Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Стосунки з тернопільськими неграми

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.10.2011, 05:36 #1779878   #341
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Маю сусідів негрів. водять наших "дівчат" щодня. Нормальні рідко попадаються, не дивно що вони навіть неграм раді. Єдине що шкода, то пісюх по 15 років, які ще толком нічого не розуміють: є де потусити, бухнути-курнути, ну і за таке "дати" негру не шкода...
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 09:29 #1779989   #342
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Маю сусідів негрів. водять наших "дівчат" щодня. Нормальні рідко попадаються, не дивно що вони навіть неграм раді. Єдине що шкода, то пісюх по 15 років, які ще толком нічого не розуміють: є де потусити, бухнути-курнути, ну і за таке "дати" негру не шкода...
А якщо замість слова негр, підставити українець, то вже нічо? пісюх не шкода? Чи в наших щось там інакше працює: на пісюх не піднімається?
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 7:
Dinara (26.10.2011), Erecto (27.10.2011), Jane Doe (27.10.2011), The Bluest Eye (01.11.2011), VT (26.10.2011), Wild Orchid (26.10.2011), Джалка (26.10.2011)
Сказали Фууу!: 2
AmB (26.10.2011), Armatura (26.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 11:15 #1780112   #343
stepashka
 
Аватар для stepashka
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від AmB Переглянути допис
раніше самого бісило, коли файні тернопільські дівчата ведуться на негрів, арабів і їм подібних. зараз вже попустило філософські бесіди попяні в хорошій компанії і не такі проблеми вирішують. in veno veritas чи як там. вопшем просто хотів сказати, що якщо вже панянка має такий характер, що заради їхнього бабла може пожертвувати повагою рідних і друзів, вірою, нормальними дітьми і т.д. то ніякого співчуття до неї не маю. та й би не хотів щоб якомусь , хоч би й не знайомому мені, співвітчизнику таке чудо в супутниці життя попалось. чорнобривці просто проводять природний відбір шалав. так що поки то явище не набуло масовий характер- нема чого переживати. Українцям раджу вибирати коханих з тих красунь, які на негрів не ведуться і за це варті нашого кохання і справжнього жіночого щастя Аве!
Як ти друже взнаєш була вона колись з афрамер чи ні.....Вони ж на них проб не ставлять( ЇЇ імел Саід)А так пішла дівчина на діско тіпа з подружками,опа афрамер(а вона перед тим парнушку з 50 см х....м дивилась)дай думаю собі попробую,ніхто не буде знати,за діско вийшли і секаса....І будеш ти рогоносцем до кінця життя....)))))))))))
stepashka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 11:50 #1780150   #344
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від SARS Переглянути допис
Як ви мабуть знаєте, усі ми походимо від темношкірих предків. Проте географія розташування рас зробила своє і змінила багато чого. На це до речі є багато наукових праць, тому на свої вапроси зможете відповісти самі. І ще одне, я ніяк не можу второпати оце: " Природа сама створила щось шо протирічить їй же?" Вашу думку вважаю не логічну.
Природа нічого протирічного собі не створює, але людина в цю ж таки природу зробила свої поправки. Природа відітє-лі не передбачила що людина винайде літак і тоді негр зможе полетіти на полюс і трахнути ескімоса. А ще природа чомусь не передбачила розмір влагаліща породи карліковий шпіц для собаки породи водолаз, а що? - це ж все таки собаки. Жаль шо природа тролінг також не передбачила і його ніяк не позбутись...
Тобто ти вважаєш що різні раси створила людина?

Картинка для привертання уваги
 
Подякував(ла):
Cabirez (06.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 18:53 #1780547   #345
AmB
Учасник
 
Аватар для AmB
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від stepashka Переглянути допис
Як ти друже взнаєш була вона колись з афрамер чи ні.....Вони ж на них проб не ставлять( ЇЇ імел Саід)А так пішла дівчина на діско тіпа з подружками,опа афрамер(а вона перед тим парнушку з 50 см х....м дивилась)дай думаю собі попробую,ніхто не буде знати,за діско вийшли і секаса....І будеш ти рогоносцем до кінця життя....)))))))))))
старіна, та я ж не про тих ,що на раз і для інтересу. десь вже тут хтось писав і я повторюсь - хіба тобі самому не було цікаво. як воно в шоколадку повпихати я про тих дівок, що заводять з неграми серйозні стосунки, а то й заміж виходять. таких шалав нема чого жаліти. а якщо б мені моя любов роги наставила, то мені якось по... з ким - лікарню йому все рівно оплачувати не буду. Ну а з нею розмова взагалі коротка
AmB зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
VT (27.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 19:45 #1780604   #346
lapochka dochka
мамашка
 
Аватар для lapochka dochka
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

я вообще дико щепетільно відношусь до інтимних ароматів партнера
неодноразово чула що їх дівчата специфічно пахнуть,така особливість раси
думаю що хлопці теж можуть мати "мускусний аромат"
і бігти ригати в найромантичніший момент-то не моє
тому для мене міжрасові стосунки-фуууу
а великого пісюна при бажанні можна і в наших хлопців пошукати
можна навіть тему на ФФМ створити
вродь про піськи і сіськи вже є))
lapochka dochka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 20:23 #1780656   #347
AmB
Учасник
 
Аватар для AmB
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Лапа, якщо раптом будуть проблеми з пошуками в наших хлопців - пиши
AmB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.10.2011, 22:16 #1780811   #348
Erecto
Banned
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від AmB Переглянути допис
старіна, та я ж не про тих ,що на раз і для інтересу. десь вже тут хтось писав і я повторюсь - хіба тобі самому не було цікаво. як воно в шоколадку повпихати я про тих дівок, що заводять з неграми серйозні стосунки, а то й заміж виходять. таких шалав нема чого жаліти. а якщо б мені моя любов роги наставила, то мені якось по... з ким - лікарню йому все рівно оплачувати не буду. Ну а з нею розмова взагалі коротка
Що ти таке пишеш, по твоєму дівчата які орієнтовані на серйозні стосунки називаються шалавами?
Мда
Erecto зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (27.10.2011), The Bluest Eye (01.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 08:11 #1781001   #349
K12L3R
 
Аватар для K12L3R
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Якщо наші дівчата за пару рублів готові облизувати баклажани ,то це їхні проблеми вже ,а не власників баклажанів.
Нігга пропонує себе ,бо він також людина ,як би там не було і хоче сексу . Проблема в тому ,шо самі наші дівчата цього хочуть. А якшо хочуть і нерги і дівки то в чому проблема?
Коже сам свою керує своїм життям. Просто не треба потім обіжатись на долю за такі "чорні плями " на репутації. Хоча потім така дівка може успішно вийти заміж за нашого хлопця і розказувати йому,як вона в молодості була послом доброї волі в преставників Африки. І всі можуть бути довольні від цього.
Мене особисто в наш "дивний" час вже дуже важко здивувати.....
K12L3R зараз поза форумом  
Подякували 2:
riznyk (27.10.2011), Terror (05.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 10:48 #1781144   #350
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

От мені цікаво чим я так образила всіх фукаючих і пишучих дурні коменти в репутацію: тим що я засумнівалася що стає, чи тим що подумала що може не стати?
Це ж було питання і відповідь "фу" може бут зрозуміла двояко.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (27.10.2011), Erecto (27.10.2011), Jane Doe (27.10.2011), Джалка (27.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 12:31 #1781254   #351
Tronix
 
Аватар для Tronix
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Не знаю чому, але вони мене дратують, так само як хачіки.

Стикався з ними лиш раз на перехресті біля Подолян, я проїжджав пішохідний перехід а якийсь дурбелик вискочив прям під колеса, типу: "Тут ж пішохідний перехід. тому я так нагло йду прям під колеса", я відтормазився, той глянув на мене я показав язика і в умі післав на три!
Tronix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 12:44 #1781269   #352
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Проти негрів нічого не маю проти, не всі вони такі, як про них говорять. Бувають досить порядні людиська - наші б ще позаздрили. А хіба серед українців такого не буває, що за гроші дівки сраку рвуть? Просто не помітно, бо ми так не виділяємось контрастно в натовпі кольором шкіри. То не негри винні, а ті хто ведеться. Вони всього лиш "контролюють ситуацію". Хоча все таки в них в генах боротьба за виживання, ґанста, йопт... Єдине, що мене смущає - так те що "вони" мають певний імунінтет до певних боячок, на відміну від нас. "любовних" болячок. А дівкам аби побухати на шару )
Якщо вже таки маєте задатки расизму і націоналізму, то звернуть увагу, що все таки більшість з них знає хоча б нашу мову
mr_Dream зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AmB (28.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 12:47 #1781272   #353
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Tronix Переглянути допис
Не знаю чому, але вони мене дратують, так само як хачіки.

Стикався з ними лиш раз на перехресті біля Подолян, я проїжджав пішохідний перехід а якийсь дурбелик вискочив прям під колеса, типу: "Тут ж пішохідний перехід. тому я так нагло йду прям під колеса", я відтормазився, той глянув на мене я показав язика і в умі післав на три!
Я дуже тебе розумію, дійсно за таке варто не любити всіх негрів

Я також тепер буду нелюбити всіх зто не так повівся на дорозі поряд зі мною, негрів, азіатів, білих, українців, москалів, жінок, чоловіків, молодняк, пенсіонерів, тих що в окулярах, тих що без, тищ що на червоній машині, тих що на синій, тих що на тому білому мікроавтобусі, і на тому зеленому гольфі і ....

ввечері допишу, треба працювати
VT зараз поза форумом  
Подякували 8:
castor (30.10.2011), Dinara (27.10.2011), Jane Doe (27.10.2011), nadan (03.11.2011), Romko_7 (27.10.2011), saymon (27.10.2011), The Bluest Eye (01.11.2011), Джалка (27.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 14:53 #1781412   #354
Erecto
Banned
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
От мені цікаво чим я так образила всіх фукаючих і пишучих дурні коменти в репутацію: тим що я засумнівалася що стає, чи тим що подумала що може не стати?
Це ж було питання і відповідь "фу" може бут зрозуміла двояко.
Та дивуватися ідіотам і цим знавцям природи Вони думають що твердо стоять на ногах в питанні темношкірих а на справді іхнє бачення може змінитися за один момент.
Хто там ще не любить темношкірих? Подивіться на переможницю Міс всесвіт 2011 Leila Lopes ну хіба вона не прекрасна? А ви ідіоти заглядаєте на мужиків і думаєте чому вони вам не подобаються. Хулі ви на мужиків дивитесь???
Erecto зараз поза форумом  
Подякували 4:
castor (30.10.2011), Dinara (27.10.2011), Jane Doe (27.10.2011), Джалка (27.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 16:00 #1781471   #355
saymon
Guest
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Tronix Переглянути допис
Не знаю чому, але вони мене дратують, так само як хачіки.

Стикався з ними лиш раз на перехресті біля Подолян, я проїжджав пішохідний перехід а якийсь дурбелик вискочив прям під колеса, типу: "Тут ж пішохідний перехід. тому я так нагло йду прям під колеса", я відтормазився, той глянув на мене я показав язика і в умі післав на три!
Чекай, тобто ти не любиш негрів бо порушив ПДР? Цікаво, такого формулювання ще не було
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 18:09 #1781620   #356
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Сьогодні негри співали для тернопільських водіїв в Перемозі в честь їх професійного свята

п.с. Пізніше залию на ютуб.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 19:16 #1781700   #357
AmB
Учасник
 
Аватар для AmB
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

Цитата:
Допис від Erecto Переглянути допис
Що ти таке пишеш, по твоєму дівчата які орієнтовані на серйозні стосунки називаються шалавами?
Мда
перечитай ще разок попередні мої пости і зрозумієш що до чого. а слова з контексту виривати нема чого. таким способом можна з будь-кого морального виродка зробити...
AmB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2011, 19:56 #1781755   #358
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

gsv зараз поза форумом  
Подякували 3:
Jane Doe (27.10.2011), mr_Dream (29.10.2011), The Bluest Eye (01.11.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 30.10.2011, 19:00 #1784388   #359
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

proton зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (02.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2011, 21:45 #1784562   #360
sasha51047
 
Аватар для sasha51047
Типово Відповідь: Стосунки з тернопільськими неграми

На мою думку проблемаа в тому, що їх буде тут все більше і більше. А чим більше негрів, тим небезпечніше жити. Приклад Великобританія, Франція...... Спочатку їм потрібні були негри, щоб хтось виконував чорну роботу дешевше, тепер же ці країни, напевне, шкодують про це.
sasha51047 зараз поза форумом  
Подякували 2:
-kenny29- (30.10.2011), irop (30.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:32.