Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Медична реформа, декларація, рекомендації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.07.2018, 12:10 #2732792   #21
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Тут ефект масштабу. Оптом отримати за 2000 чоловік гроші, значна частина з яких можливо взагалі не прийдуть на протязі року. А іншу частину спрямувати на додаткові платні послуги. Думаю загалом для клініки може бути позитивний ефект.
Я думаю якраз у діючих клінік найбільші можливості туди вписатись, вся інфраструктура вже є, можна помітно підвищити обороти та добути більше лояльних клієнтів.
Хм. Все залежить від того, наскільки вони зараз завантежені. А ти уявляєш як ті 2000 чоловік взимку засопливлять і почнуть ходити за довідками для лікарняного. Наскільки я розумію, довідку виписуватиме той лікар з яким ти декларацію підписав.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 12:25 #2732793   #22
lesjok
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Так гроші ніхто не дає оптом А послуги пацієнти повірте будуть вимагати в повному обсязі (особливо це що стосується безкоштовних аналізів та обстежень).
Тому мені не підходить така система, ви все організуйте і надайте, а ми вам колись заплатимо ). Ще є цікавий пункт, що не можна відмовити в підписанні декларації пацієнту, якщо він цього хоче (лише якщо твоя кількість декларації більше 2000), а в мене є маленький список людей з якими я добровільно не підпишу декларацію ) Через те мій особистий контракт з національною службою здоров'я на довготривалій паузі.
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 12:49 #2732794   #23
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Так гроші ніхто не дає оптом А послуги пацієнти повірте будуть вимагати в повному обсязі (особливо це що стосується безкоштовних аналізів та обстежень).
Тому мені не підходить така система, ви все організуйте і надайте, а ми вам колись заплатимо ). Ще є цікавий пункт, що не можна відмовити в підписанні декларації пацієнту, якщо він цього хоче (лише якщо твоя кількість декларації більше 2000), а в мене є маленький список людей з якими я добровільно не підпишу декларацію ) Через те мій особистий контракт з національною службою здоров'я на довготривалій паузі.
А чи можна почути рекомендації по хороших лікарях з амбулаторії 14, або з інших на бамі, можна в приват
http://www.medical.te.ua/ua/doctors/1/category/182

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Так гроші ніхто не дає оптом А послуги пацієнти повірте будуть вимагати в повному обсязі (особливо це що стосується безкоштовних аналізів та обстежень).
Тому мені не підходить така система, ви все організуйте і надайте, а ми вам колись заплатимо )
Я не думаю що буде суттєва різниця у вимаганні послуг в порівнянні з тим що зараз. З якої радості всі що не ходили регулярно до лікарів зараз несподівано почнуть бігати по кабінетах.

Востаннє редагував VT: 20.07.2018 о 12:49. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 12:53 #2732796   #24
lesjok
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Дивись сюдой. Чисто як приклад. Є в Тернополі МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ. Логіка підказує, що обладнання вони мають, ну раз працюють. В них є навіть Сімейний лікар https://ternopil.oxford-med.com.ua/doctors/terapiya/ Припускаємо, що, чисто теоретично, вони мають можливості і засоби для надання послуг згідно списку. От чи погодяться - інше питання
Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
А чи можна почути рекомендації по хороших лікарях з амбулаторії 14, або з інших на бамі, можна в приват
http://www.medical.te.ua/ua/doctors/1/category/182

Додано через 4 хвилини

Я не думаю що буде суттєва різниця у вимаганні послуг в порівнянні з тим що зараз. З якої радості всі що не ходили регулярно до лікарів зараз несподівано почнуть бігати по кабінетах.
Наївна людина і судить по собі . в мене на приватному прийомі за відносно немалі гроші є досить багато людей, які приходять по два рази в місяць і ретельно виїдають мозок чайною ложечкою. Можу тільки уявити, як буде, коли їм не прийдеться за це платити, а "держава гарантує"
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (20.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 13:06 #2732798   #25
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Так гроші ніхто не дає оптом .
Ну я щось схоже і підозрівав. 370 грн - це ж за молодого здорового, за дітей, пенсіонерів більше і вроді суттєво більше. Скільки там населення? Мільйонів 35 залишилось, та по базовому тарифу (370грн/голова) вроді як 13 лярдів виходить, а в бюджет заклали тільки 8
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 13:32 #2732799   #26
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ну я щось схоже і підозрівав. 370 грн - це ж за молодого здорового, за дітей, пенсіонерів більше і вроді суттєво більше. Скільки там населення? Мільйонів 35 залишилось, та по базовому тарифу (370грн/голова) вроді як 13 лярдів виходить, а в бюджет заклали тільки 8
Перша половина року ще фінансувалась по старим правилам, ну і так як декларацій не так багато підписано, то тільки по 200 з чимось виділяють на бездеклараційних, повинно вистарчити.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Наївна людина і судить по собі . в мене на приватному прийомі за відносно немалі гроші є досить багато людей, які приходять по два рази в місяць і ретельно виїдають мозок чайною ложечкою. Можу тільки уявити, як буде, коли їм не прийдеться за це платити, а "держава гарантує"
Ті що хоче доставати і зараз можуть безкоштовно ходити до дільничого лікаря.
Ті що мають гроші і хочуть особливого сервісу все одно будуть платно ходити до приватників, без черг

Востаннє редагував VT: 20.07.2018 о 13:32. Причина: Пізніше додано
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 13:36 #2732803   #27
lesjok
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Перша половина року ще фінансувалась по старим правилам, ну і так як декларацій не так багато підписано, то тільки по 200 з чимось виділяють на бездеклараційних, повинно вистарчити.

Додано через 3 хвилини

Ті що хоче доставати і зараз можуть безкоштовно ходити до дільничого лікаря.
Ті що мають гроші і хочуть особливого сервісу все одно будуть платно ходити до приватників, без черг
А так ті, що дістають, будуть ходити до приватника, бо "держава гарантує", для чого це приватнику, якщо є люди, які хочуть сервісу і мають на це гроші ?
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (20.07.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2018, 13:40 #2732804   #28
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
А так ті, що дістають, будуть ходити до приватника, бо "держава гарантує", для чого це приватнику, якщо є люди, які хочуть сервісу і мають на це гроші ?
Приватник може бути далеко від дому, або в нього може бут велика черга на запис
Звісно що будуть відхилення від норми, але в середньому напевно повинно на плюс виходити
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2019, 10:50 #2758353   #29
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

слава реформам

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2019, 18:31 #2758398   #30
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата слава реформам

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater
це проблема -і це факт.
Але ніяка реформа не поміняє все в 1 раз, за 1 день. А обсирати любий дурак може (привіт, Шлюшко і його дрімтім). А з совка зробити крок в цивілізований світ- важка задача( починаючи від людей, закінчуючи технікою)



+ культура - ключевий момент всіх реформ і іншого навколишньго середовища.(ну і яка громада, таке і все інше.)
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2019, 21:13 #2758415   #31
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис

+ культура - ключевий момент всіх реформ і іншого навколишньго середовища.
а тут у нас ще кінь не валявся
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2019, 16:13 #2759573   #32
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата У Тернопільській лікарні відремонтували палати за кошти благодійника
Цитата На Тернопільщині серйозні проблеми із забезпеченням інсуліну для хворих
Но це не біда. Помолимося, браття і сестри!
Цитата на території “Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги” встановлять пам’ятник Святому Роху.

Таке рішення прийняли у четвер, 16 травня, на засідання виконкому.

Як уточнив заступник міського голови Леонід Бицюра, Святий Рох є покровителем інфекційних хворих і захисник від епідемій.
Добре шо Бицюра уточнив. Скільки попиляли на памятнику не уточнюється, але я приблизно собі уявляю вартість робіт. Не 7 лямів звісно (саме стільки бракує на забезпечення інсуліном) але 3-4 точно.

Кстатє, а чому на території швидкої? Більше б пасувало в тубдиспансері святого роха поставити. Щоб хворі більш швидше одужували. Можна ще навіть франшизу зробити, і випускати календарики зі зображенням цього памятника, щоб люди їх прикладали до лоба і зцілювалися.

Карочє, медична реформа as is.


Тішить тіко одне
Цитата Команда Зеленського: Супрун не керуватиме МОЗ
І відразу передбачаючи неконституційність та незаконність такого рішення, процитую улюблену книгу "порохоботів" - Конституцію
Цитата Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування.

Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.
тим часом
Цитата Тернополяни, які не підписали декларації з сімейними лікарями, тепер платитимуть за кожен прийом
...
Так, вартість прийому до таких лікарів у Тернополі вартує 73 гривні.
І так, гроші невеликі. Але ж тут справа не в грошах, а в дотриманні конституційних норм.
Чи ви може не поважаєте конституцію України? Га?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2019, 08:40 #2759629   #33
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата І так, гроші невеликі. Але ж тут справа не в грошах, а в дотриманні конституційних норм.
Чи ви може не поважаєте конституцію України? Га?
Ну з таким підходом, можна деяких пенсаків звинувачувати з розтрачанні держ коштів. Тому що є окремий вид, який бігає за направленням до терапевта і вимагає направлення на аналіз (який безкоштовно -для них, але по факту - держава ж платить за нього), бо вони самі собі ставлять діагнози чи то шось десь заграло..
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2019, 17:25 #2759772   #34
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
Ну з таким підходом, можна деяких пенсаків
Цитата пенсаків
Шкода що головний електорат Порошенка не може прочитати даний допис.


Але повернемося до медицини
Цитата Українці найчастіше лікуються китайськими антибіотиками
...
За три роки Україна імпортувала 851 тонну антибіотиків загальною вартістю $97,9 мільйонів. Про це повідомляє Державна фіскальна служба
...
Друге місце належить Індії. За три роки Україна завезла з цієї країни антибіотиків на $8,9 мільйонів. На третьому місці – Іспанія. Протягом трьох років Україна імпортувала звідти антибіотиків на $7 мільйонів. Загалом, українцям не вистачає грошей на медткаменти, а тому багато людей лікуються в борг.
...
У парламенті вважають: наші аптеки перетворилися в супермаркети, які переслідують, перш за все, комерційні цілі, забувши про соціальну відповідальність та місію.
Із серії "ой! а хто єто сдєлал!!!???77"

Але то фігня. Главне порахувати лікарів та їх гостей
Цитата За даними вибіркового опитування домогосподарств, протягом 2018 року в медичні заклади за допомогою звернулось 77,0% населення Тернопільщини.
Ну, тобто ви пойняли. Аптеки це кляті бариги, а вот лікарні та поліклініки це не конвеєр для підрахунку статистичних даних. Ні. Там тобі і допомогу нададуть, і декларацію з лікарем перевірять, ну бо ж в нас зараз гроші ходять за пацієнтом, а не так як колись. Реформа ж.
Колись же як було. Гроші за пацієнтом не ходили. А тепер вот ходять. Підписав лікар декларацію із 10 000 пацієнтів - прошу дуже мати зарплату в 70 000 гривень. А не підписав - xуй тобі, а не черешень.
У всій цій ідеальній формулі забувається тільки одне - власне сам субєкт реформи. І пенсаки, які ходять і тільки бісять ескулапів, за якими ходять гроші а не всякі пенсаки, і інших нецілеспрямованих людей, які раптом вирішили захворіти не по місцю прописки (яку в нас відмінили, і тепер це вже більше не прописка а реєстрація), і опше, перелік платних послуг вот він висить, прямо біля реєстратури. А в куті стоїть термінал, для "добровільних" пожертв. Суму пожертви тобі напише лікар на шматку паперу прямо перед початком огляду.


Тим часом
Цитата З нагоди Дня Європи в Україні у Кременецькому медичному коледжі імені Арсена Річинського відбулося засідання новоствореного Євроклубу. Інтерактивний захід підготували та провели студенти. У формі змагання вони демонстрували знання про країни Євросоюзу, вирішували проблемні завдання на вміння висловити та обгрунтувати власну точку зору щодо Євроінтеграції України та збагатили свій словниковий запас завдяки грі Alias
Цитата Скандал у Тернополі: студенти-медики відмовились складати іспит
...
Студенти опублікували відеозвернення, в якому пояснюють, що їм намагаються нав’язати чужі погляди. В свою чергу вони не хочуть бути копією іншої країни. Оскільки система медичної освіти у США відрізняється від української. Однак у випадку нездачі американського тесту IFOM, їх відрахують із вузу.
Стадо баранів з коледжу легше зігнати на підтримку Європи, ніж осмислених, еге ж?

Алсо
Цитата У яких випадках швидка в Тернополі не приїде на виклик
...
якщо стан людини не критичний - швидка не приїде.
Як будуть визначати критичність випадку? Та дуже просто. По телефону зі слів оточуючих хворого.. Телемедицина ж. Фотки там на вайбер скинуть. Ми що, не європейська країна майбутнього? Ставимо діагноз по аватару.

P.S.
Цитата Головний лікар тернопільської онколікарні не знав, що у його закладі вимагають з пацієнтів гроші
via
Думав нібито йому щомісяця заносять в рамках програми "гроші ходять за пацієнтом", а тут виявилося що з онкохворих (хто не в курсі, це люди які майже точно знають дату своєї смерті) беруть гроші. Але я не в кугсє, гєбята! Я нє в кугсє!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2019, 22:43 #2759793   #35
lesjok
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Саймон, я розумію, що "цікавий" контент треба створювати, але... Якщо не володієш якоюсь темою, то краще жуй...
Китайські і індійські антибіотики, це не готові медикаментозні форми, а лікарські субстанції, які заходять в країну в контейнерах і цистернах, а дальше доочищаються і фасуються. ВІдкрию тобі секрет, так зараз роблять більшість країн світу. Бо хімічні виробництва в себе ніхто не хоче ставити.
Так, гроші почали ходити за пацієнтом. Раніше фінансувалося ліжко-місце якщо лікарня, або кількість людей по прописці, якщо поліклініка. І були плани їх виконання. Тобто щоб зберегти фінансування люди вели купу фіктивної документації і підганяли статистику. Зараз пробують фінансувати випадок, або звернення. І не розумію, яка проблема підписати декларацію, щоб не платити за візит до лікаря. Про вузьких спеціалістів: ЛОРи, кардіологи, хірурги і т д не говорю. Туди реформи ще не дійшли і вінансування по старому по плановій медицині.
На рахунок студентів, їх попередили на початку року, що такий іспит буде. Вчитися треба, а не стогнати, що "ми же дєті". Прохідний процент їм поставили мінімальний, бо все таки перший рік. Мій випуск був першим, який здавав Крок і нічого, вижили.
НА рахунок швидкої, давайте по чесному, половина викликів непрофільні. І поки лікар десь міряє бабулі тиск, бо вона не хоче пити таблетки від тиску, бо вони "садять" печінку, десь реально може хтось померти від інсульту.З цим треба боротися двома шляхами: навчати диспетчерів швидкої сортуванню і піднімати культуру населення. А не так як роблять наші журнашлюжки. Видають статті, як обманути диспетчера, щоб до вас прїихала швидка.
На рахунок онкодиспансера промовчу, там без коментаріїв. Але реформа там ні до чого. Вона туди просто не дійшла, бо дуже багато противників чомусь...
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (27.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.06.2020, 11:31 #2779579   #36
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Хтось вкурсі які зара платні послуги в поліклініках?
Якщо по направленню (декларацію) підписав.
Направили на рентген стопи каже 50, я кажу даю під розпис, вона ідіть в касу, там ше більшу суму сказали
Читаю в неті що діагностика по направленню має бути бесплатна)
jus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2020, 21:37 #2782238   #37
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Медична реформа, декларація, рекомендації

Це прекрасно, це просто чудово.

org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:12.