Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація в Криму

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.11.2020, 13:13 #2784771   #6261
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата ну я ж навів приклад з трубопроводом від Турції до Північного Кіпру не просто так, якось я думаю таки вирішать і ясне діло що не моментально
а надіятись на те, що там закінчиться прісна вода і Крим весь такий візьме і сам постукає в Україну "пустіть назад" - це брєд сивої кобили
Так ніхто і не надіється
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 13:14 #2784772   #6262
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
так а в тебе звідки інформація?
я от знаю кількох людей, які або живуть в Криму, або мають там родичів і час від часу з ними спілкуюсь
ну а ще якось так склалося я привик брати інформацію з різних джерел і порівнювати, а не лише з Г+Г, Кривого і УкрПравди
І хто вони? Поліцаї? Військові? Пенсіонери??? Стоматологи??? Що вони кажуть? Стало краще? Гірше???
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 13:14 #2784773   #6263
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата ну я ж навів приклад з трубопроводом від Турції до Північного Кіпру не просто так, якось я думаю таки вирішать і ясне діло що не моментально
Я надіявся, що росія таки побудує вітрину в криму і вбухає туди багато грошей.
Але обійшлося пропагандою, решта пішло на воєнні бази.

Добре що міст побудували, тут вже точно здивували
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 13:26 #2784774   #6264
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата А трубопровід звідки??? З Єнісею???
ну тут вже не моя компетенція
Цитата І хто вони? Поліцаї? Військові? Пенсіонери??? Стоматологи??? Що вони кажуть? Стало краще? Гірше???
айтішники, кажуть що принципово нічого не змінилося
є певні труднощі з американськими сервісами і міжнародними платіжними системами, але вони досить легко обходяться
а в плані проживання - одні мудаки розкрадали бюджет, а тепер інші
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 13:31 #2784775   #6265
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
ну тут вже не моя компетенція

айтішники, кажуть що принципово нічого не змінилося
є певні труднощі з американськими сервісами і міжнародними платіжними системами, але вони досить легко обходяться
а в плані проживання - одні мудаки розкрадали бюджет, а тепер інші
Ціни?? Якість продуктів???
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 13:43 #2784776   #6266
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ціни?? Якість продуктів???
Ну не проситься крим назад, бачиш? не проситься і все тут.
і не попроситься, якщо стан речей буде +/- такий же.
це якби Україна стала десь на рівень країн східної Європи - то ще може щось там в них би зарухалось.
а так...
їм просто прекрасно видно, що в нас який бардак був, такий і остався. те саме вважає і східна україна, до якої ти апелюєш. в них до речі патріотизму теж вистачає, хоч вони переважно на дух не переварюють порошенка і нас, вважаючи, що це саме ми замутили майдан, зачепили януковича, чим москалі скористались, а в результаті поміняли одне гімно на інше.
ну +/- те саме що пише і інженю.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 13:54 #2784777   #6267
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата Ціни?? Якість продуктів???
ну припустим молоко 3.2% у нас десь 25грн. а у них в районі 65-70рублів шо десь на одному рівні
якщо маєш бажання можеш порівнювати все що хочеш https://prodzapas.pro/
Фуршет і Сільпо як працювали так і працюють наскільки я знаю, АТБ продали москалям і він змінив назву
Верес і Німірофф торгують з Кримом через заводи в Білорусі
Українське пиво наприклад зустрічається досить часто, як воно туди попадає як і багато інших продуктів це вже окрема історія і тут я не компетентний

Додано через 8 хвилин
я ні в якому випадку не хочу сказати що там все просто бомба і кайф...
проблеми звичайно є, само собою це дотаційний регіон і наврядчи найближчим часом щось кардинально зміниться
але і трубіти про те, що Крим скоро загнеться і здохне з голоду без нас не треба

Востаннє редагував TTaJIa4: 23.11.2020 о 13:54. Причина: Пізніше додано
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 14:03 #2784779   #6268
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну не проситься крим назад, бачиш? не проситься і все тут.
і не попроситься, якщо стан речей буде +/- такий же.
це якби Україна стала десь на рівень країн східної Європи - то ще може щось там в них би зарухалось.
а так...
їм просто прекрасно видно, що в нас який бардак був, такий і остався. те саме вважає і східна україна, до якої ти апелюєш. в них до речі патріотизму теж вистачає, хоч вони переважно на дух не переварюють порошенка і нас, вважаючи, що це саме ми замутили майдан, зачепили януковича, чим москалі скористались, а в результаті поміняли одне гімно на інше.
ну +/- те саме що пише і інженю.
Приситься - не проситься - пофіг. Від бажання кримчан нічого не залежить. Навіть якщо тут буде Монако і вони щось там типу захочуть - ніхто їх нікуди не випустить. Щоб повернути треба щоб вцілому в кацапстані наступила дупа тотальна.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 14:22 #2784783   #6269
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Ну то особисто я вважаюза краще забити на них взагалі.
А то це виглядає так, ніби жінка пішла від тебе, такого розумного але бідного до амбала-пияка, а ти тепер ходиш і всім розказуєш, як він їй тепер гроші не дає і як вона бідує з ним.
Це виглядає так трохи жалюгідно...
switch зараз поза форумом  
Подякували 4:
MrDem (23.11.2020), NDSI (23.11.2020), Pavel_ (25.11.2020), TTaJIa4 (23.11.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 14:46 #2784788   #6270
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну то особисто я вважаюза краще забити на них взагалі.
А то це виглядає так, ніби жінка пішла від тебе, такого розумного але бідного до амбала-пияка, а ти тепер ходиш і всім розказуєш, як він їй тепер гроші не дає і як вона бідує з ним.
Це виглядає так трохи жалюгідно...
В тебе в прикладі стільки косяків, що навіть не хочеться щось пояснювати. Ситуації ніфіга не схожі від початку і до кінця
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hoplite (23.11.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 18:50 #2784795   #6271
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Знаєш, якось ні я ні мої знайомі, причому дуже патріотичні знайомі, не помічали в Криму практично ніфіга українського ще як він був нашим. Не бачу за чим там дуже бідкатись. Ясно що Україна від Криму не відмовиться, щоб не повадно було, але для мене він ніколи не був українським. Татари ще сяк так дружно налаштовані були, а решта 90%махрові совки які дрочили на флот і ху*ла завжди.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 19:11 #2784796   #6272
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Знаєш, якось ні я ні мої знайомі, причому дуже патріотичні знайомі, не помічали в Криму практично ніфіга українського ще як він був нашим. Не бачу за чим там дуже бідкатись. Ясно що Україна від Криму не відмовиться, щоб не повадно було, але для мене він ніколи не був українським. Татари ще сяк так дружно налаштовані були, а решта 90%махрові совки які дрочили на флот і ху*ла завжди.
Що це міняє?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 19:17 #2784797   #6273
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Ніц, крім того, що українця не прикрашає прискіплива увага до того, що там в Криму не так. Особливо коли в нього самого дуже багато чого не так.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 19:25 #2784798   #6274
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Тобі варто почитати про те, чому крим свій час відійшов УССР, чим він був в 19-тому столітті і яка роль Українців в його озелененні та розбудові.
Все стає на свої місця
org100h зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Hoplite (23.11.2020)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.11.2020, 19:26 #2784799   #6275
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ніц, крім того, що українця не прикрашає прискіплива увага до того, що там в Криму не так. Особливо коли в нього самого дуже багато чого не так.
А що прикрашає? Обісратись і до останнього запевняти, що так і було задумано?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 15.01.2021, 10:23 #2786966   #6276
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

https://www.eurointegration.com.ua/a...01/14/7118527/
Цитата Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) визнав, що Росія несе відповідальність за дотримання прав людини в українському Криму, бо здійснювала фактичний контроль над півостровом ще від 27 лютого 2014 року.

Попереду – розгляд української скарги по суті, ЄСПЛ відкрив для цього дорогу. А те, у яких формулюваннях виписане нинішнє проміжне рішення, не лишає сумнівів, що фінальне також буде на нашу користь.

Відразу варто розвіяти зависокі очікування: ЄСПЛ не здатний розвернути незаконну анексію окупованого росіянами півострова. Однак рішення, ухвалене сьогодні, важливе не лише саме по собі. Воно закладає фундамент для дій інших міжнародних інституцій.

Адже суд у Страсбурзі став першою міжнародною судовою інстанцією, яка визнала, що Росія отримала контроль над Кримом задовго до фейкового "референдуму", тож ланцюжок подальших подій на півострові був керований з боку РФ і не має жодної юридичної ваги. Не дарма у висновках ЄСПЛ слово "референдум" вживається виключно у лапках.
То буде ще дуже довго
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2021, 12:21 #2786970   #6277
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Ніякий суд тобі Крим не поверне.
або на якомусь етапі Україна з Росією досягнуть домовленостей, що Крим повертається в Україну, або Україна має забрати його силою. А все решта це чисто засоби тиску на кремль і не більше.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2021, 12:22 #2786971   #6278
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата Ніякий суд тобі Крим не поверне.
або на якомусь етапі Україна з Росією досягнуть домовленостей, що Крим повертається в Україну, або Україна має забрати його силою. А все решта це чисто засоби тиску на кремль і не більше.
Звичайно шо не поверне, але крові попити в москалів дозволить, ти хоч статтю почитай чи що. Там гарно розжовано
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2021, 12:29 #2786974   #6279
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Думав може просто хтось досі ще покладає надії на те, що крим нам повернуть, бо суд так постановив...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2021, 12:39 #2786976   #6280
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата Думав може просто хтось досі ще покладає надії на те, що крим нам повернуть, бо суд так постановив...
Якби за тим судом стояла виконавча служба у вигляді декількох авіаносних ударних з'єднаннь, то ше би була якась надія на суд.

А так то розумно зробити росії якнайбільш юридичних проблем.
org100h зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (15.01.2021), Petro Ford (15.01.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:05.