Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


льоня ковальчук

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 28.09.2004, 14:13 #22063   #1
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово льоня ковальчук

виявляється, льоня думає, шо живе в області, перенаселеній дебілами...

Запитання: – Як кваліфікований медик прокоментуйте, будь ласка, що сталося з Віктором Януковичем. Наскільки серйозними для здоров'я можуть бути наслідки цього нападу?
Л.Ковальчук: – Я щойно зв'язався з колегами з Івано-Франківська. Віктор Федорович зараз перебуває в реанімації обласної лікарні. Детально не можу прокоментувати, оскільки коли це трапилося, я був у дорозі до Києва. Медики мене запевнили, що загрози життю немає і стан здоров'я прем'єра задовільний.
Запитання: – Відомо, що на заході України Віктору Ющенко більше симпатизують, ніж Віктору Януковичу. Як ви, будучи довіреною особою, працюєте у таких умовах? Чи відчуваєте тиск? Не боїтеся, що до вас можуть застосувати "екстремальні" заходи тиску?
Л.Ковальчук: – Я щодня проводжу від двох до чотирьох зустрічей у трудових колективах. Не можу сказати, що це легко, але жодних проявів екстремізму чи погроз на мою адресу не було. Частіше виникає інша ситуація.
Зазвичай, у залі знаходяться кілька явно агресивно настроєних людей. Вони мовчать, але все видно по очах. І мені приємно спостерігати, які з цими "агресорами" відбуваються зміни, коли починаю говорити, переконувати. Як поступово агресивність зникає, з'являється розгубленість, пізніше – зацікавленість. Гадаю, просто потрібно з людьми зустрічатися і аргументовано розповідати.
Нещодавно мав зустріч із студентами педагогічного університету. Взагалі, студенти у нас прекрасні: усе добре розуміють, якщо їм гарно пояснити, змусити замислитися над деякими питаннями. Зокрема, я ставлю перед виборцями три запитання, які свого часу поставив і собі. Не даю на них відповіді, не коментую. А пропоную зробити це самостійно.
Перше. Відомо, що навколо кожного з претендентів у президенти є олігархічні групи. Слово "олігарх" грецького походження і означає людину, яка через свої фінансові можливості намагається впливати на владу. І от питання: скажіть, на кого з претендентів, якщо він стане президентом, ці олігархічні групи зможуть впливати, а на кого буде, ой як важко зробити у силу його вольових якостей?
Друге питання. Ми живемо у мирному світі, нам здається, що так буде завжди. Ми так до всього ставимося, наче і Ірак, і Беслан – десь дуже далеко. Неможливо зрозуміти тих нелюдів, які свідомо йшли вбивати дітей і жінок. Але, крім того, навколо нас є і Придністров'я, є острів Зміїний з не дуже доброзичливим ставленням до нас Румунії, з'явилася Тузла, є і Крим. І ось я задаю запитання: хто із претендентів на пост президента утримає Крим, а кому це буде зробити важко?
І останнє запитання: що буде, коли влада не втримає Крим?
Як правило, люди задумаються після цього. І, гадаю, що відповідь на всі три запитання очевидна.
Запитання: – Дозвольте уточнення щодо подій у Івано-Франківську. Дуже різна інформація: від того, що у Віктора Януковича кинули яйце, до того, що йому у голову влучили чимось важким. Чи знаєте ви якісь подробиці цього інциденту?
Л.Ковальчук: – Лікарі, з якими я спілкувався, не займаються безпосередньо Віктором Януковичем. Я розмовляв із професором Михайлом Григоровичем Шевчуком. Він сказав: хірургів не кликали, значить можна припустити, що характер травми не потребував втручання хірургів. З анестезіологами-реаніматологами мені зв'язатися не вдалося, бо вони зараз у Віктора Федоровича.

повне інтерв'ю цього умніка читайте на
http://www.ya2004.com.ua/press-cente...4155696b5dd3e/
...але краще не читайте - не зіпсуєте собі настрій
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2004, 15:08 #22066   #2
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово

ібануцца...
(соррі але емоції переповнюють)
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2004, 15:22 #22067   #3
Pohmuryj
 
Аватар для Pohmuryj
Типово

Ага - розказували - як "уважно" слухала аудиторія в педагогічному - що пан Ковальчук ледве висидів - бо так його завалили питаннями... що аж він "агресивним" ставав.... - запроданець
Pohmuryj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2004, 18:17 #22075   #4
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово

є тєма щодо ковальчука (скептикам наголошу - все законно )
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2004, 18:27 #22076   #5
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Re: льоня ковальчук

Цитата
Допис від niger
Віктор Федорович зараз перебуває в реанімації обласної лікарні.
Від одного удара яйця уже в реаніацію??? Ну тоді б мене з моїми травмами можна вважати ангелом
Цитата
Допис від niger
Зазвичай, у залі знаходяться кілька явно агресивно настроєних людей. Вони мовчать, але все видно по очах. І мені приємно спостерігати, які з цими "агресорами" відбуваються зміни, коли починаю говорити, переконувати. Як поступово агресивність зникає, з'являється розгубленість, пізніше – зацікавленість. Гадаю, просто потрібно з людьми зустрічатися і аргументовано розповідати.
Ну прям як секта якась Там тоже так зомбують.
Цитата
Допис від niger
повне інтерв'ю цього умніка читайте на
http://www.ya2004.com.ua/press-cente...4155696b5dd3e/
...але краще не читайте - не зіпсуєте собі настрій
Дякую за пораду, а то я і так тихенько матюкаюсь
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.09.2004, 09:56 #22128   #6
Trader_Lena
 
Аватар для Trader_Lena
Типово

Нема що кого слухати, з Ковальчуком теж працювала, він трошки фанатична людина, так що...вірити йому неззя...тут кажуть, що Емвеївці зомбують, а влада...не промиває мізки??
Trader_Lena зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:25.