Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.04.2011, 15:06 #1627156   #61
Kija
Banned
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
ну виходжить шо в суд подавати прийдеться тобі)))
ше би хтось то всьо контролював жостко і всьо . глядиш за пару років люди і думати перестануть про бухання на лавках до утра..
Чому мені. От я власник магазину, який контролюючий орган прийде мене перевіряти? Якщо ж такий все таки знайдеться, то на основі чого оштрафує? На основі рішення міської ради? Та любий такий штраф легко оскаржується якщо не в місцевому суді, то в суді вищої інстанції так точно, бо Вищий апеляційний суд в прийняті рішення керуватиметься законом України, а не рішенням ТМР. Тим більше багато торгових мереж зареєстровані в інших областях, й судитися мають за місцем реєстрації, отже навіть на місцевому рівні в них жодних проблем з цим не виникне.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Доречі ніхто ж нікому не забороняє бухати після 22.00 - не можна продавати сам алкоголь! тому ніхто не порушує нічиїх прав описаних в конституції.!
А власники магазинів у цій державі вже прав не мають?

Востаннє редагував Kija: 14.04.2011 о 15:06. Причина: Пізніше додано
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 15:07 #1627161   #62
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Чому мені. От я власник магазину, який контролюючий орган прийде мене перевіряти? Якщо ж такий все таки знайдеться, то на основі чого оштрафує? На основі рішення міської ради? Та любий такий штраф легко оскаржується якщо не в місцевому суді, то в суді вищої інстанції так точно, бо Вищий апеляційний суд в прийняті рішення керуватиметься законом України, а не рішенням ТМР. Тим більше багато торгових мереж зареєстровані в інших областях, й судитися мають за місцем реєстрації, отже навіть на місцевому рівні в них жодних проблем з цим не виникне.
Торговій мережі може вигідно судитись, а дрібному підприємцю достатньо марнування часу з податковою і пенсійним. Суд може затягнутись і на рік.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 15:12 #1627172   #63
Kija
Banned
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Торговій мережі може вигідно судитись, а дрібному підприємцю достатньо марнування часу з податковою і пенсійним. Суд може затягнутись і на рік.
Ну тим більше, віддали найжирнішу частину ринку - супермаркетам, і після цього ще будуть говорити, що це не лоббі А звичайним цілодобовим тепер чим прикажите торгувати в третій ночі - молоком?
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 15:12 #1627176   #64
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Сьогодні на сесії облради прийнято рішення про аналогічну заборону , що поширюється на територію області.
Іра зараз поза форумом  
Подякували 2:
gsv (14.04.2011), Romko_7 (14.04.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 15:24 #1627196   #65
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

А власники магазинів у цій державі вже прав не мають?

Мають! і думаю на їх виручку це сильно не вплине, так як більше народу почнуть раніше закуповуватись до 22 години!
а пяного народу ввечері таки надіюсь поменшає!
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 15:39 #1627226   #66
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Метод боротьби з порушеннями громадського порядку обрали дивний,
перечитавши враження дописувачів з'ясовується що проблема у голосних компаніях-
так це компетенція провоохоронців,повії з клієнтами-також камінь у той город !
Одне з основних понять економіки те що "попит народжує пропозицію"
і у цьому випадку уже починають боротьбу з наслідком,а не з суттю проблеми.
Мабуть одна із причин чому ввели такий мораторій і є та, що наші правоохорнці нічим зарадити не можуть.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 15:55 #1627253   #67
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
На основі рішення міської ради? Та любий такий штраф легко оскаржується якщо не в місцевому суді, то в суді вищої інстанції так точно, бо Вищий апеляційний суд в прийняті рішення керуватиметься законом України, а не рішенням ТМР.
з твоїх слів виходить, що нам нафіг не потрібна ТМР, бо будь яке її рішення можна леееегесенько оскаржити в суді?
RUS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 16:00 #1627263   #68
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від RUS Переглянути допис
з твоїх слів виходить, що нам нафіг не потрібна ТМР, бо будь яке її рішення можна леееегесенько оскаржити в суді?
НЕ будь-яке, а протизаконне: в Господарському кодексі чорним по білому написано: органам місцевого самоврядування ЗАБОРОНЕНО придумувати обмеження на торгівлю будь-якими товарами, на які немає обмежень законами
Носоріг зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ramochnik (14.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 16:10 #1627284   #69
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис

Велика мета оздоровлення нації,мейбі,
але пригадуючи своє дитинство зразу постає безмежна кількість доступних занять для молоді-
різні гуртки та спортивні секції з чого душа забажає,а відвідуванність бібліотек яка була.
А що ми маємо натомість,є грошики-є варіанти занять,
а живеш від зарплати до зарплати-втикай зомбоящик та розслабляйся
тим що совість дозволяє.
Найшов однодумця нарешті. Та й зараз є велика к-сть гуртків, спортивних секцій, нікуди вони не ділись, їх к-сть навіть зросла . Потрібно бажання, але саме головне це виховання.

А ще заборонити рекламу алкоголю. Бо в країні алкашів пропагувати і далі алкоголь це велике зло. Замість здорової молоді виростає добряча така частина бидла, яка швидко деградує...
Тут треба з малку батькам дитині приділяти увагу і дати їй розвиватись. Подивитись до чого в неї лежить душа. Сам поміняв багато гуртків, спортивних секцій.

В студентські роки була міцна дружба зі всім що горить. Але зараз повна антипатія до алкоголю, яка далась не просто так. Як на мене то найгірше це реклама пива, бо якраз з нього все починається.

Зараз і справді більшість живе від зарплати до зарплати. А щоб відчути себе "щасливим" випиває. Та й знаю багатьох в яких все гуд з фінансами, але випивають бо інакше не вміють знімати стрес. Добре що є ті з ким можна піти в качалку, побігати в парку і просто нормально посидіти в кав'ярні. А ці походи до магазину за пивком, знаю чим як правило закінчуються Деградація триває...
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 16:18 #1627301   #70
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Terror
старших алкашів гуртками не займеш.
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Terror (14.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 19:43 #1627484   #71
Kija
Banned
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис

Мають! і думаю на їх виручку це сильно не вплине, так як більше народу почнуть раніше закуповуватись до 22 години!
а пяного народу ввечері таки надіюсь поменшає!
Впевнений?
1. Багато бачив після 11 години вечора покупців в магазині які прийшли туди за продуктами? Який резон тоді підприємцю платити продавцю ЗП в нічну зміну? Банально заборонять продаж алкоголю, всі цілодобові змінять режим роботи, а отже від цього втратить все місто, адже в кожного буває ситуація коли в 3-й ночі треба щось купити.
2. Правильно підмічено, почнуть більше закуповуватись, і ти ж прекрасно знає логіку українців - поки дна в пляшці нема ніхто з-за столу не встає, отже якщо раніше господарі могли обмежитися 1-2 пляшками і 90% компаній на цьому б і розійшлися, то тепер треба брати мінімум 5 на всякий випадок, а отже і ступінь сп'яніння вечірніх гуляк значно збільшується.
Kija зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Вова22 (14.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 19:48 #1627486   #72
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

забивайте піть і це вас так не гнітитиме )
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 20:04 #1627500   #73
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
а отже від цього втратить все місто, адже в кожного буває ситуація коли в 3-й ночі треба щось купити.
Спати треба в 3 ночі а не шастати по магазах.Мені ше ні разу не треба було в 3 ночі йти шось купляти.


Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Від цього нововведення постраждають якраз ті, хто рідко пьють
Цікаво як.Хто рідко пє,той не думає де би то в срочному порядку затаритись пойлом.

Правильно зробили шо заборонили.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 3:
AJ (15.04.2011), sl@yes (14.04.2011), vladik (16.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 20:19 #1627512   #74
Mark V
Guest
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Боротьбою з випивкою діло не обмежеться.
Боротьба з пияками то лише розказка для лохів і прикриття цієї афери з антиконституційними рішеннями. Сьогодня чув, що готуються і інші і усі в стилі Партії Регіонів. Вже добре видно, що Надал достойний учень Януковича-Азарова в питаннях господарювання і наведення порядку.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Цікаво як.Хто рідко пє,той не думає де би то в срочному порядку затаритись пойлом.
.
Того кого не знають тому бухло не продадуть, бо ніззя.
А тому, кого знають (бо часто в них затарюється) і зараз без грошей в кредит дають бо знають що гроші віддасть і навіть з %%%. Позавчора сам таке коло магазину Ксюша бачив.

Востаннє редагував Mark V: 14.04.2011 о 20:20. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 20:22 #1627518   #75
Kija
Banned
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Спати треба в 3 ночі а не шастати по магазах.Мені ше ні разу не треба було в 3 ночі йти шось купляти.
Підозрюю що таке вагітна дружина ти навіть не здогадуєшся
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 20:28 #1627521   #76
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Підозрюю що таке вагітна дружина ти навіть не здогадуєшся
Яке це має відношення до заборони алкоголю?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Того кого не знають тому бухло не продадуть, бо ніззя.
Так,вони дійсно постраждають.Мені навіть їх шкода.І як то вони до ранку протягнуть без випивки?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 20:31 #1627524   #77
Mark V
Guest
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Даю 101% гарантії, що після впровадження цього порядку в кожному магазині будуть люди які без проблем зможуть купити спиртне в будь який час. І будуть такі які не зможуть його купити після 22 години, а також і будуть такі, які за ударну дозу бабла зможуть купити не тільки бухло вночі, але і ніч самої продавщиці того магазинчику.
... Це какбе називається Дорогу успішним і Покращення життя вже сьогодня! по Надаловски
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 20:34 #1627527   #78
Kija
Banned
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Яке це має відношення до заборони алкоголю?
Пряме, перестануть працювати цілодобові, поїдеш серед ночі у Хмельницький за бананами або морозивом
Kija зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (15.04.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 22:00 #1627602   #79
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Ти що таке куриш Вася? Я десь писав, що продаж алкоголю з певного віку дозволено Конституцією? Конституція є лише гарантом, того що всі мої права мають виконуватися, і якщо закон України передбачає, що з 18 років я маю можливість пити пиво, то ніякий нормативний акт нищого рівня не може мені цього заборонити. Точно так же, якщо магазин заплатив за ліцензію на продаж спиртного то ніхто не має права встановлювати йому якісь часові рамки, кому не подобається хай подає в суд.
Стаття 144. КУ
Цитата Органи місцевого самоврядування в межах повноважень, визначених законом, приймають рішення, які є обов'язковими до виконання на відповідній території.
Рішення органів місцевого самоврядування з мотивів їх невідповідності Конституції чи законам України зупиняються у встановленому законом порядку з одночасним зверненням до суду.
Комусь щось не подобається,як ти пишеш, хай судиться, він має на то право.
Розумієш, п"яні, які вештаються біля мого будинку, обпісюють лавочки, сходи під"їзду і ведуть себе неадекватно принижують мою гідність, чим порушують моє право на гідність.
Стаття 28.
Цитата Кожен має право на повагу до його гідності.
Стаття 68.
Цитата Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Якщо порушуються мої конституційні права, то чому місцеве самоврядування не може законно вплинути на ситуацію?

Цитата НЕ будь-яке, а протизаконне: в Господарському кодексі чорним по білому написано: органам місцевого самоврядування ЗАБОРОНЕНО придумувати обмеження на торгівлю будь-якими товарами, на які немає обмежень законами
Носоріг, кинь ссилку на закон, будь ласка.

Дивна реакція деяких людей. В країнах, де цінується людина і людська праця, навіть цілодобових супермаркетів нема. Але це питання вже мусолилось в політичному розділі і я не бачу сенсу повторюватись. Заборона є і діє. Кому не подобається, хай виходить з плакатами "дайош цілодобову водку", ну або йде в суд
sl@yes зараз поза форумом  
Подякували 3:
Romko_7 (14.04.2011), vladik (16.04.2011), Іра (15.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 23:02 #1627661   #80
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
Розумієш, п"яні, які вештаються біля мого будинку, обпісюють лавочки, сходи під"їзду і ведуть себе неадекватно принижують мою гідність, чим порушують моє право на гідність.
Не думаю, що щось зміниться, тому що як писала щойно в схожій темі, люди просто стоять чергами в пивнушки як у магазин. Закуповуються і йдуть бухати туди де хочуть.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:56.