Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.08.2012, 21:11 #2006450   #201
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
во наівний))) думаєш там все так робиться просто що якись прокурор їх давить.)) приходить приказ від начальника іншому начальнику - цього допитати і відкрити справу
я так зрозумів, що ФОРС мав на увазі імена усіх цих начальників і виконавців
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2012, 18:43 #2025140   #202
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Уже сам Маціпура коментує "сервісні функції податкової" на практиці...

http://20minut.ua/%D0%9D%D0%BE%D0%B2...-10241944.html




Тернопільський підприємець та депутат: "Податківці "вбивають" "Захід"


Два роки податківці повільно знищують місцеве підприємство "Захід ТМ", нарікає його екс-керівник, депутат міської ради від "Свободи" Костянтин Маціпура. Офіційні суми, які хочуть отримати державні службовці, сягають семи мільйонів гривень.
Останнім часом тиск на фірму посилився, переконаний підприємець, з'явились натяки на вирішення проблем за меншу неофіційну суму. Аби довго не думали, проводять обшуки на офісі й в виробничих приміщеннях, вилучають документи та техніку. Навідуються в гості до пана Маціпури, його батьків у селі та ведуть бесіди з родичами працівників.
"Браму різати будуть"
Один з таких візитів нам вдалося побачити на власні очі після звернення жителів Чистилова.
"У нас тут міліція і якісь люди в костюмах на кількох машинах приїхали, хочуть на подвір'я до наших сусідів зайти, а їх не пускають, - повідомила телефоном жінка, яка назвалася сусідкою. - Чула сварку, крики, розмови, що браму різати будуть. Імені вам не скажу, бо боюсь, щоб і мені біди від них не було.
У Чистилові, куди одразу виїхав журналіст, біля приватної садиби, де, як з’ясувалося, проживає батько Костянтина Маціпури, директора ТОВ «Захід ТМ» - відомого в Україні виробника снеків, застали декілька людей. Були серед них й у формі. Чоловіки відмовилися назватися й пояснити, що роблять у селі. Також заборонили їх фотографувати, посилаючись на "слідчі дії", а за декілька хвилин присутності журналістів взагалі сіли в машину й поїхали геть. Був на місці й сам Костянтин Маціпура, в якого запитали, що відбувається.
- Працівники податкової приїхали робити обшук у будинку батьків, - коротко пояснив чоловік, проте пообіцяв деталі розповісти згодом.
Уже в редакції Костянтин Маціпура заявив, що підприємство просто знищують. Мета одна - отримати чималий хабар або ж нібито приховані податки й штраф. Сплата того чи іншого, на думку підприємця, - кінець для "Заходу".
- Ще минулого року в нас було 130 працівників, зараз - 50, - говорить чоловік. - Залишилася лише четверта частина того обороту, що мали до візитів податкової. Зникла більше, ніж половина постачальників сировини, мережі супермаркетів виставляють багатотисячні штрафи за невиконання угод. А виконувати їх нам просто не дають. Приміром, у червні податківці місяць "тримали в облозі" офіс. Перевірки, допити, залякування працівників, вилучення документів знищують бізнес. Це ж ринок. Якщо не можемо чи не встигаємо ми - приходять інші.
Зараз пан Маціпура офіційно не є керівником "Заходу ТМ", він відсторонився від фірми.
- У липні через натяки перевіряючих стосовно проблем фірми, які самі ж створили, та моєї політичної приналежності я вирішив звільнитися, - пояснив чоловік.

"Мати в лікарню "відправили"
Проблеми в "Заході" почались ще в 2010 році. Їхній старт пан Маціпура пов'язує з політикою.
- Працюємо з 2004 року і до 2010 року успішно проходили всі планові перевірки, - розповідає він. - Дрібні порушення звичайно знаходили, в Україні під час податкових перевірок по-іншому не буває. І ось у 2010-му, коли змінилася вертикаль влади, прийшли з плановою перевіркою податківці. Ті з них, які хоч трохи моральні, пояснили: "Ти в опозиції, ти депутат, ти бізнесмен. Значить, підтримуєш свою політичну силу. От ми й будемо різати їм фінансування". Тоді порушень знайшли на більш ніж три мільйони гривень. Це при тому, що в нас оборот менший від цієї суми.
Тоді за фактом приховування податків, як розповів чоловік, порушили кримінальну справу. У суді фірма її закрила, але борг залишився. Оскарження щодо нього тривають й досі.
- Цього року прийшла нова перевірка, - каже пан Костянтин. - Вчепилися до періоду 2009-2010 років. Наші зловживання, за їхніми словами, ми не здійснювали операцій із закупівлі сировини, а гроші "списали" й так ухилились від податків. При тому факт виготовлення нами продукції не заперечують. Виходить, що сировину ми взяли з повітря і зробили продукцію. Є весь пакет документів, які вимагає законодавство: накладні, товаро-транспортні накладні, сертифікати якості та всі супровідні папери. У податківців свої аргументи, мовляв, ті фірми - фіктивні. Тож нам нарахували ще більше трьох мільйонів податків і штрафу.
Товариство співпрацює з сотнями постачальників і перевіряти усіх неможливо і протизаконно, стверджує керівник.
- Я ж не буду приходити до постачальника і казати: "Покажи мені особові справи працівників, штатний розклад, всі документи, які стосуються твоєї діяльності", - говорить чоловік. - Це ж маразм. Є якісний товар, є всі документи і прийнятна ціна. То в чому ж проблема? Якщо щось не так з постачальником, то нехай займаються ним.
Лякають чоловіка й методи роботи податківців. Вони нібито вимагають величезні обсяги документів, постійно викликають робітників на бесіди, спеціально затримують техніку.
- Приміром, сказали, що потрібні документи із співпраці з десяти фірмами за три роки, - каже пан Костянтин. - Наші працівники декілька днів те все ксерили, формували. Це стоси паперу і часу. Прийшли податківці і сказали :"Ні, нам не треба, ми краще сервери вилучимо". Що й зробили. Матір нашої бухгалтера взагалі до лікарні "відправили". Зателефонували жінці і почали розповідати, що донька ледь не рецидивіст, що три мільйона державі винна, що її тюрма чекає. У жінки стався гіпертонічний криз, а бухгалтер звільнилася. Такі методи - брудні і неприйнятні.
"От і допрацювались..."
Тиск, переслідування та знищення бізнесу, на переконання Костянтина Маціпури, лише набирають обертів і посилюються.
- Кримінальну справу спочатку порушили проти бухгалтера, з дня на день можуть порушити і проти мене, хоча для цього потрібна санкція обласного прокурора, - каже чоловік. - Стаття найпопулярніша – 212, тобто приховування податків. - Хоча чого тут вже боятися. Обшук у мене вже провели. Тепер може ще в друзів і рідних шукати будуть. Звичайно, ми зможемо довести всю абсурдність звинувачень та безпідставні штрафи в судах, але до того часу може бути пізно, податківці вже "вб'ють" підприємство.
Зараз чоловік готує відкриті звернення до прем'єр-міністра та президента України, а також скарги в Генеральну прокуратуру та в Державну податкову службу України.
- Економіка держави – на колінах, підприємства ледь дихають, а держава добиває, - каже чоловік. - Керівники держави кажуть, що підприємствам помагають, особливо експортерам, а такими є і ми, адже здійснюємо поставки не лише по Україні, а й в Грузію, Польщу, Прибалтику, Ізраїль, Туркменістан, та, на жаль, слова і реальна ситуація різняться. У рік ми платили близько мільйона податків різного рівня, планували збільшувати обсяги виробництва і штат до 170 працівників. Маємо різноманітні нагороди, відзнаки і подяки. Декілька разів у нас знімали передачу "Знак якості" з “Інтера”. Ми працювали прозоро і відкрито, бо ж не надаємо незрозумілих послуг і не продаємо віртуальних товарів, от і допрацювались....
У пресу, зізнався екс-керівник "Заходу ТМ", звернувся, аби надати розголосу ситуації, бо в справедливе і законне вирішення проблеми не вірить. Ми інформуватимемо наших читачів щодо ситуації з товариством "Захід ТМ".
Офіційна позиція податківців
Тернопільською об’єднаною ДПІ на ТОВ «З.» в результаті проведених контрольно-перевірочних заходів встановлено факти взаємовідносин товариства з суб’єктами господарської діяльності з ознаками фіктивності. В ході проведення перевірки, товариством не представлено докумети, які б підтведжували реальність проведення господарських операцій, що відображені в бухгалтерському та податковому обліку підприємства.
Відтак не підтверджено формування валових витрат та податкового кредиту з податку на додану вартість, що стало підставою для донарахування значних сум до Державного бюджету України.
У червні цього року слідчим відділом ДПC у Тернопільській області за матеріалами сектору з особливо важливих справ УПМ ДПС у Тернопільській області порушено кримінальну справу стосовно головного бухгалтера товариства за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України(ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах).
Водночас варто зазначити, що податкова служба України – відомство, яке перебуває поза політикою, захищає економічні інтереси держави, запобігає ухиленню від сплати податків та протидіє мінімізаторам тощо.
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 6:
gsv (01.09.2012), Narcissus (02.09.2012), Redactor (02.09.2012), riznyk (01.09.2012), Vlodko (01.09.2012), yge0607 (02.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2012, 11:13 #2025344   #203
yge0607
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

нехай зроблят обшук в тих самих податківців дома. бо лічно знаю одного який тримає дома конфісковану водку (чи як вони кажуть Докази) і помаленько її дудлить .....
п.с. не по темі, но факт .
yge0607 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (02.09.2012), riznyk (02.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2012, 12:29 #2025383   #204
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Як на мене то в бухгалтерії немає сірого кольору, а є чорне і біле. І якби там нічого не було, то відповідно податкова би нічого і не знайшла, й закривали б його зовсім інші служби.
Andrik84 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
DDD&bluz (03.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2012, 12:36 #2025387   #205
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Як на мене то в бухгалтерії немає сірого кольору, а є чорне і біле. І якби там нічого не було, то відповідно податкова би нічого і не знайшла, й закривали б його зовсім інші служби.

розкажіть це бухгалтерам великих підприємств на загальній системі оподаткування...

добре, що ви почали висловлення власної думки зі слів "як на мене"
бо я вже було подумав, що ви дійсно в цьому переконані

ви напевне не мали справи з бухгалтерією на загальній системі оподаткування, ПДВ і т.д.
FortYear зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Demetra (02.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 10:17 #2025854   #206
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Як на мене то в бухгалтерії немає сірого кольору, а є чорне і біле. І якби там нічого не було, то відповідно податкова би нічого і не знайшла, й закривали б його зовсім інші служби.
дурня це все. кожне підприємство має свої схеми оптимізувати оподаткування. Але питання не в тому, а в теперішній практиці перевіряючих приходити вже з готовими заготовками щодо фіктивності господарських операцій. Ніхто особо навіть не дивиться первинні документи. При чому, причини для визнання цього настільки "дитячі" (відсутність документів не перевезення, неподання контрагентами звітності, простежування ланцюжка постачальників, відсутність копій сертифікатів відповідності, актів передачі тощо).
Головне, що всі ці дії податківців є неправомірними. Але їх це мало хвилює...
Говорю про це бо знаю. Якраз готую заперечення одному клієнту на акт перевірки (там податкова теж під мільйон нарахувала).
Головне, є вже купа роз'яснень щодо цього як самих податківців, так і рішень Вищих судів практично по кожному з таких нюансів, але тут на місцях ніхто цим особливо не переймається.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
І якби там нічого не було, то відповідно податкова би нічого і не знайшла, й закривали б його зовсім інші служби.
ти маєш відношення до бухгалтерії чи навіть до якось приватної фірми? думаю, ні. І працюєш на державу, швидше за все. Так от, згідно з нашим законодавством і вимогами до оформлення документів, оподаткування, я, перевіривши практично будь-яку фірму, знайду порушень на досить серйозну суму. Інше питання - як ці порушення "відвоювати", спростувати чи доказати, що думка податківця є хибною. Але це потрібно робити, і як не перед податківцями, так в суді. Тільки переважна більшість директорів "розпустила" податківців, торгуючись з ними, пропонуючи сплатити все на місті. От тому апетити і зростають.

Востаннє редагував andrey_ko: 03.09.2012 о 10:27.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 9:
dango (03.09.2012), dart (03.09.2012), davio37 (05.09.2012), Demetra (03.09.2012), FortYear (03.09.2012), riznyk (03.09.2012), Romko_7 (05.09.2012), vanco2 (03.09.2012), zaharys (03.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 20:32 #2026275   #207
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Да все правильно... якби нічого не було ніхто би не вліпив штраф на пару лямів. Максимум по мелочевці на пару штук і все. МАЙЖЕ ВСІ підприємства Тернополя ведуть подвійну бухгалтерію (пишу майже всі тому що можливо є якісь одиниці які працюють по білому, хоча ніодного такого я не знаю і всюди де маю знайомих бухгалтерів чи помічників бухгалтерів скажуть про чорну бухгалтерію). Крім того часто граються з ПДВ заявляючи завищени цифри які держава ніби то має відшкодувати і пробують поживитись за рахунок держ. бюджету.
Шкода в цій ситуації людей які вратять роботу і дуже шкода бухгалтера на якого повісять всі гріхи бо по любому на всіх документах є його підпис хоча діяв він 100% не з власної ініціативи, а враховуючи те що директорішка бідося звільнився заднім числом бо запахло жареним і всю свою вину автоматом перекинув на бухгалтера - то це говорит про те що в нього явно рильце в пушку і саме він мав би відповідати за все. Але як в нас часто буває директор не причому тому що він звільнився буцім то рік тому, а ось бухгалтер змій якого і треба карати хоча реально він просто виконавець і пішак.

Єдине що дивує, що купа підприємств до цих пір працює і особливо різного типу гуртовні яким би не завадили перевірки з конфіскатом компів.

Востаннє редагував Anatoly: 03.09.2012 о 20:42.
Anatoly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 21:26 #2026319   #208
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Да все правильно... якби нічого не було ніхто би не вліпив штраф на пару лямів. Максимум по мелочевці на пару штук і все.
.....
Єдине що дивує, що купа підприємств до цих пір працює і особливо різного типу гуртовні яким би не завадили перевірки з конфіскатом компів.
наівняк. то торгашу в будці пару штук штрафу можуть вписати, бо з нього крім його тряпок/булочок нема чого взяти. а в цьому випадку штрафи складають на мільйони, бо працюють по наводці. ціна питання - вгробити і відбити підприємство.
на рахунок гутровень і перевірок. поміняється криша або не захочуть башляти - вот і зроблять їм провірку. вже не одна фірма починала переживати важкі часи після чергових виборів...
Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Крім того часто граються з ПДВ заявляючи завищени цифри які держава ніби то має відшкодувати і пробують поживитись за рахунок держ. бюджету.
такі схеми вже давно гасяться по 130% програмі, і практикували/практикують тільки експортери.
dart зараз поза форумом  
Подякували 2:
andrey_ko (03.09.2012), riznyk (03.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 21:45 #2026335   #209
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
наівняк. то торгашу в будці пару штук штрафу можуть вписати, бо з нього крім його тряпок/булочок нема чого взяти. а в цьому випадку штрафи складають на мільйони, бо працюють по наводці. ціна питання - вгробити і відбити підприємство.
на рахунок гутровень і перевірок. поміняється криша або не захочуть башляти - вот і зроблять їм провірку. вже не одна фірма починала переживати важкі часи після чергових виборів...
Це типу пост із розряду вони білі білими і пухнастими, але їх замовили ? Так, звичайно, без наводки тут не обійшлось, але те що були не білі і не пухнасті то це 100% і особисто я не дуже переймаюсь цією проблемою. Працюйте чесно і прозоро + наймайте проф. бухгалтерів і юристів і все буде добре... ніяка податкова ніс не підточить. В нас звикли працювати через одне місце і думати, що ми самі розумні і нас не спалять (а як прийдуть дамо пару купюр і сумок і все), а тут найшла коса на камінь, що і не дивно.
Anatoly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 21:50 #2026344   #210
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Крім того часто граються з ПДВ заявляючи завищени цифри які держава ніби то має відшкодувати і пробують поживитись за рахунок держ. бюджету.
Ти впевнений, що розумієш що таке завищені цифри по ПДВ ? Що таке бюджетне відшкодування ПДВ та коли його реально можна отримати на рахунок? Одиниці можуть це отримати. А виграють на різниці ті, хто більше придбаває товарів (маючи податковий кредит), ніж продає або експортери (на експорт - нульова ставка ПДВ). Але в такому випадку обов'язковою є перевірка податкової щодо формування податкового кредиту. Так що використання фіктивних фірм апіорі зазнаває краху.
Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
а враховуючи те що директорішка бідося звільнився заднім числом бо запахло жареним і всю свою вину автоматом перекинув на бухгалтера - то це говорит про те що в нього явно рильце в пушку і саме він мав би відповідати за все. Але як в нас часто буває директор не причому тому що він звільнився буцім то рік тому, а ось бухгалтер змій якого і треба карати хоча реально він просто виконавець і пішак.
Ще один міф про відповідальність бухгалтера. Згідно ЗУ "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні" відповідальність за все несе власник або уповноважений ним орган.
Прихований текст: витяг з Закону 

тобто бухгалтера можуть теоретично притягти до відповідаотності, але це вже коли є кримінальна справа і є докази саме його протиправної діяльності. А так то відповідальність лише на ВЛАСНИКУ (директорові)
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
FortYear (03.09.2012), Носоріг (04.09.2012), riznyk (03.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 21:59 #2026359   #211
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Працюйте чесно і прозоро + наймайте проф. бухгалтерів і юристів і все буде добре... ніяка податкова ніс не підточить
ага, счас. знаю як вони точать. на папірці спочатку цифірку напишуть, а якщо що то будуть писати штрафи на ту суму, бо в них план. тоді і починається, що треба ще одного бухгалтера який буде замість того щоб рахувати ходити по судах і податкових, і юриста.
dart зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (03.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 22:54 #2026410   #212
mini-me-zee
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Працюйте чесно і прозоро + наймайте проф. бухгалтерів і юристів і все буде добре... ніяка податкова ніс не підточить.
харять мене такі "теоретики".
ти працюєш чесно, а приходять "орли" з органів і навіть не дивляться на твої документи виписують тобі штрафи - блокують рахунки, а ти як чесний "олень" бігаєш потім по судам і доказуєш, що ти не "носоріг" - ось це реальна практика українського підприємництва.
mini-me-zee зараз поза форумом  
Подякували 3:
davio37 (05.09.2012), riznyk (04.09.2012), Romko_7 (05.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2012, 23:46 #2026453   #213
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від mini-me-zee Переглянути допис
харять мене такі "теоретики".
ти працюєш чесно, а приходять "орли" з органів і навіть не дивляться на твої документи виписують тобі штрафи - блокують рахунки, а ти як чесний "олень" бігаєш потім по судам і доказуєш, що ти не "носоріг" - ось це реальна практика українського підприємництва.
да я вроді сам пробував бути в шкурі підприємця і з податковою мав справу не раз і жінка в мене бухгалтер + бар і магазин є у брата жінки де вона не раз вникала в справи (хоча мені самому пох на бухгалтерію, бо цим займатись - не мій профіль і дуже примітивно для мене). Але, чесно кажучи, не пам'ятаю щоб були якісь проблеми з податковою і прихвату там немаю. Так буває прийдуть і вліплять якісь смішний штраф за смішне порушення бо не мали до чого доєднатися і треба їм трохи план виконувати, але ж не 7 лямів!!!
Одним словом, Ви можете розказувати що хочете, але мій вердикт незмінний... було за шо і такі штрафи просто так не паяють. Нормально нехай працюють і все буде ОК!
Чи може хтось мені зараз назве підприємство чи якусь компанію з нормальним оборотом (а не якихось єдинщиків) в якої немає подвійної бухгалтерії ? самі ж розумієте що за сраку можна взяти будь-кого БАНАЛЬНОЮ ПЕРЕВІРКОЮ без всілякого рейдерства і т.д.
Була б моя воля я би взагалі скасував ідіотизм попереджати когось перед перевіркою, тупо зайшли і бардак повний як з паперами так і з найманими працівниками...
Anatoly зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 4
Any (04.09.2012), davio37 (05.09.2012), FortYear (04.09.2012), Proof (04.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 00:15 #2026467   #214
mini-me-zee
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Так буває прийдуть і вліплять якісь смішний штраф за смішне порушення бо не мали до чого доєднатися і треба їм трохи план виконувати, але ж не 7 лямів!!!
як так? у тебе ж все по "білому", за що штраф?
твій бізнес мілкий і нікого не цікавить, але якби ти створював потужну конкуренцію, чи твоє приміщення приглянулося комусь з "великих" - то проблеми мав би ті ж, що і "Захід".
mini-me-zee зараз поза форумом  
Подякували 2:
davio37 (05.09.2012), riznyk (04.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 00:30 #2026476   #215
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від mini-me-zee Переглянути допис
як так? у тебе ж все по "білому", за що штраф?
твій бізнес мілкий і нікого не цікавить, але якби ти створював потужну конкуренцію, чи твоє приміщення приглянулося комусь з "великих" - то проблеми мав би ті ж, що і "Захід".
Порушення незначні повір і ніяк не стосуються приховування реального доходу і ведення лєвої бухгалтерії для податкової і для "себе"
А на рахунок "великих" то їх в Тернополі просто немає і по фіг, наприклад, Ахметову на компанію "Захід" та й просто якихось впливових регіоналів тут важко знайти. Як казав Янукович в одній з телепередач - "нет таких крутых в Белой Церкви которых бы мы не нашли", до Тернополя цю фразу теж можна спокійно використати. "великі" не паряться горішками, а тримають металургійні заводи, газові компанії, мережі АЗС, мережі супермаркетів по Україні, морські порти і т.д.
Я розумію що ВО Свобода завжди хоче бачити якійсь подвох в чомусь і їх то "бітами б'ють" то "захоплюють" їхні підприємства і треба обов'язково про це статті сразу писати, але тут як на мене ситуація очевидна, якщо і заказуха то по ділу.
Anatoly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 09:06 #2026573   #216
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
А на рахунок "великих" то їх в Тернополі просто немає і по фіг, наприклад, Ахметову на компанію "Захід" та й просто якихось впливових регіоналів тут важко знайти.
а чого ти взяв що це гахметов чи регыони?? тут і місцеві мажори є.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 09:14 #2026578   #217
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Читаю пости цього чувака, який каже що має бар і магазин і думаю собі чи то він з космосу впав, чи дурний. Але то скоріше третій варіант - бреше цей тіпа бізнесмен і не червоніє. Про смішні штрафи, про чесну бугалтерію, про юристів - фігня це на посному маслі.
Proof зараз поза форумом  
Подякували 4:
Any (04.09.2012), davio37 (05.09.2012), FortYear (04.09.2012), mini-me-zee (04.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 09:42 #2026598   #218
Anatoly
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від Proof Переглянути допис
Читаю пости цього чувака, який каже що має бар і магазин і думаю собі чи то він з космосу впав, чи дурний. Але то скоріше третій варіант - бреше цей тіпа бізнесмен і не червоніє. Про смішні штрафи, про чесну бугалтерію, про юристів - фігня це на посному маслі.
Я казав що я маю ? Ти видно навіть читати не вмієш... Впринципі це ваші проблеми що ви думаєте і я вже все сказав що хотів по темі і час витрачати на фігню і слухати про заказуху супер чесних свободівців мені тошно... Не вміють нормально вести бізнес, що типово для нашої горе держави так їм і треба. Або нехай вчаться або шукають кришу. Більше в цій темі час витрачати не буду...
Дискусія перейшла в русло типу всі нає...ть державу, але чому саме цьому підприємству такий великий штраф... типу можна було вліпити, але просто меньший який би не був критичним... Який оборот такі і штрафи за серйозні порушення (а за подвійну бухгалтерію я би сразу закривав підприємства).

Востаннє редагував Anatoly: 04.09.2012 о 10:09.
Anatoly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 09:56 #2026608   #219
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Я казав що я маю ? Ти видно навіть читати не вмієш... Впринципі це ваші проблеми що ви думаєте і я вже все сказав що хотів по темі і час витрачати на фігню і слухати про заказуху супер чесних свободівців мені тошно... Не вміють нормально вести бізнес, що типово для нашої горе держави так їм і треба. Або нехай вчаться або шукають кришу. Більше в цій темі час витрачати не буду...
Дискусія перейшла в русло типу всі нає...ть державу, але чому саме цьому підприємству такий великий штраф... типу можна було вліпити, але просто меньший який би не був критичним... Який оборот такі і штрафи.
насінг персонал, але, справді, так як ви говорити може тільки той, хто не стикався з веденням бізнесу
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 6:
Any (04.09.2012), Dinara (05.09.2012), FortYear (04.09.2012), Markiyan (04.09.2012), mini-me-zee (04.09.2012), yge0607 (04.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.09.2012, 21:08 #2026989   #220
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
і жінка в мене бухгалтер + бар і магазин є у брата жінки де вона не раз вникала в справи (хоча мені самому пох на бухгалтерію, бо цим займатись - не мій профіль і дуже примітивно для мене
а жінка знає, що її професія - примітивізм для її чоловіка?
цікаво, що є не примітивним? Мабуть всякі ток-шоу і інші новини, які формують твій світогляд і бачення суті проблеми.
Хоча... кожному своє, і добре, що такі люди, як ти, я надіюсь, не будуть приймати участь у вирішенні важливих для суспільства питань
Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
Була б моя воля я би взагалі скасував ідіотизм попереджати когось перед перевіркою, тупо зайшли і бардак повний як з паперами так і з найманими працівниками...
Цитата
Допис від Anatoly Переглянути допис
а за подвійну бухгалтерію я би сразу закривав підприємства.
если б я была царица, молвит первая девица (С)
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:41.