Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Game Zone

Game Zone Місце зустрічі затятих геймерів-профі та усіх любителів сучасних комп'ютерних забавок.


Grand Theft Auto V

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.01.2015, 18:19 #2496659   #141
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

PC-версию GTA V перенесли на 24 марта
hiweb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
TheGame (13.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2015, 19:39 #2496693   #142
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Кокококо, так весело читати море бугурту в людей
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2015, 21:56 #2496772   #143
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Я не розумію фанатів серії. Гра вийшла ще в 2013 році. Як можна чекати 2 роки на гру для однієї платформи, якщо вона доступна вже сьогодні.
Особисто я зразу після релізу купив б\у пс3 за 2400 грн вже з встановленою цифровою копією. Пройшов гру, отримав масу задоволення і продав за ті самі 2400грн. Втратився я 65грн на пересилку Новою Поштою... Невже це гроші і чи варто воно цего очікування?
Вийде вона на ПК, куплю і пройду знову і впевнений, що отримаю не менше задоволення ніж після першого проходження, з того часу ж пройшло вже майже 2 роки...
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2015, 22:03 #2496773   #144
Comix
asd
 
Аватар для Comix
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

А для гри тре інтернет, там типу синхронізація з сервером і всяка така шаманщина, щоб не крянкнули?
Чи все як в старі добрі часи?
Comix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2015, 22:11 #2496775   #145
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Я не розумію фанатів серії. Гра вийшла ще в 2013 році. Як можна чекати 2 роки на гру для однієї платформи, якщо вона доступна вже сьогодні.
Особисто я зразу після релізу купив б\у пс3 за 2400 грн вже з встановленою цифровою копією. Пройшов гру, отримав масу задоволення і продав за ті самі 2400грн. Втратився я 65грн на пересилку Новою Поштою... Невже це гроші і чи варто воно цего очікування?
Вийде вона на ПК, куплю і пройду знову і впевнений, що отримаю не менше задоволення ніж після першого проходження, з того часу ж пройшло вже майже 2 роки...
Відсустність телевізора, слабувати графіка на консолях минулого покоління, не вміння і не бажання грати на джої...

Це я тільки своє перечислив.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 05:47 #2496816   #146
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Comix Переглянути допис
А для гри тре інтернет, там типу синхронізація з сервером і всяка така шаманщина, щоб не крянкнули?
Чи все як в старі добрі часи?
Для сюжетною лінії інтернет не потрібний. Принаймі так було на косолях, як буде на ПК сказати не можу. Здається буде цей новий модний "захист" Denovo, акий якщо я не помиляюся неможливо на данний момент взломати.

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Відсустність телевізора, слабувати графіка на консолях минулого покоління, не вміння і не бажання грати на джої...
Це я тільки своє перечислив.
Коснолі можна підключати до моніторів, на рахунок графіки так вона слабовата (але на ДУЖЕ хорошому рівні) незнаю як вони змогли таке вижати з 256мб оперативної памяті на пс3... Але і на ПК напевно більше 75% будуть грати на настройках графіки ідентичним або майже ідентичним тим які були на ПС3. Дуже малий % людей має нормальні ПК, тут по барахолці подивишся "Продам ігровий ПК" заходиш дивитися, а там відеокарта щось типу GTX 730 2GB (аля ЕЛЬДОРАДО), тому про яку графіку там можна говорити.
На джої навпаки краще грати, потрібно тільки декілька годин щоб привикнути. Я собі до ПК купив Razer Onza (аналог 360го) любу гру прохожу тільки з ним. Не представляю тепер життя без геймпада. Великим плюсою є те що можна контролювати акселерацію автомобіля, тобто жмеш сильніше на "трігер" атомобіль прискорюється максимально швидко і навпаки. Раджу спробувати
А так кожному своє, особисто я неміг дочекатися 3 дні коли доставлять консоль щоб скоріше почати грати, тому не можу представити як люди чекають по два роки
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 06:57 #2496822   #147
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від hiweb Переглянути допис
Коснолі можна підключати до моніторів, на рахунок графіки так вона слабовата (але на ДУЖЕ хорошому рівні) незнаю як вони змогли таке вижати з 256мб оперативної памяті на пс3... Але і на ПК напевно більше 75% будуть грати на настройках графіки ідентичним або майже ідентичним тим які були на ПС3. Дуже малий % людей має нормальні ПК, тут по барахолці подивишся "Продам ігровий ПК" заходиш дивитися, а там відеокарта щось типу GTX 730 2GB (аля ЕЛЬДОРАДО), тому про яку графіку там можна говорити.
На джої навпаки краще грати, потрібно тільки декілька годин щоб привикнути. Я собі до ПК купив Razer Onza (аналог 360го) любу гру прохожу тільки з ним. Не представляю тепер життя без геймпада. Великим плюсою є те що можна контролювати акселерацію автомобіля, тобто жмеш сильніше на "трігер" атомобіль прискорюється максимально швидко і навпаки. Раджу спробувати
А так кожному своє, особисто я неміг дочекатися 3 дні коли доставлять консоль щоб скоріше почати грати, тому не можу представити як люди чекають по два роки
Можна підключати до монітора, але побачивши як воно виглядає, я передумав Плюс порівняти 22" монік і нормальний телевізор з некстген консолью...
Мій ПК має трошки кращу відеокарту, правда тоже з 2гігами памяті. Я юзаю геймпад для їзди в гта, розумію всі плюси, гонки на ньому просто ідеально грати, но вот стріляти в жодній грі я не можу привикнути, так і міняю управління під час гри. А на рахунок очікування, то це одна з дуже не багатьох ігор, яку можна почекати, думаю гірша вона не стане.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 07:40 #2496829   #148
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Можливо в мене бюджетний геймпад (безпровідний SPEEDLINK, закос під дуал шок) але стіком взагалі нереально точно управляти прицілом. Він або повільно повзе при легенькому відхиленні, або літає при чуть сильнішому. Я граю квести від Тел Тейл з геймпадом і в екшен-сценах попасти в активний круг часом доволі проблематично. Відхилення стіка переміщає курсор зразу на пів екрана. Про яку точність може йти мова?
Nemesis-T зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LeoN (14.01.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 08:28 #2496836   #149
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Я як перший раз почав грати на паді (Xbox 360) теж не відразу звик, але вже через кілька місій (приблизно коли починаєш грати за Майкла) наловчився. Тепер проходжу на PS4 тут ще лекше і ще зручніше (ІМХО)
StealZ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hiweb (14.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 08:32 #2496838   #150
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата але стіком взагалі нереально точно управляти прицілом. Він або повільно повзе при легенькому відхиленні, або літає при чуть сильнішому.
Це походу проблема гейпада, спробуй в вінді підлаштувати гейпад в неї є менеджер конфігурації.

В мене Razer Sabertooth і лоджик 510, що тим що тим граю в сінгл шутерів спокійно, абсолютно адекватно керується
Erleke зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hiweb (14.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 08:38 #2496840   #151
hiweb
 
Аватар для hiweb
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Nemesis-T Від дешевого геймпада багато очікувати не варто. В хороших, якісних геймпадах ніяких вище описаних проблем немає, це вже все залежить від твоїх рук. Звісно такої точності як від клавіатури + миш геймпаду ніколи не добитися. Хоча подивившись декілька відео на ютуб де задроти Колди таке витворяють на геймпадах, шо на ПК з мишкою таке напевно важко буде повторити
hiweb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2015, 09:00 #2496849   #152
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата Хоча подивившись декілька відео на ютуб де задроти Колди таке витворяють на геймпадах, шо на ПК з мишкою таке напевно важко буде повторити
Я пару раз дивився чемпіонати по Колді, вони ж всі на консолях і о боже як там ті хлопи стріляють, казка.
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 19:12 #2497544   #153
andyhobbs
Учасник
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Якщо ти в душі РС-геймер, то ніколи так не зробиш.
andyhobbs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 05:21 #2497668   #154
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата Якщо ти в душі РС-геймер, то ніколи так не зробиш
Як? Гра на гейпаді дуже зручна, і зовсім не напружує руки(правда при умові що у вас зручний геймпад)
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 06:39 #2497672   #155
zoner89
Учасник
 
Аватар для zoner89
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Пфф... Буду сам бігати всіх нагинати
Маю намір її взяти, якщо знаєш де вигідніше пиши.
zoner89 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.01.2015, 11:05 #2497761   #156
TheGame
 
Аватар для TheGame
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Erleke Переглянути допис
Як? Гра на гейпаді дуже зручна, і зовсім не напружує руки(правда при умові що у вас зручний геймпад)
Це справа суто індивідуальна. Комусь зручно, а комусь - ні. Але це вже розмова не дуже по темі, тому давайте не офтопити.
TheGame зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2015, 06:07 #2498149   #157
zoner89
Учасник
 
Аватар для zoner89
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Прийшов сьогодні лист від рокстар про відкриття попереднього замовлення але ціна звичайно вражає.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg uploadfromtaptalk1421471153156.jpg (93.1 КБ, 12 переглядів)
zoner89 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2015, 07:04 #2498153   #158
Erleke
Кавайна няка
 
Аватар для Erleke
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата Прийшов сьогодні лист від рокстар про відкриття попереднього замовлення але ціна звичайно вражає.
В стімі теж доступно, 50 доларів, нормальна ціна за 100000 годин веселощів.
http://store.steampowered.com/app/271590/
Erleke зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2015, 08:17 #2498157   #159
zoner89
Учасник
 
Аватар для zoner89
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Щось там всюди дорого, знайшов і навіть вже собі взяв http://plati.ru/asp/pay.asp?id_d=1786234 тут за 567.87 грн. Так що хто буде мати бажання пишіть будем в онлайні разом.
zoner89 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.01.2015, 19:47 #2498489   #160
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Grand Theft Auto V

Цитата:
Допис від Erleke Переглянути допис
В стімі теж доступно, 50 доларів, нормальна ціна за 100000 годин веселощів.
http://store.steampowered.com/app/271590/


В стімі нормальні ціни тільки на розпродажі. Вже здійснив більше 50 покупок на плати ру і все чипи пики.

Тільки раз попався поганий ключ фаркрай 3, який заблочили, так продавець моментально повернув гроші.
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:53.