Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.06.2013, 00:18 #2224742   #141
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
тобто на підставі чого ти так вирішила і чому вважаэш життя мурахи меншовартіснішим від життя людини,а життя людини меншовартіснішим від життя собаки ?
не подскажете, из чего Бог Адаму одежду сделал?

21. И сделал Господь Бог Адаму и жене его одежды кожаные и одел их.
(Книга Бытие 3:21)


Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Ісус так нікого не осуджував - це означає не виносив вироку ось про, що мова бо прийшов Він не як Суддя а спасти,
Иисус не осуждал не только как Судья, но и как человек, следующий своему собственному учению.

9. Они же, услышав то и будучи обличаемы совестью, стали уходить один за другим, начиная от старших до последних; и остался один Иисус и женщина, стоящая посреди.
10. Иисус, восклонившись и не видя никого, кроме женщины, сказал ей: женщина! где твои обвинители? никто не осудил тебя?
11. Она отвечала: никто, Господи. Иисус сказал ей: и Я не осуждаю тебя; иди и впредь не греши.
(Св. Евангелие от Иоанна 8:9-11)


Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
на мій погляд Вам не цим потрібно перейматись що Бог мав на увазі у той час , а те, що має на увазі про Вас сьогодні , за них, Вас звіт ніхто не спитає
на мій погляд Вам не потрібно перейматись тим, що Бог має на увазі про мене сьогодні.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 00:25 #2224743   #142
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
не подскажете, из чего Бог Адаму одежду сделал?

21. И сделал Господь Бог Адаму и жене его одежды кожаные и одел их.
(Книга Бытие 3:21)
Ну ти мала би знти вже ,що Пантері такий Бог не до вподоби ,в неї якийсь інший є ,який робить людям одяг з полімерів .
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 01:02 #2224744   #143
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
про цих людей життя нічого не написано в цій книзі, а на припущеннях нерозумно щось стверджувати , хоч якби воно не відповідало вимогам Бога вони б до Нього не потрапили
о жизни этих людей известно, что они слышали Евангелие, и сами его проповедовали.
а главной ценности из него не вынесли.
любви в сердце своём не имеют, прощать не научились, не судить не смогли.
а это значит, что не приняли они Христа.

от такого судейства авторитет судьи сильно падает.

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
згідний з Андрієм Івановичем не догми послужили розділенням
власть делили, это само собой.
но и догмы тоже.

чисто как книжники с фарисеями - тот сало ест и бороду бреет, а тот детей не крестит раньше 8 дня.

о какой Церкви Христовой там вообще можно говорить?

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
у випадку коли християнство є лише частиною людини - це і є релігія а коли повністю наповнює її - віра
христианства недостаточно, чтобы наполнить, поэтому оно и часть.
мир и Бог намного шире христианства.

Востаннє редагував tanok: 14.06.2013 о 01:02. Причина: Пізніше додано
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 07:25 #2224783   #144
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від DDD&bluz Переглянути допис
В хворих батьків, хворі діти - я правильно зрозумів?
Хвороба дитини - через те, що батьки були хворі (ззовні або зсередини) ?
ніякої закономірності в даному питанні немає.
але в більшості випадків це так є.
і найбільше це видно в духовному плані.


Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я думаю, що коли людина досягає повного очищення від темних енергій, то вона повністтю зливаться з Богом і може вже не жити на Землі. Напевно Ісус, якраз і є така людина.
справа в тому,що у вашій теорії ніякого очищення немає.
До якого б рівня очищення ти не дійшла і скільки б зусиль не приклала,всі вони можуть бути знищені і закопані глибоченько тобою ж самою в наступному житті,бо не можливо цінувати те,за що сам не заплатив свідомо,а як ми знаєм,в наступному житті ти не будеш памятати про те,над чим так працювала сьогодні.
Я навіть не впевнений,що в наступному житті ти будеш серйозно сприймати реінкарнацію,не говорячи вже про те,щоб сприймати якесь очищенняя.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 10:05 #2224857   #145
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
не подскажете, из чего Бог Адаму одежду сделал? 21. И сделал Господь Бог Адаму и жене его одежды кожаные и одел их. (Книга Бытие 3:21)
Невже ви надієтесь таким примітивним питанням когось озадачити?

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
о жизни этих людей известно, что они слышали Евангелие, и сами его проповедовали. а главной ценности из него не вынесли. любви в сердце своём не имеют, прощать не научились, не судить не смогли. а это значит, что не приняли они Христа. от такого судейства авторитет судьи сильно падает.
Білий одяг - символ святості. Святість - не можлива без любові, тому не треба тут видумувати, що ці люди не мали любові! Ви просто ще не знаєте, що святість - не тільки любов, але й справедливість!
Ці люди, про яких сказано в Обявленні, загинули мученицькою смертю і тому справедливо є те, щоб і вони також були покарані Богом. Тому Бог допускає кожному наслідки того зла, яке людина робила при житті. Кожен гріх і зло - обовязково має свої наслідки, які людиною сприймаються як кара. Закон любові тут не порушується, а виконується закон справедливості!
Тому ці люди достойні бути з Богом в раю.

Востаннє редагував Андрій Іванович: 14.06.2013 о 10:05. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 10:06 #2224870   #146
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Невже ви надієтесь таким примітивним питанням когось озадачити?
з таких частинок складається загальне враження. Там трохи не так, там трохи не то, там чуть придумали , там додумати самому, тут ше не знали людству було зарано.
І вцілому картина виглядаю суцільною казкою.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (14.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 10:09 #2224872   #147
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
власть делили, это само собой. но и догмы тоже. чисто как книжники с фарисеями - тот сало ест и бороду бреет, а тот детей не крестит раньше 8 дня. о какой Церкви Христовой там вообще можно говорить?
Знов дурниці сплітаєте? Вигадуєте якісь не суттєві речі і подаєте це за істину?
Скажіть а у вас є догми?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
з таких частинок складається загальне враження. Там трохи не так, там трохи не то, там чуть придумали , там додумати самому, тут ше не знали людству було зарано. І вцілому картина виглядаю суцільною казкою.
Це все має нормальне пояснення. А людина штучно створює ілюзію проблеми. Церква вже давнно відповіла на сотні подібних питань, а вона думає, що Америку відкрила.

Востаннє редагував Андрій Іванович: 14.06.2013 о 10:09. Причина: Пізніше додано
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 10:27 #2224893   #148
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
тобто на підставі чого ти так вирішила і чому вважаэш життя мурахи меншовартіснішим від життя людини,а життя людини меншовартіснішим від життя собаки ?

А мурахи якщо грішать народжуються в іншому житті ким,інфузоріями-туфельками ?)
Я в цій темі трохи прикалуюсь, бачу ти також, тому не переживай, що Іра мене образить.
Якщо говорити серйозно, то не в цій темі. А про мурах, не знаю. Думаю, якщо ваш Бог міг позволити собі періодично знищувати все людство помністю і частинами, не сортуючи його на праведників і грішників (дійсно, а чого його моротичитись, "баби нових нарожают"), то за мурах він також подбає.
Розумієш, основне, що є в людини і немає в мурахи, це величезний внутрішній світ. Ми щось уявляєм, думаєм, мріємо і це все не "поміститься" в тіло мурахи, чи собаки. Тому я думаю, що людина може стати тільки людиною.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ну ти мала би знти вже ,що Пантері такий Бог не до вподоби ,в неї якийсь інший є ,який робить людям одяг з полімерів .
Вона знає. І запитується не мене. Під кожним постом Танок, я можу підписатися і поаплодувати. В мене голові каша з усього прочитаного, і так аргументовано, гарно, майже співаючи покласти вас на лопатки - БРАВО. Я ж таке люблю, ти знаєш.
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис

справа в тому,що у вашій теорії ніякого очищення немає.
До якого б рівня очищення ти не дійшла і скільки б зусиль не приклала,всі вони можуть бути знищені і закопані глибоченько тобою ж самою в наступному житті,бо не можливо цінувати те,за що сам не заплатив свідомо,а як ми знаєм,в наступному житті ти не будеш памятати про те,над чим так працювала сьогодні.
Я навіть не впевнений,що в наступному житті ти будеш серйозно сприймати реінкарнацію,не говорячи вже про те,щоб сприймати якесь очищенняя.
Ні, не закопані і не знищені.
І не важливо, як я буду сприймати реінкарнації, і якій релігії буду належати.
Ти не зрозумів, що основне це той щабель стану душі, який ти досяг. Ти можеш народитися в сімї повністю деградованій, чи в якомусь племені, але ти все рівно будеш НЕ ТАКИЙ, як вони. Яка різниця в що вірити, головне відчувати справедливість, добро і т.д.
І ти вже не зможеш вбивати невинних просто тому, що так робить твоє племя. Ти будеш казати: так не можна, ви що. Можливо тебе за це і вбють, але поруч, ще хтось над цим задумається, отже ти вже своїм життям трошки добавиш Богу чистої енергії. І от так по чуть-чуть, ми і рухаємся вперед.
Я ж не знаю, ким я була і у що вірила, але я чомусь знаю, що тварин не можна їсти, бо вони від цього дуже страждають. Звідки це в мене?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 10:39 #2224908   #149
Андрій Іванович
 
Аватар для Андрій Іванович
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
своїм життям трошки добавиш Богу чистої енергії.
А можна пояснити, що таке чиста і темна енергія, про яку ви так часто згадуєте?
Андрій Іванович зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:02 #2224910   #150
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Вона знає. І запитується не мене. Під кожним постом Танок, я можу підписатися і поаплодувати. В мене голові каша з усього прочитаного, і так аргументовано, гарно, майже співаючи покласти вас на лопатки - БРАВО. Я ж таке люблю, ти знаєш.
Тобто ти хочеш виправдатись в тому що давиш мурах і нищиш все живе користуючись благами цивілізації (при тому що одночасно вважаєш тварин та людей рівноправними в цьому світі),тим що мій ,а не твій зауваж Бог ,зробив людям одяг зі шкіри тварин ,а не навпаки ,отже показав що людина вартісніша від тварини?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я ж не знаю, ким я була і у що вірила, але я чомусь знаю, що тварин не можна їсти, бо вони від цього дуже страждають. Звідки це в мене?
А мурахи не страждають?
А інша фауна ,яку знищили в процесі виготовлення для тебе синтетичного одягу ,їжі з супермаркета ,засобів гігієни .косметики ,ліків,техніки ,меблів,будівельних матеріалів,доріг,машинобудування і т.д?
Знаєш скільки хробаків загинуло ,коли рили яму для будинку в якому ти зараз живеш?

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Розумієш, основне, що є в людини і немає в мурахи, це величезний внутрішній світ. Ми щось уявляєм, думаєм, мріємо і це все не "поміститься" в тіло мурахи, чи собаки. Тому я думаю, що людина може стати тільки людиною.
Ну це тільки твоя безпідставна гіпотеза,поки ти не була мурахою,то не можеш стверджувати який у них внутрішній світ ,і що там в них поміщається,а що ні.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І ти вже не зможеш вбивати невинних просто тому, що так робить твоє племя. Ти будеш казати: так не можна, ви що. Можливо тебе за це і вбють, але поруч, ще хтось над цим задумається, отже ти вже своїм життям трошки добавиш Богу чистої енергії. І от так по чуть-чуть, ми і рухаємся вперед.
Я ж не знаю, ким я була і у що вірила, але я чомусь знаю, що тварин не можна їсти, бо вони від цього дуже страждають. Звідки це в мене?
Тобто ти знаючи що не можна вбивати тварин ,вважаєш себе свідомою ,особливою,не такою як все твоє племя всеодно вбиваєш їх і віриш що не будеш за це покараною в своєму наступному житті?

Востаннє редагував Ingenue: 14.06.2013 о 11:04. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:07 #2224918   #151
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Невже ви надієтесь таким примітивним питанням когось озадачити?
Примитивный ответ.
Бог оказал милость грешным, проявив заботу о них, дал им надежду. И предвестил о жертве Агнца для спасения человечества. Всё красиво, конечно.
Но что же делать с самим барашком, с которого шкуру содрали? Или он тоже от любви к человеку пожертвовал своей жизнью?
Вы же знаете, Бог всегда действовал природными силами - водой, огнём, дождём и т.п. Так и тут. Барашек - не символ. Реальный живой барашек. И этот барашек не бог, себя в жертву не приносил.


Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Білий одяг - символ святості. Святість - не можлива без любові, тому не треба тут видумувати, що ці люди не мали любові! Ви просто ще не знаєте, що святість - не тільки любов, але й справедливість!
Ці люди, про яких сказано в Обявленні, загинули мученицькою смертю і тому справедливо є те, щоб і вони також були покарані Богом. Тому Бог допускає кожному наслідки того зла, яке людина робила при житті. Кожен гріх і зло - обовязково має свої наслідки, які людиною сприймаються як кара. Закон любові тут не порушується, а виконується закон справедливості!
Тому ці люди достойні бути з Богом в раю.
Это правильно, что Вы разделяете понятия "любовь" и "справедливость". Самым несправедливым в Библии является смерть Христа. Те, кто к ней причастны взяли на себя огромный грех, который по справедливости должен быть покараный. Но Исус на кресте сказал Богу - "прости их, ибо не ведают, что творят". И ведь были прощены, сразу же, ещё до искупления. Любовь выше любой справедливости. Любовь привела Иисуса на крест. Любовью он искупил все грехи.
Я тут уже приводила отрывок о Христе и блуднице. Бросьте в неё камень, кто без греха. И никто не бросил. Это справедливость. Иисус же безгрешен и мог бросить для справедливости, но он этого не сделал - потому что любовь выше. Иисус учил, если кто ударит тебя по щеке, подставь другую. Есть тут справедливость? Нет. Тут есть любовь. И эта любовь - оружие, способное изменять природу человека. Подставь другую щеку не из кротости и не для спасения своей души, а для спасения души ударившего, потому что в его душе тоже есть любовь, только спит, и ты пренебрегая справедливостью пробуешь её в нём разбудить. Даже если это не даст результата, ты пробуешь.

Я не говорю о том, достойны или нет эти праведники, взывающие к Богу о том, чтобы был справедлив и покарал живущих на земле за пролитую ими кровь. Богу решать.
Я говорю о том, что эти праведники месть и справедливость поставили выше любви, а значит учение Христа было для них пустым, и они сами в него не верят.
Вспомните притчу о том, как царь простил долг своему должнику, а тот своего должника не простил и в тюрьму кинул. И чем для него это закончилось.
Иисус искупил грехи этих праведников, а они сами простить тех, кто причинил вред их тленному телу не могут, и хотят мести.

Вообщем, эти праведники попалили всю контору.
tanok зараз поза форумом  
Подякували 2:
DDD&bluz (14.06.2013), Пантера (14.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:15 #2224924   #152
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Це все має нормальне пояснення. А людина штучно створює ілюзію проблеми
)))Іванич нормальне пояснення має підручник з Аглгебри де все зрозуміло шо і звідки береться. А перший же вірш бібілї вводить мислячу людину в стан глибокого мислення
Цитата А земля була пуста та порожня,
була пуста по перше а порожня по друге)). По вашому шклянка і пуста і порожня ? чи шось одне?

ви як кажете дайте мені пустопорожню склянку?
Цитата темрява була над безоднею, і Дух Божий ширяв над поверхнею води.
Але при всій своїй пустоті і порожнечі була безодня і вода.

Оце один з варіантів (перше шо під руку попалось) ілюзій які потрібно пояснюватти, на відміну від початків математики.

Востаннє редагував Сомбра: 14.06.2013 о 11:25.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
DDD&bluz (14.06.2013), Пантера (14.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:18 #2224926   #153
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Знов дурниці сплітаєте? Вигадуєте якісь не суттєві речі і подаєте це за істину?
я ничего не выдумываю, я привожу примеры из отлучительной грамоты римской церкви и анафемы константинопольской.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:21 #2224932   #154
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Тобто ти хочеш виправдатись в тому що давиш мурах і нищиш все живе користуючись благами цивілізації (при тому що одночасно вважаєш тварин та людей рівноправними в цьому світі),тим що мій ,а не твій зауваж Бог ,зробив людям одяг зі шкіри тварин ,а не навпаки ,отже показав що людина вартісніша від тварини?
По-перше, Бог не робив людям одяг зі шкіри і не ставив людину вище. Це придумали люди, бо люблять мясо.
По-друге, мені дуже приємно, що ти мене зарахувала в когорту святих і всі питання задаєш, приймаючи це за основу. Але мушу тебе розчарувати, це далеко не так.
Я давлю мурах, часто відчуваю злість і ненависть, можу образити когось (правда потім зразу вибачаюсь і мучаюсь) і т.д. Але я стараюся, хоч на трошки щось змінити.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Тобто ти знаючи що не можна вбивати тварин ,вважаєш себе свідомою ,особливою,не такою як все твоє племя всеодно вбиваєш їх і віриш що не будеш за це покараною в своєму наступному житті?
Це не кара в твому розумінні. І я знаю, що я не права і мені ще є куди рости. Просто на даному етапі розвитку, я ще не здатна на більше. На жаль.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:29 #2224937   #155
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
По-перше, Бог не робив людям одяг зі шкіри і не ставив людину вище.
То чому ти тоді собі дозволяєш вбивати тварин ?
Пропоную наршті налагодити справедливість ,ми вбиваємо і їмо їх ,а ти щоб тваринкам не було обідно ,і всі стали рівними зроби так щоб вони зїли тебе ))

Додано через 37 секунд
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Я давлю мурах, часто відчуваю злість і ненависть, можу образити когось (правда потім зразу вибачаюсь і мучаюсь) і т.д. Але я стараюся, хоч на трошки щось змінити.
тобто життя мурахи меншовартісніше ніж життя собаки?

Востаннє редагував Ingenue: 14.06.2013 о 11:29. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:38 #2224950   #156
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
А можна пояснити, що таке чиста і темна енергія, про яку ви так часто згадуєте?
Ні, не можна пояснити. Взагалі то можна, але це буде моє особисте уявлення. Слова тут безсилі.
От поясни мені, що таке Бог, в твому розумінні. Коротко і своїми словами.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
То чому ти тоді собі дозволяєш вбивати тварин ?
Пропоную наршті налагодити справедливість ,ми вбиваємо і їмо їх ,а ти щоб тваринкам не було обідно ,і всі стали рівними зроби так щоб вони зїли тебе ))
В тебе проблеми з математикою. Яка ж тут рівність, коли ви їсте їх мільйонами, а вони зїдять тільки одну мене. Несправедливість. Прийдеться ще певно і тобою пожертвувати, що б хоч трошки зрівняти рахунок..
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
тобто життя мурахи меншовартісніше ніж життя собаки?
Для мене так. Горіти мені в пеклі.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:43 #2224951   #157
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
В тебе проблеми з математикою. Яка ж тут рівність, коли ви їсте їх мільйонами, а вони зїдять тільки одну мене. Несправедливість. Прийдеться ще певно і тобою пожертвувати, що б хоч трошки зрівняти рахунок..
Ну мені можна їх їсти ,мій Бог мені дозволив, а тобі особливй твій від народження відкрив щось особливе ,так шо вибачай )

Додано через 54 секунды
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Для мене так. Горіти мені в пеклі.
а хто встановив цю ієрархію,ти сама придумала ,на якій підставі?Знову на снах та відчуттях?

Востаннє редагував Ingenue: 14.06.2013 о 11:43. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:50 #2224959   #158
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Думаю, якщо ваш Бог міг позволити собі періодично знищувати все людство помністю і частинами, не сортуючи його на праведників і грішників (дійсно, а чого його морочитись, "баби нових нарожают"), то за мурах він також подбає.
нет, не так. история с Содомом и Гоморрой это показывает.
ради 10 праведников Бог помиловал бы эти города.
спаслись Лот, его жена и две дочери (4)
зятьям тоже было сказано выйти из города, но они сами не послушали.
были ли там праведные люди, история умалчивает, но то, что их не набралось и 10, очевидно.


Прихований текст: Авраам о спасении Содома 

Востаннє редагував tanok: 14.06.2013 о 11:56.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 11:52 #2224961   #159
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ну мені можна їх їсти ,мій Бог мені дозволив, а тобі особливй твій від народження відкрив щось особливе ,так шо вибачай )
Брехня. Не дозволяв тобі Бог. Тобі дозволив дядя, який біблію писав. Попробував би він тоді не дозволити, християнства би не було.
Включи логіку: якщо Бог це любов, то чи міг би він створити тварин, які неймовірно страждають, коли їх вбивають (з деяких заживо шкіри здирають) і дозволити людям їх їсти. Він би точно придумав, щось гуманніше.
Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
а хто встановив цю ієрархію,ти сама придумала ,на якій підставі?Знову на снах та відчуттях?
Я ж написала: ДЛЯ МЕНЕ. Значить я придумала. Логічно?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.06.2013, 12:00 #2224965   #160
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ну мені можна їх їсти ,мій Бог мені дозволив, а тобі особливй твій від народження відкрив щось особливе ,так шо вибачай )
Бог целый список составил, кого можно есть, а кого нет.
константинопольская церковь потом на католиков анафему наложила, в числе претензий - поедание свиного сала.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:28.