Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер "Колумбус"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2012, 13:30 #2033120   #101
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

що нового на тій "шарашкіні канторі"?
нету як не було так і нема? чи лаги такі шо ппц.....?
VTY зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
vitall (13.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2012, 16:35 #2033210   #102
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

нет трохи лагав, зараз -хз, я ж не буду прогу ставити, щоб провіряти "аптайм" і кількість дисконектів. таки вже рідше, але часом підглючує... за серпень їм заплатив через банк як комунальні, платіж прийшов. в загальному більш-меньш з нетом терпимо. додзвонитись до них навіть не пробував, бо тому тиждень це була марна справа. буде нет хоч такий як зараз - заплачу за 2-5 днів і за вересень, все таки ним користуюсь і тарифний план в мене невеликий, так що якщо того нету нема, то не так обідно.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2012, 16:56 #2033219   #103
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

проблем немає бути...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2012, 20:14 #2033320   #104
skot
 
Аватар для skot
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
проблем немає бути...
Фукни собі в сраку"!!!
Ваша канторка повне дно. Нікому би не радив до вас підключатися, і портити собі нерви! Я змушений за це дякувати Бітеру...
Дзвонив я три дні тому до вас, неуків, сказали що проблеми в системі і скоро все налагодять. Сьогодні без змін обривається кожні 2хв. По скайпі говорити просто не реально, сайти висять, в онлайні не пограти.....
За що я повинен платити цим лахатронщикам гроші? До кінця місяця потерплю....
skot зараз поза форумом  
Подякували 5:
davio37 (17.09.2012), kostyanets (13.09.2012), nleman (25.09.2012), Rossenssen (14.09.2012), Sago (22.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2012, 20:23 #2033326   #105
saymon
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
проблем немає бути...
В теорії...
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2012, 20:49 #2033346   #106
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від skot Переглянути допис
Фукни собі в сраку"!!!
Ваша канторка повне дно. Нікому би не радив до вас підключатися, і портити собі нерви! Я змушений за це дякувати Бітеру...
Дзвонив я три дні тому до вас, неуків, сказали що проблеми в системі і скоро все налагодять. Сьогодні без змін обривається кожні 2хв. По скайпі говорити просто не реально, сайти висять, в онлайні не пограти.....
За що я повинен платити цим лахатронщикам гроші? До кінця місяця потерплю....
100%!)
Коли дзвонив на колумбус то тиждень часу говорили що проблеми з кабелем...., буквально 1 годину тому пацики прийшли підключати київстар і при провірці кабелю сказали шо кабель працює ідеально (кабель до речі цей самий залишив)), так що робіть висновки ті хто так захищає колумбус!)
Все СУПЕР!!! Нет "літає"!)
VTY зараз поза форумом  
Подякував(ла):
davio37 (17.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2012, 21:07 #2033366   #107
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

2 skot, перезвони в техпідтримку - допоможуть
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2012, 23:17 #2033497   #108
kostyanets
 
Аватар для kostyanets
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

глючить ще гірше чим коли був бітер, позвонив обіцялися поправитися.
kostyanets зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2012, 20:03 #2033935   #109
dart
Активний учасник
 
Аватар для dart
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

сьогодні нет знову часом пропадає. але о чудо, до них стало можливо додзвонитись!!! поки чекав (може сам появиться), поки телефонував - нет появився. і потім знову пропав, потім знову поки є.
dart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2012, 21:12 #2033986   #110
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від dart Переглянути допис
сьогодні нет знову часом пропадає. але о чудо, до них стало можливо додзвонитись!!! поки чекав (може сам появиться), поки телефонував - нет появився. і потім знову пропав, потім знову поки є.
Вже більше тижня стабільно ввечері 7-8 година нет пропадає на пів хвилини декілька раз підряд. Потім все ок. Маю надію, що це все із-за т.з. "Модернізації мережі"
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2012, 21:33 #2033999   #111
MrFreeman
Учасник
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Скажіть,будь-ласка,тим хто був на контракті із біттером,потрібно іти в офіс на Київській і укладати контракт заново?
MrFreeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.09.2012, 09:17 #2034172   #112
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від MrFreeman Переглянути допис
Скажіть,будь-ласка,тим хто був на контракті із біттером,потрібно іти в офіс на Київській і укладати контракт заново?
Так, потрібно йти, але якщо маєш борги перед Біттером, спочатку йдеш туди і їх оплачуєш!
espert зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2012, 18:44 #2035072   #113
v_demyak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

У мене також, вулиця злуки, десь в +-20.00 і 21.00 пропадає інет(( вже хочеться міняти провайдера...
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2012, 18:53 #2035077   #114
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
У мене також, вулиця злуки, десь в +-20.00 і 21.00 пропадає інет(( вже хочеться міняти провайдера...
Пропадає на 1 хв і знову появляється? В мене так тільки що 3 рази дісконектнуло і на протязі дня пару раз. Знаю, що не тільки в мене. Звязок з площадкою є, ІР також надає в той момент, а от інтернет пропадає. І саме головне, що поки додзвонишся в службу підтримки все встає на своє місце. Вони пінгують свою площадку, але не тоді коли треба. Сумно, але схоже що вони щось перемудрили з налаштуваннями чи що.
Цікаво чи ще в когось з різних районів таке спостерігається, чи потрібно шукати проблему локально!?
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2012, 19:11 #2035087   #115
v_demyak
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

десь так, на 30-60 секунд пропадає, але шлюз пінганути я неможу..

Додано через 5 хвилин
ось щойно знову(

Востаннє редагував v_demyak: 16.09.2012 о 19:11. Причина: Пізніше додано
v_demyak зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ColdMineR (16.09.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2012, 19:25 #2035104   #116
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
Додано через 5 хвилин
ось щойно знову(
В мене також в цей самий час. Це не може бути проблема в нас, мені до Злуки далеченько.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2012, 19:40 #2035116   #117
anfoesol
 
Аватар для anfoesol
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
Цікаво чи ще в когось з різних районів таке спостерігається, чи потрібно шукати проблему локально!?
Дружба -аналогічно,майже кожен день або через день вчора ввечері то декілька разів ,дзвонити в тех немає ніякого сенсу так як це триває до декількох хвилин,а як працює то вже працює норм ... ... (коли був на біттері грішив на їхнє обслуговування ,но порівняно з цим ...)

Оскільки тут є особа від колумбуса хотілось би почути скільки буде тривати таке неподобство,декілька днів вже пройшло,чи може опечатка про дні ?
-якщо йдуть зараз якісь роботи,тоді можливо варто тут повідомити або на оф сайті, щоб дурно абоненти не нервувались і не дзвонили в тех підтримку ?


Цитата:
Допис від ColdMineR Переглянути допис
. Звязок з площадкою є, ІР також надає в той момент, а от інтернет пропадає.
як ти це визначаєш ?

Востаннє редагував anfoesol: 16.09.2012 о 19:41. Причина: Пізніше додано
anfoesol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2012, 20:36 #2035181   #118
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата:
Допис від anfoesol Переглянути допис
Дружба -аналогічно,майже кожен день або через день вчора ввечері то декілька разів ,дзвонити в тех немає ніякого сенсу так як це триває до декількох хвилин,а як працює то вже працює норм ... ... (коли був на біттері грішив на їхнє обслуговування ,но порівняно з цим ...)

Оскільки тут є особа від колумбуса хотілось би почути скільки буде тривати таке неподобство,декілька днів вже пройшло,чи може опечатка про дні ?
-якщо йдуть зараз якісь роботи,тоді можливо варто тут повідомити або на оф сайті, щоб дурно абоненти не нервувались і не дзвонили в тех підтримку ?



як ти це визначаєш ?
Правою кл по мережевому підключенню - Відключити, а потім Підключити. ІР по ДХЦП знову присвоює.

Цей представник колумбуса тільки фукати вміє без жодних пояснень.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2012, 13:32 #2035674   #119
vitall
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

можна сатистику в ПП, коли саме і по яких адресах пропадає? Тоді буде видно, чи в той час щось комутували по мережі, чи проблема в іншому і з чим пов"язана...
vitall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2012, 19:27 #2035904   #120
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Інтернет провайдер "Колумбус"

Цитата
Допис від vitall Переглянути допис
можна сатистику в ПП, коли саме і по яких адресах пропадає? Тоді буде видно, чи в той час щось комутували по мережі, чи проблема в іншому і з чим пов"язана...
Важко зібрати статистику, цілими днями на роботі. В неділю на протязі дня пропадав декілька раз на час менше 1 хв і сам відновлювався. Думаю в неділю ніяких робіт ніхто не виконує. Коли відбувався дисконект дзвонив до сусіда по будинку, в нього також в цей час пропадав інтернет.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:37.