Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.04.2013, 23:36 #2183369   #61
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Вікна і стяжки йшли в комплекті теж, котел ні.

На рахунок співучки - то там дуже тихе місце, особливо після того як вигнали безбашених сектантів

Так твоя квартира за 29 за рахунок того що дворівнева теж по ремонту потяне як мінімум ще стільки, а в Тернополі за 60К можна взяти досить хороші варіанти.
ну от, додай ще 3-5 тис на опалення, а у франківських відніми, виходить 6-10 тис різниці . ПС вони щей фасад будинку утепляють 10 см шаром пінопласту, що впринципі також і корисно і вартує. Не помічав такого у наших забудовників

Коли на співучці якесь паті, чути аж до мене, хоча я живу за 3 км від неї. Я щиро співчуваю тим, хто живе в самому парку чи з виглядом на черепаху

"Так твоя квартира за 29 за рахунок того що дворівнева теж по ремонту потяне як мінімум ще стільки, а в Тернополі за 60К можна взяти досить хороші варіанти."

я таких не знаходив, хоча напевне є. Моя наречена із франківська, я довго шукав в тернополі еквівалент франківської квартири, попадались на 10-15 тис дорожчі і то, дуже слабо дотягували до того. Хоча, люблю тернопіль, але квартири у нас будують гірші і гірше і дорожче. А купляти квартиру у старому будинку бажання нема: криві стіни, потолки і підлоги за захмарними цінами

ПС ще добавлю про тернопільські вікна. Зазвичай впихають саме дешеве що тільки можна(принаймні те що я бачив), а франківські(не всі забудовники) кладуть 5-ти камерні дорогі вікна, а в моєму варіанті вийшло 2 великих 5-ти камерних балконних вікна на всю висоту.

Востаннє редагував hava: 10.04.2013 о 23:48.
hava зараз поза форумом  
Подякували 2:
ОРДА (10.04.2013), vanco2 (10.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2013, 23:54 #2183374   #62
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
Ха, 160 кв, ми говоримо за 80кв, у франківську таку квартиру можна взяти за 50 ще й з тими всіма примочками (котел, опалення стяжки вікна....). А ремонт на 160 кв потяне ще 70 тис. Тому продати їх важче і ціна таких квартир завжди нижча за кв. м. по всіх містах. Крім того, вихід на співучку це великий мінус - постійний шум від концертів, таку квартиру я б ніколи не брав.
Дивно ти якось рахуєш, тут в тебе ремонт на 160кв коштує 70тис, а в попередньому пості ти написав що я загнув і ремонт 80кв.м коштує 20-25. Вже хоча б 70 діли на 2 як так рахувати. Хоча 1кв.м ремонту при 160 мав би бути дешевшим ніж при 80 але вже ладно...

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
якщо дуже захотіти, а у них це норма, причому якість забудови набагато краща + у багатьох квартири вже ідуть із котлом, всіма комунікаціями, стяжками і т.д.
Може в Тернополі десь і є сирі квартири які продаються без стяжки та комунікацій но я ще такого не бачив, в більшості випадків котел також є. На рахунок якості сперечитись не буду бо не досліджував в Франківську але і в нас не погано будують.

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
якщо це старий будинок, або такі як у тернополі - то я абсолютно згідний. В моєму варіанті практично немає скосу, немає сусідів знизу і зверху, хороший краєвид, чистіше повітря, всяка комашня не долітає до верхніх поверхів, шуму менше. Звичайно інколи висотність створює не зручності, але як на мене плюси з лихвою перекривають цей мінус
На колір і смак як то кажуть... Кожен обирає що йому краще, я наприклад ніколи б не купляв квартиру в будинку де більше 20 квартир. Взагалі в ідеалі 15 чи 10. Хоч в такому будинку щоб щось зробити треба скидатись більшою сумою але людям це краще виходить. Наприклад той самий домофон - 10 квартир здають по 600грн і задоволені, а в будинку де 50 квартир чомусь всім дуже дорого по 150 скинутись... Я вже мовчу зібрати це стадо до купи!

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
Коли на співучці якесь паті, чути аж до мене, хоча я живу за 3 км від неї. Я щиро співчуваю тим, хто живе в самому парку чи з виглядом на черепаху
От тут категорично не згідний! Вербицького 16/14/12 і т.д це один з найкращих райончиків Тернополя, посеред парку! Трохи поганий заїзд туди та до маршрутки трохи далеко але район однозначно хороший. І ціни там досить не високі - в 16 будинку за 55 тисяч була двохрівнева на 110кв, але вікна виходили на іншу сторону. А те що музику чути - для мене це взагалі плюс, часто таке буває? Вербицького 12 як на мене взагалі одне з найкращих ОСББ Тернополя...

Востаннє редагував pberit: 11.04.2013 о 00:14.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (11.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 00:50 #2183386   #63
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дивно ти якось рахуєш, тут в тебе ремонт на 160кв коштує 70тис, а в попередньому пості ти написав що я загнув і ремонт 80кв.м коштує 20-25. Вже хоча б 70 діли на 2 як так рахувати. Хоча 1кв.м ремонту при 160 мав би бути дешевшим ніж при 80 але вже ладно...
я рахую ще і меблі і кондиціонери і приточну-витяжну вентиляцію. Чим більше приміщення тим більше потожності потрібно. Якщо на 80 кв. конд. + приточка обійдеться десь 3,5 тис. то на 160 кв десь біля 10 тис. а може і більше.
Якщо в комплект іде опалення + стяжка, то сума буде меншою
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Може в Тернополі десь і є сирі квартири які продаються бех стяжки та комунікацій но я ще такого не бачив, в більшості випадків котел також є. На рахунок якості сперечитись не буду бо не досліджував в Франківську але і в нас не погано будують.
коли я переглядав різні оголошення, так мені якщо попадалась штукатурка, то це було добре. А от з опаленням дуже рідко, а це дуже велика сума.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
На колір і смак як то кажуть... Кожен обирає що йому краще, я наприклад ніколи б не купляв квартиру в будинку де більше 20 квартир. Взагалі в ідеалі 15 чи 10. Хоч в такому будинку щоб щось зробити треба скидатись більшою сумою але людям це краще виходить. Наприклад той самий домофон - 10 квартир здають по 600грн і задоволені, а в будинку де 50 квартир чомусь всім дуже дорого по 150 скинутись... Я вже мовчу зібрати це стадо до купи!
коли я купував квартиру, мені зразу підсунули договір про вхід в житловик. Там все визначено і домофони, консєржи вже ідуть по замовчуванню, а коли є питання будуть відбуваються збори. Тобто у нас буде приватний ЖЕК. Звичайно, якщо брати квартиру не у ново-будові, а в старіших, то такого тоді не було, а відповідно і гірше. Я от зараз живу в 5-поверховому будинку, в підїзді 15 квартир, то ледве зібрали гроші, щоб поставити залізні двері на підвал, щоб всяка наволоч туди в туалет не ходила, і то деякі відмовилися здавати. Я вже мовчу про домофон, за таке наввіть ніхто не береться.

Додано через 27 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
От тут категорично не згідний! Вербицького 16/14/12 і т.д це один з найкращих райончиків Тернополя, посеред парку! Трохи поганий заїзд туди та до маршрутки трохи далеко але район однозначно хороший. І ціни там досить не високі - в 16 будинку за 55 тисяч була двохрівнева на 110кв, але вікна виходили на іншу сторону. А те що музику чути - для мене це взагалі плюс, часто таке буває? Вербицького 12 як на мене взагалі одне з найкращих ОСББ Тернополя...
Не часто, але буває, особливо коли тепло. Так, гарно, парк, пташки, але гепання слухати не дуже хочеться. Якщо когось таке влаштовує, так які проблеми... Мене б це дратувало.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
в 16 будинку за 55 тисяч була двохрівнева на 110кв, але вікна виходили на іншу сторону. А те що музику чути - для мене це взагалі плюс, часто таке буває? Вербицького 12 як на мене взагалі одне з найкращих ОСББ Тернополя...
Все залежить від планування, чи буде там опалення, штукатурка, які двері і т.д.

Востаннє редагував hava: 11.04.2013 о 00:50. Причина: Пізніше додано
hava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 09:04 #2183477   #64
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо гарно захотіти то і внас можна щось схоже по шукати. Квартири мансардного типу дуже дешеві, схожі є на Лозовецькій (біля зупинки Шота Руставелі), також 2-х рівневі, також останній поверх, правда не знаю чи зрізана стеля на другому. Трохи дорожчі правда але і місце не погане, а як взяти аналогічну десь на Микулинецькій то і ціна буде нижчою.
Чесно кажучи брати 2-х рівневу без ремонту то треба бути дуже дивною людиною. Ремонт в такій квартирі буде дорожчим ніж сама квартира! Одні сходи чого вартують. В результаті ви отримаєте квартиру за 70-80 тис у.о. на останньому поверсі в будинку де довшим часом не буде працювати ліфт бо сусіди не живуть і відповідно ложили за нього платити. В під'їзді потрібно буде робити ремонт бо він буде знищений людьми які в квартирі роблять собі ремонт. Крім цього постійний шум через ті самі ремонти і купки какашок бо робітники не мають куди сходити через відсутній унітаз.
Висновок - купляти квартиру в новому будинку маразм!
В Франківську можуть бути дещо нижчі ціни за рахунок того що в області є більше міст придатних до життя типу Калуш, Коломия і т.д а в нас що? Чортків? От всі і тягнуться в Тернопіль...
1. Біля співучки двохрівнева квартира 80 м.кв. без перекриття верхнього поверху, без опалення, без перестінок, без стяжки коштує 60 тис.дол. В порівнянні з Франківськом (плюс всі роботи що там зробленні) виходить мінімум в 3 рази дорожче.
2. Якщо купувати квартиру то тільки в новому будинку. Старі комунікації на ладан дишать.
3. Пару знайомих брали недавно квартири по дольовій участі, то від якості просто в шоці. Не дивлячись на високі ціни , матеріали крадуть і ліплять як прийдеться. Треба або окремо домовлятися з робочими за окрему плату, або просити що взагалі не робили, бо переробляти гірше.
Завал в нас з квартирами і впринципі ми винні самі, бо купляємо всяке ге за такі гроші. А чого б не продати дорожче, коли купляють. Сама б продала
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
WakS (11.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 09:37 #2183505   #65
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
1. Біля співучки двохрівнева квартира 80 м.кв. без перекриття верхнього поверху, без опалення, без перестінок, без стяжки коштує 60 тис.дол. В порівнянні з Франківськом (плюс всі роботи що там зробленні) виходить мінімум в 3 рази дорожче.
2. Якщо купувати квартиру то тільки в новому будинку. Старі комунікації на ладан дишать.
3. Пару знайомих брали недавно квартири по дольовій участі, то від якості просто в шоці. Не дивлячись на високі ціни , матеріали крадуть і ліплять як прийдеться. Треба або окремо домовлятися з робочими за окрему плату, або просити що взагалі не робили, бо переробляти гірше.
Завал в нас з квартирами і впринципі ми винні самі, бо купляємо всяке ге за такі гроші. А чого б не продати дорожче, коли купляють. Сама б продала
1. Щось ти погано шукала, є в нас квартири менше 500у.о за квадрат але я б не брав. Можливо і є якась різниця в ціні між квартирами але точно не в 3 рази дорожчі. Оцінювати ціни по 2-3 квартирам взагалі не можна, мають бути якісь узагальненні підрахунки ціни 1кв.м.
2. Все відносно. Я також як щось мінятиму то на новобудову через планування, висоту стель, площу і т.д але обов'язково повністю заселену та вистояну, щоб не тріскала штукатурка в квартирі. Зараз я живу в будинку якому 60 років, дах накритий металом і ніколи не протікає, в під'їзді взимку хоч в трусах ходи - кімнатна температура на відміну від новобудов де квартиру приходиться утеплювати ще й з під'їзду, каналізація та труби на воду помінянні тому проблем немає. Стоятиме цей будинок ще дуже довго...
3. Я взагалі дивуюсь людям які беруть дольову участь! Наших людей життя нічого не вчить! Ну не виходить така квартира дешевшою, не виходить! Для чого чекати роки поки будинок збудують і ще не відомо який збудують, та й чи взагалі збудують? В мене один знайомий 3 рази брав дольову участь і тільки з 3 разу будинок збудували, а в перших двох гроші пропали! Навіть як навести приклад з Вербицького 16 - там люди платили майже по 1000у.о за квадрат, зараз продають майже в двічі дешевше! Ну так і курс долара змінився за ці роки але все ж.

Востаннє редагував pberit: 11.04.2013 о 11:31.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (11.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 10:08 #2183533   #66
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
1. Біля співучки двохрівнева квартира 80 м.кв. без перекриття верхнього поверху, без опалення, без перестінок, без стяжки коштує 60 тис.дол. В порівнянні з Франківськом (плюс всі роботи що там зробленні) виходить мінімум в 3 рази дорожче.
все вірно, тернопільський варіант в цьому випадку саме в 2 рази дорожчий, а якщо і "без перекриття верхнього поверху, без опалення, без перестінок, без стяжки " то можна сміло накидати ще 20 тис. Моя відповідь по темі все більше схиляється до "тому що в тернополі процвітає рагулізм", попитом і економічним законом це описати складно, не вартує житло у нас такої суми. Добре, ще би якість зашкалювала, а то і це кульгає

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
2. Все відносно. Я також як щось мінятиму то на новобудову через планування, висоту стель, площу і т.д але обов'язково повністю заселену та вистояну, щоб не тріскала штукатурка в квартирі.
у нас такі новобудови якщо і будуть продавати то десь за 9-10 тис. грн. кв. м. у франківську за 6 тис. грн. кв. м. можна купити шикарну новобудову з ремонтом і меблями.

Востаннє редагував hava: 11.04.2013 о 10:08. Причина: Пізніше додано
hava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 10:41 #2183569   #67
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Декілька квартир що перші в очі попали:
Хто шукає файну ціну за метр, 357у.о з ремонтом!!! - http://dom.ria.ua/ru/realty-7049781.html
Для любітєлів мансард - 625 з ремонтом http://dom.ria.ua/ru/realty-7035063.html

Сира 495у.о http://dom.ria.ua/ru/realty-6883551.html
Сира 547у.о http://dom.ria.ua/ru/realty-6994891.html
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 11:03 #2183586   #68
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Декілька квартир що перші в очі попали:
Хто шукає файну ціну за метр, 357у.о з ремонтом!!! - http://dom.ria.ua/ru/realty-7049781.html
Для любітєлів мансард - 625 з ремонтом http://dom.ria.ua/ru/realty-7035063.html

Сира 495у.о http://dom.ria.ua/ru/realty-6883551.html
Сира 547у.о http://dom.ria.ua/ru/realty-6994891.html
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хто шукає файну ціну за метр, 357у.о з ремонтом!!! - http://dom.ria.ua/ru/realty-7049781.html
квартира з центральним опаленням, щей використовувалася як офіс. У франківську для порівняння таких квартир валом

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Для любітєлів мансард - 625 з ремонтом http://dom.ria.ua/ru/realty-7035063.html
це ж тупо мансарда, не пентхаус і за 625!!!??? це космос.
hava зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (11.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 11:14 #2183593   #69
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
квартира з центральним опаленням, щей використовувалася як офіс. У франківську для порівняння таких квартир валом
Ти на неї дивився? Я щось вирішив нині одним оком на неї глянути...

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
це ж тупо мансарда, не пентхаус і за 625!!!??? це космос.
Та блін, там різні є, вибирай яку хочеш. Візьми і ти хоч пару закинь, чи що! Я погано в Франківську орієнтуюсь, зараз накидаю чогось не реального...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 12:40 #2183654   #70
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ти на неї дивився? Я щось вирішив нині одним оком на неї глянути...
.
подзвонив по номеру дізнався. Але річ не у тому, що ціна висока для тернополя, а в тому, що тернопільські ціни необгрунтовано високі. Як уже зазначалось - депресивний регіон, роботи не так багато і зп низька. Практично за ті самі гроші можна купити квартиру у києві, а жити там кращев рази 3 ніж в тернополі, навіть в самому поганому районі. Я вивчав тернопільський ринок і вирішив краще зїхати звідси чим платити всяким "щепаненкам" захмарні гроші за коробку, яка невідомо чи встоїть. У тому ж франківську поопит на квартири не меший, а може і більший, але там проблему вирішують більш-менш нормально, будують більше будинків, а не гатять космічні ціни. Тому на мою думку "високість" тернопільських цін на нерухомість є результатом рагулізму як забудовників так і тих, хто купує, хоча вихід був і є кращий - купити квартиру у львові, києві або у тому ж франківську
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та блін, там різні є, вибирай яку хочеш. Візьми і ти хоч пару закинь, чи що! Я погано в Франківську орієнтуюсь, зараз накидаю чогось не реального...
ну от для прикладу глянь http://rieltor.ua/flats-sale/. Зі старту видно половину квартир, які дешевші тернопільських!??
Що і ще говорити?
hava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 15:46 #2183786   #71
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
подзвонив по номеру дізнався. Але річ не у тому, що ціна висока для тернополя, а в тому, що тернопільські ціни необгрунтовано високі. Як уже зазначалось - депресивний регіон, роботи не так багато і зп низька. Практично за ті самі гроші можна купити квартиру у києві, а жити там кращев рази 3 ніж в тернополі, навіть в самому поганому районі. Я вивчав тернопільський ринок і вирішив краще зїхати звідси чим платити всяким "щепаненкам" захмарні гроші за коробку, яка невідомо чи встоїть. У тому ж франківську поопит на квартири не меший, а може і більший, але там проблему вирішують більш-менш нормально, будують більше будинків, а не гатять космічні ціни. Тому на мою думку "високість" тернопільських цін на нерухомість є результатом рагулізму як забудовників так і тих, хто купує, хоча вихід був і є кращий - купити квартиру у львові, києві або у тому ж франківську
Та ціна на житло не сама важлива! Так можна в якихось закинутих містах сходу країни по 2-3 тисячі квартири купляти, а толку? У нас продукти зате дешевші, компослуги деякі. Зарплати дійсно низькі але це на кількість дорогих авто не сильно впливає... НЕ всі хочуть покидати місто де звик жити, маєш друзів/родичів тут от і купляють.
Цитата
Допис від hava Переглянути допис
ну от для прикладу глянь http://rieltor.ua/flats-sale/. Зі старту видно половину квартир, які дешевші , тернопільських!??
Що і ще говорити?
Ну і що ти показав? Квартири по 11,17 чи навіть 20 тисяч за квадрат? Є і по 6000 але такий великий розкид цін не радує, не думаю що при середній ціні в 12000 за 6000 буде щось нормальне...
В Тернополі як не крути ціни нижчі, набагато менша різниця між сирою та з ремонтом. Але так в Києві зарплата вижча...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 16:31 #2183816   #72
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну і що ти показав? Квартири по 11,17 чи навіть 20 тисяч за квадрат? Є і по 6000 але такий великий розкид цін не радує, не думаю що при середній ціні в 12000 за 6000 буде щось нормальне...
Глянув на ссилку. За 6 тис -квартири НЕ в Києві! Святошин, Вишневе, Ірпінь, але ніяк не Київ. Глянув на ріа Франківсь -ті самі 600-800 доларів. Де знайшов ціни в 3 рази дорожчі- в упор не бачу.
Думаю, різниця навіть 20% не складе.
Так, Тернопіль недешевий, і всі прекрасно розуміють чому -заробітчани.
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (11.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 16:52 #2183838   #73
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та ціна на житло не сама важлива! Так можна в якихось закинутих містах сходу країни по 2-3 тисячі квартири купляти, а толку? У нас продукти зате дешевші, компослуги деякі. Зарплати дійсно низькі але це на кількість дорогих авто не сильно впливає... НЕ всі хочуть покидати місто де звик жити, маєш друзів/родичів тут от і купляють.
Продукти у нас дорогі, в києві продукти дешевші і взагалі товар у Києві чи Львові набагато дешевші. Єдине що в тернополі дешевше це оренда житла і можливо офісів. А от комуналка не набагато відрізняється від наших.
Звичайно, краще жити де звик, але якщо це економічно не вигідно, можливо краще переступити через це. Якщо людина толкова, то знайде себе. Є така приказка: якщо кілок завжди в одній дірці тирчить - то і зогнити може
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну і що ти показав? Квартири по 11,17 чи навіть 20 тисяч за квадрат? Є і по 6000 але такий великий розкид цін не радує, не думаю що при середній ціні в 12000 за 6000 буде щось нормальне...
В Тернополі як не крути ціни нижчі, набагато менша різниця між сирою та з ремонтом. Але так в Києві зарплата вижча...
якщо поглянути на самі квартири, як збудовані і як всередині небо і земля. Але це столиця, такі ціни це нормально, але чому тернопіль наближається до таких цін? при чому якість житла, можна сказати, жахлива. Тому ціни в тернополі мали б бути у районі франківських, а враховуючи якість - навіть нижчі
hava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 17:58 #2183860   #74
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
Продукти у нас дорогі, в києві продукти дешевші і взагалі товар у Києві чи Львові набагато дешевші. Єдине що в тернополі дешевше це оренда житла і можливо офісів. А от комуналка не набагато відрізняється від наших.
Те що в Львові ціни нижчі - повний гон, я жив у Львові 4.5 роки, до осені 2011, там завжди майже на всі продукти ціни були вищі, якщо брати базарчики на які завозили з сіл - то могло бути і в 2-3 рази дорожче.
Наприклад полуниця в Львові була завжди десь в 1.5 рази дорожча нід в Тернополі.

На рахунок оренди житла згіден, в Львові однокімнатну квартиру в хорошому стані зняти за 200 баксів це за щастя, а в Тернополі за такі гроші купа вибору.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 18:37 #2183907   #75
hava
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Те що в Львові ціни нижчі - повний гон, я жив у Львові 4.5 роки, до осені 2011, там завжди майже на всі продукти ціни були вищі, якщо брати базарчики на які завозили з сіл - то могло бути і в 2-3 рази дорожче.
Наприклад полуниця в Львові була завжди десь в 1.5 рази дорожча нід в Тернополі.

На рахунок оренди житла згіден, в Львові однокімнатну квартиру в хорошому стані зняти за 200 баксів це за щастя, а в Тернополі за такі гроші купа вибору.
знаю точно за київ, жив там і ціни менші ніж у нас, на мій подив тоді
hava зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 18:50 #2183921   #76
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата
Допис від hava Переглянути допис
якщо поглянути на самі квартири, як збудовані і як всередині небо і земля. Але це столиця, такі ціни це нормально, але чому тернопіль наближається до таких цін? при чому якість житла, можна сказати, жахлива. Тому ціни в тернополі мали б бути у районі франківських, а враховуючи якість - навіть нижчі
В Києві та Франківську набагато більше будують! В Франківську мабуть через це і нижчі ціни але процентів на 20% але аж ніяк не в 2-3 рази. А до Києва нам ще слава богу дуже далеко! За 1кв.м цін вижчих ніж 1200-1300 я не бачив, а навіть по тому посиланню що ти кинув за 3000у.о заходять навіть в панельних будинках! Якісь сирі ще можна порівнювати але вони в якихось глухих дебрях що Києвом не назвеш.
Будемо надіятись що і в нас з'являться нормальні будівельні фірми і ціни хоч трохи підуть до низу...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2013, 18:57 #2183924   #77
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Чому в Тернополі дорога нерухомість? - ТОМУ ЩО ЛЮДИ ГОТОВІ СТІЛЬКИ ПЛАТИТИ.
Тому що купляють, чи ви десь бачили новобудову яка пустує ?

От виробляєте ви періжки по 3 грн, їх розкуповують за 20 хв, ви піднімаєте ціну до 30 грн і їх всерівно розкуповують за 20 хв. Ви припинете піднімати ціну ? ( Хто скаже так збреше )
zabo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 11:58 #2184462   #78
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від zabo Переглянути допис
чи ви десь бачили новобудову яка пустує ?
зайди на dom.ria.ua. продається купа сирих квартир. люди вступали в дольову участь, а тепер продають. купа людей, які їхали закордон, щоб заробити на житло, так і не повертаються, бо тут нема що реально робити.
піЛюля зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 20:46 #2184928   #79
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від піЛюля Переглянути допис
зайди на dom.ria.ua. продається купа сирих квартир. люди вступали в дольову участь, а тепер продають. купа людей, які їхали закордон, щоб заробити на житло, так і не повертаються, бо тут нема що реально робити.
Ну так не можна казати! Нерухомість продається всюди і в Києві, Москві, Нью-Йорку. Це нормальний природній процес, хтось передумав, комусь грошей не вистачає на таку велику, а хтось ще більшу хоче. Машини також продаються - це ж не доказ того що люди вирішили пішки ходити...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2013, 11:43 #2185387   #80
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Чому в Тернополі дорога нерухомість?

Цитата:
Допис від spypol Переглянути допис
Реаліст візьме і купить в Мадриді, Лісабоні, Варшаві за 50тис.у.е. квартиру і буде працювати і жити а в Тернопіль приїде відвідати батьків та друзів 1-2 рази на рік
Реаліст таких цін в Мадриді, Лісабоні, Варшаві не знайде. Тільки космонавт, якому ліньки погуглити і подивитися які ціни

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Знайомі проїзджали біля текстильника(сама не бачила, з чужих слів): там будують будинок-моноліт, заливають підозріло темного(під чорний) кольору бетон, можливо все нормально, але надцять років назад, щоб здешевити, брали відходи від ТЕС, які є небезпечні.
(
і зараз відходи з ТЕС Бурштинської завозяться неміряними кількостями. Думайте

Востаннє редагував Proof: 13.04.2013 о 11:43. Причина: Пізніше додано
Proof зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (13.04.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:53.