Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.05.2010, 23:07 #1352479   #141
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

вітакап пив
рекомендують 1 капсулу в день
склад:
1 капсула містить:
Вітамін А 5000 МО
Вітамін В1 5 мг
Вітамін В2 5 мг
Вітамін В6 2 мг
Вітамін В12 5 мкг
Вітамін С 75 мг
Вітамін D3 400 МО
Вітамін Е 15 мг
Нікотинамід 45 мг
Пантенол 5 мг
Кислота фолієва 1000 мкг
Заліза фумарат 50 мг
Кальцію дигідрофосфат 70 мг
Міді сульфат 0.1 мг
Марганцю сульфат 0.01 мг
Цинку сульфат сухий
екв. цинку сульфату 50 мг
Калію йодид 0.025 мг
Оксид магнію 0.5 мг
bbuilder зараз поза форумом  
Старий 31.05.2010, 21:14 #1353684   #142
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Це для пересічних людей, які сидять цілими днями в офісі і піднімають дупу коли йдуть додому
Для офісних робітників 20мг, для спортсменів 60мг (20-60)

Цитата Зараз маю ще минулорічні яблука, в яких навряд чи якісь вітаміни збереглись, а якщо і є, то в дуже мізерних кількостях ... Вихід: лимони і шипшина
Український громадянин 20-80 відсотків спожитого вітаміну С получає із картоплі. У "молодої" картоплі у 7-9 раз більше вітаміну С ніж у минулорічної. Із овочів найбільше вітаміну С містить свіжий червоний солодкий перець (200-250мг\100г),свіжа\квашена капуста, цибуля(зелена, ріпчаста)більше 100мг\100г. Апельсини містять 20-35мг\100г
лимони 30-45мг\100г.

Цитата Малося на увазі певно 2000 мг?
Малося на увазі 200мг.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 25.06.2010, 13:26 #1380990   #143
manyunja
Guest
Exclamation Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Помітив що як вдень трохи (небагато) вип"ю, ввечері відразу падають силові
Що таке моге бути?
На силовий показник треба вживати креатин

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Вітаміни приймаєте?
Якщо так, то які?
До цього часу "бавився" Супрадіном, на днях взяв спортивні ... хоча досвід їх приймання й був і результат був ніякий (пояснення: життєві обставини) ...
Додатково "смоктав" вітамін С, зараз думаю його дозу також збільшити, але дуже різні рекомендації щодо цього. Фармацевти радать з профілактичною метою 500-1000 мг, тренери і "фанатики" ББ - 1500-2500 мг

Прихований текст: Цікавий факт 


Прихований текст: Позитивний вплив вітаміну С 
Я Universal Animal pak пю, бомба!

Востаннє редагував ШТЕУД: 25.06.2010 о 19:09. Причина: Пізніше додано
 
Старий 25.06.2010, 19:07 #1381347   #144
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від manyunja Переглянути допис
На силовий показник треба вживати креатин

Додано через 4 хвилини

Я Universal Animal pak пю, бомба!

Додано через 3 хвилини

Додано через 13 хвилин


Я Universal Animal pak пю, бомба!

Додано через 1 хвилину

Я Universal Animal pak пю, бомба!

Додано через 9 хвилин

Я Universal Animal pak пю, бомба!
це такиц репчик чи що ?
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 02.07.2010, 12:58 #1388240   #145
West
Типово Протеїн.

Підкажіть де можна в Тернополі купити протеїн.Цікавить 100% Whey Gold Standard і Syntha-6(якшо хтось їх пив напишіть про результат).Думав купити в спорт плюсі тільки там такі ціни і ше кажуть шо там підробки.
І якшо при рості 180см я важу 73кг. яка денна норма протеїну і коли його потрібно вживати?
West зараз поза форумом  
Старий 11.07.2010, 19:11 #1397607   #146
Mexico
Типово Відповідь: Протеїн.

Цитата
Допис від West Переглянути допис
Підкажіть де можна в Тернополі купити протеїн.Цікавить 100% Whey Gold Standard і Syntha-6(якшо хтось їх пив напишіть про результат).Думав купити в спорт плюсі тільки там такі ціни і ше кажуть шо там підробки.
І якшо при рості 180см я важу 73кг. яка денна норма протеїну і коли його потрібно вживати?
Якшо в Спортплюсі підробка, то по якості вона нічим не уступає оригіналу Маю досвід вживання спортивного харчування із Штатів Ціни в СП досить гумані, хіба в вас є можливість доставки із США, тоді вийде на 20-30% дешевше але чекати потрібно буде десь місяць.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 29.07.2010, 11:12 #1415071   #147
Chevrol
 
Аватар для Chevrol
Типово Відповідь: Протеїн.

Цитата
Допис від West Переглянути допис
І якшо при рості 180см я важу 73кг. яка денна норма протеїну і коли його потрібно вживати?
денна норма білку в тебе повинна бути не менше як 73 грама білка.
Чому сам протеїн?Який досвід займання спорту?
Chevrol зараз поза форумом  
Старий 01.08.2010, 14:10 #1417514   #148
Likaon
 
Аватар для Likaon
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Я в спортплюсі бачив протеїн білоруський Атлант за смішною ціною 1 кг 50 гривень...
Він хоч трохи засвоюється ..чи гроші на вітер?))
Likaon зараз поза форумом  
Старий 01.08.2010, 18:07 #1417691   #149
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Likaon Переглянути допис
Я в спортплюсі бачив протеїн білоруський Атлант за смішною ціною 1 кг 50 гривень...
Він хоч трохи засвоюється ..чи гроші на вітер?))
а ти купи і спробуй. думаю теж посмієшся в параші (якщо повезе).

Востаннє редагував ШТЕУД: 02.08.2010 о 00:24.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 01.08.2010, 22:39 #1417899   #150
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Likaon Переглянути допис
Я в спортплюсі бачив протеїн білоруський Атлант за смішною ціною 1 кг 50 гривень...
Він хоч трохи засвоюється ..чи гроші на вітер?))
Якшо повезе - просто понос. Якшо не повезе - серйозний розлад травлення, дизбактеріоз і т.п.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 07:19 #1417993   #151
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

а чо ви так напали на чєловєка - є піпли, які жруть то діло і срачки нема, і результат є

Likaon
опшем ми б тобі не радили, бо як кажуть дешевого м2яса пси не хочуть їсти, але на крайняк спробуй. Справа в тому, що в західні спортхарчі добавляють добавки, які сприяють кращому засвоєнню, тут же може бути чиста речовина
scorpik зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 10:20 #1418149   #152
Likaon
 
Аватар для Likaon
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Ясно мені все...всетаки передумав брати...дякую за поради)
Я всетаки напевно зупинюсь на протеїні від вейдера..хоч він і дорогий але може нормальний результат буде...
Колись їв вейдеровський креатин то результат мені дуже сподобався..=)
Likaon зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 12:08 #1418276   #153
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Likaon Переглянути допис
Ясно мені все...всетаки передумав брати...дякую за поради)
Я всетаки напевно зупинюсь на протеїні від вейдера..хоч він і дорогий але може нормальний результат буде...
Колись їв вейдеровський креатин то результат мені дуже сподобався..=)
вейдер зараз не радять. дороге гімінце. краще полазь по качковським сайтам і почитай відгуки. радять оптімум нутрішен 100% голд стандарт (вроді так)
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (03.08.2010)
Старий 02.08.2010, 15:34 #1418436   #154
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
радять оптімум нутрішен 100% голд стандарт (вроді так)
ага, 900 з копійками грам 300 грн http://www.sportika.com.ua/index.php?productID=397
scorpik зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 16:39 #1418490   #155
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
ага, 900 з копійками грам 300 грн http://www.sportika.com.ua/index.php?productID=397
і що ти цим хотів сказати ? що дорого чи то що продакт гімно ?
ціна штука така неоднозначна. можна найти і дешевше/заказати за кордоном. тай я привів для приклада (взагалі цей белок №1 в світі по продажам).
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 18:13 #1418563   #156
Likaon
 
Аватар для Likaon
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Мені друзі порадили цей протеїн http://proteinshop.com.ua/protein/ni...e-protein.html пробував хто...?
Якщо так то результат нормальний був?
Likaon зараз поза форумом  
Старий 02.08.2010, 18:38 #1418585   #157
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Likaon Переглянути допис
Мені друзі порадили цей протеїн http://proteinshop.com.ua/protein/ni...e-protein.html пробував хто...?
Якщо так то результат нормальний був?
імхо н е варто. це суміш протеін з креатіном і НО добавкою. кароче невідома незрозуміла *****. хоча фірма вроді як має непогану репутацію(що правда поняття репутації відносне і швидше за все повязано із нехілою ціною на товар і тіпа зірками що користуються нею)
імхо конкретний просер бабла. якщо є бабло можна ще глянути на бсн сінта 6 але хз я би шукав просто чистий протеін без всяких добавок.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (03.08.2010)
Старий 02.08.2010, 18:39 #1418586   #158
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
(взагалі цей белок №1 в світі по продажам).
так, так ... тому й велика ймовірність підробк.
хороший

Востаннє редагував scorpik: 02.08.2010 о 18:44.
scorpik зараз поза форумом  
Старий 03.08.2010, 19:43 #1419493   #159
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
вейдер зараз не радять. дороге гімінце. краще полазь по качковським сайтам і почитай відгуки. радять оптімум нутрішен 100% голд стандарт (вроді так)
Цінова політика вейдера для мене завжди залишалася загадкую... Зайдіть на американські форуми і подивіться рейтенги виробників спорт.харч. Якшо вейдер попаде в десятку - то це дуже добре... Реально товари одинакової якості у вейдера на 20-30% дорожче. В Амермці їх ніхто не купляє!
Масл Тек - та сама контора шо і вейдер. Є непогані продукти, але ціни... Єдине, шо мені подобається - їхні описи продуктів, це просто гумористичні твори Хоть настрій можна підняти їхнім розповідями про вчених із голандського іститу, які там якісь досліди проводили... Правда, можете мені не вірити, але є люди які ці анотації сприймають всерйоз, спочатку я з них сміявся, потім мені стало сумно

Дійсно, десь 3-5 років тому Голд Стандарт мав перше місце по продажам в Штатах, конкурентів в нього просто не було! Але трохи пізніше на нього підняли ціну, і тепер в нього зявились конкуренти Діматайз і Алтімейт Нутрішн роблять дуже схожі продукти, тому потрібно дивитись на ціну...
Також ніколи не розумів купівлі 900г протеїну. Завжди купляв максимальні упаковки. Не хватає грошей - почикай тиждень, два, місяць чи пів року, але купи на 50% дешевше. Н-д 5кг коштує 1000грн, виходить 1кг-200грн.
Мову про підробки теж не розумію. Підробка на американські фірми - це атлант\сухе молоко\аналоги дит.харч. розсипані у упаковки схожі на оригінальні. Людина, яка хоть раз пила якісні продукти, підробку відрізнить одразу відкривши банку. Ні один атлант(я вже мовчу про сухе молоко) не розчиняється у воді\молоці так як "голд стандарт", засвоюваність - це взагалі капєц! Справа в тому, що якісну підробку можливо зробити лише на дорогому обладнанню, яке коштує мільйони доларів, відповідно - це нерентабильно, вигідніше відрити власну фірму по виробництві спорт.харч.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
а чо ви так напали на чєловєка - є піпли, які жруть то діло і срачки нема, і результат є
В мене є знайомий який бухає кожен тиждень, по ночах у вихідні в клубах торчить, і теж результат є. Зараз жме 140кг. То виходить бухання і недосипання сприяє прогресу в спорті?

Востаннє редагував Mexico: 03.08.2010 о 19:43. Причина: Пізніше додано
Mexico зараз поза форумом  
Старий 04.08.2010, 08:58 #1419750   #160
scorpik
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Підробка на американські фірми - це атлант\сухе молоко\аналоги дит.харч. розсипані у упаковки схожі на оригінальні.
підробка це не обов"язково має бути сухе молоко чи малиш. Можуть просто домішувати до оригіналу ці суміші і всьо. відповідно й масова частка потрібних речовин менша
Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
В мене є знайомий який бухає кожен тиждень, по ночах у вихідні в клубах торчить, і теж результат є. Зараз жме 140кг. То виходить бухання і недосипання сприяє прогресу в спорті?
А для чого порівнювати бухання і недосипання з прийманням спортпіта білоруського чи укр виробництва?

Додано через 52 хвилини
а відносно чи купляти малу пачку чи велику, тов кожного свій підхід і кожний по=своєму правий. Особисто для мене нема сенсу брати 4,5-5 кг( вистачить на не менше ніж 4 місяці), економити на тому всьому 200-280 грн, заморожувати в товарі 1200 грн, і до того всього постійно один і той самий смак (проїдається)

Востаннє редагував scorpik: 04.08.2010 о 08:58. Причина: Пізніше додано
scorpik зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:10.