Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Чи варто дати право на законне володіння вогнепальною зброєю в рамках захисту свого життя та влас
так 174 66.41%
ні 83 31.68%
не знаю 5 1.91%
Голосували: 262. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Доступна зброя для народу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.09.2015, 13:47 #2574537   #521
saymon
Guest
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Петиція пішла на технічну перевірку (чи не було накруток), триватиме 3 дні. Якщо зловживань не виявлять то направляється в адміністрацію президента і він в 10-тиденний термін має або надати ухвалу, або обгрунтовано відмовити.

Мені особисто цікаво тільки через те, що це перша проголосована петиція, хочу подивитися як буде працювати механізм.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2015, 14:17 #2574549   #522
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
то направляється в адміністрацію президента і він в 10-тиденний термін має або надати ухвалу, або обгрунтовано відмовити.
Опа!! А що є якийсь закон про електронні петиції і терміни та умови їх роззгяду?

По темі - я, як завжди, проти носіння короткостволів.
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.09.2015, 18:42 #2574602   #523
saymon
Guest
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Не окремий, поправки 2 липня прийняли до закону України "Про звернення громадян".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2015, 19:08 #2575196   #524
Dedawic
Учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

так вже і сайт з петиціями є.
Dedawic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2015, 19:04 #2577253   #525
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
або надати ухвалу, або обгрунтовано відмовити.
Петиція-досвідос ...
Цитата "Я дуже ретельно вивчив соціологічні дослідження і можу сьогодні наголосити, що лише
11% українців підтримують вільне володіння зброєю. 82% українців — проти цього. Безумовно,
моя точка зору збігається з точкою зору 82% українців", — наголосив Президент.
Порошенко переконаний, що підвищення ефективності правоохоронних органів підвищить рівень безпеки українців.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.09.2015, 20:01 #2577279   #526
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Він ще весною висловився, що він категорично проти, і що держава повинна захищати людей, а не навпаки. Тобто все як завжди, коли політику вигідно то держава це люди, а коли ні - органи влади.
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 09:16 #2577400   #527
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Угу.
а в голосуванні під новиною на сайті "24" - 70% "за" проти 29% "проти"...

Додано через 54 секунды
Цитата:
Допис від хамід Переглянути допис
11% українців підтримують вільне володіння зброєю. 82% українців — проти цього.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 17:20 #2577547   #528
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
на сайті "24" - 70% "за" проти 29% "проти"
голосування в інтернеті ніколи не було репрезентативним. основне досягнення - на петицію звернули увагу. але ніхто не обіцяв що відповідь автоматично буде позитивна.
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 18:07 #2577570   #529
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

а 82 % проти вільного володіння зброєю це, по твоєму, репрезентативно?
Запуск ресурсу з петиціями був для того щоб створити видимість ніби влада в Україні хоча б частково належить її громадянам, що є якийсь діалог, але вийшло що це монолог людини до влади. бо почуюкожного глухий як пень.
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 19:00 #2577583   #530
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Замість петиції ефективніше референдум провести
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 20:18 #2577600   #531
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
а 82 % проти вільного володіння зброєю це, по твоєму, репрезентативно?
А я звідки знаю? Я маю свою думку і її дотримуюсь а ти мабуть з натяжкою зможеш пояснити нівіщо тобі (якщо ти "за") зброя. Тільки давай без цитаток про вільних людей, америку і тп., я все це вже сотні разів скролив.
Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
Замість петиції ефективніше референдум провести
Якби від мене залежало таке рішення - я б провів експеримент, а саме взяв окремо взяту область і дозволив би місцевим жителям то за що ви виступаєте. Нехай навіть на рік часу з постійним зрізом інформації по кріміногенній обстановці. Потім порівняв би статистику до і після. Потім - висновки.
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 20:43 #2577612   #532
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата а ти мабуть з натяжкою зможеш пояснити нівіщо тобі (якщо ти "за") зброя. Тільки давай без цитаток про вільних людей, америку і тп., я все це вже сотні разів скролив.
1. Поясни чому ти проти того щоб інші володіли такою зброєю, адже це їхнє право. Яке відношення твоє/моє "за" чи "проти" має до того що хтось хоче мати право володіти зброєю?
2. Якби мені була потрібна зброя я б пояснив для чого, але мені не потрібна зброя.
3. Я не "за" вільне володіння зброєю, але я "за" те щоб люди самі вирішували, а не хтось свисока зглянувся і надавав їм "дозвіл". Це ж стосується і легалізації проституції, наркоти і всього іншого гівна. Органи влади просто повинні миритися з тим чого хоче людина, а не диктувати людині як якомусь немовляті, що добре а що погано, і час від часу "милостиво" видавати ніщебродському електорату дозволи на ті чи інші речі. Це совок!
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 20:57 #2577618   #533
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
Поясни чому ти проти того щоб інші володіли такою зброєю
Тому що вважаю що вона їм не потрібна.
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
адже це їхнє право
Право? Яке право?
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
Яке відношення твоє/моє "за" чи "проти" має до того що хтось хоче мати право володіти зброєю?
Хтось хоче, хтось не хоче... так було завжди.
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
2. Якби мені була потрібна зброя я б пояснив для чого, але мені не потрібна зброя.
Нам не зброя потрібна а культура.
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
Я не "за" вільне володіння зброєю, але я "за" те щоб люди самі вирішували, а не хтось свисока зглянувся і надавав їм "дозвіл".
Конституція України - джерелом влади є народ. Іншими словами - очі бачили кого вибирали.
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
Органи влади просто повинні миритися з тим чого хоче людина
Вірно, але не людина а більшість. Так влаштовано наш світ.
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
Це совок!
Це демократія
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 21:04 #2577620   #534
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Якби від мене залежало таке рішення - я б провів експеримент, а саме взяв окремо взяту область і дозволив би місцевим жителям то за що ви виступаєте. Нехай навіть на рік часу з постійним зрізом інформації по кріміногенній обстановці. Потім порівняв би статистику до і після. Потім - висновки.
Тут: http://guns.orenburg.biz/art999.html статистика з посиланнями на джерела.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roots (21.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 21:13 #2577624   #535
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
статистика з посиланнями на джерела.
Я не в курсі яка в нас ситуація з тяжкими злочинами?
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 21:17 #2577626   #536
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Тому що вважаю що вона їм не потрібна.
я зрозумів, тільки не зрозумів чому ти так вважаєш.
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Право? Яке право?
право на захист, ну і відповідальність за це право само собою.
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Хтось хоче, хтось не хоче... так було завжди.
при чому тут цей "хтось"? я наприклад не люблю яблука, от поясни як моя ненависть до яблук має впливати на те чи матимуть інші люди право їсти яблука?
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Нам не зброя потрібна а культура.
культура поводження зі зброєю? (жартую)
культура є, нема відповідальності. дане право надасть людям свободу, а отже наділить їх і відповідальністю.
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Конституція України - джерелом влади є народ. Іншими словами - очі бачили кого вибирали.
не тільки джерелом, інакше це совок а не демократія.
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Вірно, але не людина а більшість. Так влаштовано наш світ.
припустімо що цей "наш світ" це форум тернополя, де за дане право вдвічі більше людей, ніж проти, то як, ти змирився з тим що люди мають право володіти зброєю? адже так влаштовано світ!!1
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Це демократія
демократія це коли вирішує більшість, а не 1 вибрана посада, коли вирішує 1 вибрана посада це авторитарний режим.
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 21:33 #2577631   #537
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
я зрозумів, тільки не зрозумів чому ти так вважаєш.
Тому що я вважаю що зброя (короткоствол в кобурі, сумочці, кишені) є малоефективним засобом самозахисту від нападу більш підгомовленого і краще вмотивованого противника. А спроба використати його в паніці - призведе до ще більшого нещастя. Моя іншими словами - носіння зброї це ілюзія безпеки.
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
при чому тут цей "хтось"? я наприклад не люблю яблука, от поясни як моя ненависть до яблук має впливати на те чи матимуть інші люди право їсти яблука?
Яблука не стріляють.
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
культура поводження зі зброєю? (жартую)
А якраз зовсім не жартую.
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
припустімо що цей "наш світ" це форум тернополя, де за дане право вдвічі більше людей, ніж проти, то як, ти змирився з тим що люди мають право володіти зброєю? адже так влаштовано світ!!1
Тому я і кажу що інтернет опитування ніколи не були репрезентативними. От спробуй проанналізувати у всекраїнському маштабі скільки людей проголосували б за дозвіл на носіння зброї? Віковий ценз як на виборах - 18 років. Віднімаємо прекрасну половину жителів, віднімаємо пнсіонерів, віднімаємо жителів сіл і селищ. Віднімаємо Ту частину чоловіків яка вважатиме що це непотрібне рішення.Мінус тих хто не прийде на опитуваня(референдум). Скільки там відсотків приблизно залишиться?
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
демократія це коли вирішує більшість, а не 1 вибрана посада, коли вирішує 1 вибрана посада це авторитарний режим.
За цю одну людину проголосувала більшість і делегувала йому своє право на вирішення таких питань. Я не памятаю щоб в програмі порошенка було хоч слово про носіння зброї. Отже його виборців це е цікавить.
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 21:54 #2577645   #538
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Тому що я вважаю що зброя (короткоствол в кобурі, сумочці, кишені) є малоефективним засобом самозахисту від нападу більш підгомовленого і краще вмотивованого противника. А спроба використати його в паніці - призведе до ще більшого нещастя. Моя іншими словами - носіння зброї це ілюзія безпеки.
я зрозумів твою позицію що це малоефективна річ, ілюзія безпеки, але все таки не зрозумів чому ти проти того щоб ІНШІ люди могли нею володіти втч для власного захисту, навіть ілюзорно.
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Яблука не стріляють.
зброя теж, стріляють люди.
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Тому я і кажу що інтернет опитування ніколи не були репрезентативними. От спробуй проанналізувати у всекраїнському маштабі скільки людей проголосували б за дозвіл на носіння зброї? Віковий ценз як на виборах - 18 років. Віднімаємо прекрасну половину жителів, віднімаємо пнсіонерів, віднімаємо жителів сіл і селищ. Віднімаємо Ту частину чоловіків яка вважатиме що це непотрібне рішення. Скільки там відсотків приблизно залишиться?
вони завжди були репрезентативними просто похибка більша - десь 10% (власні спостереження по останнім виборам наприклад).
Угу давай всіх і вся відмінусовувати і вийде нуль.
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
За цю одну людину проголосувала більшість і делегувала йому своє право на вирішення таких питань. Я не памятаю щоб в програмі порошенка було хоч слово про носіння зброї. Отже його виборців це е цікавить.
Право законодавчої ініціативи є не лише в нього, але остаточне рішення по петиціям приймає лише він. І хз шо там йому делегували люди, але точно в тому списку не було пункту що він вирішуватиме що із людських ініціатив пропонувати в вр до розгляду а що ні, в нас деюре парламентсько президентська країна як не крути.

В порошенка не було іншої прграми, окрім як воїнам по ляму, і ато за 2 тижні. Резюмую- у поршенка просто не було програми. Його виборців цікавили саме ці пару обіцянок.
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 22:07 #2577649   #539
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
не зрозумів чому ти проти того щоб ІНШІ люди могли нею володіти втч для власного захисту, навіть ілюзорно.
Знаєш приказку про абізяну з гранатою?
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
Угу давай всіх і вся відмінусовувати і вийде нуль.
Ну а як інакше? Якщо виходити з того що рішення в нас приймаються більшістю відповідно треба цю більшість мотивувати на прийняття такого рішення. Тому що Легіон Анонімусів так захотів? Ні ну це смішно.... Давай ще варіанти.
Вон aleko2007 правильно будує дискусію. Наводить дані про криміногенну ситуацію в країнах які дозволили/заборонили носіння зброї. Його цікаво читати.
Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
В порошенка не було іншої прграми, окрім як воїнам по ляму, і ато за 2 тижні. Резюмую- у поршенка просто не було програми. Його виборців цікавили саме ці пару обіцянок.
тим не менше за нього проголосували не дивлячись на відсутність такої важливої обіцянки як дозвіл на зброю.
roots зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2015, 22:31 #2577657   #540
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Знаєш приказку про абізяну з гранатою?
це недоречне порівняння, маніпулятивне.
Людина, це істота з трішки розвинутішим мозком, має волю, свободу вибору, здатна приймати рішення і нести за них відповідальність.
Ну тепер я тебе кагбе зрозумів, людина це мавпа, єдине що їй можна довірити це на вибори ходити. Хоча ні, не можна.
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
Тому що Легіон Анонімусів так захотів? Ні ну це смішно.... Давай ще варіанти.
Спочатку це були люди з активною громадською позицією, але після майдану ці люди раптом стали хомяками легіонами анонімусів і тд , ну нехай... Цьому легіону довірив в тч президент право законодавчої ініцативи з низу, розумієш? А тепер коли та ініціатива особисто йому не подобаєтьтся він її вертить на пенісі і маніпулює громадською думкою наводячи результати соц опитування якого не було. Що тобі там смішно?
Цитата:
Допис від roots Переглянути допис
тим не менше за нього проголосували не дивлячись на відсутність такої важливої обіцянки як дозвіл на зброю.
Тим не менше влада в
Україні належить народу - пряма, а не лише опосередкована. Народу і вирішувати, а не лише "делегованим".
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:22.