Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Тернопільська міська рада інформує


У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.06.2016, 17:57 #2638752   #21
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дивні у нас люди, петиції пишуть взагалі не по адресі, якщо є Міністерство освіти то чому петиція до мера? От ти не хочеш цього предмету але більшість батьків за, можливо їхні діти хоч трохи задумаються. Крім того якщо не вчити в школі релігію, то як вже писали нижче - потрібно і теорію великого вибуху взагалі не розглядати чи еволюцію.
ну а чого, пишеш правильно.
Якщо тебе на вулиці побє хуліган чи хату грабануть, то ти відразу писатимеш в міністерство внутрішніх справ, а не викликатимеш дільничого.

Діло в тому, що по-перше мер прийняв рішення про те, що суперечить законам України.
Батьки спочатку змирились, думали мож все таки це комусь і потрібно, й пробували дане питання відносно своїх дітей вирішувати на місцях, тобто в школах.
Але коли не вийшло, то наступний етап якраз за допомогою петиції вказати пану меру на його помилку.
Якщо звичайно не дойде, то рух піде ще вище.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alita (08.06.2016), Носоріг (11.06.2016)
Старий 08.06.2016, 18:02 #2638753   #22
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Діло в тому, що по-перше мер прийняв рішення про те, що суперечить законам України.
Те,що хтось там собі щось придумав,ніби шось суперечить законам,ще не означає,що так і є.
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 18:42 #2638761   #23
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Тут гарно розказують про те, що це факультатив, який вчить тебе добра і любові до ближнього та на який ніхто не змушує ходити. Ага-ага.
У нашій школі це відбувалося в урочний час. А спробував би ти не ходити - дивились би на тебе усі як на антихриста. Діти дуже вразливі до таких речей - якщо бачать, що більшість сидить на цій етиці, то навіть думки не виникне сказати батькам, що не хочуть її відвідувати.

І взагалі, якась дивна позиція - "якщо не подобається, то хай батьки звертаються до вчителів, що дитина не відвідуватиме ці уроки"
А, може, навпаки має бути, нє? Хочеш християнської етики - іди в школу і записуй на неї свою дитину.

О, а, може, варто впровадити ще кілька обов'язково-добровільних предметів? Типу етики ісламу, етики іудаїзму, етика буддизму, етики індуїзму. А батьки хай бігають по школах і "відписують" своїх дітей з цих факультативів.
TheGame зараз поза форумом  
Подякували 4:
Alita (08.06.2016), Пантера (08.06.2016), Носоріг (11.06.2016), Дєцко (08.06.2016)
Старий 08.06.2016, 19:03 #2638763   #24
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

А от цікаво, чи хтось може похвалитися, що його дитину на цьому уроці-факультативу дійсно вчать чогось доброму, світлому, вічному? Бо мої діти тільки малювали малюночки і зубрили молитви. І спробували б цього не зробити.... І, відповідно, діло було між основними уроками.
Вважаю, що ті батьки, які дійсно хочуть посіяти духовне зерно у сердечка своїх дітей -вчать їх самі, водять на дитячі навчанням при церквах тощо. Тобто, втратять на це свій час. А ті, які нічого не роблять самостійно, а покладаються на шкільні факультативи то насправді є абсолютно байдужі до духовного розвитку своїх дітей люди. І орієнтуватися на оцю більшість є не правильно, бо ця більшість є стадом.
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (08.06.2016)
Старий 08.06.2016, 19:19 #2638767   #25
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
ну а чого, пишеш правильно.
Якщо тебе на вулиці побє хуліган чи хату грабануть, то ти відразу писатимеш в міністерство внутрішніх справ, а не викликатимеш дільничого.
Нє, писатиму в ТМР бо ж вони рішають все?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Діло в тому, що по-перше мер прийняв рішення про те, що суперечить законам України.
Батьки спочатку змирились, думали мож все таки це комусь і потрібно, й пробували дане питання відносно своїх дітей вирішувати на місцях, тобто в школах.
Але коли не вийшло, то наступний етап якраз за допомогою петиції вказати пану меру на його помилку.
Якщо звичайно не дойде, то рух піде ще вище.
Та млять не Надал вводив уроки етики в школах! Я вчився в Хоростківській школі №2 то там також тогочасний мер Тернополя ввів нам той закон? Це питання треба вирішити на загальнодержавному рівні, щоб всі учні були в однакових умовах. А то якась ахінея виходить, в Тернополі якимось дивом перескакують 3 клас, я як вчився навіть не чув про таке, а з радістю з економив собі рік життя. Всі школи мають бути однаковими, бо то одна країна.

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Тут гарно розказують про те, що це факультатив, який вчить тебе добра і любові до ближнього та на який ніхто не змушує ходити. Ага-ага.
У нашій школі це відбувалося в урочний час. А спробував би ти не ходити - дивились би на тебе усі як на антихриста. Діти дуже вразливі до таких речей - якщо бачать, що більшість сидить на цій етиці, то навіть думки не виникне сказати батькам, що не хочуть її відвідувати.

І взагалі, якась дивна позиція - "якщо не подобається, то хай батьки звертаються до вчителів, що дитина не відвідуватиме ці уроки"
А, може, навпаки має бути, нє? Хочеш християнської етики - іди в школу і записуй на неї свою дитину.

О, а, може, варто впровадити ще кілька обов'язково-добровільних предметів? Типу етики ісламу, етики іудаїзму, етика буддизму, етики індуїзму. А батьки хай бігають по школах і "відписують" своїх дітей з цих факультативів.
Моя рідна сестра майже свідок Єгови, її діти не ходить на ці уроки, а якщо піде то готується до наступного предмету, христитися вони взагалі не вміють і молитов не знають. Також мала бути німецька мова з 5 класу але відмовився весь клас. А чому люди з цього роблять таку трагедію в Тернополі я взагалі не розумію, мабуть не мають власної думки або встидаються відстоювати свою точку зору.
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 19:20 #2638768   #26
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата А ті, які нічого не роблять самостійно, а покладаються на шкільні факультативи то насправді є абсолютно байдужі до духовного розвитку своїх дітей люди

З такою логікою можна підійти і до всіх інших предметів.
Наприклад ви багато вивчаєте математику з дитиною? Ні. То ви покладаєтесь просто на вчителів,ви байдужі.

Багато пояснюєте правила орфографії? Ні ? Ви байдужі.


Не хочете,щоб ваших дітей вчили церковники,скажіть хай не ходять туда і всіх попередьте,що їм це дозволили. Діти навіть щасливі будуть. А так заставляєте їх ходити,хоча самі проти цього. Схоже що батьки боягузи якісь.
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 19:30 #2638769   #27
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Отут ви не праві. Якщо мене дійсно цікавить, щоб моя дитина гарно танцювала чи малювала, знала математику чи релігійні догми , то я обов'язково цим займуся сама чи знайду хороших вчителів, до яких буду возити дитину. А якщо мене не цікавлять знання дитини в області якогось предмету, о я хіба часом лінькувато оцінки подивлюся чи домашнє завдання перевірю, а далі діло вчителів. Трохи сумбурно і згущено написала, але так воно і є. Що би там голосно не кричали захисники того факультативу, але левова більшість з них хіба що до причастя готуються та часом ім'я вчительки перепитають.Ага, ще часом малюнок допоможуть намалювати.
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (08.06.2016)
Старий 08.06.2016, 19:59 #2638773   #28
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
З такою логікою можна підійти і до всіх інших предметів.
Наприклад ви багато вивчаєте математику з дитиною? Ні. То ви покладаєтесь просто на вчителів,ви байдужі.

Багато пояснюєте правила орфографії? Ні ? Ви байдужі.
Тут ти правий, хто не займається з дитиною, той дійсно байдужий.

Але от скажи, що корисного несе цей предмет в собі, крім вивчення історії християнства та завчення молитов?
Скажете доброти, моральності..?
Та не смішіть.
Поняття доброти та моральності можуть існувати і без релігії.
І якраз найбільше замічаю моральних уродів серед віруючих, які спочатку роблять, що заманеться, а в недільку сходило до церкви, пару раз перехрестилось і вважає, що всі гріхи відпущені. Які готові крушити все і вся заради того, щоб доказати свою перевагу над іншими.
То чим ще це пригодиться в житті? напевно лише тим, що якщо дойде до спалення атеїстів, то можна буде надати справочку, що відвідував дані уроки))))
У інших уроків, навіть малювання чи співів і то більше шансів послужити дитині в майбутньому чим цьому мракобіссю.
Дєцко зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (08.06.2016)
Старий 08.06.2016, 20:21 #2638775   #29
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата то я обов'язково цим займуся сама чи знайду хороших вчителів, до яких буду возити дитину.
Може ті церковники цілком влаштовують тих хто за такі уроки?
Як вони там своїх дітей вчать їхні проблеми. Головне ваших не чіпають.

Додано через 8 хвилин
Цитата Але от скажи, що корисного несе цей предмет в собі, крім вивчення історії християнства та завчення молитов?
Скажете доброти, моральності..?
Що конкретно там вивчають не в курсі,тому важко сказати.
Але тут все дуже залежить від вчителя. Є багато священників,котрі і власним прикладом і життєвим досвідом можуть донести ці цінності і навчити їм.

Востаннє редагував nazarik30: 08.06.2016 о 20:21. Причина: Пізніше додано
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 20:44 #2638790   #30
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Головне ваших не чіпають.
От в цьому ти дуже помиляєшся
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 20:45 #2638791   #31
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата От в цьому ти дуже помиляєшся
а як саме чіпають?
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 21:10 #2638800   #32
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Дєцко от признайся ти хоч раз в школі піднімала це питання? Можливо просто цей урок зроблять останнім і твоя дитина піде швидше додому. Робите якусь проблему так само як з тим пам'ятником який ніхто чіпати не буде.
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 21:12 #2638801   #33
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис

Додано через 8 хвилин


Що конкретно там вивчають не в курсі,тому важко сказати.
Але тут все дуже залежить від вчителя. Є багато священників,котрі і власним прикладом і життєвим досвідом можуть донести ці цінності і навчити їм.
Ну якщо не в курсі - то про що мова?
Про конкретних священників - дуже не конкретно написано. Я конкретно знаю чого там вчили моїх дітей. Конкретно цікавилася чого вчать в інших школах дітей моїх знайомих. Теоретично, звчичайно, все може бути, але на практиці у нас це все робиться як завжди...(
Alita зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 21:18 #2638804   #34
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Ну якщо не в курсі - то про що мова?
Про конкретних священників - дуже не конкретно написано. Я конкретно знаю чого там вчили моїх дітей. Конкретно цікавилася чого вчать в інших школах дітей моїх знайомих. Теоретично, звчичайно, все може бути, але на практиці у нас це все робиться як завжди...(

Не пойму вас не задовільняє якісь тої науки,чи взагалі науки як такої?
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 21:46 #2638816   #35
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата
Допис від nazarik30 Переглянути допис
Не пойму вас не задовільняє якісь тої науки,чи взагалі науки як такої?
І якість, і спосіб.
Я б не проти була викладання в школі основ релігієзнавства, наприклад. Щоб змістовно, обширно про релігії, заснування, звичаї, повагу тощо.
Якщо брати до уваги саме основи християнства - то має бути саме гурток. Як гурток танців, співів чи бісероплетіння. Тоді будуть його відвідувати дійсно саме бажаючі. І вести його будуть так, щоб цих бажаючих було більше.
А зараз у нас на папері все гарно написано, намальовано, а на ділі якась вчителька, якій потрібні години як вміє так і готує дітей до причастя. Ото і все. Ще часом якогось священника раз в рік кликне.
Alita зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 21:55 #2638820   #36
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата Тоді будуть його відвідувати дійсно саме бажаючі.
А зараз як?
Чого ви боїтесь дозволити своїй дитині не ходити на ці уроки?
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 21:58 #2638822   #37
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дєцко от признайся ти хоч раз в школі піднімала це питання? Можливо просто цей урок зроблять останнім і твоя дитина піде швидше додому. Робите якусь проблему так само як з тим пам'ятником який ніхто чіпати не буде.
Піднімала, але як тут уже казали: можете не ходити. А потім ви і ваші діти якісь виродки, але ходити все одно тре, бо хто ж тоді відповідатиме за вашу дитину.
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 22:00 #2638824   #38
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
співів
Ну так урок співів є обов'язковим чи не так? То чому ніхто цього питання не піднімає? Дітей загрузили в школі так що дальше нікуди і всі батьки мовчать.
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 22:00 #2638825   #39
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата А зараз у нас на папері все гарно написано, намальовано, а на ділі якась вчителька, якій потрібні години як вміє так і готує дітей до причастя. Ото і все. Ще часом якогось священника раз в рік кликне.
Доречі,чого ви думаєте,що всі інші предмети викладаються якось інакшея?


Цитата А потім ви і ваші діти якісь виродки
Це все комплекси. Совість просто гризе.
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 08.06.2016, 22:06 #2638826   #40
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: У школах Тернополя продовжать викладати уроки християнської етики

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
А от цікаво, чи хтось може похвалитися, що його дитину на цьому уроці-факультативу дійсно вчать чогось доброму, світлому, вічному? Бо мої діти тільки малювали малюночки і зубрили молитви. І спробували б цього не зробити.... І, відповідно, діло було між основними уроками.
Нічого дивного - християнство за весь час свого існування тільке тей робить, що спалює біліотеки і разом з ними вчених, нищить науку і зомбує народ.
Я категорично проти християнства в школах. Мало того що дітей дома з народження зомбують, то ще й в школі продовжують. В бідних дітей зовсім вибору немає.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (11.06.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:01.