Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Книга скарг

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 23.02.2016, 02:03 #2617833   #33
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Книга скарг

Це вже так виглядає що Ви, м'яко кажучи, тиснете на мене.
Гаразд, а це що таке ? http://forum.te.ua/showpost.php?p=26...postcount=4081 Ця інформація взята з пропагандистських російських сайтів, людина навіть гіперпосилання не дала, бо знає що стаття є фальсифікацією. По Вашому це не йде в розріз з Українським Законодавством ??? Я вважаю це не тільки підробка, щоб вводити людей в оману, а ще й образа честі і гідності людини, яка сповідує певну релігію. Можливо Ви не настільки переживаєте за свою особисту честь- це ваше право, але для мене і моїх співвіруючих це є досить суттєвим випадом. І я маю право на це відповідно реагувати. Я не голослівний, але щоб зекономити свій і Ваш час, думаю цього поки- що буде достатньо, як не як людина зрозуміла і поки- що більш цього не робить. Якщо треба буде більше? Можна покопати- дописи на даний момент не видалені і ще не редаговані.
А на рахунок забанити- це не є для мене життєво необхідним- подивитесь який тут релігійний срач розведеться, те що було до мене. Будете мати більше роботи.
Нехай leading вибачиться хоч за це, якщо Ви тримаєтесь принципів і дійсно послідовний в своїй роботі, дійсно професіонал в своїй справі !
Не ображайтесь, але я цей допис скопіював. На всяк випадок.

Востаннє редагував Ychen: 23.02.2016 о 02:34.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:03.