сиутація там навпаки інша...що чоловік зайвий раз просить "ну давай....ну ми вже цього не робили стільки то днів"....а відмазок в жінок все більше і все частіше, ніж в чоловіків....

і якраз за статистикою (з колегами за пивом біля шашлика)...в них секс разів 4-5 за місяць...і це вже типу повезло (не секс з ким попало...а сімя...)
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 09:31 #1582145   #133
contras552
Banned
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Питання:

Якщо для вас сексу буде замало (по різних причинах - від відряджень чоловіка...до відмазок зі сторони чоловіка типу "голова болить, сьогодні втомився, сил немаю....давай завтра....давай через пару днів").

Ваші дії?
Дзвінок до друга, або допомогу залу, ніхто не відміняв. Тому, чоловікам треба пам"ятати про це.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
і якраз за статистикою (з колегами за пивом біля шашлика)...в них секс разів 4-5 за місяць...і це вже типу повезло (не секс з ким попало...а сімя...)
Якісь в тебе неправильні друзі...

Востаннє редагував contras552: 19.02.2011 о 09:31. Причина: Пізніше додано
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 10:27 #1582191   #134
Йорік
 
Аватар для Йорік
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Питання:

Якщо для вас сексу буде замало (по різних причинах - від відряджень чоловіка...до відмазок зі сторони чоловіка типу "голова болить, сьогодні втомився, сил немаю....давай завтра....давай через пару днів").

Ваші дії?
Таке не зовсім тактовне питання до осіб жіночої статті : Від чого ви більше роздратовані: від надмірної кількості сексу (перейобу) чи коли сексу вам бракує(недойоб- як наслідок жінка стає озлобленою сучкою). Коли жінка/дівчина хоче сексу, для неї є проблема одержати його?
Йорік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 10:49 #1582210   #135
contras552
Banned
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Ну, поки жінок тут ще нема, то можу поділитись власними соображеніями щодо цих питань.)))

Цитата:
Допис від Йорік Переглянути допис
Таке не зовсім тактовне питання до осіб жіночої статті : Від чого ви більше роздратовані: від надмірної кількості сексу (перейобу) чи коли сексу вам бракує(недойоб- як наслідок жінка стає озлобленою сучкою).
Ну, якщо сексу замало, то з цим і так ясно. А якщо забагато, то на це є відома приказка: що занадто, те не здорово. Тим більше, коли його забагато, то втрачається ота "родзинка". І те і те час від часу дратує. Думаю, що варто притримуватись золотої середини.

Цитата:
Допис від Йорік Переглянути допис
Коли жінка/дівчина хоче сексу, для неї є проблема одержати його?
У одних - проблема, і інших - такої проблеми не виникає. Все відносно і індивідуально. Більшою проблемою, мабуть, є отримати якісний секс, а не просто секс. Не завжди вдається досягнути того, чого бажаєш.
contras552 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Demetra (21.02.2011), Джалка (19.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 10:51 #1582211   #136
voska
 
Аватар для voska
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
Питання:

Якщо для вас сексу буде замало (по різних причинах - від відряджень чоловіка...до відмазок зі сторони чоловіка типу "голова болить, сьогодні втомився, сил немаю....давай завтра....давай через пару днів").

Ваші дії?
так як йти на сторону для мене гріх, залишається тільки згвалтування...знаю, що жостоко... але всі ми егоїсти

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Ну, поки жінок тут ще нема, то можу поділитись власними соображеніями щодо цих питань.)))

.
а я хто по твоєму?

Востаннє редагував voska: 19.02.2011 о 10:51. Причина: Пізніше додано
voska зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 10:59 #1582225   #137
contras552
Banned
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від voska Переглянути допис
а я хто по твоєму?
Поки я писав, то тут тебе не було.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 14:54 #1582420   #138
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

кстаті, да. згадалось.
питання, в принчипі, до обох статей, але ця тема жвавіша - то пишу сюди.

не секрет, що кожній людині для щастя треба отримувати певний набір відчуттів, емоцій і потреб. в сімейному житті - аналогічна ситуація.
і часто стається, що партнер не отримує повністю те, що потрібно.
приміром, чолвоік і заробляє, і красивий, але в шашки зіграти нема з ким. а вона любить ті шашки страшно. ну, умовно) чи жінка і красива, і готує, але про історію кораблебудування спілкуватись принципово не хоче.

вніманіє, вапрос. як би ви повелись в тому випадку - шукати все-таки ідеально підходящого патнера, чи тішитись тим, що є, а бракуючі емоції - шукати в інших людях?

Додано через 10 хвилин
Цитата
Допис від wasabi Переглянути допис
можна просто совмєщати . від одного турбота, від іншого мурашки, а з третім просто книжки читати .
виявляється, юзерка Васабі вже дала відповідь раніше на моє питання. цікаво, це була теорія чи вдалось реалізувати на практиці ефект суміщення?

запрошую до відповіді усіх.
заодно пишіть, чи нормально ви б сприймали таке суміщення в свого партнера?

Додано через 33 секунды
Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Я знайшла!!! Нарешті
Дінара шукай-це того варта.
на вікіпедії пише, що мурахи живуть в середньому рік(

Востаннє редагував сім самураїв: 19.02.2011 о 14:54. Причина: Пізніше додано
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 15:31 #1582464   #139
contras552
Banned
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
кстаті, да. згадалось.
питання, в принчипі, до обох статей, але ця тема жвавіша - то пишу сюди.

не секрет, що кожній людині для щастя треба отримувати певний набір відчуттів, емоцій і потреб. в сімейному житті - аналогічна ситуація.
і часто стається, що партнер не отримує повністю те, що потрібно.
приміром, чолвоік і заробляє, і красивий, але в шашки зіграти нема з ким. а вона любить ті шашки страшно. ну, умовно) чи жінка і красива, і готує, але про історію кораблебудування спілкуватись принципово не хоче.

вніманіє, вапрос. як би ви повелись в тому випадку - шукати все-таки ідеально підходящого патнера, чи тішитись тим, що є, а бракуючі емоції - шукати в інших людях?
А що завжає спілкуватись на теми, які цікавлять обох? Якщо між людьми виникла певна симпатія, то вони вже знайшли спільну мову. А взаємно кохаючі люди завжди знайдуть про що говорити, і що робити (особливо, в ліжку).

А говорити про про історію кораблебудування треба з однодумцями, бо, в іншому випадку, розмова виявиться не цікавою.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
voska (19.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2011, 15:41 #1582468   #140
cheesy
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

самурай, а шо, друзі магічно ісчізают як тільки з"являється чувак? (гг, так дійсно дуже часто стається в деяких людей)

мені б мабуть важко було, якби чувак не мав феноменологічний (або, хоча б, дуже чуттєвий) погляд на мистецтво, якби він взагалі не шарив в мистецтві. але з іного боку, коли люди сходяться, вони починають багато вивчати про вподобання одне одного (принаймні в мене так завжди), тому я б могла допомоги йому ознайомитися і захопити його в тому плані. ну і, відповідно, отримати якісь знання взамін. Не вірю, що це зовсім неможливо. З іншого боку, якщо не вийде, то так і буде. Просто деколи сумно спостерігати за подругою, яка запрошує нас до себе додому малювати, а її хлопець весь день в іншій кімнаті дивиться футбол, - завжди. Знаючи які емоції вона отримує від цього процесу, даль, що він не може бути його частиною.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
А що завжає спілкуватись на теми, які цікавлять обох? Якщо між людьми виникла певна симпатія, то вони вже знайшли спільну мову. А взаємно кохаючі люди завжди знайдуть про що говорити, і що робити (особливо, в ліжку).

А говорити про про історію кораблебудування треба з однодумцями, бо, в іншому випадку, розмова виявиться не цікавою.
звичайно, шо тут є проблема) в людей і мисленя по-різному розвинуте. якщо один доморочений філософ, а інший - компюторний інженер, то бувають труднощі, ще й які)

Востаннє редагував cheesy: 19.02.2011 о 15:41. Причина: Пізніше додано
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:29.