Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Чи варто ходити в церкву?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.06.2013, 15:08 #2231872   #81
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Якщо він несе таку ахінею про 100 тисяч років, то це просто смішно, бо словяни зявилися лише в 5 столітті, тобто мають тільки 1500 років. Відповідно і язичницька віра в ідолів бала максимум із 5-6 століття. А це означає, що язичництво існувало лише 500 років на Русі, а християнство вже більше 1000.
Зараз вже нема підстав вірити сучасній історії. Вона завжди перекручувалася під панівні ідеології. Саме слово "історія" має походження як те, що бере початок ІЗ ТОРИ (древньоєврейського святного письма). 1500 років славянству - це смішно і не витримує жодної критики... Славянство в десятки разів старше...
Неможливо стерти память народу бо багато чого залишилося в мові народів.
Дуже раджу переглянути ось цей фільм і прокинутися.

При перегляді фільму треба робити поправку на те, що фільм російський тому багато чого по політичним мотивам приписується російській мові і російській нації, але це не чисто російське багатство, бо багато чого в сучасній російській мові втрачено але збереглося в українській, білоруській і інших словянських мовах.

Востаннє редагував asgardin: 27.06.2013 о 15:18.
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 15:08 #2231873   #82
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Андрій Іванович Переглянути допис
Бог є любов, а він з нього монстра робить.
если Вы знаете, что имя бога - Исус, попробуйте в Ветхом завете заменить везде "Бог и Он" на "Исус", и после этого попробуйте впарить кому-нибудь ваше учение о любви.
tanok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bhagavan (27.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 16:43 #2231918   #83
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
если Вы знаете, что имя бога - Исус, попробуйте в Ветхом завете заменить везде "Бог и Он" на "Исус", и после этого попробуйте впарить кому-нибудь ваше учение о любви.
о, дякую, ще одна маска скинута!
Так ми наближаємося все ближче до вашого справжнього обличчя - не того, що дзеркалі, а того, яке має ваша внутрішня людина.
Я знав, що це почнеться раніше, чи пізніше, бо чітко сказано: "якщо людина ненавидить Сина, то як вона може любити Отця (Небесного)?
Ваше зверхньо-презирливе ставлення до Отця Небесного було цілком передбачуване, бо випливало із ставлення до Ісуса Христа.
То що, танок, у вас є свій варіант Старого Завіту, чіткий і ясний, з іншим Богом і іншим спасінням?

Чи не можете зрозуміти просту річ: якщо я (ви) чогось не розумію, то це не означає, що воно дурня і його слід паплюжити?
Ну не розумієте зараз - зрозумієте потім.


Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Нема ніде такого поняття як Єгова. Яхве - це НЕвимовне древньоєврейське поняття, яке не має озвучувального еквіваленту і ніяк не вимовляєтся. Вчіть історію і вивчайте біблію І щоб мати уявлення про те що ви пишете і чому поклоняєтеся..
Я вивчаю Біблію давно і без проблем можу розрізнити примітивного перекручувача Біблії типу Истархова, чи вашого "лехтура" з відео. А для вас вони є знавцями Біблії?
Тоді щодо ваших знань Біблії маю сильний сумнів.

Також я мав спілкування із неоязичниками і їх методи мені відомі. Очорнювання і перекручення християнства - один із основних. Дехто відкрито заявляє: скоро будемо палити церки і вбивати попів, а тоді більшість людей перейде до нас.
Ви там? Ще ні?
Скоро можете бути там.
Маєте сміливість і знанння проповідувати багатобожжя - відкривайте тему і вперед!
Подивимося на ваші "фундаментальні істини".

Востаннє редагував Новак: 27.06.2013 о 17:14.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 16:50 #2231925   #84
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Новак, Вы путаете бога з религией.

Исус говорит:
теперь иди и порази Амалика, и истреби все, что у него; и не давай пощады ему, но предай смерти от мужа до жены, от отрока до грудного младенца, от вола до овцы, от верблюда до осла.
(Первая книга Царств 15:3)
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 17:07 #2231938   #85
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я вивчаю Біблію давно і без проблем можу розрізнити примітивного перекручувача Біблії типу Астархова, чи вашого "лехтура" з відео. А для вас вони є знавцями Біблії?
Там не треба бути якимось видатним знавцем біблії. Там просто відкриваш сторінку Исаия 63 і читаєш і там все чорним по білому написано.
Ясніше вже нема куди...

3 "Я топтал точило один, и из народов никого не было со Мною; и Я топтал их во гневе Моем и попирал их в ярости Моей; кровь их брызгала на ризы Мои, и Я запятнал все одеяние Свое;
4 ибо день мщения - в сердце Моем, и год Моих искупленных настал.
5 Я смотрел, и не было помощника; дивился, что не было поддерживающего; но помогла Мне мышца Моя, и ярость Моя - она поддержала Меня:
6 и попрал Я народы во гневе Моем, и сокрушил их в ярости Моей, и вылил на землю кровь их".

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Також я мав спілкування із неоязичниками і їх методи мені відомі. Очорнювання і перекручення християнства - один із основних. .
Не можуть вони бути язичниками на своїй землі. Це християни тут язичники бо принесли сюди віру чужу і нишили тут вогнем і мечем віру наших першопредків. Під час зристиянизації за деякими даними загинуло 9 000 000 наших співвітчизників, які не хотіли поклонятися чужому кровавому для нас богу і насаджуваній нам чужій релігії.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Дехто відкрито заявляє: скоро будемо палити церки і вбивати попів, а тоді більшість людей перейде до нас. .
Не могли вони заявляти що будемо палити церки і вбивати попів бо це протирічить їхній вірі. Якщо хтось таке казав. то той християнам уподобляється...

Востаннє редагував asgardin: 27.06.2013 о 17:13. Причина: Пізніше додано
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 17:17 #2231943   #86
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
3 "Я топтал точило один, и из народов никого не было со Мною; и Я топтал их во гневе Моем и попирал их в ярости Моей; кровь их брызгала на ризы Мои, и Я запятнал все одеяние Свое;
4 ибо день мщения - в сердце Моем, и год Моих искупленных настал.
5 Я смотрел, и не было помощника; дивился, что не было поддерживающего; но помогла Мне мышца Моя, и ярость Моя - она поддержала Меня:
6 и попрал Я народы во гневе Моем, и сокрушил их в ярости Моей, и вылил на землю кровь их".
Про які події пише пророк Ісая?


Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Під час зристиянизації за деякими даними загинуло 9 000 000 наших співвітчизників, які не хотіли поклонятися чужому кровавому для нас богу і насаджуваній нам чужій релігії.
отак, значить, вас підігрівають ваші вчителі?
Наганяють всередині вас "праведний гнів помсти"?
Хочете топтати своїх співвітчизників, які вірують в Ісуса Христа і віддати їм належне? 9 000 000 жертв вас влаштує? Ваші боги будуть задоволені?
Ви теж?

Додано через 5 хвилин
Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Не могли вони заявляти що будемо палити церки і вбивати попів бо це протирічить їхній вірі.
чув НЕОДНОРАЗОВО, відкритим текстом
тому робіть висновки про те ХТО і під які знамена збирає таких як ви.
За цим всім видно прості мотиви: неоязичницьким "пастухам" потрібно багато тих, хто буде давати їм гроші і славити їх. Хочуть забрати бізнес в свої руки.

Востаннє редагував Новак: 27.06.2013 о 17:17. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 17:45 #2231947   #87
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Хочете топтати своїх співвітчизників, які вірують в Ісуса Христа і віддати їм належне? 9 000 000 жертв вас влаштує? Ваші боги будуть задоволені?
Ви теж?
Ви плутаєте все на купу. Саме фарисеї читай ваші християнські релігіонери, майбутні засновники більшості християнських церков вбили Ісуса, руками Понтія Пілата. Потім перебравши його вчення частину євангелій які не відповідали їх інтересам, об"явили апокрифами забороненими для читання, а з решти створили ідеологічну зброю, яка зараз нищить душі людей, бо церков збільшується, а духовність і правда в світі зменшується.
Скільки було у Ісуса учнів?
А скільки є визнаних церквою євангнлій?
А де решта євангелій написаних його учнями? Чому вони заборонені? Отож то....

Додано через 12 хвилин
Я не знайшов великих протиріч між тим, що проповідував Ісус і тим, що було заповідано словянам їхніми древніми Богами.
Ось можете самі порівняти 10 заповедей і 33 заповіді Древнього славянського бога.
http://rutube.ru/video/df2b063b6b80f...14ecca4a11d69/

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Хочете топтати своїх співвітчизників, які вірують в Ісуса Христа і віддати їм належне? 9 000 000 жертв вас влаштує? Ваші боги будуть задоволені?
Ви теж?

Додано через 5 хвилин

чув НЕОДНОРАЗОВО, відкритим текстом
тому робіть висновки про те ХТО і під які знамена збирає таких як ви.
Це протирічить вірі їхній, бо сказано в заповідях Бога Перуна....
14. Не чините обид соседям вашим, вы живите с ними в мире и согласии.

15. Не унижайте достоинство других людей, и да не унижено будет достоинство ваше.
16. Не творите бед людям других вер, ибо Бог-Творец Един над всеми Землями... и над всеми Мирами...

Востаннє редагував asgardin: 27.06.2013 о 17:45. Причина: Пізніше додано
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 17:46 #2231959   #88
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Ви плутаєте все на купу. Саме фарисеї читай ваші християнські релігіонери, майбутні засновники більшості християнських церков вбили Ісуса, руками Понтія Пілата.
апостоли вбили Ісуса Христа?
Ви нічого не плутаєте?
Ісус вибрав Собі 12 зрадників-Юд, які Його вбили?
Так в Новому Завіті написано, чи на антисемітсько-неоязичницьких сайтах?


Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
ідеологічну зброю, яка зараз нищить душі людей
Ви маєте на увазі заповіді Ісуса Христа і апостолів?
Чи щось інше?
Ви не плутаєте християнство із "вовками в овечих шкурах"?
(читали це в Біблії?)



Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
А де решта євангелій написаних його учнями? Чому вони заборонені?
Критика біблійних текстів - це окрема наука, повірте. Там є свої критерії і підходи. Тексти перевіряють як за давністю, відповідністю іншим текстам, так і за іншими параметрами.
Ви дкмаєте, що "Велесова книга" - це документ багатотисячолітньої давності? Так виявляється в неї є автор, який жив завсім недавно.
А порівняти його витвір навіть нема толком з чим.

І якщо знаходиться якийсь текст "євангелія від Когось", який не відповідає основним текстам, має суперечності, більш пізнє датування, один-два рукописи (частини рукописів), то і ставлення до цього тексту відповідне.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 17:46 #2231960   #89
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Новак живёт в двухмерном мире бога Декарта, заключённом между Исусом и Сатаном.
tanok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
asgardin (27.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 17:51 #2231964   #90
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
апостоли вбили Ісуса Христа?
Ви нічого не плутаєте?
Де я таке писав?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви маєте на увазі заповіді Ісуса Христа і апостолів?
Чи щось інше?
Я маю на увазі щось інше, яке використовує християнство в своїх цілях і повірте, що це ШОСЬ ІНШЕ неземного походження.
Якось іншим разом спробую Вам показати що це таке.
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 18:26 #2231982   #91
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Де я таке писав?
ось:
Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
ваші християнські релігіонери, майбутні засновники більшості християнських церков вбили Ісуса, руками Понтія Пілата.


Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
щось інше, яке використовує християнство в своїх цілях
тоді, якщо ви бачите, що то "щось інше" , то пишіть "псевдохристиянство", а не християнство.

Християнство засноване Ісусом Христом, на заповідях і дії Ісуса Христа.
Він когось гнітив, вбивав, переслідував?
Він проповідував Спасіння і Сам віддав Себе заради людей на смерть.
Його учні мають бути подібними на Нього.

Ну а сплутати вівцю із вовком можна хіба в темноті і то, ненадовго.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (27.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 18:37 #2231988   #92
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Він когось гнітив, вбивав, переслідував?
а разве нет?
не своими руками, так руками тех, кого посылал.

теперь иди и порази Амалика, и истреби все, что у него; и не давай пощады ему, но предай смерти от мужа до жены, от отрока до грудного младенца, от вола до овцы, от верблюда до осла.
(Первая книга Царств 15:3)
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2013, 19:51 #2232049   #93
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Християнство засноване Ісусом Христом, на заповідях і дії Ісуса Христа.
Він когось гнітив, вбивав, переслідував?.
Ісус не переслідував, але його послідовники і переслідували і вбивали і винишували.
Вони і славянську віру під час крещення русі винищили прийшовши сюди з вогнем і мечем.
Тому мушу писати християни бо вони зберегли в своїй біблії такі "перли" з уст бога свого як навів в цитаті tanok, а також як ось це http://www.patriarchia.ru/bible/isa/63/ але викинули з святої книги євангелія учнів Ісуса.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Він проповідував Спасіння і Сам віддав Себе заради людей на смерть.
Його учні мають бути подібними на Нього. .
В Евангелии от Матфея, 15 написано...
24 Он же сказал в ответ: Я послан только к погибшим овцам дома Израилева.

А в невизнаному церквою євангелії від Андрея Первозванного сказано ще точніше.

«И спросил Андрей Ионин, ученик Его: Равви! Каким народам нести благую весть о Царствии Небесном? И ответил ему Иисус: Идите к народам восточным, к народам западным и к народам южным, туда, где живут сыны дома Израилева. К язычникам Севера не ходите, ибо безгрешны они и не знают пороков и грехов дома Израилева»
(Евангелие от Андрея, гл.5, ст. 1–3).
То чого сюди християни поперлися нарушивши заповіт Ісуса і принесли з собою гріхи дома Израилева, яких тут раніше не знали, а потім почали вогнем і мечем рятувати від принесених з собою гріхів????
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 13:14 #2232308   #94
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Ісус не переслідував, але його послідовники і переслідували і вбивали і винишували.
Ви відрізняєте овець від вовків?
Дати вам список для порівняння?


Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
То чого сюди християни поперлися нарушивши заповіт Ісуса
Бо написано: "Ідіть ПО ВСЬОМУ СВІТУ, проповідуючи Добру новину, на свідоцтво ВСІМ народам"


Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
а потім почали вогнем і мечем рятувати від принесених з собою гріхів????
Ще раз питаю вас: заповіді Ісуса читали, знаєте?
Заповіді апостолів, учнів Ісуса читали, знаєте?
Там є щось про: ідіть і вбивайте всіх язичників і т.д?

Ще раз питаю: овець від вовків відрізнити можете?
Це вам під силу?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 15:00 #2232350   #95
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ще раз питаю вас: заповіді Ісуса читали, знаєте?
да, читали.

а Вы читали, знаете, чему Исус учил свой народ?

теперь иди и порази Амалика, и истреби все, что у него; и не давай пощады ему, но предай смерти от мужа до жены, от отрока до грудного младенца, от вола до овцы, от верблюда до осла.
(Первая книга Царств 15:3)
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 15:08 #2232353   #96
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від tanok Переглянути допис
а Вы читали, знаете
а ви читали, знаєте як жили народи, яких Єгова повелів винищити?
Тут-от початок, а список можна продовжити, тільки вже і те, що описано, не для людей із слабкою психікою.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 15:22 #2232360   #97
tanok
Активний учасник
 
Аватар для tanok
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
а ви читали, знаєте як жили народи, яких Єгова повелів винищити?
я знаю как жили люди.

ну вот, Вы наконец признали, что Исус велел уничтожать целые народы всместе с их грудными младенцами.
это уже прогресс.
tanok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 15:38 #2232362   #98
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Бо написано: "Ідіть ПО ВСЬОМУ СВІТУ, проповідуючи Добру новину, на свідоцтво ВСІМ народам"
Казали вам проповідувати ДОБРУ новину, (Матвія 28 ) а ви що проповідуєте???

Ви ось це проповідуєте....
Книга Пророка Исаии
"Я топтал точило один, и из народов никого не было со Мною; и Я топтал их во гневе Моем и попирал их в ярости Моей; кровь их брызгала на ризы Мои, и Я запятнал все одеяние Свое;
Ис 34, 8 Ис 61, 2
4 ибо день мщения - в сердце Моем, и год Моих искупленных настал.
Пс 97, 1 Ис 59, 16
5 Я смотрел, и не было помощника; дивился, что не было поддерживающего; но помогла Мне мышца Моя, и ярость Моя - она поддержала Меня:
Ис 49, 26
6 и попрал Я народы во гневе Моем, и сокрушил их в ярости Моей, и вылил на землю кровь их".
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ще раз питаю: овець від вовків відрізнити можете?
Це вам під силу?
У вас вовки в святому письмі прописалися і християни цю гидоту разом з біблією принесли на на славянські землі і заставили цьому всьому поклонятися.

Додано через 8 хвилин
Чому ваші первосвященники не відцуралися цієї гидоти якої повна біблія і яка стосується тільки дома Ізраілєва?
Чому носите з собою в біблії цю всю гидоту по нинішні дні?
Ісус чітко сказав що ....... Матфея, 15 ..
24 Он же сказал в ответ: Я послан только к погибшим овцам дома Израилева.
І ці всі мєждусобойчики нас ніяким чином не стосуються. Серед євреїв проповідуйте повний текст біблії, бо вони здається до сих пір не з усім там погоджуються.

Востаннє редагував asgardin: 28.06.2013 о 15:39. Причина: Пізніше додано
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 15:39 #2232368   #99
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
Казали вам проповідувати ДОБРУ новину, (Матвія 28 ) а ви що проповідуєте???
я проповідую Ісуса Христа і Його слова.

А ОТЕ, проповідуєте ви (тут на форумі) і ваш лехтур на відео, проповідуєте, будучи БЕЗ ПОНЯТТЯ кому і чому, про що ОТЕ написано у пророка Ісаї.



Цитата
Допис від asgardin Переглянути допис
У вас вовки в святому письмі прописалися
Повторюю: на жаль ви просто рупор неправди тут, на форумі.
Ви не знаєте суті Біблійного вчення, але готові очорняти те, чого не знаєте.

Спитайте себе просте запитання: ЧОМУ, з ЯКИХ внутрішніх мотивів я ОЦЕ роблю тут, на форумі?
І дайте собі (мені не потрібно) чесну відповідь.

(Ну і Нагірну проповідь Ісуса можете прочитати)
Хоча б оцей відривочок, раз ви вже про насильство говорите.

Цитата 38 Ви чули, що сказано: Око за око, і зуб за зуба.
39 А Я вам кажу не противитись злому. І коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, підстав йому й другу.
40 А хто хоче тебе позивати й забрати сорочку твою, віддай і плаща йому.
41 А хто силувати тебе буде відбути подорожнє на милю одну, іди з ним навіть дві.
42 Хто просить у тебе то дай, а хто хоче позичити в тебе не відвертайсь від нього.
43 Ви чули, що сказано: Люби свого ближнього, і ненавидь свого ворога.
44 А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує,
45 щоб вам бути синами Отця вашого, що на небі, що наказує сходити сонцю Своєму над злими й над добрими, і дощ посилає на праведних і на неправедних.
46 Коли бо ви любите тих, хто вас любить, то яку нагороду ви маєте? Хіба не те саме й митники роблять?
47 І коли ви вітаєте тільки братів своїх, то що ж особливого робите? Чи й погани не чинять отак?
48 Отож, будьте досконалі, як досконалий Отець ваш Небесний!
(Матв.5:38-4
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2013, 15:57 #2232370   #100
asgardin
Banned
Типово Відповідь: Чи варто ходити в церкву?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
я проповідую Ісуса Христа і Його слова.

А ОТЕ, проповідуєте ви (тут на форумі) і ваш лехтур на відео, проповідуєте, будучи БЕЗ ПОНЯТТЯ кому і чому, про що ОТЕ написано у пророка Ісаї. .
Він нічого не видумує. Він читає ВАШУ біблію яку Ви вважаєте святим писанням.

Вибачте, як у вас написано і що ви канонізували те він і читає.
asgardin зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:57.