Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.10.2017, 06:42 #2708703   #801
ZIPO4KA
Учасник
 
Аватар для ZIPO4KA
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від natali1 Переглянути допис
а я только начала ходить в зал. вчера была первая тренировка, сегодня ужасно все болит((
така ж ситиація, тільки в мене вже третій день все болить)
ZIPO4KA зараз поза форумом  
Старий 26.10.2017, 16:34 #2710544   #802
xxxman
Учасник
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Сколько нужно времени, чтобы увидеть результат после тренировок в зале. Ну конечно в комплексе с правильным питанием и режимом сна?
xxxman зараз поза форумом  
Старий 28.11.2017, 11:07 #2713767   #803
columb78
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Для того, чтобы был виден быстро результат, нужно не только железо таскать, но и протеины потреблять. Для начинающих могу посоветовать вот этот
Там пачка пол кило, и стоимость более чем адекватная.
columb78 зараз поза форумом  
Старий 28.11.2017, 12:24 #2713772   #804
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від columb78 Переглянути допис
Для того, чтобы был виден быстро результат, нужно не только железо таскать, но и протеины потреблять.
Треба в першу чергу їсти нормально і ніякого концентрату не треба. При чому правильно їсти - це перше до чого треба привчити себе ще до приходу в зал, і плювати чи це набір маси, чи схуднення. З того ж творогу і яєць можна робити безліч смачних речей, тільки я знаю шість видів творожних запіканок. Про м"ясо взалагі мовчу, скільки з нього можна смачних страв приготувати.
А то робите рекламу харчових добавок, діти купують і думають шо достатньо протеїн з бцаа пити, а їсти можна і чіпси, про харчування не паритись.
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Don Kihot (28.11.2017)
Старий 17.01.2018, 19:06 #2718561   #805
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від ZIPO4KA Переглянути допис
така ж ситиація, тільки в мене вже третій день все болить)
Організм потрібно поступово привчати до тренувань. Наприклад складати собі програму залежно від маси піднятого заліза на тренуванні, або якщо в дівчат більше роботи з вагою власного тіла то кількістю вправ та підходів. І слухати як організм реагує на нагрузку. Результатом походу в зал повинен бути хороший настрій від виконаної роботи, а не зомбі апокаліпсис. Таким чином і серце поступово звикає до нагрузки і організм в цілому.
STRIDER зараз поза форумом  
Старий 18.01.2018, 18:13 #2718637   #806
kukich
Активний учасник
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Організм потрібно поступово привчати до тренувань. Наприклад складати собі програму залежно від маси піднятого заліза на тренуванні, або якщо в дівчат більше роботи з вагою власного тіла то кількістю вправ та підходів. І слухати як організм реагує на нагрузку. Результатом походу в зал повинен бути хороший настрій від виконаної роботи, а не зомбі апокаліпсис. Таким чином і серце поступово звикає до нагрузки і організм в цілому.
шо ти дурниці говориш... ти шо думаєш вона там станову тягу робила 150кг в перший день ? болить - значить пропрацювала мязи, це нормальне явище.
kukich зараз поза форумом  
Старий 19.01.2018, 02:05 #2718666   #807
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата
Допис від kukich Переглянути допис
шо ти дурниці говориш... ти шо думаєш вона там станову тягу робила 150кг в перший день ? болить - значить пропрацювала мязи, це нормальне явище.
Біль болю рознь. Фраза все болить це перетренованість. Боліти має рівно стільки, щоб комфортно це переносити інакше не далеко до перетренованості чи травми. Організм потрібно поступово готувати до навантажень, а не програма в руки і впірьод.
STRIDER зараз поза форумом  
Старий 19.01.2018, 13:05 #2718690   #808
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

йа сі дуже перепрошую - згідно моїх джерел інформації під час першмх силових тренувань в нетренованої людини виробляється тз молочно кислота
вона той біль і зумовлює
потім організм адаптується і біль проходить

але то не про наших людей - воно завжди знайде час на доту і на порнуху подрочити, відповідно на нормальні фізичні тренування часу не лишається
і вапщє ну єво на хуйи етот спорт - лише годину на тиждень тренувався, а все болить...
а заради чого - мускули за перше тренування чомусь не виросли, як в шварцнеггера (((
таки випити пивав якось надійніше )
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 21.01.2018, 11:21 #2718813   #809
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
йа сі дуже перепрошую - згідно моїх джерел інформації під час першмх силових тренувань в нетренованої людини виробляється тз молочно кислота
вона той біль і зумовлює
потім організм адаптується і біль проходить

але то не про наших людей - воно завжди знайде час на доту і на порнуху подрочити, відповідно на нормальні фізичні тренування часу не лишається
і вапщє ну єво на хуйи етот спорт - лише годину на тиждень тренувався, а все болить...
а заради чого - мускули за перше тренування чомусь не виросли, як в шварцнеггера (((
таки випити пивав якось надійніше )
Тоді оновіть ваші джерела інформації, скоріш за все вони застаріли Молочна кислота це проміжний результат безкисневого розкладу глікогену для формування АТФ, яку спалюють мітохондрії виробляючи енергію для мязів. І вона формується завжди коли мязи працюють, больові ж відчуття приходять коли мяз отримує багато мікротравм, а надлишки молочної кислоти ще погано видаляються тому і так травмований мяз отримує додаткове подразнення + нервова система ще не адаптувалася обробляти больові імпульси від тренованого м'язу. Це щодо кріпатури. Але є ще така річ як серце, яке теж повільно адаптується і погано реагує на різке збільшення нагрузок. Одне діло коли організм молодий і швидко відновлюється, інша справа коли людина пізніше починає тренуватися. Плюс ніколи не знаєш, які ще проблеми в людини під капотом, які вилазять під час нагрузок.
Тому здоров'я спочатку, результати опісля.
STRIDER зараз поза форумом  
Старий 21.01.2018, 18:32 #2718844   #810
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
Тоді оновіть ваші джерела інформації, скоріш за все вони застаріли Молочна кислота це проміжний результат безкисневого розкладу глікогену для формування АТФ, яку спалюють мітохондрії виробляючи енергію для мязів. І вона формується завжди коли мязи працюють, больові ж відчуття приходять коли мяз отримує багато мікротравм, а надлишки молочної кислоти ще погано видаляються тому і так травмований мяз отримує додаткове подразнення + нервова система ще не адаптувалася обробляти больові імпульси від тренованого м'язу. Це щодо кріпатури. Але є ще така річ як серце, яке теж повільно адаптується і погано реагує на різке збільшення нагрузок. Одне діло коли організм молодий і швидко відновлюється, інша справа коли людина пізніше починає тренуватися. Плюс ніколи не знаєш, які ще проблеми в людини під капотом, які вилазять під час нагрузок.
Тому здоров'я спочатку, результати опісля.
перепрошую, а шо я неправильно написав ??
вже якось мусите вибачити, не знаю я нычого про глікоген, я взагалі-то вчився на бухгалтера і не маю медичної та\або спортивної освіти
про молочну кислоту мені тренери казали, а все решта писанеимною варіації на тему національного менталітету "дурний думкою багатіє"... - типа шо бачу на тренуваннях
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 21.01.2018, 20:34 #2718864   #811
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
перепрошую, а шо я неправильно написав ??
вже якось мусите вибачити, не знаю я нычого про глікоген, я взагалі-то вчився на бухгалтера і не маю медичної та\або спортивної освіти
про молочну кислоту мені тренери казали, а все решта писанеимною варіації на тему національного менталітету "дурний думкою багатіє"... - типа шо бачу на тренуваннях
Я написав про те, що біль внаслідок мікротравм, не залежно від наявності молочної кислоти. Бо по факту молочна кислота в м'язах формується внаслідок будь якої діяльності м'язу, навіть простої прогулянки з спальні на кухню, але м'язи після того не болять
STRIDER зараз поза форумом  
Старий 21.01.2018, 21:00 #2718868   #812
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

таки ще додам за мікротравми - як сам знаю
це так, для загального відома хто хоче м"язи наростити

при навантаженнях у м"язах утворюються мікророзриви, які потім заростають м"язевою тканиною - саме у такий спосіб м"яз і росте і саме тому після тренування треба дати м"язам час на відновлення + відповідне харчування
простій людині на початковому етапі тренувань вистачає простого, але здорового харчування. головне щоб воно було якісним - тобто не хот-доги і пиріжки з розчинною кавою, а каші, суп з мясом, обовязково вітаміни
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 21.01.2018, 21:44 #2718871   #813
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
таки ще додам за мікротравми - як сам знаю
це так, для загального відома хто хоче м"язи наростити

при навантаженнях у м"язах утворюються мікророзриви, які потім заростають м"язевою тканиною - саме у такий спосіб м"яз і росте і саме тому після тренування треба дати м"язам час на відновлення + відповідне харчування
простій людині на початковому етапі тренувань вистачає простого, але здорового харчування. головне щоб воно було якісним - тобто не хот-доги і пиріжки з розчинною кавою, а каші, суп з мясом, обовязково вітаміни
Ну це теж трохи застаріле твердження ще з 70х, яке взялося з популярного "No Pain No Gain" виразу. Ріст м'язів відбувається через їх перегруз. Для прикладу подивись на пауерліфтерів, вони худенькі порівняно з бодібілдерами, хоча мають справу з набагато більшою вагою. Ріст мязів справді каталізується мікротравмами та потребою більших запасів глікогену для можливості більшої роботи.
Тобто поступово збільшуючи вагу та кількість повторів/підходів м'яз отримує необхідний для росту стрес. Та рости він починає тільки після того як полікує мікротравми.
Якщо взяти класичну школу, того ж Шварца, то він 2 роки тому в інтерв'ю розказував, що вони робили і по 5-10 підходів а дехто і до 20 підходів і більше, тобто працювали в основному з легкою вагою. Якщо цікаво:

https://youtu.be/OAmzpp0Rrew

Востаннє редагував STRIDER: 21.01.2018 о 21:49.
STRIDER зараз поза форумом  
Старий 21.01.2018, 22:16 #2718877   #814
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від STRIDER Переглянути допис
...
Якщо взяти класичну школу, того ж Шварца, то він 2 роки тому в інтерв'ю розказував, що вони робили і по 5-10 підходів а дехто і до 20 підходів і більше, тобто працювали в основному з легкою вагою. Якщо цікаво:
однозначно приємно з толковою людиною поспілкуватися )

я взагалі тренуюся просто тому що імхо без фізичних навантажень організм приречений на передчасну деградацію - тобто "група здоррвья" - не будеш тренуватися = скорше закопають

загальні принципи які мені відомі - щоб росла сила і збільшувався об"єм - треватися вагою яку можеш з правильною технікою підняти 6-8 раз. якщо годен підняти більше 8 раз - збільшуй вагу. за тренування віід 3 до 7 підходів
якщо тренуватися меншою вагою з більшою кількістю повторів у підході - буде кращий рельєф - це якраз для бодібілдерів
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 22.01.2018, 08:34 #2718894   #815
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
однозначно приємно з толковою людиною поспілкуватися )

я взагалі тренуюся просто тому що імхо без фізичних навантажень організм приречений на передчасну деградацію - тобто "група здоррвья" - не будеш тренуватися = скорше закопають

загальні принципи які мені відомі - щоб росла сила і збільшувався об"єм - треватися вагою яку можеш з правильною технікою підняти 6-8 раз. якщо годен підняти більше 8 раз - збільшуй вагу. за тренування віід 3 до 7 підходів
якщо тренуватися меншою вагою з більшою кількістю повторів у підході - буде кращий рельєф - це якраз для бодібілдерів
рельєф і силова витривалість. Є ще поняття дроп-сетів і суперсетів .
Distemper зараз поза форумом  
Старий 22.01.2018, 09:49 #2718900   #816
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
рельєф і силова витривалість. Є ще поняття дроп-сетів і суперсетів .
я стара хвора людина - які мені суперсети...
просто група здоровья - не білдер чи ліфтер
шо знаю - то написав
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 22.01.2018, 10:07 #2718901   #817
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
я стара хвора людина - які мені суперсети...
просто група здоровья - не білдер чи ліфтер
шо знаю - то написав
фізкультура , закалання , жирного і солоеного по мінімуму і достатньо буде )
Distemper зараз поза форумом  
Старий 22.01.2018, 10:37 #2718903   #818
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
фізкультура , закалання , жирного і солоеного по мінімуму і достатньо буде )
йа сі дуже вибачем, але для чого радити таке, шо всі знають?
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 22.01.2018, 15:02 #2718929   #819
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата Ну це теж трохи застаріле твердження ще з 70х, яке взялося з популярного "No Pain No Gain" виразу. Ріст м'язів відбувається через їх перегруз. Для прикладу подивись на пауерліфтерів, вони худенькі порівняно з бодібілдерами, хоча мають справу з набагато більшою вагою. Ріст мязів справді каталізується мікротравмами та потребою більших запасів глікогену для можливості більшої роботи.
Тобто поступово збільшуючи вагу та кількість повторів/підходів м'яз отримує необхідний для росту стрес. Та рости він починає тільки після того як полікує мікротравми.
Якщо взяти класичну школу, того ж Шварца, то він 2 роки тому в інтерв'ю розказував, що вони робили і по 5-10 підходів а дехто і до 20 підходів і більше, тобто працювали в основному з легкою вагою. Якщо цікаво:
No Pain No Gain - як на мене треба розуміти, як біль під час виконання вправи, тобто викладатись на всі 120% відсотків, працювати до відказу. Арні знав це, чувак присідав, а збоку стояло відро в яке він ригав після підходу. Хтось пробував себе так нагрузити? До болі в мязах після тренування відношення цей вислів немає.
І народ давайте може для початку розділяти натуральний бодібілдінг, і хіміків. Шварц як і всі решта хімічили по самі вуха, відновлення організму там в рази швидше, можна і по 20 підходів робити. Натурал ніколи не виросте на цьому, я навіть більше скажу половина всіх вправ які ви робите в залі просто "безполезні". (якщо ви не на уколах) там хватає просто подумати що ти качаєш біцепс і він росте. Я зараз регулярно займаюсь десь рік часу, тому можу судити по собі. Якщо мета наростити трохи мяса, то тільки базові вправи. Присідання, станові тяги, підтягування з брусами (бажано з додатковою вагою) ну і пару жимів. Все, решта просто не працює. В залі дофіга чуваків які дрочать біцепс по 2 рази в тиждень, чи раз, але по 3-5 вправ, але толку ноль. Треба розбудити свою цнс, тоді буде робота.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
однозначно приємно з толковою людиною поспілкуватися )

я взагалі тренуюся просто тому що імхо без фізичних навантажень організм приречений на передчасну деградацію - тобто "група здоррвья" - не будеш тренуватися = скорше закопають

загальні принципи які мені відомі - щоб росла сила і збільшувався об"єм - треватися вагою яку можеш з правильною технікою підняти 6-8 раз. якщо годен підняти більше 8 раз - збільшуй вагу. за тренування віід 3 до 7 підходів
якщо тренуватися меншою вагою з більшою кількістю повторів у підході - буде кращий рельєф - це якраз для бодібілдерів
Ото правильно чоловік написав, тільки як на мене 7 підходів то хіба по разу) А, так то йде 3-4 розминочних, і вже 3 робочих.

Востаннє редагував DezDemon: 22.01.2018 о 15:02. Причина: Пізніше додано
DezDemon зараз поза форумом  
Старий 22.01.2018, 16:24 #2718946   #820
STRIDER
Активний учасник
 
Аватар для STRIDER
Типово Відповідь: Тренажерний зал: поради по тренуванню тіла

Цитата І народ давайте може для початку розділяти натуральний бодібілдінг, і хіміків. Шварц як і всі решта хімічили по самі вуха, відновлення організму там в рази швидше, можна і по 20 підходів робити.
Про хіміків ніхто і не писав. Щодо великої кількості підходів і відновлення то можу навести свій приклад. В мене була велика перерва в заняттях через стан здоров'я, а зараз приводжу себе в форму. Працюю по програмі з великою кількістю підходів і великою кількістю повторів, для спалювання надлишку ваги. Якщо вага не велика тоді організм легко справляється. Ось наприклад жим штанги в мене виглядає так 30р розминочних, 4 підходи по 10 повторів і 1 підхід 5 раз. Разом 75 повторів з загальною вагою за вправу 2050 кг. Не кожна вправа стільки повторів має, але все одно нагрузка хороша. На вчорашньому тренуванні я підняв 9000 кг і організм відновлюється швидше ніж коли я робив 6000 кг з меншою кількістю підходів та повторів, але більшою вагою.
STRIDER зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:18.