Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація в Криму

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.06.2017, 22:37 #2695763   #6121
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Afanasich Переглянути допис
Крым крымчан как и любая территория на которой живут люди , только им оределяться с этим вопросом.
Серйозно? Треба було дати Криму так само "определится", як ви дали "определится" Чечні?

Ось так?



Черговий віртуальний воїн заскочив сюда попрацювати, але так само як і "папєрєдніки", піде звідси ні з чим
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 22:52 #2695766   #6122
Afanasich
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
Нема ніякого "народу". Ви - нащадки звірів. І замість розкаятись, далі вбиваєте, брешете, гадите всюди, де тільки з'являєтесь. Прийде час, коли все зло, що ви причинили повернеться до вас. І будете вовками вити, а ніхто не допоможе.

Додано через 1 хвилину

Та яка різниця? В ігнор мудака. Розмова з такими як він не може тривати довше кулеметної черги.
Ну вот и приплыли, когда человеку нечем аргументировать ,он прячется за общими фразами и оскорблениями, будь с богом, или прячься за банами и сквернословием, ведь это легче закрыть уши и глаза,только говорить что желаешь слышать.
Я вот и пришел на свободу мысли и мнений посмотреть, а тут таке, iгнор., Не желаю тебе зла, будь здоров

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Серйозно? Треба було дати Криму так само "определится", як ви дали "определится" Чечні?

Ось так?



Черговий віртуальний воїн заскочив сюда попрацювати, але так само як і "папєрєдніки", піде звідси ні з чим
Ну как то сравнение как "сегодня ты не вымыл руки а завтра убьешь человека"
Разве в Чечне был референдум, разве из Крыма террористы взрывали в Киеве дома, разве в Крыму создавались базы международного террора?
хотя да.под прекрытием меджлиса была такая оргонизация
по мне так наоборот)) террор был против нас и все дружно забыли

Востаннє редагував Afanasich: 09.06.2017 о 22:56. Причина: Пізніше додано
Afanasich зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
longhorn7 (10.06.2017), Yarkop (10.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 22:58 #2695768   #6123
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Afanasich Переглянути допис
Я вот и пришел на свободу мысли и мнений посмотреть, а тут таке, iгнор.


На тобі картінку з твого майбутнього.



Відео сам найдеш. Якщо раніше не бачив.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 23:11 #2695770   #6124
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Afanasich Переглянути допис
Разве в Чечне был референдум
Що серйозно? Референдум? Такий самий як вибори в кацапляндії, з завідомо відомим результатом? Чи, наприклад, як при аншлюсі австрії, під дулами автоматів? Це ти називаєш референдумом?

Цитата
Допис від Afanasich Переглянути допис
разве из Крыма террористы взрывали в Киеве дома
Ну ясно ж що не з Криму Чечні, а прямісінько із кабінета хуйла. І чомусь, за дивним збігом обставин, після того як терористи фсб всралися в Рязані, вибухи, о чудо, припинилися.

Цитата
Допис від Afanasich Переглянути допис
разве в Крыму создавались базы международного террора?
Вся кацапляндія це по суті база "медународного террора".
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 23:35 #2695772   #6125
Afanasich
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис


На тобі картінку з твого майбутнього.



Відео сам найдеш. Якщо раніше не бачив.
)) ну таке)) не в курсе за картинку, после любезностей искать особо нет желания, т.к. ничего хорошего видимо не увижу , а вот картинкой тоже поделюсь с тобой лучшим из многих что есть ,надеюсь ты тоже делился тем что у тебя в избытке

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Що серйозно? Референдум? Такий самий як вибори в кацапляндії, з завідомо відомим результатом? Чи, наприклад, як при аншлюсі австрії, під дулами автоматів? Це ти називаєш референдумом?



Ну ясно ж що не з Криму Чечні, а прямісінько із кабінета хуйла. І чомусь, за дивним збігом обставин, після того як терористи фсб всралися в Рязані, вибухи, о чудо, припинилися.



Вся кацапляндія це по суті база "медународного террора".
Я не могу серьезно относится к твоим словам, после слов :"пот дулом автомата, "и тому подобное )) тыж пойми , я тут а ты от туда мне пытаешся доказать обратное, давай я тоже включу дурака и начну тебе про жидобандеровцев рассказывать какие все фашики, блин очнись !! тыж говоришь словами телевизора !! у тебя есть свое мнение ?? я тебя не обвиняю, пусть ты согласен с телевизором, ну тебе не кажется ,что даказывать про Крым мне как минимум глупо ??

Востаннє редагував Afanasich: 09.06.2017 о 23:35. Причина: Пізніше додано
Afanasich зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
longhorn7 (10.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2017, 23:42 #2695777   #6126
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Afanasich Переглянути допис
Я не могу серьезно относится к твоим словам, после слов :"пот дулом автомата, "и тому подобное )) тыж пойми , я тут а ты от туда мне пытаешся доказать обратное, давай я тоже включу дурака и начну тебе про жидобандеровцев рассказывать какие все фашики, блин очнись !! тыж говоришь словами телевизора !! у тебя есть свое мнение ?? я тебя не обвиняю, пусть ты согласен с телевизором, ну тебе не кажется ,что даказывать про Крым мне как минимум глупо ??
Типова поведінка ватного троля. Після того як як немає чим відповісти на цілком очевидні аргументи - включається режим дурачка. Ну, на інше я ж як мінімум не очікував.

Ще, для повноти картини, просвіти нас: хто захоплював ВР АР Крим, разом з військовими частинами, десант з марсу чи з місяця?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2017, 00:02 #2695778   #6127
Afanasich
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Типова поведінка ватного троля. Після того як як немає чим відповісти на цілком очевидні аргументи - включається режим дурачка. Ну, на інше я ж як мінімум не очікував.

Ще, для повноти картини, просвіти нас: хто захоплював ВР АР Крим, разом з військовими частинами, десант з марсу чи з місяця?
Ну у вас и гидотни маркеры )) на какой вопрос не дал ответ , может пропустил, не скрываюсь .
Полной картины у вас нет и не бкдет не когда, пока со своей колокольни плеваться будете,
А у нас захват был только совета симферопольского по опыту майдана, рос армия у нас была со времен совка там (по моему до 25 000 могли размещать.)так и оставалась, просто дали людям возможность высказаться .да и не суть важна, дело в жителях Крыма, или не так ?
Afanasich зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
longhorn7 (10.06.2017), Yarkop (10.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2017, 19:50 #2695851   #6128
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Народ, не негодуйте троля!!!
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2017, 11:14 #2695896   #6129
Afanasich
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Народ, не негодуйте троля!!!
В чем я троль , вы хоть знаете значение этого слова или просто лепите его везде там где мнение других не входит в ваши рамки ?
Веселый человек не хочу нечего слышать и глаза с ушами закрыл наверное когда писал ))
Afanasich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2017, 16:27 #2695936   #6130
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Afanasich Переглянути допис
Привіт народ . живу в криму , от читаю вашу сторінку , і посміхаюся а в той же час розумію що з іншого боку таке навалюють схоже , питання таке, не невже ви споживаєте цю пропогаду ?? як мені здається вся суєта саме розсварити нас чи не так ?
Всього на всього "суєта" і не більше)))
Мені от цікаво що ви хочете почути від нас, клятих бандерівців які їхали в Крим щоб "убівать рускагаварящіх"?
Наскільки я розумію то ви маєте бути самими щасливими людьми на планеті бо ви на кінець то повернулись "в родную гавань руского міра", забудьте ту Україну яка так знущалася над вами 23 роки, насолоджуйтесь триколором і паспортом з "двоглавим".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2017, 18:16 #2695948   #6131
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

https

Путін, прийди!
Ektalion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2017, 18:31 #2695949   #6132
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата Наскільки я розумію то ви маєте бути самими щасливими людьми на планеті
Ти погано вчитався в його відповіді. Це лишньохромосомний сектант імперської секти "адіннарот". А вони щасливі лише тоді, коли інші навколо нещасні. І ось, на третьому році відкритої війни воно приповзло з яногось новоросійська розповідати, що ця "сварка" - то все "наша глупість, яку нам нав'язали через пропаганду".
Гадаєш, воно при свідомості і за його ввічливістю щось людяне ховається?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2017, 10:33 #2695999   #6133
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Модери, гляньте на ір при його реєстрації. Він дійсно з криму чи з якогось пАдмАсковя?)))
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 12.06.2017, 20:28 #2696068   #6134
Afanasich
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Всього на всього "суєта" і не більше)))
Мені от цікаво що ви хочете почути від нас, клятих бандерівців які їхали в Крим щоб "убівать рускагаварящіх"?
Наскільки я розумію то ви маєте бути самими щасливими людьми на планеті бо ви на кінець то повернулись "в родную гавань руского міра", забудьте ту Україну яка так знущалася над вами 23 роки, насолоджуйтесь триколором і паспортом з "двоглавим".
Суета - сует как говорится.
Услышать наверное мнения здешних обитателей ,риторику разговора, эмоциональность.
Ну а на счет клятих бандеровцев и т.п., я разве кого называл так . зачем вы мне это приписали ?
Я конечно понимаю, повесив на меня ярлык ,вам легче будет вписать меня в вашу парадигму мировоззрения.
Не стоит вам этого делать , а иначе будете выглядеть так же глупо ,как и некоторые выше и ниже отписавшиеся ))
всё пытаются впихнуть меня в рамки телевизионных фраз и сетевых мемов
Последняя просьба ваша , говорит как будто бы я вас чем то сильно обидел ?

Додано через 8 хвилин
Цитата:
Допис від [Romanio] Переглянути допис
Модери, гляньте на ір при його реєстрації. Він дійсно з криму чи з якогось пАдмАсковя?)))
Да прям из белого дома вам пишу )) А представь что в самом деле из Крыма ,или это прям невозможно , что тогда изменится ?

Востаннє редагував Afanasich: 12.06.2017 о 20:28. Причина: Пізніше додано
Afanasich зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
longhorn7 (17.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 13:42 #2696139   #6135
piterm
Новачок
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

та йди подалі, козломордий
piterm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 16:20 #2696160   #6136
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Afanasich Переглянути допис
Суета - сует как говорится.
Услышать наверное мнения здешних обитателей ,риторику разговора, эмоциональность.
Ну а на счет клятих бандеровцев и т.п., я разве кого называл так . зачем вы мне это приписали ?
Я конечно понимаю, повесив на меня ярлык ,вам легче будет вписать меня в вашу парадигму мировоззрения.
Не стоит вам этого делать , а иначе будете выглядеть так же глупо ,как и некоторые выше и ниже отписавшиеся ))
всё пытаются впихнуть меня в рамки телевизионных фраз и сетевых мемов
Последняя просьба ваша , говорит как будто бы я вас чем то сильно обидел ?
Якщо у вас дійсно є своя точка зору, а не телевізійні лозунги як ви запевняєте то мені дивно чому ви не бачите очевидних речей, російські кадрові військові,за лічені години блокують всі адміністративні і військові обєкти, назначається юридично нелегітимний референдум в абсурдні строки 2 тижні, в той же час з російских каналів безперестанно йде дезінформативна пропаганда.
Висновок однозначний, Росія тупо спиздила Крим.

А те що ви називаєте суєтою в нас називають війною, де гинуть реальні люди, бо хуйло замість того щоб нафтобакси тратити на розвиток необятної росії тратить на імперіалістичні манії.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 20:07 #2696185   #6137
Afanasichh
Учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Якщо у вас дійсно є своя точка зору, а не телевізійні лозунги як ви запевняєте то мені дивно чому ви не бачите очевидних речей, російські кадрові військові,за лічені години блокують всі адміністративні і військові обєкти, назначається юридично нелегітимний референдум в абсурдні строки 2 тижні, в той же час з російских каналів безперестанно йде дезінформативна пропаганда.
Висновок однозначний, Росія тупо спиздила Крим.

А те що ви називаєте суєтою в нас називають війною, де гинуть реальні люди, бо хуйло замість того щоб нафтобакси тратити на розвиток необятної росії тратить на імперіалістичні манії.
Ну вот )) Мне закрыли доступ на коментарии

Вот так оберегают вас от иного мнения и защищают пропаганду , наверное это и есть свобода слова
что по теме.:
Ну снова вы мне приписываете свои домыслы, я не говорил что я не видел российских военных, я говорил что они тут были со времен царя гороха.Не каких админ зданий не захватывали ,Симферопольский парламент взяли под охрану может они а может самооборона, там половина в гражданке была. и не за часы, а за несколько дней, блокированы были только военные части ( ну тут понятно что бы не применили оружие против митингующих) и дать людям проголосовать
А что касается законности тут можно долго спорить и про статус республики и про крымский парламент. законность тут не играет роли , беззаконие происходившее в Киеве и потом безвластие .недоговороспообность как следствие привели к этим событиям и говорить о законности сего действия с вашей стороны выглядит как лев льва в плотоядности обвиняет)) Главное люди добились чего хотели и у вас и у нас. или не так ?
А выводы дело каждого....большинство людей только думают что их выводы их собственные.
Я к стати если долко не появлюсь. значит меня снова забанили, наверное вряд ли еще перерегится захочу.

Востаннє редагував Afanasichh: 13.06.2017 о 20:17.
Afanasichh зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
longhorn7 (17.06.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 20:35 #2696189   #6138
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата беззаконие происходившее в Киеве и потом безвластие .недоговороспообность как следствие привели к этим событиям
Коли янукович втік з України?
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 20:45 #2696191   #6139
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Afanasichh Переглянути допис
Симферопольский парламент взяли под охрану может они а может самооборона, там половина в гражданке была. и не за часы, а за несколько дней,
Самооборона кажеш? І за кілька днів? Ну, ну.

https
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2017, 21:01 #2696193   #6140
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Складна ситуація в Криму

Цитата
Допис від Afanasichh Переглянути допис
.Не каких админ зданий не захватывали ,Симферопольский парламент взяли под охрану может они а может самооборона, там половина в гражданке была.
https
Цитата
Допис від Afanasichh Переглянути допис
законность тут не играет роли
Ти просто кончена мразь. Тебе розстріляють не бандеровци з з-западенщини а твої ж сусіди. І повір, ніхто на закон не буде посилатися. Я служив з кримчанами під час мобілізації. Вони не йшли захищати Україну, вони йшли вбивати москалів. Тікай.
Цитата
Допис від Afanasichh Переглянути допис
Я к стати если долко не появлюсь. значит меня снова забанили, наверное вряд ли еще перерегится захочу.
Невелика потеря

Востаннє редагував pixel: 13.06.2017 о 21:09.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:17.