Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


ОСББ - лохотрон чи ні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.09.2016, 15:35 #2651794   #41
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Для початку ЖЕК це приватна організація в якої в статуті пунктом №раз іде "створена для отримання прибутку", тобто ОСББ вже має фору по грошах на цьому мінус прибуток, і в жеку є багато витрат крім прибутку, а членами ОСББ якраз і являються квартировласники, і ніхто інший, а інженерні споруди і інші штуки на територїї являються спільною власністю. А від недавна взагалі таке поняття як "балансоутримувач" скасовано як архаїзм, тепер жек має повне право на всіх положити.
Різниці 0, в ОСББ всі люди платять зарплату голові, в ЖЕКу всі мешканці платять зарплату директору жеку. Тільки у випадку з ОСББ ви мусите назбирати 1300грн мінімальної зарплати, у випадку з ЖЕКом частка прибутку директора складне менше ніж 1300грн з 1 будинку.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
наше ОСББ і паркати поставило, і автоматичні ворота з дистанційним керуванням, і майданчик, і подвір'я переробило, щоб більше паркомісць втиснути, і камери відеоспостереження встановило після того як з одного авто колеса зняли.
Крім того чисто, прибрано, двірника бачу щодня, дружину його (мабуть), котра прибирає поверхи - раз чи два на тиждень.
Оплата - не напряжна, скажемо так. Може трошки вища, ніж в ЖЕКах, але не в рази - зате результат!
Боржники - є, не багато, но є. Як з ними будуть розбиратись - побачим. Голова ОСББ має серйозну підтримку від мешканців, тому фактично боржники матимуть справу з цілим будинком.
Кажу - єдиний може нюанс - що будинок новий і на його утримання і ремонти грошей багато не треба. Плюс переважно молоді активні люди живуть. Старий зношений дім в якому більше половини пенсіонерів потянути звичайно куди важче.
Це все ви зробили з квартплати в сумі 1,6грн з метру квартир? Чи може таки багато на що скидались окремо?

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
От простий приклад. Людина поїхала на роботу в Італію. Не платить комунальні послуги якими не користується. Телефон відкличили за несплату, кабельне телебачення і інтернет відключили, а приватна фірма яка вивозить сміття далі шле йому рахунки за свої "послуги" які він не замовляв і якими він не користується. Будь який суд визнає, що претензії фірми що вивозить сміття необгрунтовані. А вимоги сплати взагалі можуть кваліфікуватися як НЕЗАКОННЕ ВИМАГАННЯ КОШТІВ, оскільки законами непередбачені можливості вимагати оплату за незамовлені послуги якими людина не користується.
Яке незаконне? Це ПП яке нараховує оплату звідки може знати що людина закордоном? Нараховує як завжди.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
І що?
в випадку ОСББ це рішається ще простіше: всі свої, сусіди в курсі, що людина по факту не мешкає в квартирі, квартирантам не здає, відповідно просто на зборах приймається рішення звільнити від сплати і списати борг.
дебет з кредитом благо зводити не треба і перед податковою відчитуватись за недоотриманий прибуток - теж.

З іншого боку не виключено, що людина сама виявить бажання сплатити борг по поверненні, знаючи що гроші все рівно ідуть на благоустрій її будинку, чого не скажеш про ЖЕК.
Це якщо сусіди дуже добрі, а по факту прибиральник виконував свою роботу чи ти в Італії чи тут, якісь ремонтні роботи і т.д. також проводились для тебе. Будинок не може просто так собі стояти, за ним треба пильнувати і на це потрібні кошти, ОСББ не може призупинити своє існування бо пів будинку на заробітках.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (02.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 15:41 #2651796   #42
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
А не робити бардак з купою дрібненьких приватних фірм, кодовими замками на смітєвих ящиках, пакетами сміття в кущах і бардаком і корупцією з полігоном твердих відходів в Малишівцях
Кодові замки ставлять зазвичай для того, щоб мешканці сусідніх будинків не "підкидали" своє сміття, бо нерідко буває таке розташування будинків і контейнерів, що мешканці одного будинку вранці йдуть скажімо до тролейбусної зупинки попри сусідній, і по дорозі викидають в "сусідські" контейнери сміття, бо їм так зручніше. Фірм, що вивозять сміття в Тернополі не так вже й багато, не знаю, чи хоч 5 набереться. Я навскидку можу назвати 2 - Альтфатер та ЕКОТерн. Більше не знаю.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
ОСББ не може призупинити своє існування бо пів будинку на заробітках.
100%, утримання будинку не припиняється. А от з вивезенням сміття, думаю, за заявою власника квартири, якщо ніхто не живе, можна щось і вирішити. Треба дивитися, що в договорі про надання послуг написано про такі випадки.

Востаннє редагував Hurricane: 02.09.2016 о 15:41. Причина: Пізніше додано
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 15:45 #2651801   #43
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Яке незаконне? Це ПП яке нараховує оплату звідки може знати що людина закордоном? Нараховує як завжди. .
А чиї це проблеми що сміттєва фірма не знає, що людина за кордоном і взагалі договору на вивіз сміття ніхто не замовляв і не підписував. Людина може і з ОСББ договору не мати і бути проти створення ОСББ. В законі сказано, що при більшості згідних ОСББ створюється, а людина може бути в тій меншості, яка взагалі ОСББ в свому будинку не визнає.
З іншими фірмами простіше. Нема сплати за телефон чи інтернет - фірма відключила послугу заборгованість не росте і не бігає розбиратися чи живе людина в хаті чи не живе.
А приватна сміттєва фірма буде далі рахунки слати. То чия це буде проблема?
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 15:47 #2651802   #44
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Якщо далі продовжувати в такому ж стилі то на громадян повішають ще й дорогу підмітати і ремонтувати коло свого будинку і фонарі вночі запалювати на дорозі коло свого будинку і за електрику вуличних фонарів платити, яку вони вночі споживають.
Зараз це парафія муніципалітету, але при подібних реформах і до такого маразму дойти може.
а хто тобі сказав шо тим всім займається жек?
http://karta.te.ua/zhkg
поклацай по жеках і подивись яку територію вони обслуговують

і нарахунок заплат голові ОСББ, якщо він відмовиться то витрат на заробітню платну 0, але таке буває рідко але буває.

Востаннє редагував dango: 02.09.2016 о 15:53.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 15:54 #2651803   #45
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
поклацай по жеках і подивись яку територію вони обслуговують
Це до речі не так просто взнати. Де закінчуються межі одної прибудинкової території, і починаються межі іншої. А від цього залежить площа прибирання, оплата прибиральніків і ще всякі дрібні нюанси, які в будь який момент можуть перетворитися на великі проблеми (наприклад в разі прориву труби і прибирання наслідків аварії.)
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 17:00 #2651807   #46
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Кодові замки ставлять зазвичай для того, щоб мешканці сусідніх будинків не "підкидали" своє сміття, бо нерідко буває таке розташування будинків і контейнерів, що мешканці одного будинку вранці йдуть скажімо до тролейбусної зупинки попри сусідній, і по дорозі викидають в "сусідські" контейнери сміття, бо їм так зручніше. Фірм, що вивозять сміття в Тернополі не так вже й багато, не знаю, чи хоч 5 набереться. Я навскидку можу назвати 2 - Альтфатер та ЕКОТерн. Більше не знаю.
Це дурня, кожна людина платить за вивіз сміття яка різниця в який контейнер вона його викине? Хіба якщо ці контейнери різних фірм але то вже їхні проблеми.

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
100%, утримання будинку не припиняється. А от з вивезенням сміття, думаю, за заявою власника квартири, якщо ніхто не живе, можна щось і вирішити. Треба дивитися, що в договорі про надання послуг написано про такі випадки.
Я також думаю що нарахування за вивіз сміття можна призупинити але до ОСББ воно немає відношення платити квартплату все одно треба. До речі єдиний загон який є - людина платить 16грн за вивіз навіть якщо в квартирі ніхто не прописаний і не живе. А якщо в мене 5 квартир, а я живу в 1 то чому маю за всі платити?

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
А чиї це проблеми що сміттєва фірма не знає, що людина за кордоном і взагалі договору на вивіз сміття ніхто не замовляв і не підписував. Людина може і з ОСББ договору не мати і бути проти створення ОСББ. В законі сказано, що при більшості згідних ОСББ створюється, а людина може бути в тій меншості, яка взагалі ОСББ в свому будинку не визнає.
З іншими фірмами простіше. Нема сплати за телефон чи інтернет - фірма відключила послугу заборгованість не росте і не бігає розбиратися чи живе людина в хаті чи не живе.
А приватна сміттєва фірма буде далі рахунки слати. То чия це буде проблема?
То давай не вивозити сміття з міста? Чи давай кожен сам рішає де його діти? Що за дитячий садочок?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 17:33 #2651809   #47
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата Я також думаю що нарахування за вивіз сміття можна призупинити але до ОСББ воно немає відношення платити квартплату все одно треба. До речі єдиний загон який є - людина платить 16грн за вивіз навіть якщо в квартирі ніхто не прописаний і не живе. А якщо в мене 5 квартир, а я живу в 1 то чому маю за всі платити?
По ідеї це питання має розглядатись окремо в кожному з інший 15 будинків на раді ОСББ. При чому все залежить від сусідів - одні можуть ввійти в твоє положення і дозволити тобі не платити за вивіз і розкинути ту суму на всіх хто живе, а інші можуть і не захотіти - і доведеться платити.

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від into Переглянути допис
А чиї це проблеми що сміттєва фірма не знає, що людина за кордоном і взагалі договору на вивіз сміття ніхто не замовляв і не підписував. Людина може і з ОСББ договору не мати і бути проти створення ОСББ. В законі сказано, що при більшості згідних ОСББ створюється, а людина може бути в тій меншості, яка взагалі ОСББ в свому будинку не визнає.
З іншими фірмами простіше. Нема сплати за телефон чи інтернет - фірма відключила послугу заборгованість не росте і не бігає розбиратися чи живе людина в хаті чи не живе.
А приватна сміттєва фірма буде далі рахунки слати. То чия це буде проблема?
То що ти один проти створення ОСББ нікого не колише - бо ОСББ це колегіальний орган. Якщо вирішиться що всі платять за вивіз мусору не залежно від проживання - а ти з тим не згоден - то шо ти того "не визнаєш" нікого не колише. Не будеш платити - буде рости заборгованість і як крайній варіант ОСББ подасть на тебе в суд і зніме гроші таким чином, можуть навіть виставити на аукціон квариру і продати, а тобі віддадуть гроші за вирахуванням заборгованості. А якщо не погоджуєшся з рішенням більшості і не хочеш платити - то правельний варіант продати квартиру і купити там де ОСББ буде з тобою в згоді.

ПС. Це все законно, ніяке не вимагання.

Востаннє редагував vanco2: 02.09.2016 о 17:34. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 21:01 #2651837   #48
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Це все ви зробили з квартплати в сумі 1,6грн з метру квартир? Чи може таки багато на що скидались окремо?
на щось там скидались раз чи 2, але не великі суми. Квартплата біля 2.7 за метр.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Це якщо сусіди дуже добрі, а по факту прибиральник виконував свою роботу чи ти в Італії чи тут, якісь ремонтні роботи і т.д. також проводились для тебе. Будинок не може просто так собі стояти, за ним треба пильнувати і на це потрібні кошти, ОСББ не може призупинити своє існування бо пів будинку на заробітках.
на зарплату прибиральнику витрачається не така і велика сума з щомісячних нарахувань. Так прикидую - вони не настільки завантажені, щоб працювати лише на наш дім.
Якщо пів будинку на заробітках - то відповідно і сміттєві контейнери заповнюються в 2 рази довше - думаю в таких випадках ОСББ може домовлятись про знижки, машина приїжатиме рідше.
Ну я кажу як є - друкарського станка в нас в підвалі нема, платим менше 200 грн за 2-кімнатку - і вистачає на підтримування порядку і облаштування території + на зарплату голові.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 22:06 #2651850   #49
semteacher
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

ОСББ створили в квітні.Мене ще й глоловою вибрали...
ОСББ - хороша річ для управління будинком - якщо більшість меншканців адекватна. Ми ще мало зробили - але, принаймні, почали ремонтувати те на що ЖЕК роками забивав болт.. + Чітко видно, куди йдуть гроші...
З мінусів - ОСББ не вигідно в будинках де мало квартир (менше 40 з ліфтом - біда, менше 30 - навіть без - теж - не буде обігових коштів...)
Топікстартер начитався фейкових "зрадоресурсів" з маніпуляціями..
Так, ОСББ - юрособа, але неприбуткова.
Тарифи - в мене всі квартири мають свої договори по газу, воді, електриці, вивезенню сміття - тому - нічого людям не міняється. Квартплата - можна ставити любу, але субсидії - в межах встановленої ТМР. Того - таку ж і поставили...
Вода і електрика для ОСББ вцілому - по тарифах як для підприємств. Наразі підйомно.
Про т.з. "міни" - перепрошую, юрист скаже, що любий закон можна навиворіть вивернути - все залежить від адекватності... А в нас - це особливо...
semteacher зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (02.09.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 22:15 #2651855   #50
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата Тарифи - в мене всі квартири мають свої договори по газу, воді, електриці, вивезенню сміття - тому - нічого людям не міняється. Квартплата - можна ставити любу, але субсидії - в межах встановленої ТМР. Того - таку ж і поставили...
Дякую за допис по темі!

До речі, а як ви боретесь з неадекватами? Наприклад хто "не визнає ОСББ" або за кордоном і вважає шо тоді платити не треба? Як ви їх спонукаєте підписати договір?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 22:35 #2651857   #51
semteacher
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

1. В мене з фактом існування ОСББ ніхто не сперечається
2. Почитайте закон. Ніяких договорів не треба. взагалі. Співвласники квартир - автоматично є співвласниками будинку. Навіть членства в ОСББ вже немає...
Відсутні - все нараховується - зобовязані платити.. Ну - то їх"зловити". тре... Квартира здається - немає значення - власник зобовязаний платити (або наймач).
3. Неплатники є... Шукаєм "підхід" до кожного...

Додано через 5 хвилин
http://www.osbb-inform.com.ua/catego...d%d0%bd%d1%8f/

https://osbb-online.com/Lib

Востаннє редагував semteacher: 02.09.2016 о 22:35. Причина: Пізніше додано
semteacher зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2016, 22:48 #2651859   #52
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
До речі єдиний загон який є - людина платить 16грн за вивіз навіть якщо в квартирі ніхто не прописаний і не живе.
Я не знаю про який саме закон мова, але його треба уважно почитати чи так там написано.
Якщо написано так, як ви кажете то такий "закон" до голої задниці і його можна сміло не виконувати бо він суперечить багатоьм іншим і вагомішим законодавчим актам (в тому числі і міжнародним які підписала Україна а також Конституції України)
Я вже стикався з такими " законами" і демонстративно їх не виконую. Примусити їх виконувати державні органи не мають права тому, що я посилаюсь на Конституцію України і постанови Верховної Ради які мають вищу юридичну вагу і усі умніки і начальники затикають рота і піджимають хвіст. Навіть в прокуратуру звертався з заявою, на посадових осіб виконавців дебільних законів. Бюрократичні начальники були в шоці коли їхні претензії оберталися проти них ... Упс і прокуратурою проти них висувається підозра у порушенні СТ. 367 Службова недбалість, тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків .
Бо незнання законів не звільняє від відповідальності, а з нашими законами які протирічатиь один одному чорт голову зломає. Так що треба добре знати закони і пріорітети який закон головніший бо навіть начальник на роботі чітко виконуючи вказівки вищестоящого начальства і посилаючись на якісь закони може в результаті цілком законно піздзалетіти під кримінальну статтю.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2016, 19:31 #2651926   #53
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата Якщо написано так, як ви кажете то такий "закон" до голої задниці і його можна сміло не виконувати бо він суперечить багатоьм іншим і вагомішим законодавчим актам (в тому числі і міжнародним які підписала Україна а також Конституції України)
А можна конкретніше? А то ти вже тут 100 раз згадав конституцію і навіть якусь групу яка бореться - але здається це все чисто в твоїй фантазії.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2016, 23:09 #2651943   #54
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А можна конкретніше? А то ти вже тут 100 раз згадав конституцію
Нащо тобі це? Ти американське законодавство вивчай. Якби такі випадки були в америці то чиновник певно би або сів, або йому би позов за заподіяну (моральну і матеріальну) шкоду такий висунули, що 7 років виплачував би.
Там правова держава і нікого не колише яку посаду займає порушник закону. А порушення закону при виконанні державних функцій це обтяжуючі обставини. В нас ще до такого далеко, але вже теж перші ластівки літають.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 06:11 #2651951   #55
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Нащо тобі це? Ти американське законодавство вивчай. Якби такі випадки були в америці то чиновник певно би або сів, або йому би позов за заподіяну (моральну і матеріальну) шкоду такий висунули, що 7 років виплачував би.
Там правова держава і нікого не колише яку посаду займає порушник закону. А порушення закону при виконанні державних функцій це обтяжуючі обставини. В нас ще до такого далеко, але вже теж перші ластівки літають.
Нащо? Щоб ти доказав шо ти не балабол!

А про штати я ж тобі вже писав - тут є HOA (типу нашого ОСББ) і якщо твій будинок знаходиться в райончику де є HOA - то ти зобовязаний платити за утримання не зважаючи чи ти живеш чи ні. А вивіз сміття включено в оплату за воду, а також кожна з послуг має мінімум - тобто навіть якщо ти не будеш користуватись газом, електрикою, водою, не будеш викидати сміття і тд - ти все одно будеш платити за факт того що в тебе ці всі сервіси підключені.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 16:18 #2652013   #56
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
А вивіз сміття включено в оплату за воду

Хитро корпорації придумали. Не заплатиш за вивіз сміття не буде води. Бо якщо би плата була окремо то був би такий же самий юридичний бардак як у нас коли за вивіз сміття можна не платити.
Нема плати нема вивозу і нікого це не обходить. Кому сміття заважає то його проблеми і нехай платить хоч за вивіз його на північний полюс.

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
тобто навіть якщо ти не будеш користуватись газом, електрикою, водою, не будеш викидати сміття і тд - ти все одно будеш платити за факт того що в тебе ці всі сервіси підключені.
Тут велике питання ким підключенні і чи був дозвіл на підключення. Бо в противному разі за сам факт підключення без дозволу можна позов в суд зарядити. ))) Якщо все пілключалося в комплексі коли будинок будувався (що скорше всього) то одне. А якщо людина сама підключила то зовсім інше і там нема кому платити за роботи (послуги) повязані з підключенням .
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 16:37 #2652015   #57
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
... постанови Верховної Ради які мають вищу юридичну вагу
О, ти не тільки супер-економіст, ти ще й юрист видатний!!!
Постанова Верховної Ради є підзаконним нормативно-правовим актом і не може мати вищої, ніж закон, юридичної сили.

Востаннє редагував Hurricane: 04.09.2016 о 18:45.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 19:41 #2652043   #58
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Ні, не лохотрон. Але якщо управляти будуть далекі від того люди, попадете на гроші. Четвертина міста вже перейшла на ОСББ. Не жалівся ніхто
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2016, 19:52 #2652048   #59
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Якщо квартира МОЯ і в мене автономне опалення, але стояк парового проходить через мою квартиру, то я маю ПОВНЕ ПРАВО вимагати плату за перебування тої труби в своїй хаті і за транзит тепла до моїх сусідів.
Це не приватна хата, у квартирі твоє тільки повітря між стінами та не несучі перестінки. Усе решта - колективна власність, тому забудься, таких "розумних" вже було багато.
Те ж саме і зі сміттям: є прийняті для усіх правила гри, не подобається - судися, або переселяйся.

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Тут велике питання ким підключенні і чи був дозвіл на підключення.
Це ти тут на форумі розпинаєшся, там би мовчки платив, бо так прийнято. У Канаді ти навіть не маєш права навіть вибирати матеріал стін будинку і ще купа всього, а будуєш тільки так, як тобі скажуть і зроблять. Офіційно, звичайно, ти маєш право будувати із тієї ж цегли, але перед цим маєш довести, що цей метод кращий від уже налагодженого, а це гемор і затрати ще ті.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 20:53 #2688767   #60
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: ОСББ - лохотрон чи ні?

Тактікал!

Цитата Міська влада судиться із жінкою, яка власним коштом відремонтувала доріжку біля своєї хати
via

Бо треба було вступати в ОСББ. А не вступив, то нема чого ремонтувати доріжки, порушуючи законодавство України.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
осбб



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:06.