Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > software / програми / драйвери

software / програми / драйвери Корисні програми, драйвери, глюки, баги, налаштування...


Альтернативний і корисний freeware софт

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.03.2009, 03:30 #868173   #1
saymon
Guest
Типово Альтернативний і корисний freeware софт

Поділіться, будь ласка, який софт юзаєте для заміни звичних та загальновизнаних, але нажаль платних програм.
Або, можливо, маєте посилання на корисні, але невідомі широкому загалу програми, і вам не западло поділитися інфою із ближніми. І було б взагалі круто, якби це був freeware/open source софт.

Я, мабуть, почну. Наперед вибачаюся за многабукаф. Надіюся нижченакатана тєлєга комусь згодиться.

1. Запис CD/DVD.
Все своє свідоме життя юзав Nero. Всі фріваре альтернативи були якісь недороблені і з купою комплексів. Але зовсім недавно я відкрив для себе CDBurnerXP. Безкоштовна для особистого та комерційного використання, мультимовна (рос і укр є) і має практично весь функціонал Неро.
2. Перегляд форматів .pdf, .djvu і .tiff.
Для pdf є безкоштовний Adobe Reader, але ставити монстра вагою у понад 40 Мб, для того, аби переглянути свіжескачаний скан нового номеру Playboy є як мінімум недоцільним. Довгий час як альтернативу я юзав Foxit Reader. Для файлів .djvu є досить непогана опенсорсна прога WinDjView, а формат .tiff переглядається, наприклад, платною ACDSee. І тепер, вніманіє! Альтернатива: супермегакрута програма: STDU Viewer. Безкоштовна програма яка вміє читати всі три вищевказані формати, таким чином вбивається одночасно 3 (три) зайці.
3. Порізка mp3 файлів.
Порізати mp3 можна у будь-якому звуковому редакторі, але ставити SoundForge для того щоб збацати собі новий рінгтон на мобілу недостойно справжнього індіанця. Тому більшість людей, в т.ч. і я юзали програму mpTrim. Але у неї є одна неприємна особливість - вона не підтримує файли розміром більше 10 Мб, і пропонує за таке щастя запати грошики і оновитися до версії Delux. Тому була знайдена альтернатива - mp3DirectCut. Обмежень на розмір немає, працює з мп3 напряму, без перекодування, русифікована і, помоєму, навіть зручніша за mpTrim.
4. Архіватор.
7-Zip - реально достойна альтернатива WinRAR-у, і навіть стискає набагато краще, правда у свій власний формат.

Кілька корисних, на мою думку, програм. Кожну із них я особисто юзав/юзаю. Всі безкоштовні.

1. Google Hacks - сильно полегшує пошук варезу, музла, фільмів і іншого контрафакту за допомогою Google.
2. BORGChat - кльовий безсерверний чятік для локалки. Цілком реальна альтернатива платному Network Assistant.
3. RSS Owl - дуже зручна читалка RSS фідів. Хто не юзає Оперу і не любить Google Reader тому реально пригодиться.
4. Sweet Home 3D - найфункціональніша, із безкоштовних, програма для дизайну приміщень, яку я бачив.
5. PicPick Tools - суперкрутий менеджер захвату екрану (print screen). Достойна альтернатива платному FastStone Capture.
6. VirtualDub - редагування та кодування відео. Як для безкоштовного редактора він суперфункціональний. Короткий мануал для новачків на російській по VirtualDub і опис деяких фільтрів.
7. doPDF - найпростіший та найдоступніший спосіб створення pdf файлів. Встановлює в системі віртуальний принтер, і дає можливість створити pdf документ із будь-якої програми, яка має функцію "Печать".
8. Notepad++ - суперкрута заміна стандартного блокноту. Перепробував десь з десяток аналогів, Notepad++ виявся найкрутішим.
9. TrueCrypt - незамінна програма для шпигунів, таємних агентів, k3wl h3kk3r$ і всіх, хто турбується про безпеку даних. Крутий енкріптор дисків.
10. DrWeb Live CD - загрузочний диск на основі Linux, із антивіром drWeb на борту. Має віконний інтерфейс, нормально бачить кирилицю і має доступ на запис до NTFS дисків. Кілька разів реально виручав у критичних ситуаціях.
11. Cobian Backup - рекомендаціїї кращих собаководів, для резервного копіювання даних. Функціонал дуже широкий.
12. KillCopy - заміна стандартній функції копіювання у Віндовс. Має багато корисних фітч, наприклад резервування місця, копіювання у кілька потоків, пауза і докачка та інше. Реально пришвидшує копіювання, особливо по локалці.
13. Starter - дуже зручний менеджер автозагрузки, сервісів та процесів.
14. Type And Run - кльова альтернатива консолі (cmd) Віндовс.
15. Unlocker - дозволяє розблокувати/видалити/перемістити файли, які займає інший процес. Дуже часто стає в пригоді.
16. XP Tweaker - програма для тонкої настройки Віндовс. Знаю, таких програм є вагон з маленьким причепом, але цією постійно користуюсь. Всі зміни можна зберегти у reg файл і при наступній перестановці Вінди відразу застосувати.
17. Start Killer - "вбиває" кнопку "Пуск" на панелі задач Віндовс, таким чином збільшуючи корисну площу цієї панелі. Меню буде доступне по кнопці "Windows" (та що з прапорцем між Ctrl i Alt)

***витирає піт із чола***

Також, користуючись нагодою, хотів би задати питання знатокам.

1. Альтернатива Outpost firewall?
Знаю про Comodo firewall.
2. Альтернатива The Bat!?
Знаю про Thunderbird, Evolurion, Becky
3. Альтернатива ACDSee Pro.
Знаю про FastStone Image Viewer, XnView, IrfanView.
4. Альтернатива Adobe Photoshop?
Знаю про Pain .NET, GIMP.
5. Альтернатива Adobe Illustrator?
Знаю про Inkscape.
6. Альтернатива MS Office?
Знаю про Open Office.
7. Альтернатива FineReader?
Взагалі альтернатив незнаю.
8. Нормальний безкоштовний антивірус?
Не пробував жоден, влом експерементувати. Хто що юзав?
9. Альтернатива Total Commander?
Взагалі, є щось кручє цього файлменеджера? Радили Directory Opus, як набагато крутішу альтернативу. Заюзав. Ніразу не чоткий файлменеджер. Про Norton/Volcov Comander і FAR знаю.

Який кодекпак юзаєте?
Знаю про K-Lite Mega Codec Pack. Може є щось ще більш функціональніше?
Чим ріпаєте DVD в AVI?
Бажано "все-в-одному", типу як Gordian Knot.

--------------------------------------------- EOF ---------------------------------------------

Зверніь увагу на корисні повідомлення у цій темі

 
Подякували 36:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2010, 13:20 #1499768   #121
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Ше й три рази, я лохє.

2саймон: Якщо є можливість винеси всі корисні посилання, що згадувались в цій темі в перший пост, думаю пригодится. (про корисне повідомлення знаю, але думаю в першому пості про них дізнається більше )
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2010, 19:16 #1500013   #122
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

хтось може знає безкоштовну альтернативу програмі Active Desktop Calendar ?

я знаю що можу в google написати "календарь на рабочий стол"
і отримати цілу купу софта (але в тій купі нічого хорошого не знайшов), цікавить саме якісна заміна ...

Востаннє редагував Mr_RAS: 14.11.2010 о 19:25.
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2010, 19:28 #1500020   #123
ReventoN
Guest
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Rainlendar?
 
Подякували 2:
Mr_RAS (14.11.2010), Naruto (03.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 10:48 #1513844   #124
randolph
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

цілком нормальна безкоштовна альтернатива такої 2/3D вимірної системи автоматизованого проектування та креслення, як AUTOCAD...
невдовзі також буде портована і на платформу Linux...

DraftSight
randolph зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2011, 00:07 #1543054   #125
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

1. Програмка xNeat Clipboard Manager - розширює функціональність буферу обміну Windows тиць.
PS. Помічено - через деякий час висить і завантажує вінт.

2. BrowserBackup (для Різника та іже з ним).
************
BrowserBackup - программа для резервного копирование закладок браузера, почты, контактов, быстрого набора, заметок, паролей, скинов, сессий, панелей инструментов, плагинов, предпочтений и многое другое.
Приложение создает уникальный архив файла резервной копии, который включает все данные. Есть возможность сохранить бекап на локальный диск, сетевую папку, CD / DVD и даже на удаленный FTP сервер! Поддержка Google Chrome, Chromium, Opera и Firefox.

Почему BrowserBackup?
• Интерфейс разработан таким образом, что программу может эффективно использовать любой пользователь (без особых навыков)
• Делает полную проверку файла резервной копии
• Защита резервных копий 256-битным AES шифрованием для предотвращения несанкционированного доступа
• BrowserBackup обеспечивает интеллектуальное резервное копирование данных из четырех самых популярных веб-браузеров (Opera, Chrome, Chromium, Firefox).
• Сохраняет резервные копии на любой съемный, сетевой диск или CD / DVD и на FTP сервер.


3. Process Monitor.

Цитата Process Monitor — бесплатная утилита для 32-битных и 64-разрядных операционных систем Microsoft Windows, разработанная Sysinternals, и затем приобретённая Microsoft Corporation, которая объединила в себе сразу 3 утилиты, FileMon (мониторинг файловой системы), RegMon (мониторинг реестра) и Process Explorer (мониторинг процессов), и предоставляет пользователям мощный инструмент для мониторинга файловой системы, системного реестра, а также всех процессов в оперативной памяти в реальном времени.

Описание

Process Monitor конролирует и следит за всей работой операционной системы и отображает всё происходящие процессы, работающие библиотеки, различные драйвера устройств, а также все изменения, происходящие с файлами и выводит сообщение об их удалении или открытии.

Включает в себя инструмент для мониторинга системного реестра и показывает какие программы обращаются к нему (какие ключи читают и пытаются в них что-либо записать).

С помощью Process Monitor можно искать и отслеживать неполадки в системе, а также вредоносные программы. Ко всему прочему, утилита может предоставить детальную информацию о каждом процессе, какой пользователь её запустил или полный путь к каталогу. Process Monitor может обрабатывать миллионы процессов, а весь журнал событий сохранить в файл до 1 гигабайта.

Востаннє редагував andzhej: 28.01.2011 о 14:22. Причина: додав нову інфу
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.03.2011, 21:11 #1594670   #126
saymon
Guest
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Easeus Partition Master

Цілком заміняє собою Акроніс і Парагон партішн меджіки. У безкоштовна версія обмежена лише розміром дисків, які підтримуються і не запуститься на серверних ОС. Всі решту функції такі ж як і у ПРО версії. І ще, безкоштовна лише для домашнього використання.

 
Подякували 3:
andzhej (06.03.2011), Stanislav (07.03.2011), TheGame (05.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2011, 13:02 #1597477   #127
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

підкажіть сканер який контролює поновлення версій софту, знаю тільки один:
KC Softwares SUMo

але останнім часом в нього пхають багато лишнього софту
в першу чергу цікавить безкоштовний софт, але якщо знаєте хороший платний то киньте будь-ласка в приват (щоб не забивати цю тему платним софтом)
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.03.2011, 14:03 #1597489   #128
saymon
Guest
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

http://softwareupdater.com/pages/checker/
http://software.informer.com/
http://www.cnet.com/techtracker-free/
http://www.filehippo.com/updatechecker/

Але SUMo краще зі всього перечисленого.
 
Подякував(ла):
Mr_RAS (09.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2011, 12:58 #1619845   #129
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Type And Run - кльова альтернатива консолі (cmd) Віндовс.
PowerCmd
andzhej зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2011, 14:09 #1619897   #130
saymon
Guest
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Цитата:
Допис від andzhej Переглянути допис
PowerCmd
Number of licenses/units
Individual price 1 USD:$29.95
Unlimited Site License USD:$999.00
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2011, 16:52 #1620010   #131
andzhej
Активний учасник
 
Аватар для andzhej
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Тю, заманюють кнопкою Free download. Дійсно глянув у прогу: брав звідси, правда колись він називався http://azbukasofta.net/ (якщо ввести його - йде редірект на теперішній сайт). На нього і ліцензована ця прога.

Хороша альтернатива скайпу - ooVoo.
Цитата Видеозвонки, 3 собеседника (ooVoo—ooVoo) - Бесплатно
Видео- и голосовая связь с друзьями, которые не используют ooVoo - Бесплатно
Програми для створення паперових обложок/конвертів для дисків:
СD DVD label maker
DVDCover+ CD/DVD Layout master

Востаннє редагував andzhej: 10.06.2011 о 12:49.
andzhej зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mr_RAS (09.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2011, 20:56 #1651613   #132
maltster
Учасник
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Launchy хто знає альтернативу? ( швидкий доступ по алфавіту до програм, файлів, зсилок...)
AnVir Task Manager
HideToolz хто знає альтернативу? хоча замінювати їх не буду
maltster зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2011, 21:04 #1651621   #133
mhl
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

а смисл шукати альтернативу, якщо замінювати не збираєшся?
Останніми двома не користуюся, а от в Launchy цікаво яких ще можливостей тобі не вистачає.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2011, 22:33 #1651713   #134
Mr_RAS
 
Аватар для Mr_RAS
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Цитата
Допис від maltster Переглянути допис
Launchy хто знає альтернативу? ( швидкий доступ по алфавіту до програм, файлів, зсилок...)
AnVir Task Manager
HideToolz хто знає альтернативу? хоча замінювати їх не буду
Launchy - альтернатива TypeAndRun
AnVir Task Manager - я юзаю CodeStuff Starter (хоча він і слабший, але мені його з головою хватає)
Mr_RAS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2011, 17:30 #1668919   #135
maltster
Учасник
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Annotate, є такі програмки по функціоналу похожі? щоб не по скріну малювали
maltster зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2011, 19:54 #1669004   #136
Sago
 
Аватар для Sago
Talking Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Чому б не підтримати гарну справу )
Для початку чим дійсно користуюсь і вважаю кращим халявним софтом.
1. Писалка BurnAware free http://www.burnaware.com/downloads.html
Як ви знаєте Неро наказало нам довго жити, бо після 6-ої версії все що вийшло то є жахлива кака загорнута в гарну обгортку. Придурки! Я так відчуваю скоро зроблять систему WindoNero 14.0, але для того щоби записати в ній диск, то треба буде скачати сторонню прогу )))
2. Freemake Video Converter http://www.freemake.com/free_video_converter/
Жирний і чудовий конвертор. Я їх бачив багато, але цей мене вбив наповал.
Підтримка CUDA, усі кодеки встроєні і т.д. Сподобалося, наприклад, те що недавно треба було перекодувати (іменно перекодувати ) відео з avi в mkv - тільки тикнув файл - то прога повиставляла всі параметри "из оригинала" і все! Дуже зручно - не треба вишукувати параметри оригінала і потім виставляти параметри
3. HAL - http://www.usehal.com/
Пошукова прога по торрентах. Хоча платний варіант більш функціональніший (там більше трекерів), але часом і та безкоштовна зараза сильно виручає. Бо шукаю на всіх трекерах через брузер і ніфіга не знаходжу. І тоді згадую про цю прогу - БАЦ! є!
4. Duplicate & Same Files Searcher http://malich.ru/duplicate_searcher.aspx
Найкращий шукач дублікатів в смислі ЗРУЧНОСТІ їх вибору і подальшого видалення! Боже, скільки я їх перепробував - і всі ті шукачі ТАААКІ ТУУУПІ що ппц. От знаходять вони 320 файлів дублікатів. І що? Кожен файл треба подивитися де він знаходиться (в якій папці) подумати і тоді вже вибрати і видалити ! Можна здуріти за годину такого видалення.
В цьому ж шукачі тиснеш - "вибрати всі файли в ЦІЙ ПАПЦІ" і піпець!
5. RusTV Player http://rustv-player.ru/
Інтернет-ТВ. Поки що подобається і навідь дуже. Поставили мене в коматоз такі "канали" - футурама, альф, сімпсони, Южний парк, Гріффіни, Деревня дураков, Как это работает ...
І купа звичайних каналів. Приємного перегляду!
6. I.DISK http://www.memecode.com/idisk.php
маленька прога вагою 360 кг. Використовую, коли треба почистити диск від бруду. Хоча знаю, що є більш функціональні проги, але чогось я звик до неї.
7. IsendSMS http://isendsms.ru/
Тут і так все ясно, але вона вже паше другий рік і саме головне- без проблем !
8. Switch Off http://www.airytec.com/ru/
Виключалка компа. Часом коли кудись йду - то ставлю на виключення, наприклад через дві години.
9. ManyCam http://www.manycam.com/
Прога для приколу по Скайпу ))) Доставте собі вуса та надіньте на себе віртуального капелюха в режимі реального часу! Можна поставити рухомий фон - ніби ви на морі (позаду пальми) і т д. )))
Розважайтесь!
10. HTC Home http://www.htchome.org/ru/features/
Годинник на робочий стіл з погодою та інші віджети. Круто виглядає і практично.
11. Networx http://www.softperfect.com/products/networx/
інтернет лічильник. Подобається фішка з графіком в треї та графіком на панелі задач (треба запустити ту панель клацнувши правою клавішою на самій панелі) ПОСТІЙНО видно чи йде загрузка файла на відміну від віджетів Вінди і інших прибамбасів. Ведеться настільки повна статитистика наскільки певно можливо.

Ось вроді і все.
Якщо не зважати на KMPlayer, Firefox, PuntoSwitcher, Avast Free, Defraggler, RevoUninstaler, Ccleaner, Readon Tv Player, Recuva, EASEUS Partition Master, Thunderbird, QIP...

Востаннє редагував Sago: 06.06.2011 о 22:18.
Sago зараз поза форумом  
Подякували 5:
maltster (08.06.2011), Mr_RAS (06.06.2011), N@ziK (19.06.2011), poisonous (17.10.2014), Yarkop (06.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.06.2011, 23:43 #1671009   #137
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

шукаю фрішний кроссплатформенний бенчмарк процессора (лінь + вінда)!
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2011, 00:09 #1671025   #138
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

http://www.phoronix-test-suite.com/?k=home
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2011, 10:18 #1671211   #139
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
http://www.phoronix-test-suite.com/?k=home
якогось біса після інсталу на убунту 11.04 видає отаке:
Код:
 phoronix-test-suite list-installed-tests

Phoronix Test Suite v3.0.1
0 Tests Installed
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2011, 13:01 #1672953   #140
vanyasmart
Типово Відповідь: Альтернативний і корисний freeware софт

Нате вам.
Самий великий список халявних программ, який я бачив (тільки там ше на наступні сторінки тре гортати - начальник теми перестав нові дописи добавляти в основний список).


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
1. Запис CD/DVD.
Ashampoo® Burning Studio 6

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
1. Google Hacks - сильно полегшує пошук варезу, музла, фільмів і іншого контрафакту за допомогою Google.
Як на мене для цих цілей є tfile і rutracker, а для фільмів нічого кращого ніж fast-torrent я не бачив. А mp3 якщо поштучно, то тільки з контакту.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
7. doPDF - найпростіший та найдоступніший спосіб створення pdf файлів. Встановлює в системі віртуальний принтер, і дає можливість створити pdf документ із будь-якої програми, яка має функцію "Печать".
Користуюсь функцією експорту в LibreOffice.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
8. Notepad++ - суперкрута заміна стандартного блокноту. Перепробував десь з десяток аналогів, Notepad++ виявся найкрутішим.
Для Windows - да. Хоча я б радив подивитись Geany - воно трохи по-простіше. А для лінуксоїдів/маководів з графічних тіки Geany ІМХО. Хоча є vim!

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
13. Starter - дуже зручний менеджер автозагрузки, сервісів та процесів.
Для процесів сама крута штука Process Explorer. І для менеджменту автозагрузки в Sysinternals також шось корисне є, як і для багатьох інших цілей.


Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
3. Альтернатива ACDSee Pro.
Мені подобається Google Picasa.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
4. Альтернатива Adobe Photoshop?
Знаю про Pain .NET, GIMP.
Мені функціоналу Paint.NET не вистачає ні для чого. Користуюсь GIMP'ом вже багато часу і щасливий, що позбавився від геморою від пошуку всяких кряків і кейгенів.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
6. Альтернатива MS Office?
Знаю про Open Office.
OpenOffice можна рахувати вмер (довго розповідати шо з ним сталось). Зара нова тема LibreOffice. Від першого він поки-що відрізняється тільки новими нескучними картінками, але більшість людей, які робили OO тепер працюют над ним, і OpenOffice тепер ніхто не допилює.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
8. Нормальний безкоштовний антивірус?
На компі стоїть Авіра вже другий рік. Вінду не переставляв, жоден файл від вірусу не постраждав. Жодного синього екрану не зробленого мною.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
9. Альтернатива Total Commander?
ATTENTION!!!
Сама крута штука яку я бачив - Double Commander. Стабільна версія може майже все, шо може Total + кроссплатформенна. Але я раджу користуватись нічними зборками. Вони досить стабільні + в ночних зборках набагато більше функціоналу ніж в TC + остання стабільна версія вийшла трохи менше року назад, а у нічних зборках колосально багато нових функцій + допомога розробникам в тестуванні. Близиться випуск нової стабільної версії, розробники десь тиждень назад писали, що всі основні цілі на цю версію окрім одної зроблені. Прога мега крута.

Також раджу подивитись програми компанії Piriform. Серед них всі дуже класні, а саме: дефрагментатор, програма для чистки системи (і авторану в. т. ч.), відновлення файлів та перегляду характеристик желіза комп'ютера (замість everest).
vanyasmart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Yarkop (11.06.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:29.