Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


IOS vs Android

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2015, 23:18 #2580836   #41
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: IOS vs Android

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Ця тема взагалі не для тебе тоді.
Причому тут "тема не для тебе" ?

Тут "холівар" на тему шо "круче" , а не хто як використовує свій телефон.
І iOs і Android я "проклацав" повністю , так шо мені є з чим рівняти дані 2 системи...
Masquerade зараз поза форумом  
Подякував(ла):
wisper (02.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 05:32 #2580849   #42
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: IOS vs Android

так!
потрачу трохи часу,
пипшу скоро, помилок буде багато.
починаючи з минулого коли в мене в руки попала платформа симбіан nokia n73 то було щось круте!! після звичайного телефона- sony ericsson к750.
я до неї привик і підігнав всі проги під себе.
пройшло трохи часу і в руки попав sony ericsson x10 . мій перший андроід , на який я не дуже то рвався переходити, але мені сподобався сам гаджет х10 .
перше користування викликало в мене навіть трохи роздратування, все було трохи не так як я хотів. І почав я гризти "граніт" андроіда, з часом на сумбіан я дивися вже трохи унило... андроїд став для мено норм. системою. з того часу в мене тільки відроїд(як любить дехто називати), дійшло до айфона ІоЕС платформа мені не пішла , мать його айтюнс, плеяр і т.д. вже не кажучи про проги .
багато чого упустив, бо дуже багато писати, а коли багато написано я не люблю читати, думаю ви також.
всі хто пише чи каже
ЧОМУ в порівняні у вас андроід і айфон. нащо змішувати такий венігрет.
порівнюйте тоді андроїд і іоЕС. не чіпайте пристрої.
тому що на андроіді є багато виробників які зипилили цю систему собі на гаджети.
так коли хтось каже типу .. андроїд гамно висне плужить і тд.. та так якщо виробник телефона наприклад якись бюджетний леново чи тому подібний а ще на.х.у ярили купа програм віджетів і т.д то звичайно він не буде працював належним чином, це буде не робота це буде піз..ц. бо залізо такого сексу не витримає, бо ж телефон куплений за 1000 грн.
тепер з начинкою ІоЕС ,яка йде в обгортці не за 1000 грн., і за таку ціну вона мусить себе окупати бо буде - бунт! люди почнуть матюкатися і казати купа грошей а воно висне.
тому не порівнюйте дешеві гаджети де різниця
1000анд грн.
і 5000іоЕс грн. (приблизно)
дальше .
сам пристрій Apple мені подобається і більше подобається навіть 5 5s чим 6 і т.д но ІоЕС то просто жесть , і гамнофон як його називаю (о простіть мене прихильники ) так і залишається ситемою від якої мене нудить. детально розписувати не буду. а може і буду якщо піде дискусія бл..ія..
дальше - щоб запобігти посту айфон дорогий і так далі . діло не у фінансах .
як зрозуміло з мого "стішка" я прихильник сону_ерікссон зараз соні, і не тільки телефонів, і гаджети були і є тільки цього виробника, зараз xperia z3 і підводячи підсумки - андроід в мене працює на ура, все без тормозів зависань і т.д. тож люди добрі тут зовсім різні цінові категорії і не потрібно то все "болото місити з глиною".
і пофіг мені на інші телефони, так як затятим Айфонщикам на щось інше. Все любі друзі гут бай.
werwolf-eine зараз поза форумом  
Подякував(ла):
---ANDRE--- (06.10.2015)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 06.10.2015, 14:05 #2581657   #43
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: IOS vs Android

а тим часом вийшов Відроїд 6.0

п.с. написав так спеціально для неадекватного Назара))))
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Stalk (06.10.2015)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.10.2015, 09:42 #2585781   #44
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: IOS vs Android

Багато можна писати на дану тему, але кожному своє... Прочитавши сьогодні цю тему хочу звернути увагу на те, що в iOS є програмки Pages, Numbers, Keynote - аналоги Word, Excel, PowerPoint. І основне - вони рідні та безкоштовні при умові покупки нового девайсу чи апгрейду до iOS 8 після 1 вересня 2013р.

Список безкоштовних програм:

iMovie
GarageBand (після 1 вересня 2014р.)
Pages
Numbers
Keynote
iTunes U

https://support.apple.com/en-us/HT202794
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:15.