Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.04.2017, 12:52 #2687817   #61
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Французи вже б весь Париж спалили.
То ж нема безплатних автобусів на Київ ))))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.04.2017, 20:42 #2687874   #62
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Розвод чи ні, пофік. А от те що це жирний плювок нам з вами в морду-ліца, то це так.
Тіпа, ну шо барани, хотіли знати, нате! Навіть готівки от скільки, а всього разом парканадцять сімей поділили все, що мало б бути вашим і срать на вас хотіли. І нічого ви не зробите, хіба біля моніторів слюною побризкаєте. І головне навіть готівку показують, хоч ніхто їх і не просив і не провірив би. Це значить планують в найблищому майбутньому, ще щось прихватизувати, а що б не виникало не потрібних питань - бачите готівка була, хулі вам!.
Нема там ніякого плювка в морду-ліца.
Це типові європейські цінності. Може бути очевидний злодій, але якшо якійсь комісії не вистачило квроруму щоб приняти якесь рішення і притягнути до відповідальності то злодій сидить собі далі на посаді і краде. Може ще в суд подати за нанесені йому моральні збитки.
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Закрийте очі і уявіть собі таку ситуацію в любій європейській країні, чи хоча б Південній Кореї. Французи вже б весь Париж спалили.
Я як закрию очі то бачу як усі наші барани знову на чергові вибори біжать висунувши язики.
І пофіг що минулі депутати і затверджені ними урядовці за свої діла перед виборцями не відзвітувалися . Пофіг що далі нема ніякого механізму відповідальності чи відкликання депутата.
Все місто в передвиборчих пропагандонських тупаках на бігМордах і сітілайтах і всі знову біжать на вибори робити ротацію злодіїв. Туди при цих порядках навіть якщо чесну людину обрати то через тиждень почне красти, лоббіювати олігаршині інтереси і теща з друзями їй подарує Лєксус і пару мільйонів готівки.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:03 #2688339   #63
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Закрийте очі і уявіть собі таку ситуацію в любій європейській країні, чи хоча б Південній Кореї. Французи вже б весь Париж спалили.
Представ собі таку ситуацію. Українці піднімаються (в черговий раз), і спалюють Київ, виганяють до ростова триклятого порошенка і його банду, кароче класика жанру, все як 3 роки тому. Як ти думаєш, що зробить в такій ситуації пересічний українець? Правильно, скористається наданим шансом та піде і прогулусує за чергового "порошенка". Все дуже просто, насправді.

Додано через 3 хвилини
Порівнювати бездумну біомасу з французькою чи корейською нацією, мені здається трошки не коректно.

Востаннє редагував Chefild: 13.04.2017 о 22:03. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (16.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:07 #2688341   #64
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Представ собі таку ситуацію. Українці піднімаються (в черговий раз), і спалюють Київ, виганяють до ростова триклятого порошенка і його банду, кароче класика жанру, все як 3 роки тому. Як ти думаєш, що зробить в такій ситуації пересічний українець? Правильно, скористається наданим шансом та піде і прогулусує за чергового "порошенка". Все дуже просто, насправді.
Для чого палити Київ? Якщо в нас демократія то достатньо виборцям дати наказ своїм депутатам, щоб ті створили в Верховній Раді комісію яка розгляне діяльність Порошенка, Яценюка і Гройсмана з позиції користі їх для держави і підвищення рівня життя українців. І підіб"є підсумки їхньої діяльності за 3 роки. Після чого якщо підсумки виявляться незадовільними то звільнить ту братію і до виборів тимчасово призначить інших.
Але то якби в нас була демократія а не демагогія європейського взірця. Ніякої демократії в нас нема і наші депутати в сраці Україну і виборців бачили.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:13 #2688343   #65
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Для чого палити Київ?
Згідний, давай спалимо москву. А ще краще, давай спалимо контору яка плодить таких ботів як ти. Я думаю користі від цього буде набагато більше.
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
TheGame (14.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:22 #2688346   #66
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
давай спалимо москву. А ще краще, давай спалимо контору яка плодить таких ботів як ти. Я думаю користі від цього буде набагато більше.
Пропозиція приймається. Бери і пали москву. І не забудь там спалити контору яка плодить таких ботів як я.
Можеш прямо вже починати військову кампанію по штурму Москви. Ще мені один Кутузов .
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:31 #2688349   #67
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата достатньо виборцям дати наказ своїм депутатам
От ти тут ниєш, жалієшся. А багато наказів своїм депутатам дав? Хоча б місцевим? Знаєш де приймальня депутата міськради твого округу?
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:35 #2688351   #68
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Хоча б місцевим? Знаєш де приймальня депутата міськради твого округу?
Я думаю, десь глибоко в нетрях кацапляндії приймальня його депутата. Для них там ця проблема не є актуальною.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:41 #2688355   #69
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
А багато наказів своїм депутатам дав?
В мене нема депутатів які відстоюють мої інтереси тому мені звертатися нема до кого. Їх з самого початку в списках не було, тому я на вибори навіть не ходив і інших попереджав що буде така херня як ми зара маємо.
Правда я трохи помилився бо не думав що все буде настільки погано і депутати після революції, смертей небесної сотні і агресії Росії будуть настільки безсовісними і тупими і настільки нагло продовжать брехати і все дирибанити .
Я знав що толку від безідеологічних політпроектів буде небагато, але що буде все настільки погано я навіть уявити собі не міг.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:49 #2688356   #70
TanyaKatz
Активний учасник
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Слухайте, а що ми можемо зробити, коли середньостатистичний рівень виборця, як то ввічливо сказати, не досить високий? Коли вибирали Порошенко, як думали- він багатий, красти не буде! На наступних виборах у нас є де розгулятися - ВСІ багаті! Красти не будуть?!! Така логіка?!
Якщо серйозно, щоб не волати "всюди зрада!!!" - що народ має робити, побачивши деклараціії чиновників? Зрозуміло, що всіх тримають за лохів - Гройсман, який заробив в юному віці на базарі мільйони, тощо...
Ну і що робити в такій ситуації? Знову Майдан? Так він буде, але більш страшний, ніж попереднів - в країні забагато зброї...
TanyaKatz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
into (14.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 22:53 #2688357   #71
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата В мене нема депутатів які відстоюють мої інтереси
Як вони можуть відстоювати твої інтереси, якщо ти їм про ці інтереси не повідомив?
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AlinkaMalinka (13.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.04.2017, 23:00 #2688359   #72
AlinkaMalinka
Учасник
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

але щось робити треба
AlinkaMalinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 00:31 #2688367   #73
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Як вони можуть відстоювати твої інтереси, якщо ти їм про ці інтереси не повідомив?
Чорт зі мною я на вибори не бігав і не маю права мати претензій до тих кого ти і такі як ти понаобирали.
Ти на вибори бігав? Свої інтереси і інтереси держави повідомив тим за кого голосував? Ти задоволений тим, як твої обранці відстоюють твої інтереси? Які маєш важелі і вплив на тих за кого ти голосував і кому делегував право відстоювати твої інтереси на рівні парламенту?
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 08:20 #2688377   #74
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата я на вибори не бігав і не маю права мати претензій до тих кого ти і такі як ти понаобирали
Маєш ти право. Бажання не маєш. Ті, кого понаобирали, є представниками не лише тих, хто за них голосував, а й тих, хто голосував за інших кандидатів, і тих, хто не ходив на вибори взагалі.

Цитата Ти на вибори бігав?
Ходив. Спокійно, поважно. І ходитиму надалі.

Цитата Свої інтереси і інтереси держави повідомив тим за кого голосував?
На рівні місцевої влади повідомляю регулярно. Хоча і голосував за іншого кандидата. Багато з тих питань, з якими звертався, вирішені, не без участі і допомоги депутатів мого і сусіднього округів. Чи задоволений? Як у якому питанні.

Цитата Які маєш важелі і вплив на тих за кого ти голосував
Ті, за кого я голосував, не обрані депутатами. Важелі впливу є у всіх і завжди. Можливо, короткі і не завжди ефективні, але якщо за них братися гуртом - то можна щось і зрушити з місця. Треба тільки тими важелями користуватися, хоч деколи.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 13:28 #2688432   #75
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Маєш ти право. Бажання не маєш. Ті, кого понаобирали, є представниками не лише тих, хто за них голосував, а й тих, хто голосував за інших кандидатів, і тих, хто не ходив на вибори взагалі.
Це не правда. Якщо я нікому не делегував повноваження то ті кого інші понаобирали фактично не є моїми представниками. Це так само як з дорученням на машину. Якщо ти свідомо не давав доручення то це означає що ти не довіряєш тій людині і вона не є твоїм представником.
Депутат є представником тих, хто взяв на себе відповідальність, побіг на вибори і обрав їх у Верховну Раду. А тепер ті хто бігали на вибори є співучасниками тих злочинів які вони натворили і тих хто там кнопки нажимає.
Точно таке саме і з приняттям законів у ВР. Ті хто за закон не голосували не несуть відповідальності за наслідки викликані тим законом. Уся відповідальність за закон лежить на тих, хто за нього голосував і на тих, хто тих голосувальщиків туди обрав.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 13:41 #2688435   #76
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата Депутат є представником тих, хто взяв на себе відповідальність, побіг на вибори і обрав їх у Верховну Раду
Вигідна позиція - нічого не робити, щоб ні за що не відповідати. То чого тоді тут соплі розпускати? Тобі ніхто нічого не винен і нічого не зобов'язаний робити. Ми понавибирали - нам з них і питати.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 13:55 #2688442   #77
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Вигідна позиція - нічого не робити, щоб ні за що не відповідати.
Це в ринкових умовах та сама позиція що і коли ті пішов в магазин за хлібом, а в магазині хліба нема, але є лопати, граблі, відра. Що ти вибереш з того, що тобі там пропонується?
Політикани на політичному ринку точно так само пропонують свої послуги громадянам по представленню інетересів громадян у парламенті. І якщо на політичному ринку нема потрібної тобі послуги то відро чи граблі я вибирати не збираюся.

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Ми понавибирали - нам з них і питати.
Бачили очі що купували тепер їжте хоч повилазьте.
Мало тобі ще цін попіднімали і бабла від твого імені у МВФ напозичали. Вони від твого імені ще мільярдів позичать і тобі цін напіднімають . Ти вже багато з них спитав? Вони в сраці бачили тебе і усі твої питання і ті що в тебе є і ті що в тебе коли небудь з"являться.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 15:25 #2688462   #78
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата Михайло Головко, порівняно з іншими нардепами від Тернопільщини, живе досить скромно, ба більше, лише на одну зарплату, бо ні в нього, ні в його дружини інших доходів немає.
...
у нардепа квартира у Тернополі площею 64 кв. м та машина «Honda CR-V» 2012 року випуску, яка коштувала на той час 286 тис. грн. Автомобіль такої ж моделі перебуває у власності й дружини Михайла Головка.
...
Готівка, якою володіє сім’я Головків, складає 1 млн. 298 тисяч гривень, з яких у Михайла Головка – 36 тисяч доларів та 110 тисяч гривень, у його дружини – 8 тисяч доларів.
via

Чудеса трапляються.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 00:36 #2688669   #79
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Цитата
Допис від TanyaKatz Переглянути допис
Ну і що робити в такій ситуації? Знову Майдан? Так він буде, але більш страшний, ніж попереднів - в країні забагато зброї...
Валити, якщо є можливість. Майдан нічого не допоможе.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 21:35 #2688777   #80
Ptichka
Учасник
Типово Відповідь: А ти вже подивився декларації наших чиновників?

Ну подивились, нам то що з того?
Вони всі залишаються на своїх місцях, а ми на своїх.
Ptichka зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (18.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:33.