Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Фемінізм

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.07.2014, 21:12 #2427107   #21
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата вважають заслабкими,бо воно так і є
Цитата Вивчаючи питання вступу в аспірантуру, в одній приватній бесіді одного київського університету мені чітко дали зрозуміти: "Професор не любить брати дівчат... Вони виходять заміж, народжують дітей і кидають навчання. У нас уже був такий випадок, ми не хочемо ризикувати". І додали: "Але документи ти можеш подавати...".

Наслідки такого гендерного виховання з боку батьків, школи, сусідів, вулиці, вишу, доводиться в дорослому житті "розгрібати" не один раз. Найбільш образливі слова, які мені поки (?!) довелося чути у моїй професійній діяльності, сказав чоловік-монтажер на одному радіо: "Яка з тебе журналістка? Тобі тільки каструлі мити...".
kookla зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 21:26 #2427114   #22
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
вважають заслабкими,бо воно так і є. якщо когось відмовились взяти вантажником чи шахтерем ( боже, бабоньки, навіщо воно вам? ), то не через те що вона баришня, а через те що чоловіка більше фізичної сили.

я толерантно відношусь до вибору будувати кар*єру, а не сім*ю. це вибір кожного. але всерівно мені здається що на якомусь етапі йокне серденько. в чоловіка в тому числі.
ти впадаєш зразу в крайність, говорячи про вантажників чи шахтарів. Хоча і таке можливе, он скільки у нас сильних бабіщ в важкій атлетиці. І сумніваюсь, що від споглядання таких в багатьох чоловіків десь йокне. Хіба, що від усвідомлення того, що якщо вона працюватиме краще за нього, то і самому треба буде напрягатись більше....

А так все переважно простіше і банальніше, як у статті нижче. Подивись на той самий політех, там хлопців значно більше і не тому тільки, що дівчатам не подобається, а й через те, що таких переважно після закінчення цього ж вузу не особо прийматимуть на роботу. Це так само, як дивляться і на хлопця, який вирішив піти навчатись на медбрата - у всіх на вустах тільки одна думка: педик.

От я сама ненавиджу готувати їсти, ходити по магазинах, зате люблю щось майструвати. І так як в цій історії в школі хотіла піти на водіння, а заставляли вибирати між куховарством і шиттям, бо водіння було лиш для хлопців... І тут виходить саме цікаве: з одного боку я получаюсь феміністкою, бо вирішила посягнути на речі, які притаманні чоловікам, а з другого мені до одного місця цей фемінізм, бо я все ж усвідомлюю, що я жінка, мені подобається чоловіча увага, така як до жінки, а не як до якогось братана, мені подобається у відповідний для цього час бути елегантною, сексуальною... І мені подобається, коли мені у чомусь може допомогти чуйний мужчина. Але не тому, що щось чоловіча робота, а тому, що просто подобається, коли тебе підтримують. Так само як в якісь справі може підтримати подруга, а якомусь чоловікові поміг би його товариш. І не роблю проблеми лиш з того, що це буцім неприйнятно для моєї статі. Що можу - вирішую сама, не хватає сил - поможуть близькі люди, не справляємось - викликаєм спеціаліста. А сидіти і строїти з себе принцесу, бо відітє лі тебе не поважатимуть як жінку, це помилка. Насправді поважають і люблять за зовсім інші речі.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (02.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 21:31 #2427118   #23
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

мені також в чоловічому колективі легше працюється

стосовно професора, то так само як не хочуть брати жінок з малими дітьми, бо діти хворіють робота пропускається.
та і може вона така журналістка ?

я нікого не виправдовую, але право власника дати вам роботу чи ні. він може керуватись розміром ноги, то його справа.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 21:38 #2427121   #24
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата Це так само, як дивляться і на хлопця, який вирішив піти навчатись на медбрата - у всіх на вустах тільки одна думка: педик.
))))ну ти вже перегнула)))
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (30.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2014, 22:29 #2427157   #25
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
))))ну ти вже перегнула)))
В чому саме?
Що говорять, що педик?
Так це реально правда, не раз в лікарнях чула від пацієнтів, хоча зараз багато йдуть на медбрата, щоб легше потім поступити на лікаря. Але сприймають чомусь саме так.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2014, 15:35 #2427494   #26
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Фемінізм

В мене на роботі вік і стать ролі не грають, є посада і є відповідно до неї відношення, хоч мужчин переважна більшість. Але по житті якось так виходило, що взявши на себе більше обовязків рідні звикають, що це вирішувати маєш ти і коли робиш губи бантиком, натякаючи "яка я беззахисна і слабка" то тобі вже не врять і на це не ведуться, а інколи так хочеться Але з іншого боку ти і прав маєш більше і мені ніхто не може закинути, що моє діло лише 3к. Хоча щодо важкої фізичної роботи, то таки не жіноча це справа.Тому і виходить що кожен робить що може, і ніхто нікому нічого не винен

Востаннє редагував Demetra: 31.07.2014 о 15:42.
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2014, 17:17 #2427522   #27
kerrigan
Активний учасник
 
Аватар для kerrigan
Типово Відповідь: Фемінізм

Дєцко,Сніжок, ось почитала я Вас і поняла,що Ви просто одна одну не поняли хоча по суті про одне говорили)))
а на рахунок фемінізму, думаю, любій жінці, надоїсть чути 352 рази від мужчин,що вона класний керівник, а ось, що вона красуня- ніколи )))

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
та зараз більшість жінок феміністки...а є ще фіміністки-рецидивістки, вони особливо небезпечні
Нобель це ти про мене ?)))
Тема плавно пе5реходить у справжніх чоловіків і справжніх жінок..... %)

Востаннє редагував kerrigan: 31.07.2014 о 17:17. Причина: Пізніше додано
kerrigan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
lesjok (01.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2014, 08:23 #2427773   #28
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: Фемінізм

Ставлюсь до феменізму аналогічно як і до вегетаріанства
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2014, 11:02 #2427867   #29
kerrigan
Активний учасник
 
Аватар для kerrigan
Типово Відповідь: Фемінізм

http://foka.com.ua/vidpochynok-ta-za...ya/techno/1807
kerrigan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2014, 19:09 #2428429   #30
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Фемінізм

Дівчата, ви сперечаєтесь зовсім не про фемінізм, а про право жінці тягати мішки.
Це ж зовсім різні речі.
"Феміні́зм являє собою набір рухів та ідеологій, спрямованих на визначення, створення і захист рівних політичних, економічних і соціальних прав жінок."
Вас послухати, то всі мужчини однакові: всі працюють машиністами і гружчиками, вечорами прибивають цвяхи і ремонтують телевізори, а по вихідних таскають мішки з картоплею.
Та більша половина з них навіть не уявляють як це робиться. То чому, коли жінка хоче одинакових ПРАВ з чоловіком, то зразу уявляють таку тьотю яка тягає грузи і матюкає мужиків.
Фемінізм вимагає рахувати жінку такою ж ЛЮДИНОЮ, як чоловік. Мати право голосувати, говорити з чоловіками, писати в газету, працювати, там де лежить душа, відвідувати релігійні споруди, розпоряжатися грошими і посміти перечити МУЖЧИНІ.
Ви просто не так собі все уявляєте.
Феміністка просто хоче знати, що в цьому суспільстві, вона зможе (якщо захоче) робити все те, що позволено чоловікам. Але це не означає, що вона колись захоче це зробити.
А на рахунок сидіти на подушках, то це як улюблена домашня тваринка: її всі дуже люблять, гарно годують, гуляють, всім показують, виконуюють її капризи, але ж нікому не прийде в голову попитатися кицю, якщо треба прийняти якесь серйозне рішення.
Я не люблю фізичної роботи, не ношу мішки, не вкладаю шпали, люблю деколи посюсюкати і покапризувати, люблю подарунки і увагу мужчин і я фемістка.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2014, 19:43 #2428434   #31
Ononymous
 
Аватар для Ononymous
Типово Відповідь: Фемінізм

Вважаю, що жінка має знати своє місце. Це ж, звісно, не значить, що вона повина мати нерівні права з чоловіком.
Ononymous зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2014, 22:15 #2428477   #32
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Фемінізм вимагає рахувати жінку такою ж ЛЮДИНОЮ, як чоловік. Мати право голосувати, говорити з чоловіками, писати в газету, працювати, там де лежить душа, відвідувати релігійні споруди, розпоряжатися грошими і посміти перечити МУЖЧИНІ.
Ви просто не так собі все уявляєте.
Феміністка просто хоче знати, що в цьому суспільстві, вона зможе (якщо захоче) робити все те, що позволено чоловікам. Але це не означає, що вона колись захоче це зробити.
А на рахунок сидіти на подушках, то це як улюблена домашня тваринка: її всі дуже люблять, гарно годують, гуляють, всім показують, виконуюють її капризи, але ж нікому не прийде в голову попитатися кицю, якщо треба прийняти якесь серйозне рішення.
Я не люблю фізичної роботи, не ношу мішки, не вкладаю шпали, люблю деколи посюсюкати і покапризувати, люблю подарунки і увагу мужчин і я фемістка.
а що заборонено жінці з вище переліченого ? 0_о в якому місці права ущемили ? в тому що жінки на пенсію раніше йдуть ? чи в тому що інколи місце в маршрутці уступлять ? чи в ресторані заплатять ? чи двері відкривають?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (03.08.2014), kerrigan (02.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2014, 22:25 #2428481   #33
Splendid
 
Аватар для Splendid
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від Ononymous Переглянути допис
Вважаю, що жінка має знати своє місце. Це ж, звісно, не значить, що вона повина мати нерівні права з чоловіком.
а зачем женщинам права? им и обязанностей хватит)
Splendid зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2014, 12:16 #2428611   #34
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а що заборонено жінці з вище переліченого ? 0_о в якому місці права ущемили ? в тому що жінки на пенсію раніше йдуть ? чи в тому що інколи місце в маршрутці уступлять ? чи в ресторані заплатять ? чи двері відкривають?
Все що ти написала немає ніякого відношення до фемінізму. Все це так утріровано і перекручено.
Зараз вже легко говорити, бо ми навіть не уявлямо, як це коли жінку не рахують за людину. Церква зовсім недавно признала, що в жінки є душа.
Ми слабші фізично і тільки ідіот може з цим сперечатися, тому відкрити двері, піднести сумку чи уступити місце - це питання виховання і моралі в суспільстві, а не фемінізму. Де тут наші права як особистості нарушаються?
Ми маємо право бути слабкими, якщо цього хочемо.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2014, 12:27 #2428613   #35
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Все що ти написала немає ніякого відношення до фемінізму. Все це так утріровано і перекручено.
Зараз вже легко говорити, бо ми навіть не уявлямо, як це коли жінку не рахують за людину. Церква зовсім недавно признала, що в жінки є душа.
Ми слабші фізично і тільки ідіот може з цим сперечатися, тому відкрити двері, піднести сумку чи уступити місце - це питання виховання і моралі в суспільстві, а не фемінізму. Де тут наші права як особистості нарушаються?
Ми маємо право бути слабкими, якщо цього хочемо.
ти так і не відповіла, то в чому ущемляють твої права, як феміністки ?

ну от визнають що слабші ( тобто не рівні ), то якої рівності можна добиватись ?
я по правді вважаю, що у жінок більше привілегій і поблажок в нашій демократичній країні. навіть дитина після розлучення залишається з мамою, а не з батьком. хоча забезпечення ( аліменти ) лежить на плечах батька. а таких прикладів ген ген скільки.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (03.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2014, 12:57 #2428621   #36
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
ти так і не відповіла, то в чому ущемляють твої права, як феміністки ?

ну от визнають що слабші ( тобто не рівні ), то якої рівності можна добиватись ?
я по правді вважаю, що у жінок більше привілегій і поблажок в нашій демократичній країні. навіть дитина після розлучення залишається з мамою, а не з батьком. хоча забезпечення ( аліменти ) лежить на плечах батька. а таких прикладів ген ген скільки.
Сніжок, мої права абсолютно не ущемляються. Попробували б тільки
Ти не розумієш: феміністка, це жінка яка впевнена, що жінка це така ж особистість, як чоловік і вона МАЄ ПРАВО робити все те, що суспільство дозволяє чоловікам. Тобто: голосувати, висловлювати свою думку в пресі і на телебаченні, успадковувати майно і гроші, мати рівні права на виховання дітей, ходити на роботу і т.д.
Ти щось маєш проти цього? Ні, значить ти також феміністка.
Зараз ми маємо на все це право, тому ми можемо розслабитися і дозволити чоловікам відкривати перед нами двері, хоч це і немає ніякого відношення до фемінізму.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2014, 13:22 #2428625   #37
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Сніжок, мої права абсолютно не ущемляються. Попробували б тільки
Ти не розумієш: феміністка, це жінка яка впевнена, що жінка це така ж особистість, як чоловік і вона МАЄ ПРАВО робити все те, що суспільство дозволяє чоловікам. Тобто: голосувати, висловлювати свою думку в пресі і на телебаченні, успадковувати майно і гроші, мати рівні права на виховання дітей, ходити на роботу і т.д.
Ти щось маєш проти цього? Ні, значить ти також феміністка.
Зараз ми маємо на все це право, тому ми можемо розслабитися і дозволити чоловікам відкривати перед нами двері, хоч це і немає ніякого відношення до фемінізму.

коли я народилась, то в жінок ( а в деяких сферах і закон був по замовчуванні на їх стороні ) права були рівні . то все покоління жінок ще в утробі матері отримали клеймо фемістки ?
якщо колись це було актуально, то зараз абсолютно непотрібно сіяти ворожнечу між статями.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (03.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2014, 13:30 #2428628   #38
kerrigan
Активний учасник
 
Аватар для kerrigan
Типово Відповідь: Фемінізм

Пантера,Сніжок, ви шось на пустому місці зцепились. Треба розрізняи фемінізм скажем початку 20 років 20 сторіччя і фемінізм зараз. тоді я б теж була феміністкою )) теперішні феміністки більше нагадують ненамальованих, сексуально незадоволених опудал,котрі оруть,що всі мужики казли ))
kerrigan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
lesjok (03.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2014, 13:50 #2428630   #39
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Фемінізм

Ну тоді мир, Сніжок.
Можна поговорити, чи мають мужчини уступати нам місце і платити в ресторані. Як на мене то, однозначно, так.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2014, 14:19 #2428638   #40
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Фемінізм

мир миром. пироги з сиром )

руку подати, двері відкрити, місце уступити і т.д. це признак хорошого виховання та манер .
але я не ображаюсь, якщо цього не роблять по відношенню до мене. от коли заходить вагітна жінка/старенька бабуля, а чоловіки відвертаються, як бидло, лиш би не вставати, от тоді хочеться зробити зауваження.

що стосуюється оплати в ресторані, якщо чоловік запрошує, то він має оплатити. в мене були ситуації , що платила сама і на той момент не відчувала ніякого дискомфорту. все приходить з досвідом.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:32.