Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.04.2011, 08:25 #1626721   #21
богдано
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

у львові заборона на продаж алкоголю, діє з 10 вечора до 10 ранку, ще з 1 жовтня 2010 року і все нормально, люди купляють алкоголь до 10 вечора, або йдуть в кафе чи бари і ця заборона ,помогла тим, що зменшилась злочинність вночі.
богдано зараз поза форумом  
Подякували 7:
Bhagavan (16.04.2011), gsv (14.04.2011), Igor Musyka (14.04.2011), O_pal (15.04.2011), regman (22.04.2011), Romko_7 (14.04.2011), vladik (16.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 08:31 #1626724   #22
DJ_ST®IKE
 
Аватар для DJ_ST®IKE
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

як варіант, понавідкривають купку нічних забігайловок, де по ціні на відсотків з 20-30 алкоголь буде дорожчий, але можна буде зайти і перевернути сотку другу.... шустрі підприємці стопудофф скористаються
DJ_ST®IKE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 08:33 #1626730   #23
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Я вже просто починаю переживати що вони так за народ посилено почали дбати, щоб про себе часом зовсім не забули.
Найкращий спосіб боротися з алкашньою - це повзривати горлілчані заводи і виноградники нафік вирубати.
піди на прийом громадян до свого депутата, напиши відповідну пропозицію, авось тебе послухаються і на наступній сесії проголосують.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 08:34 #1626732   #24
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Найкращий спосіб боротися з алкашньою - це повзривати горлілчані заводи і виноградники нафік вирубати.
Згодом перейти на цукрову промисловість і дріжджі,
звичайно першочергово заборонити продаж дріжджів-
лише по 1 пачці в руки...взагалі по талонам,во.
Ага і вода,по аналогії з електроенергією встановити максимальний об'єм споживання )))
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 08:39 #1626736   #25
Fm
 
Аватар для Fm
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цікаво, а бабкам самогонщицям теж заборонили після 22 продавати? А то коли я ще жив у Тернополі, у сусідньому приватному будику була точка. А після збільшення акцизу і подорожанню алкоголю, ця точка стала мегапопулярною, там аж черги стояли.
Fm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 08:44 #1626742   #26
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
Згодом перейти на цукрову промисловість і дріжджі,
звичайно першочергово заборонити продаж дріжджів-
лише по 1 пачці в руки...взагалі по талонам,во.
Ага і вода,по аналогії з електроенергією встановити максимальний об'єм споживання )))

Передбачливий Різник вже пів Тернополя навчив, як подолати цю проблему в домашніх умовах
http://forum.te.ua/showthread.php?t=...2%EA%E0&page=2
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
timka.org (14.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 09:01 #1626756   #27
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Нормально зробили, хоть щось для людей. Взагаліто споювати людей придумали за сталінських часів, тоді бухло дешеве було, і чим більше в народу "алкоголіків" тим менше він думає про проблеми життя і критику влади, простіше тим стадом маніпулювати і т.д.......
Так що тут можно сказати всім УРА!
Cesar зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 09:11 #1626760   #28
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Cesar Переглянути допис
Нормально зробили, хоть щось для людей. Взагаліто споювати людей придумали за сталінських часів, тоді бухло дешеве було, і чим більше в народу "алкоголіків" тим менше він думає про проблеми життя і критику влади, простіше тим стадом маніпулювати і т.д....... Так що тут можно сказати всім УРА!
я тоже кажу,шо то лише +
мені ця влада починає подобатись. УРА товарищи....
купувати будуть всерівно і серед ночі,але то вже буде складніше і набагато дороще і тому дозволити собі зможуть це лише дорослі переважно і то не бідні люди. Малолєткам,полубомжам і просто яким не хочеться йди додому,до жінки це буде вже не дано))) супер.
ecosvyat зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (14.04.2011), Prescout (06.05.2011), RUS (14.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 09:27 #1626776   #29
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

цікавий факт але правда - коли була заборона на продаж алкоголю в день випускного вечора минулого року - заходимо в магазин алкоголю в "Молодіжному" на першому поверсі - нічого не закрито, на прохання дати нам пива і чогось міцнішого продавець з радістю все продає!!
на питання - "А Ви чули про заборону продажу алкоголю і т.д. і т.п.?" відповідає: " Так чули але на нас вона не поширюється". всі питання зразу відпали - коли гарна "криша" то продавати можна!
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 09:29 #1626778   #30
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Я також за цей закон, для рідко і мало п"ющих це не приносить ніякого дискомфорту, наприклад в мене дома завжди є пляшка-дві алкоголю. Для різного роду святкувань алкоголь всерівно не купляють після 22 тому впринциіп нічого страшного в цьому немає. Зато є плюс біля нічних магазинів(особливо на зупинках) не буде сидіти купа п"яної худоби... І скоріше всього небуде і таких хто після п"янки іде добивається до повної кондиції, після чого іде шукати пригод бо в ньому герйо проснувся
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякували 2:
RUS (14.04.2011), sl@yes (14.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 09:33 #1626780   #31
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 09:50 #1626799   #32
Манюня
 
Аватар для Манюня
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Я також за цей закон, для рідко і мало п"ющих це не приносить ніякого дискомфорту, наприклад в мене дома завжди є пляшка-дві алкоголю. Для різного роду святкувань алкоголь всерівно не купляють після 22 тому впринциіп нічого страшного в цьому немає. Зато є плюс біля нічних магазинів(особливо на зупинках) не буде сидіти купа п"яної худоби... І скоріше всього небуде і таких хто після п"янки іде добивається до повної кондиції, після чого іде шукати пригод бо в ньому герйо проснувся
ну!то всьо добре!Але як такий варіант:контингент нічних лавочок і підмагазинів тепер будуть брати,так сказать "про запас"раніше-взяв бутилку-розпили і мало лі...то впадло йти,то ніби і добряче хватило(дивлячись,яка закусь)
А тут вже око муляє,заранєє прикуплена запасна плящина в кишені..ну і як тут не добити..як кажуть:"відхворую,но не подарую".Я за те,щоб підвищили алкоголь в ціні.
Манюня зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 09:56 #1626800   #33
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Сінька чмо, ті хто барижить планом хай алкоголь закупляють, думаю народ буде брав =)
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 10:10 #1626816   #34
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
ну!то всьо добре!Але як такий варіант:контингент нічних лавочок і підмагазинів тепер будуть брати,так сказать "про запас"раніше-взяв бутилку-розпили і мало лі...то впадло йти,то ніби і добряче хватило(дивлячись,яка закусь) А тут вже око муляє,заранєє прикуплена запасна плящина в кишені..ну і як тут не добити..як кажуть:"відхворую,но не подарую".Я за те,щоб підвищили алкоголь в ціні.
та не думаю... як правило все починається зх пива))) тепер ним і буде закінчуватися))))
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 10:18 #1626821   #35
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
та не думаю... як правило все починається зх пива))) тепер ним і буде закінчуватися))))
О як файно Тільки пиво і люблю
Niusa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 11:08 #1626862   #36
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Цитата:
Допис від Cesar Переглянути допис
Нормально зробили, хоть щось для людей. Взагаліто споювати людей придумали за сталінських часів, тоді бухло дешеве було, і чим більше в народу "алкоголіків" тим менше він думає про проблеми життя і критику влади, простіше тим стадом маніпулювати і т.д.......
Так що тут можно сказати всім УРА!
чуєш, обізвався не питущий)
а як же твоє улюблене після посиденьок *давайте ще вина візьмемо*....для тебе ж сенс життя втратиться)


а як серйозно, то є як і плюси в цьому, так і мінуси...з плюсів, то може в дворах поменшає п'яної бикоти, ну а з мінусів, то інколи літом йдучи додому вночі любив взяти ще одне, два опілля....а тепер - дзуськи)
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 11:30 #1626877   #37
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?
Затаритесь до 22.00
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (14.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 12:41 #1626946   #38
Mark V
Guest
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Від цього нововведення постраждають якраз ті, хто рідко пьють. Тих, хто часто бухає по ночах це практично не зачепить. Їх продавці знають і практично в кожному нічному магазинчику є така клієнтура, якій і зараз часто видають і горілку і закуску без грошей в борг, якщо в них гроші закінчилися, а потім вони розраховуються і часто з відсотками. Переконаний, що їм в любий час при любих законах горілку продадуть.
П.С. Якби наші депутати мали уявлення про ті сфери де вони заборони пишуть то херню всяку не писали би.
 
Подякував(ла):
kasatka (16.04.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 12:49 #1626949   #39
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Я думаю, що в цілодобовому сільпо. Оскільки рішення незаконне, в інших містах магазини суди виграють, то міська рада великі супермаркети чіпати не буде, а тільки маленьких підприємців поганяє.
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2011, 12:55 #1626952   #40
Mark V
Guest
Типово Відповідь: І де ми будемо купувати алкоголь після 22 від сьогодні?

Враховуючи, що після 22 спиртне купити буде важко в нас має всі шанси прижитися ще одна російська приказка: Пошли дурака за бутылкой, так он 1 бутылку и принесёт.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:19.