Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Про роботу в Польщі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.11.2011, 09:38 #1812311   #21
saymon
Guest
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Lisa Переглянути допис
saymon,О,на таку відповідь я і чекала!)Дякую)Ви розписали все конкретно.
Тут все дуже індивідуально, і не слід нікому, в т.ч. і мені довіряти на 100%. В тебе можуть бути ситуації які кардинально різняться, це як лотерея.
Цитата:
Допис від Lisa Переглянути допис
Я думаю мається на увазі що яблуні(наскільки я знаю)там низькі,і яблука напевно зручно рвати.Клубніка напевно важче.
Це один з міфів що в Польщі всі фруктові дерева висотою в людський зріст. Насправді це зовсім не так, така висота в дерев на фермах які щойно почали займатися фруктами (до речі, "фрукти" польською - "овоци", тобто "овочі" ) в більшості випадків там високі дерева, і обривати їх треба зі стрємянки, або вилазити на дерево, якщо дозволять. Про дощ і росу Erecto все правильно написав, додам ще що крім коміра вода затікає по руці під рукав, це ще неприємніше
Як я вже писав, яблука рвати психологічно легше, бо вони великі і відро набирається швидко а корінці на плодах (рвати треба тільки з корінцями) добре тримаються. Ну і тінь від дерева падає, коли жара це допомагає.
Клубніка це безкрайній лан під палючим сонцем, плетені кошики куди влізає +-/ кілограм і цілий день раком, або на колінах. Якщо всетаки поїдеш на клубніку то не пошкодуй грошей на захит для колін, такий як волейболісти або краще такий як велосипедисти використовують.
 
Подякував(ла):
Lisa (24.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2011, 05:55 #1813079   #22
MataDoR
 
Аватар для MataDoR
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

saymon
ти хотів сказати може захист такий як в плиточників?))) в волейболістів і велосипедистів швидше розраховані захистити від удару... а в плиточників - для того шоб цілий день можна було повзати на колінах і не простудити їх чи ще щось...
MataDoR зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (25.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2011, 20:00 #1814495   #23
Lisa
Учасник
 
Аватар для Lisa
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

За скільки приблизно часу дають запрошення?
А то нам сказали що десь через місяць...
Якщо маєте якихось реальних людей(перевозчиків)киньте мені телефон в ПП.
Lisa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2012, 08:31 #1861840   #24
Lisa
Учасник
 
Аватар для Lisa
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Erecto Переглянути допис
Так і є. Якщо буде дощ вода буде текти вам за комір. Уявляєте рвете яблука і йде дощ.. роса з дерева падає на вас.
Наскільки я знаю це в нас народ такий,що пруться і в дощ і в любу непогоду.І в неділю на поле,бо ж хочуть заробити.Так що це наші самі женуть.
Lisa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2012, 11:23 #1861987   #25
Jura_B
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Були у Польщі із жінкою під Німецькою границею, у невеличкому містечку. працювали на фабриці по 12 годин за 8 зл. год, майже без вихідних. Робота була норм. поляки ставилися до нас дуже добре (бригадирші, якщо треба, відпустять на годину, а треба то на день, ще й завезуть куди потрібно.), один раз в день давали обід (велика тарілка картоплі, велика відбивна, салат), житло теж було нормальне, окрема кімната з душем та туалетом, на три кімнати - кухня. платили без затримок(сьогодні закінчили роботу- завтра гроші.) В принципі задоволені, збираємось дальше їхати.
Jura_B зараз поза форумом  
Подякували 2:
hekz (02.02.2012), lllooolll (15.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2012, 17:42 #1862360   #26
Valdas
 
Аватар для Valdas
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Напишу так: були в мене 2 друзів-хлопців в Польщі майже 2 місяці літом - більше туди їхати не хочуть!
Спочатку збирали яблука - робота однотонна від якої дах їде+ важка а як розказували ставлення господарів-поляків до них то взагалі мало волосся не сивіло. Попрацювали там недовго(ще й платили там мало) а потім вже трохи карще попали - таскали якість продукти з пункту А в пункт Б.
Розказували що поляки ставлять себе перед нашими Царями планети а українці проти них ніхто, а без мови взагалі важко.
З тим що вони там заробили - краще би поїхали десь в Київ.
Свята правда, і тим хто хоче поїхати до польщі ( свідомо написав з малої літери ), прислухайтесь до вищенаписаних слів. Я сам об"їздив всю Європу, де ще можна заробити - то це ще в Голандії. Но при умові знання німецької або англійської мови. Чим на поляків пахати, то краще вже на "москалях" щастя шукати.
Valdas зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HappyVendor (14.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2012, 20:53 #1862484   #27
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Valdas Переглянути допис
краще вже на "москалях" щастя шукати
ага
шоб залили бетоном в стяжку якусь
і забули як звали....
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2012, 20:30 #1863444   #28
Lisa
Учасник
 
Аватар для Lisa
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Спочатку збирали яблука - робота однотонна від якої дах їде+ важка
А якої роботи вони хотіли?Якщо їдуть на яблука то значить на яблука.Вот вам і однотонна)))В Тернополі теж якщо працюєш на конвеєрі то значить працюєш на конвеєрі,ще й як однотанна.а про важкість і зарплату я мовчу...
Lisa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 22:29 #1873378   #29
lllooolll
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

можна поцікавитись через кого шукали роботу
lllooolll зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 23:12 #1873426   #30
Jura_B
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

ми їхали через фірму "Крафф", вони знаходяться на Б. Хмельницького (буд.ВТБ банку)
Jura_B зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2012, 23:21 #1873431   #31
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Valdas Переглянути допис
Свята правда, і тим хто хоче поїхати до польщі ( свідомо написав з малої літери ), прислухайтесь до вищенаписаних слів. Я сам об"їздив всю Європу, де ще можна заробити - то це ще в Голандії. Но при умові знання німецької або англійської мови. Чим на поляків пахати, то краще вже на "москалях" щастя шукати.
Також чув про Голандію. Можна детальніше, які види робіт, оплата, робота офіційна ?
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2012, 06:55 #1873477   #32
yge0607
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Також чув про Голандію. Можна детальніше, які види робіт, оплата, робота офіційна ?
тяжко вкалувати на помідорах чи квітах в теплицях і то якщо фарт буде..... зразу підготуватись до проблем зі здоровячком (будут різні висипки на шкірі,бо справа буде повязана з хімією).
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2012, 08:45 #1873534   #33
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Хата - 300 злотих (три дні роботи)
я таких цін не бачив
в 2006 знімав (фірма) за ~900 (правда 2-кімнатна) (південна Польща, Бєльско),
а що за 300 можна взяти на заході, де ціни вище ... ?
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2013, 16:31 #2160631   #34
Mislvov
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Офіційне працевлаштування в Польщі, зарплата від 8 злотих за годину, житло надається безкоштовно, за такими вакансіями: швеї, зварники, фрезервувальники, а також в теплицях, в готелях, в пансіонатах, на заводах,на меблевих фабриках, супермаркетах, фермерських господарствах,гуртовнях, столярнях,мясокомбінатах та на дорожніх роботахі. Терміново потрібні на роботу швеї, жінки по догляду і на гуртовні та чоловіки: зварщики, на дорожні роботи і різноробочі! При потребі надаємо консультацію та робимо весь пакет документів.
Mislvov зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.08.2013, 21:31 #2258755   #35
Liar
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

saa

Востаннє редагував Liar: 26.08.2013 о 18:38. Причина: aaa
Liar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2014, 13:19 #2355778   #36
Halyna93
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Фундация « Twój StartUp», остается единой организацией в Польше, чей прейскурант включает, полный пакет услуг бизнес- преинкубации и инкубации. Таким образом, фундация имеет возможность удовлетворить любые ожидания и потребности тех, кто желает начать свой собственный бизнес!
Ежемесячная оплата за инкубацию предприятия в структуре бизнес-инкубатора, выносит – 250PLN.
Halyna93 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
yge0607 (04.03.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2014, 11:14 #2357242   #37
uravovnyar
Учасник
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Вітаю!

Хто працював чи працює зварником у Польщі.
Зараз на українських сайтах дуже багато ваконсій зварника в Польщі!
Поділіться досвідом будьласка!
uravovnyar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2014, 12:08 #2357264   #38
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
я таких цін не бачив
в 2006 знімав (фірма) за ~900 (правда 2-кімнатна) (південна Польща, Бєльско),
а що за 300 можна взяти на заході, де ціни вище ... ?
Це напевно з 1 людини, або за 1 кімнату, тоді ше реально.
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2014, 18:11 #2359006   #39
nickname
 
Аватар для nickname
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Прочитавши цю тему я не можу пройти мимо. Маю безпосереднє відношення до Польщі і його народу, тому і напишу тут свою "правду".

Saymon розписав дуже круто. Все ніби охопив, але уви це все стереотипи.

В Польші, як і всюди, є як люди так і людиска. І нормальні роботодавці і хренові. І тут не лотерея.
Всі ці роботи на с\г це все через наші "фірми" які пропонують чудо роботу і мега заробтіки. Тому люди які не хочуть думати, і не прикласти зусить ведуться на їх "пропозиції" і підсвідомо вірять у міліонні заробітки і супер роботу в білому халаті. Попередньо віддавши за неї бабла нашому братові.

Хочу пояснити спочатку, що у Польщі, працевлаштування не коштує грошей. Ні одна фірма по трудоустройству не візьме із Вас грошей за те, що влаштують Вас туди чи сюди. Ладно, але це все лірика...

Якщо Ви хочите їхати у Польщу і нормально заробляти, треба хлопці щось уміти робити. Якщо Ви реальний профі у євроремонтах, то реально можна найти хорошу роботу. В Польщі є куча українських бригад, яким не вистачає хороший фахівців. Наприклад якщо Ви вмєте укладати мозаїку на стіну... Ви бесцінний працівник, ви диктуєте свою ціну за роботу, а не Вам. Так само із муруванням, штукатуренням, гіпсами, мальованням і т.д. Якби там не було, але Поляки любять якість. Також можна знайти хорошу роботу якщо Ви фаховий спеціаліст, столяр, слюрас, зварщик. Шофера теж не на остатньому місці.

Щодо вибору місця роботи... якщо перший раз, краще їхати до знайомих... чи по домовленому місці. Приїхавши на місце вже походу роздивлятись і ознайомлюватись. Шукати кращу роботу.
Найбільше платять тільки в Варшаві. Ні одне мсто Польші не має таких зарплат як Варшава, і не надо тут ляля... Повірте моєму досвіду і не тільки. Тому крще орієнтуватись тільки на ту географію.

Я не буду тут багато розписувати, вище я написав головну суть думки. Якщо шукаєте роботу самі, є сайт такий... http://www.gumtree.pl/ дивіться розділ "uslugi" і ще один http://top-ogloszenia.net/ це два топових сайти де можна щось шукати. Ще можете купити газету "praca" Там теж є досить обьяв. Можете свою розмістити.

Є 2 фірми про як я знаю.. там дають завжди нормальну роботу за які платити не треба. Роботу на якій Вам гарантовано заплатять умови будуть як у нормальних людей.

Міхал Солєцкі (говорить по укр.) - tel. +48 606 401 731
skype: worksol-polska місто Kepno

Агата Скшипчак (говорить укр.) - +48 888 650 562
email: agata.skrzypczak@ewl.com.pl місто Варшава (Офіс на вокзалі Заходньому на 3 чи 4 поверсі)


P.S Не погоджуйтесь на роботу де не дають жодного договору де буде вказана Ваша погодинна оплата праці або ж ставка.

Усім удачі.
nickname зараз поза форумом  
Подякували 7:
lev (09.03.2014), Minato (09.03.2014), MobiLife (07.03.2014), Narcissus (09.03.2014), Romko_7 (07.03.2014), Subarut (17.08.2014), yurater15 (24.07.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2014, 18:47 #2359027   #40
saymon
Guest
Типово Відповідь: Про роботу в Польщі

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
я таких цін не бачив
в 2006 знімав (фірма) за ~900 (правда 2-кімнатна) (південна Польща, Бєльско),
а що за 300 можна взяти на заході, де ціни вище ... ?
Такі да. 300 злотих з людини, не уточнив.
Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
Saymon розписав дуже круто. Все ніби охопив, але уви це все стереотипи.
Ну, якщо особистий досвід вважати стереотипом тоді так.
Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
Ні одна фірма по трудоустройству не візьме із Вас грошей за те, що влаштують Вас туди чи сюди. Ні одне мсто Польші не має таких зарплат як Варшава, і не надо тут ляля...
Ти забув уточнити що ні одна фірма не візьметься тебе працевлаштовувати якщо ти нелегал.
Цитата:
Допис від nickname Переглянути допис
Найбільше платять тільки в Варшаві.
Брехня. Навіть якщо ти наведеш особистий приклад (в чому я глибоко сумніваюся) це всерівно брехня. У Варшаві платять не те що найменше, але аж ніяк не найбільше. Найбільше платять у Вроцлаві і його околицях.
За виключенням спеціалістів вузького профілю звісно, яких ти наводив в приклад. Їм платять найбільше будь-де, ібо спеціалісти.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:05.