Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Порадьте GPS-навігатор

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.01.2013, 09:15 #2117365   #41
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Нормально працює. Виключається навігатор і поступає вхідний дзівінок.
Хоча я розумію, що ти маєш на увазі
Саме тому я і хочу купити окремо навігатор в магінтофоні
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2013, 12:41 #2117483   #42
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
До речі, а як працює навігація, наприклад на Андроїді (чи на іншому смартфоні), коли під час поїздки починають дзвонити раз за разом?
Звісно існує незначна проблема при спробі використовувати дві функції одного пристрою одночасно.
В залежності від ситуації, або ігнорую звінок, якщо я наближаюсь до ряду складних поворотів де потрібен навігатор, або відповідаю якщо до найближчого повороту далеко, і просто слухаю голосові команди. Можна переключити в режим навігатора і продовжувати розмову. В довгих поїздках той хто поряд назначається секретарем
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 10:28 #2123157   #43
mhl
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Недавно прийшлося їздити по Києву по Яндекс Навігатору на мобілці з андроїдом. До того користувався Igo і Навітелом, але після перепрошивки мобілки не встиг переставити.
Дуже мені сподобався сервіс пробок, коли бачиш на карті загруженість вулиць, де ДТП, де ремон і т.п. Зараз хотілося б так само їздити по Тернополю. Хто в курсі, які програми навігації можуть показувати нормально онлайн-пробки в Тернополі? Бо інтерфейс яндексовського навігатора мені щось не дуже подобається
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 10:48 #2123178   #44
Seronya
 
Аватар для Seronya
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Недавно зустрів в інтернеті програмне забезпечення як libelle, вирішив заради приколу потестувати, якщо чесно я здивований, хоча тестував його тільки по Тернополі, але веде ідеально, ні під один знак не завів (на відміну від iGO, Navitel та Visicom. якими користувався раніше (карти поновлюю часто), у цьому libelle є номера будинків, яких немає в інших ПЗ, перевірено по вул. Чернівецькій.
Незнаю як буде працювати по області та Україні, но карта Тернополя мені дуже сподобалась, прада карти важать трохи. вся україна займає біля 1 Гб
Seronya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2013, 10:58 #2123187   #45
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Поставив собі іго Прімо з картами за жовтень 2012 року. Їду сьогодні в Київ, якраз протестую
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2013, 14:09 #2125120   #46
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Повернувся. Програма показала себе на 5+. Показувала де радари швидкості ідт. Київ знає краще за таксистів мабуть. Вибрав будинок під номером "38в", підвела під самі двері. Навіть є зображені 3д моделі будинків. Але... не було голосових підказок. Хз чого. Звуку тупо не було. Мабуть глюк програми. Внаслідок чого я пару разів пропускав поворот.
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MrDem (26.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2013, 16:08 #2125222   #47
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Повернувся. Програма показала себе на 5+. Показувала де радари швидкості ідт. Київ знає краще за таксистів мабуть. Вибрав будинок під номером "38в", підвела під самі двері. Навіть є зображені 3д моделі будинків. Але... не було голосових підказок. Хз чого. Звуку тупо не було. Мабуть глюк програми. Внаслідок чого я пару разів пропускав поворот.
звуку не було бо може :
1) включений був фм-трансмітер. ну або щось типу інше програмне , що використовує звук.
2) глянути у відповідній папці чи є голосові файли. перевірити настройки. підкрутити звук максимум.
MrDem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2013, 18:14 #2125302   #48
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

фм модулятора немає. я тел до магніка підключаю і так слухаю музику. файли звуку є, бо як вибираєш мову, воно говорить щось, але зразу перериває. до того стояла оболочка motonav. карти були гірші, але звук був
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 13:17 #2125820   #49
tomol22
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Повернувся. Програма показала себе на 5+. Показувала де радари швидкості ідт. Київ знає краще за таксистів мабуть. Вибрав будинок під номером "38в", підвела під самі двері. Навіть є зображені 3д моделі будинків. Але... не було голосових підказок. Хз чого. Звуку тупо не було. Мабуть глюк програми. Внаслідок чого я пару разів пропускав поворот.
В дружини defy, також поставив іго прімо, але все ок, звук є!
tomol22 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2013, 15:05 #2125844   #50
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Файл програми де брали? Можете мені скинути його?
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 12:02 #2143706   #51
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Отже купив собі вживаний GPS-навігатор Garmin Nuvi 1390. Супер пристрій, правда не маю його з чим порівняти, але він набагато кращий ніж iGo в моєму iPhone 3GS. Навіть в такому місті як Бережани, він відображає назви вулиць. Стоїть на данний момент карта Garmin НавЛюкс 2012 R2 (від 24.04.2012)
AMILO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (27.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 13:27 #2143792   #52
mhl
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

AMILO, зауваж, що ти хвалиш не навігатор (залізо), а навігаційну програму+карти. Як на мене, краще купити за 400-500 грн нового китайця на WinCE і мати можливість поставити на нього практично все що завгодно, навіть кілька програм одночасно, і переключатися між ними в залежності від потреби.
mhl зараз поза форумом  
Подякували 2:
MrDem (20.02.2013), Seronya (19.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 14:42 #2143854   #53
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
краще купити за 400-500 грн нового китайця
Їздив колись на такому Ergo. Під час подорожі так глюкнув що всі карти стерлись. Прийшлось перепрошивати. З Garmin-ом - хоч на край світу. За років 5-6 ніколи не підводив.
Тому для стабільної роботи все-таки краще взяти gps від надійного виробника. Скільки платиш то і маєш.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AMILO (23.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.02.2013, 15:55 #2143894   #54
Seronya
 
Аватар для Seronya
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Їздив колись на такому Ergo. Під час подорожі так глюкнув що всі карти стерлись. Прийшлось перепрошивати. З Garmin-ом - хоч на край світу. За років 5-6 ніколи не підводив.
Тому для стабільної роботи все-таки краще взяти gps від надійного виробника. Скільки платиш то і маєш.
Я китайцем вже третій рік користуюся (не тільки дороги України), ще жодного разу не підвів
Seronya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.02.2013, 08:56 #2144441   #55
mhl
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Китай великий, якість товарів звідти буває дуже різною. З свого досвіду (займаюся ремонтом і прошивкою навігаторів) можу сказати, що в китайцях основними несправностями є биті сенсори внаслідок неакуратного поводження і здохлі батареї, коли навігатору вже багато років. Ще приносять навігатори після того, як незнаючі люди полазять по настройках, але то вже проблема кривих рук, а не навігаторів.
mhl зараз поза форумом  
Подякували 2:
Din Explorer (20.02.2013), Garko (20.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 01:12 #2146525   #56
AMILO
Активний учасник
 
Аватар для AMILO
Question Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
AMILO, зауваж, що ти хвалиш не навігатор (залізо), а навігаційну програму+карти. Як на мене, краще купити за 400-500 грн нового китайця на WinCE і мати можливість поставити на нього практично все що завгодно, навіть кілька програм одночасно, і переключатися між ними в залежності від потреби.
А є якісь інші (кращі) карти і ПЗ на цей Garmin Nuvi 1390?
AMILO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2013, 19:08 #2146891   #57
mhl
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Кращими можуть бути хіба що новіші карти. ПЗ взагалі не варто обновляти, якщо все нормально робить і не глючить. Ну хіба що крім випадків, якщо є можливість прошити прошивку з старших моделей, яка добавляє нові потрібні функції.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2013, 16:28 #2149630   #58
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

якраз AMILO все правильно зробив. Він купив НАДІЙНИЙ ПРИСТРІЙ з хорошими картами, а не просто хороші карти.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 22:56 #2234118   #59
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

от цей пристрій дуже хвалять http://rozetka.com.ua/palmann_70b_li...haracteristics, хто юзав пристрої даного виробника?
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.07.2013, 23:08 #2234128   #60
mhl
Типово Відповідь: Порадьте GPS-навігатор

Я не юзав, але минулого року ставив igo primo на якийсь палман. Зі слів власника рідний софт конкретно глючив, звернення до техпідтримки результату не дали.
Імхо, краще буде взяти щось з китайських pioneerів чи інших нонеймів. Залізо буде плюс-мінус таке саме, а ціна на кілька сотень приємніша. А потім поставити навігаційні програми і карти по своїх потребах.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:03.