Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Послуги


Які вікна?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.03.2015, 15:42 #2523692   #1
Macdavc
Banned
Типово Які вікна?

Підскажіть які вікна мені замовити? Де?
Macdavc зараз поза форумом  
Старий 20.03.2015, 15:49 #2523699   #2
Mazila
Banned
Типово Відповідь: Які вікна?

Цитата:
Допис від Macdavc Переглянути допис
Підскажіть які вікна мені замовити? Де?
Лучшие профили я знаю что были есть и будут Rehau. Это действительно окна высшего класса и тому есть основания. Почитайте в статье, думаю после этого вам других и не захочется www.liniavikon.com.ua/26-profil-rehau.html. У этих ребят можете и заказать , я у них делал остекление. http://www.liniavikon.com.ua/163-osteklenie-balkona.html
Mazila зараз поза форумом  
Старий 20.03.2015, 16:44 #2523718   #3
Macdavc
Banned
Типово Відповідь: Які вікна?

Цитата
Допис від Mazila Переглянути допис
Лучшие профили я знаю что были есть и будут Rehau. Это действительно окна высшего класса и тому есть основания. Почитайте в статье, думаю после этого вам других и не захочется http://liniavikon.com.ua/26-profil-rehau.html. У этих ребят делал остекление www.liniavikon.com.ua/67-otkosi.html
Мне в общем-то и Саламендер кажется неплохой фирмой. Там тоже нет металла в профиле? хм...увидел энергосберегающие, это за счет чего не понял?
Macdavc зараз поза форумом  
Старий 20.03.2015, 16:51 #2523722   #4
Mazila
Banned
Типово Відповідь: Які вікна?

по цене отличаются не стабильно, в сбережении тепла - колоссально. Вот прайс liniavikon.com.ua/94-tseni-na-okna.html


Mazila зараз поза форумом  
Старий 21.03.2015, 09:06 #2523937   #5
Pashko
 
Аватар для Pashko
Типово Відповідь: Які вікна?

Цитата:
Допис від Macdavc Переглянути допис
Підскажіть які вікна мені замовити? Де?
На ринку зараз дуже багато різних профілів,фурнітур,а ще більше магазинів які їх продають.щоб оприділитись яке вікно замовити,треба знати куди монтується вікно,які у вас вимоги ,які габарити вікон який колір.Вікно це як конструктор профіль+армування+фурнітура+скло.кожен з компонентів обирається по мірі необхідності в ньому.ще дуже велике значення має якість монтажу вікна(навіть дуже дороге якісне вікно не правильно встановлене буде працювати погано)
Де вибрати вікна в якому магазині?Дуже складно зробити вибір,я би радив шукати фірму по рекомендації знайомих колег,фірма повинна мати великий досвід в такій сфері,шукайте фірми які довго на ринку продають вікна.
І ще одна порада ,не женіться за ціною,вікно ставиться один раз на 20-30 років.
Якщо хочете більш детально поясню в пп.
Pashko зараз поза форумом  
Старий 03.04.2015, 14:52 #2528057   #6
VITAMIN-----
 
Аватар для VITAMIN-----
Типово Відповідь: Які вікна?

Цитата:
Допис від Macdavc Переглянути допис
Підскажіть які вікна мені замовити? Де?
Звертайтеся за телефоном 0673522215 (Віталій) - віконна компанія "Панорама" (www.panorama.te.ua). Гарантую хорошу ціну і якість!
VITAMIN----- зараз поза форумом  
Старий 06.04.2015, 13:00 #2529267   #7
Punsik2710
Активний учасник
Типово Відповідь: Які вікна?

098 478 31 13 - Олег Миколайович, все обговоримо
Punsik2710 зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:13.