Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.03.2011, 09:51 #1591687   #1161
BlackHeart
 
Аватар для BlackHeart
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від h1n1 Переглянути допис
робити так як на львівській 4 чоловіка оплатили в будівельнику по1м2 і на ті гроші закупити цеглу і інше і будувати!!!
Звідки у Вас така інформація?

Додано через 6 хвилин
Хто є по Головацького, напишіть в приват будь-ласка!

Востаннє редагував BlackHeart: 02.03.2011 о 09:51. Причина: Пізніше додано
BlackHeart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 10:11 #1591727   #1162
film
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Дєцко назвіться грибом і лізьте ви у кошик ,покажіть як треба досягати успіхів,нетовкти воду у ступі,щоб ми побачили від вас користь ,а то від ваших дописів дійсно відбивається охота щось робити ібо таких як ви умніків дуже багато і таке враження складається ,що ви найняли їх"ініціативників" на роботи і вони повинні вам догождати.Давайте вперед напишіть з якої ви вулиці прийдіть до ініціаторів нехай вони скажуть що вони знають і думають робити і вперед ,а то на форумі герої ,а як намітинг йти то всі зайняті...Непишіть дурниць не чіпляйтесь за слова не іронізуйте будь кого своїми дописами ,а щось робіть самі ходіть ,дзвоніть .Пишіть щось толкове ,щоб принесло користь ,а не негатив і постійні притензії .
film зараз поза форумом  
Подякував(ла):
luv (02.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 10:56 #1591787   #1163
luv
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Децко, як приємно мати справу з "щирим українцем") Єдине радує,що ви вже майже все розумієте. Було б добре ,якби ви це ще й змогли донести до інших людей,які не такі розуміючі.Сподіваюся,на зборах у вас буде така нагода.
Я розумію ,що всіх "пече" завершити процес і вїхати у свої квартири. Мене це також "пече". Питання перед багатьма ініціативниками стоїть НЕ В ТОМУ ЧИ ДОБУДОВУВАТИ,А ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ В РЕАЛІ,. От над чим бються зараз багато людей. То вам ,Децко ,не на форумі писати... ) Чи у вас є якісь ідеї,може ви вже консультувалися з юристами і будівельниками?? Було б добре ,якби ваші ідеї і зауваження допомогли у справі.
Як виявляється,справа не легка при такому колгоспі... Ви ж напевно і не вникали в чому проблеми добудови ,правда.У нашому домі он дехто сумнівається,чи треба їм майнові права. А ви про добудову.....
Щоб вести людей,треба знати куди ,і до чого ,і через що.Легко сказати ДОБУДОВУЄМ,А ТИ РОЗКАЖИ МЕНІ ЯК???? ЯК??? От де головне питання.
І ще одне.. В домах на 350 квартир по 2- 3 -1 ініціативника, як ви вважаєте,цього достатньо????????????? І після цього ви закидаєте ,що вони мало роблять???
" НЕ ПИТАЙ,ЩО ЗРОБИЛА ГРОМАДА ДЛЯ ТЕБЕ,А СПИТАЙ ,ЩО ТИ ЗРОБИВ ДЛЯ ГРОМАДИ".Може хтось проконсультувався по якомусь питанню у юриста ,знайшов в інеті якийсь закон(який би поміг),домовився про зал для зустрічей,знайшов людей ,які вже проходили цей процес,вийшов через знайомих на якогось чинушу і домовився про зустріч,або просто подзвонив до ініціативника і запрпонував свою поміч???
То давайте кожен почне з себе.Подзвонить до ініціативника не з тупим питанням "А що в нас робиться??" ,а спитає "А чим я можу вам(і собі)допомогти"
luv зараз поза форумом  
Подякували 4:
BlackHeart (02.03.2011), Колобок (02.03.2011), film (02.03.2011), G1N3K0l0G (02.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 12:15 #1591853   #1164
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від luv Переглянути допис
Децко, як приємно мати справу з "щирим українцем") Єдине радує,що ви вже майже все розумієте. Було б добре ,якби ви це ще й змогли донести до інших людей,які не такі розуміючі.Сподіваюся,на зборах у вас буде така нагода.
Я розумію ,що всіх "пече" завершити процес і вїхати у свої квартири. Мене це також "пече". Питання перед багатьма ініціативниками стоїть НЕ В ТОМУ ЧИ ДОБУДОВУВАТИ,А ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ В РЕАЛІ,. От над чим бються зараз багато людей. То вам ,Децко ,не на форумі писати... ) Чи у вас є якісь ідеї,може ви вже консультувалися з юристами і будівельниками?? Було б добре ,якби ваші ідеї і зауваження допомогли у справі.
Як виявляється,справа не легка при такому колгоспі... Ви ж напевно і не вникали в чому проблеми добудови ,правда.У нашому домі он дехто сумнівається,чи треба їм майнові права. А ви про добудову.....
Щоб вести людей,треба знати куди ,і до чого ,і через що.Легко сказати ДОБУДОВУЄМ,А ТИ РОЗКАЖИ МЕНІ ЯК???? ЯК??? От де головне питання.
І ще одне.. В домах на 350 квартир по 2- 3 -1 ініціативника, як ви вважаєте,цього достатньо????????????? І після цього ви закидаєте ,що вони мало роблять???
" НЕ ПИТАЙ,ЩО ЗРОБИЛА ГРОМАДА ДЛЯ ТЕБЕ,А СПИТАЙ ,ЩО ТИ ЗРОБИВ ДЛЯ ГРОМАДИ".Може хтось проконсультувався по якомусь питанню у юриста ,знайшов в інеті якийсь закон(який би поміг),домовився про зал для зустрічей,знайшов людей ,які вже проходили цей процес,вийшов через знайомих на якогось чинушу і домовився про зустріч,або просто подзвонив до ініціативника і запрпонував свою поміч???
То давайте кожен почне з себе.Подзвонить до ініціативника не з тупим питанням "А що в нас робиться??" ,а спитає "А чим я можу вам(і собі)допомогти"
luv, film та інші їм подібні, ви уважно слідкуєте за постами чи просто обираєте один для того, щоб доколупуватись та займатись тут розборками? Якщо ні, то перечитайте ще раз пости! Я сюди пишу не для того, щоб просто влаштовувати сварку!

Що я зробила для громади? Оскільки практично не маю можливості ходити кудись для розпитувань і т.д я намагаюсь це робити тут, і я достатньо виставила тут ідей, тому ще раз кажу: перечитайте пости! Чим вам не подобається ідея, що потрібно ідти в суд, щоб передав права на будинок кооперативу, а не лишній раз чекати на чергові обіцянки? А от з вашої сторони так і не була дана відповідь на запитання: якщо так звана незалежна перевірка даних була проведена, то для чого чекати квітня, щоб оприлюднити результати? Чому зараз не можна зібрати пайовиків, сказати: давайте вже рішати на рахунок кооперативу, і для точної інфи про те хто за а хто проти просто попросити людей: хто за направо, хто проти - наліво, і дізнатись так точнішу картину про те, що в більшості думають люди із вашого будинку? І якщо більшість за, то хай інші йдуть лісом-полем і далі чекають милості Щепана, а ми будем робити кооператив! Чи ви із-за декількох хворих оптимістів теж збираєтесь чекати?

І нормальна людина, якими мусіли би бути ви, не повинна сприймати критику як те, що до них домахуються, а повинна розуміти, що критику потрібно аналізувати, в ній можуть бути зерна правди. А будете лиш самі доколупуватись і зриватись на людей, то хто захоче мати справу з вами? Й переставайте лиш займатись ниттям про те, що вам за роботу ніхто не платить (як малі діти, прям), краще робіть реальніші і потрібніші речі. Тема повинна бути інформативною! Ось наприклад, знаю багато людей, що не мають ще додатків про новий номер їх квартири на Корольова 5 (колишнє 2б). Хтось може дати відповідь чи це можливо зараз зробити, чи хтось є на Будівельнику і чи видають зараз ці довідки? Також напишіть скільки із вас уже затвердили в суді свої майнові права і скільки часу у вас це зайняло, коли саме ви почали цей процес і коли завершили. Людям думаю це буде цікавіше, ніж наші перепалки!

Додано через 8 хвилин
Ви так часто кричите про те, що он скільки ви зробили, так напишіть мені дурній, що саме ви зробили для того щоб хоч на крок наблизити нас до омріяної мети? І поконкретніше будь ласка, а то загальних фраз мені недостатньо! А то так і не дійде до мене користь ваших діл і я далі буду на вас гнати. Можливо це й ще декому відкриє очі і вас зрозуміє більше людей. )

Востаннє редагував Дєцко: 02.03.2011 о 12:15. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 17:52 #1592173   #1165
2110
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Я дуже сумніваюсь що суд передасть права кооперативу по одній лише причині ці будинки належать пайовикам не на 100%. І нема гарантії що вони не є заставаю Тобто частина будинку належить кредитору а чи захоче він кооперативу я сумніваюсь та і за сваї гроші добудовувати будинок а потім кредитор їх продасть чи погодяться люди. Бо нас і так ошукали а ми ще і борги Щеп. сплатимо СУПЕР. Тому не все так просто Краще вимагати в суді щоб розпродати майно будівельника і на ті гроші будувати. Розумію що то капля в морі але ліпше ніж "0"
2110 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
datir (03.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 17:58 #1592181   #1166
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від 2110 Переглянути допис
Я дуже сумніваюсь що суд передасть права кооперативу по одній лише причині ці будинки належать пайовикам не на 100%. І нема гарантії що вони не є заставаю Тобто частина будинку належить кредитору а чи захоче він кооперативу я сумніваюсь та і за сваї гроші добудовувати будинок а потім кредитор їх продасть чи погодяться люди. Бо нас і так ошукали а ми ще і борги Щеп. сплатимо СУПЕР. Тому не все так просто Краще вимагати в суді щоб розпродати майно будівельника і на ті гроші будувати. Розумію що то капля в морі але ліпше ніж "0"
Ну, хоча б спробувати можна. Думаю в морду ніхто за це не дасть. А від результатів спроби вже можна і обдумувати подальші дії
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 18:10 #1592197   #1167
film
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від 2110 Переглянути допис
Я дуже сумніваюсь що суд передасть права кооперативу по одній лише причині ці будинки належать пайовикам не на 100%. І нема гарантії що вони не є заставаю Тобто частина будинку належить кредитору а чи захоче він кооперативу я сумніваюсь та і за сваї гроші добудовувати будинок а потім кредитор їх продасть чи погодяться люди. Бо нас і так ошукали а ми ще і борги Щеп. сплатимо СУПЕР. Тому не все так просто Краще вимагати в суді щоб розпродати майно будівельника і на ті гроші будувати. Розумію що то капля в морі але ліпше ніж "0"
А поясніть як це будинок неналежить людям, коли сплачено за будинок 80% ,а будинок готовий на 45% ,будь яка експертиза це доведе,такі прициденти в Україні вже є і тому все можливо ,а нарахунок майна яке в нього майно ...хіба земля в криму і то під питанням чи вона ще його.Кредитори ,кредитори ,а хіба ми некридитори ,кредитор який позичав гроші позичав фірмі будівельник ,а ми ціленаправлино вносили гроші і тому ми маєм навіть більше прав на свої метри ,чим будь який банк, а щей визнаючи майнове право ,в нас ніхто нічого незабере.І якщо буде край всім очікуванням, таки прийдеться створювати кооп. і добудовувати ,або відмовитися від всього і збирати на іншу квартиру.
film зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (02.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 18:51 #1592249   #1168
vladonh
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Чому збори в квітні? Поясню.На даному етапі зроблено перевірку по кошторису і по документації.Але це-мізер.А головне-це втілення ідеї добудови.Не хочу тут нікого розчаровувати,але добудова через кооперативи неможлива без згоди забудовника(таку відповідь дають юристи,з якими ми зараз консультуємось).А тому ми шукаємо шлях,як можна все-таки його заставити віддати об"єкт,або добудувати(для тих хто в це вірить).Надіюсь,що до квітня,а ,може,швидше,коли будуть знайдені хоч якісь"речаги"впливу ,ми зразу ж повідомимо про це дольовиків.Зрозумійте,ми всі попали в ситуацію,з якої майже неможливо знайти вихід.Більшість пропозицій,які висловлюються,"розбиваються"об стіну,за якою Закон.А він чіткий.Повірте,ініціативники не сидять,вони постійно над цим працюють,звичайно в міру наявності наце часу(ми всі маєм основне місце роботи).
vladonh зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (03.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 18:54 #1592252   #1169
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від vladonh Переглянути допис
Чому збори в квітні? Поясню.На даному етапі зроблено перевірку по кошторису і по документації.Але це-мізер.А головне-це втілення ідеї добудови.Не хочу тут нікого розчаровувати,але добудова через кооперативи неможлива без згоди забудовника(таку відповідь дають юристи,з якими ми зараз консультуємось).А тому ми шукаємо шлях,як можна все-таки його заставити віддати об"єкт,або добудувати(для тих хто в це вірить).Надіюсь,що до квітня,а ,може,швидше,коли будуть знайдені хоч якісь"речаги"впливу ,ми зразу ж повідомимо про це дольовиків.Зрозумійте,ми всі попали в ситуацію,з якої майже неможливо знайти вихід.Більшість пропозицій,які висловлюються,"розбиваються"об стіну,за якою Закон.А він чіткий.Повірте,ініціативники не сидять,вони постійно над цим працюють,звичайно в міру наявності наце часу(ми всі маєм основне місце роботи).
О, накінець і відповідь. Хоча все таки результати перевірки можна було б виставити людям і зараз. Так для підняття бойового духу!
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 20:16 #1592324   #1170
бека
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Микола Головач 28 лютого зустрівся з керівництвом корпорації "Укрбудінвест".
http://t-pravda.te.ua/news/6213
Чи були запрошені ініціативники, хто знав про цю зустріч?
бека зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 11:13 #1592738   #1171
2110
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Є інфармація від людини яка працює в адміністрації що Щеп.документально підтвердив що на рахунках будівельника зараз майже25000000 гр. І те що будівництво на обєктах яких обіцяв відновити з 1.03 відновить біля 20.03 мотивуючи це тим що зараз холодно. ( Інформацію отримав ві такогож дольовика як і я але він має свою фірму яка також повязана з будівництвом тому ця інформація не 100% але 90-95% мажна дати)
2110 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
anasko1981 (04.03.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
volodya_nokia (06.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 14:01 #1592888   #1172
ES-TI
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

сума грошей на рахунку не дає нам нічого.... адже вона може піти на взятки поганення боргів, але шанс є...
ES-TI зараз поза форумом  
Подякував(ла):
anasko1981 (04.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 15:59 #1592986   #1173
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від 2110 Переглянути допис
Є інфармація від людини яка працює в адміністрації що Щеп.документально підтвердив що на рахунках будівельника зараз майже25000000 гр. І те що будівництво на обєктах яких обіцяв відновити з 1.03 відновить біля 20.03 мотивуючи це тим що зараз холодно. ( Інформацію отримав ві такогож дольовика як і я але він має свою фірму яка також повязана з будівництвом тому ця інформація не 100% але 90-95% мажна дати)
О боже! Скільки можна займатись запудрюванням людям мозгів?!
1. А Щеп, що думав, що 1 березня моментально потепліє раз давав попередню обіцянку?
2. Чомусь інших забудовників зарашні морози не дуже зупиняють
3. А літом що мабуть буде зажарко...

Люди, переставайте вже вірити цій всій пурзі! Ми знову і знову стаємо на ті ж самі граблі з новими датами, і бачу декому це навіть вже приносить задоволення!
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 3:
Колобок (03.03.2011), luv (03.03.2011), тото (04.03.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
datir (04.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 16:49 #1593028   #1174
prokyror
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

рекомендую на следующей неделе всем снов собраться по корольова 3а
если вот этого не произойдёт что тут написано http://t-pravda.te.ua/news/6213 то после 15 марта всем надо собираться по всем объектам и делать чтото координальное а не базарить в пустую......... прийдётся скорее всего обращаться в суд всем кого соберём и не в тернопольский
prokyror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 17:10 #1593044   #1175
luv
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Моя солідарність з вами ,Децко, по всім пунктам. ... Але ми також зайшли в тупік... І ви не уявляєте в який...
Моя бабуся колись казала "плач і не втирайся"(хай мене простять всі оптимісти на цьому форумі)..
Знаєте ,у нас одна надія -на акції протесту... Якби хтось з вас пішов до знаючого юриста,то ви би прозріли... Надія тільки на нашу витривалість ,ініціативу ,і бажання стояти на майдані...Це чесно .....

Може хтось з наших шанових ініціативників розкаже про сьогоднішню зустріч з владою...
luv зараз поза форумом  
Подякували 2:
broschina (03.03.2011), Колобок (03.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 17:15 #1593047   #1176
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від luv Переглянути допис
...Якби хтось з вас пішов до знаючого юриста,то ви би прозріли...
Та кажіть вже, можем прозрівати і тут, без лишнього викидання грошей. (якщо ви, звичайно, точно ходили до юриста)
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2011, 21:28 #1593299   #1177
prokyror
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

надо скинуться всем объектам по 100гривен с человека и нанять адвоката с киева и отобрать всё у такого горе будивельника все 26 объектов узаконить половину достроить вторую продать и отдать деньги на строительство у него 26 объектов 50 процентов не продано
prokyror зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
datir (04.03.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 04.03.2011, 10:18 #1593622   #1178
mush
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від prokyror Переглянути допис
надо скинуться всем объектам по 100гривен с человека и нанять адвоката с киева и отобрать всё у такого горе будивельника все 26 объектов узаконить половину достроить вторую продать и отдать деньги на строительство у него 26 объектов 50 процентов не продано
Як просто - найти адвоката (мабуть на вокзалі Києва сидить....), УЗАКОНИТИ, ДОБУВАТИ, (За що, і яким чином практично розрахувати скільки?) ПРОДАТИ (1- продати можна,коли зданий обєкт, 2-здати можна, коли всі картири мають власників, 3- який дурак тепер буде власником у будинку Щеп. чи встряне у купівлю? ). Горе-адвокатів таких як горе-будівельник є тьма-тьмуща, можна і їм "профінансувати" чи подарувати на прожиття. "Ми що....бідні....? По 100 грн. не знайдемо?"
А, може, Ви на щось натякаєте. Може Ви є таким адвокатом? Не хилий гонорар виходить (100*2800 дольовиків = 280 000 грн, або 35-36 тис.$).
Приведіть нам на збори такого юриста, який доведе реальність всього, що Вами сказано. Отримаєте знижку в оплаті на свої м2 за умови успішності провадження у справі!!!
mush зараз поза форумом  
Подякував(ла):
datir (04.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2011, 11:16 #1593669   #1179
Ramadan
 
Аватар для Ramadan
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

коли найближчі збори на Львівській 2??? там де кран падав(напишіть в приват хто там пайовик)
)
)
)
)
)
)
хто з координаторів по Львівській?? хочу хоть щось знати,чи всі квартири у нас продані ,чи тільки я там дольовик???(то може кран мені забрати за свою квартиру??)
Ramadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.03.2011, 16:10 #1593957   #1180
prokyror
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від mush Переглянути допис
Як просто - найти адвоката (мабуть на вокзалі Києва сидить....), УЗАКОНИТИ, ДОБУВАТИ, (За що, і яким чином практично розрахувати скільки?) ПРОДАТИ (1- продати можна,коли зданий обєкт, 2-здати можна, коли всі картири мають власників, 3- який дурак тепер буде власником у будинку Щеп. чи встряне у купівлю? ). Горе-адвокатів таких як горе-будівельник є тьма-тьмуща, можна і їм "профінансувати" чи подарувати на прожиття. "Ми що....бідні....? По 100 грн. не знайдемо?"
А, може, Ви на щось натякаєте. Може Ви є таким адвокатом? Не хилий гонорар виходить (100*2800 дольовиків = 280 000 грн, або 35-36 тис.$).
Приведіть нам на збори такого юриста, який доведе реальність всього, що Вами сказано. Отримаєте знижку в оплаті на свої м2 за умови успішності провадження у справі!!!
может и адвокат но денецкий , а сума 35дол как раз нормальная ведь разбирательства тянуться месяцами плюс взятки всякой шантропе
prokyror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:31.