Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Перша шлюбна ніч

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.10.2009, 13:37 #1079759   #41
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
дівчино. та шо ти кажеш. а якшо не номер-люкс то всьо романтика шлюбної ночі утеряна так? )))))))))))) :biggrin2: бред. )))))))))))
ги-ги... а ти пробував жити в готельних.... ну скажем напівлюксах я вже навіть не говорю про просто стандарти Я звичайно не скажу за всі готелі, але зачасту в дешевих номерах навіть якщо і нормальна обстановочка і не обдерті стіни - то ліжка там зазвичай такі що лягти і не рухатись

290 грн за дворівневий люкс-номер - це круто. в смислі ціна класна. Я ак по відрядженнях катаюсь - то в середньому в напівлюксах (напівлюксом рахується простенький мінімалістичний номер але з сантехнікою) проживання виходить гривень 100-150 на чоловіка. Двомісний номер відповідно 200-300 грн. 290 за дворівневий люксовий номер - це дуже недорого, якщо з ціною не напутали.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2010, 17:03 #1199379   #42
Hello Kitty
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

До своєї першої шлюбної ночі, ми віднеслися відповідально....
Продумали все зазделегіть, провели її в готелі, брали номер люкс, чи як, я точно не знаю, дуже гарний, все на вищому рівні!!! Романтична обстановка червона спальня, свічки і поруч коханий чоловік... Це все що потрібне!
Hello Kitty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2010, 19:11 #1199568   #43
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Бись ’те всі так файно жили, як першу шлюбну проводите...
Charly зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (28.01.2010), Victor_te (28.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2010, 23:31 #1199992   #44
Hello Kitty
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Оце правду гавориш
Hello Kitty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 02:48 #1200044   #45
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

А ми з чоловіком після весілля, як тільки все нарешті скінчилося, добралися до ліжка... відключилися на добу і нарешті відіспалися
*ALISA* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2010, 23:00 #1201389   #46
Hello Kitty
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
А ми з чоловіком після весілля, як тільки все нарешті скінчилося, добралися до ліжка... відключилися на добу і нарешті відіспалися
Та то не цікаво
Hello Kitty зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 07:18 #1201523   #47
*ALISA*
 
Аватар для *ALISA*
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Після місяця безсонних ночей, життя в стані стресу - це було як раз те, що лікар прописав
*ALISA* зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 08:31 #1201575   #48
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Після місяця безсонних ночей, життя в стані стресу
А потім ше кажуть що весілля - то найвизначніша і найважливіша подія в житті кожної людини. Своє весілля то каторга...
Charly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 10:01 #1201721   #49
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Своє весілля то каторга...
не сказав би, сам думав що так буде і морально готувався, але.. моє весілля було - грандіозна паті. Зібрав кучу молоді, веселились чуть не да утра. В період з 12 до 1 ночі чуть на сон клонило, а потім відкрилось друге дихання. Енергії і емоцій вистачило і на пляски, і на шлюбну ніч після того )))))
Robinzon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hello Kitty (28.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2010, 21:42 #1202835   #50
Hello Kitty
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
А потім ше кажуть що весілля - то найвизначніша і найважливіша подія в житті кожної людини. Своє весілля то каторга...
Доля правди.... Може й каторга, бо дуже багато навалюється справ різних, приготувань, переживання... Але всі ці клопоти не зважаючи ні на що, дуже приємні, бо вони ВЕСІЛЬНІ!!!! таке ж буває раз в житті, це велике свято, і хіба не логічно що цим хочеться займатися ? Особисто я, з чоловіком, все що можна було старалися робити самі, і отримували від цього задоволення

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від *ALISA* Переглянути допис
Після місяця безсонних ночей, життя в стані стресу - це було як раз те, що лікар прописав
Ну тут вже ніц не поробиш...

Востаннє редагував Hello Kitty: 28.01.2010 о 21:42. Причина: Пізніше додано
Hello Kitty зараз поза форумом  
Подякували 2:
Artur3000 (01.02.2010), berry (08.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.01.2010, 21:34 #1205250   #51
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

На весілля друзям дарили люкс в Алігаторі (один і той самий) з жакузі. Обидві пари залишились задоволеними. Казали шо таки поплескались там. Правда мій вибір - Версаль. Я туда поїхав "досвятковувати" новий рік. не знаю чи то був люкс чи нє.. Самі розумієте в новорічну ніч найти номер вільний..... Тай не до того мені було... Ах... Вопшем я був дуже вражений. Вибачте що фоток не зробив - я туда не фоткатись їхав.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2010, 11:06 #1208101   #52
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
А потім ше кажуть що весілля - то найвизначніша і найважливіша подія в житті кожної людини. Своє весілля то каторга...
Мабуть як для кого. Для мене це було свято) І сил звідкись було так багато, що не хотілось, щоб все закінчилось... Так як і без цього було зрозуміло, що закінчиться, тому отримувала задоволення від кожної секундочки. Ну невже ви ніколи не проводили ночі напроліт на дискотеках? І чого так багато молодих пар роблять втомлені і сердиті обличчя на власному весіллі, мовляв, пошкодуйте нас, коли ж то вже кінець?
А коли вже зранку "молоду розібрали" - почаалсь "шлюбна ніч" вищого розряду!
До весілля, так сталось, кілька днів ми не мали можливості цим позайматись, то вже пристрасті зашкалювали так що ого-го. Про яку втому може йти мова?
Ну а потім можна було спати, їсти, гроші рахувати - це ж вже самі наречені вирішують. Ми особисто чомусь грошей не хотіли рахувати - скільки є - стільки є. Від того, що порахували пізніше сума не змінилась. Це мабуть що для кого важливіше. Мені на той момент, коли залишились самі, хотілось зовсім іншого)
oliater зараз поза форумом  
Подякував(ла):
піЛюля (05.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2010, 15:58 #1208455   #53
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
А потім ше кажуть що весілля - то найвизначніша і найважливіша подія в житті кожної людини. Своє весілля то каторга...
Важливі події в житті .. це перша менструація, перший невмілий поцілунок... і перший борщ, зварений для коханого ... а весілля то таке .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2010, 16:06 #1208459   #54
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата
Допис від Hello Kitty Переглянути допис
Особисто я, з чоловіком, все що можна було старалися робити самі, і отримували від цього задоволення

[

А шо мами не кликали на поміч в першу шлюбну ніч?
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2010, 18:15 #1208569   #55
Liya
 
Аватар для Liya
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Важливі події в житті .. це перша менструація, перший невмілий поцілунок... і перший борщ, зварений для коханого ... а весілля то таке .
Браво! Ото розсмішили!!! Але в клжному жарті є доля ЖАРТУ.От у мого брата в шлюбну ніч настрій попсувався. Бо спершу плаття з молодої дружини довго знімав (бач гудзичків і шнурівочок там виявилось багато), а коли вже діло йшло до любощів, то виявилось, що старшій дружці нема де спати... Ото весело було - шлюбна ніч на трьох Зате він ТАКЕ все життя пам"ятати буде... і розказувати всім!

Додано через 6 хвилин
Люди! Скажіть , а що то за готель в "Диканьці" і як там номер для молодят???

Востаннє редагував Liya: 02.02.2010 о 18:15. Причина: Пізніше додано
Liya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2010, 14:40 #1209579   #56
Honey
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Ну як на мене , то свчки , пелюстки роз - це звичайно дуже красиво і романтично , але судячи з свого досвіду і досвіду моїх подруг , після самого весілля дуже важко поринати в романтику - надто велика втома. Хоча це ще залежить до якої години саме весілля. Але готель має бути обов"язково! І запам"ятай , навіть шлюбна нач в селі на сінокосі запам"ятається , якщо ти її проведеш з коханою людиною)

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Liya Переглянути допис
Додано через 6 хвилин
Люди! Скажіть , а що то за готель в "Диканьці" і як там номер для молодят???

В диканці номери хороші , але нам ніякого номеру для молодят не пропонували , можливо це їм потрібно конкретно говорити про нього.

Востаннє редагував Honey: 03.02.2010 о 14:40. Причина: Пізніше додано
Honey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2010, 15:24 #1209646   #57
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Таке враження ..що весілля роблять щоб потра зайнятись коханням і ніби це таке вже важливе .. що до завтра ( вчора ? ) не можна зачекати .

Весілля роблять ..щоб нагодувати і напоїти чоловік в сто п*ятдесят родичів і знайомих, які один одного бачать перший і останній раз в житті .

Наречена прикидається незайманою .. наречений - що знайшов одну-єдину .. батьки з обох боків — що подобаються один одному . І тільки п*яним гостям все пох .

Веду до того .. що від того .. чи буде секс зараз чи через пару годин нічого не зміниться .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2010, 15:47 #1209664   #58
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Таке враження ..що весілля роблять щоб потра зайнятись коханням і ніби це таке вже важливе .. що до завтра ( вчора ? ) не можна зачекати .

Весілля роблять ..щоб нагодувати і напоїти чоловік в сто п*ятдесят родичів і знайомих, які один одного бачать перший і останній раз в житті .

Наречена прикидається незайманою .. наречений - що знайшов одну-єдину .. батьки з обох боків — що подобаються один одному . І тільки п*яним гостям все пох .

Веду до того .. що від того .. чи буде секс зараз чи через пару годин нічого не зміниться .
Ну, при такому ставленні до самого факту весілля, його краще не робити і проблема першої шлюбної ночі відпаде сама собою)
Для мене було важливо ( і досі важливо) всі ночі проводити з коханим чоловіком, і коли якісь обставини складаються так, що ночуємо окремо (а це було всього кілька разів), то переноситься дуже важко. Не знаю чому. Власне перша шлюбна ніч має якесь значення, відмінне від попередніх ночей (днів).
От коли ти вперше з чоловіком переспала - хіба зранку не прокинулась з відчуттям, що щось змінилось? Бо мені чогось здалось, що я дорослою стала, теперв се знаю, все можна - коротше якось по-іншому все стало, ніби дійсно підросла. Так само і після першої шлюбної ночі - якось все по-іншому. )
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2010, 18:47 #1211134   #59
Liya
 
Аватар для Liya
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Таке враження ..що весілля роблять щоб потра зайнятись коханням і ніби це таке вже важливе .. що до завтра ( вчора ? ) не можна зачекати .

Весілля роблять ..щоб нагодувати і напоїти чоловік в сто п*ятдесят родичів і знайомих, які один одного бачать перший і останній раз в житті .

Наречена прикидається незайманою .. наречений - що знайшов одну-єдину .. батьки з обох боків — що подобаються один одному . І тільки п*яним гостям все пох .

Веду до того .. що від того .. чи буде секс зараз чи через пару годин нічого не зміниться .

Ого!!! Чому такий цинізм? Та шлюбна ніч є одним з атрибутів весілля. І дуже класно усвідомлювати, що після цього "гульбиска" і шуму-гаму на тебе чекає щось інтимно-романтичне. І не обов"язково, щоб це був секс. Побути наодинці вперше як "чоловік-жінка", як подружжя, в новому статусі. По моєму це "прикольненько"
Liya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2010, 19:06 #1211152   #60
Ziro4ka
 
Аватар для Ziro4ka
Типово Відповідь: Перша шлюбна ніч

А на мою думку краще б з романтичною музикою, ароматичними свічками та в темноті....В цей час так гарно світяться свічки і освічається вся кімната...так пристрасно....
А ще шампанське ( якщо ще захочеться ), клубнічка і збиті вершки....А також ванна з пелюстками роз....і обов*язково, сама-сама сексуальна білизна!!!!!!!

А так все інше у вас буде з часом....Щастя Вам майбутні молодята!"!"!
Ziro4ka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:35.