Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: За кого вболіваєте?
Дженсон Баттон 2 3.70%
Льюис Хэмилтон 7 12.96%
Михаэль Шумахер 9 16.67%
Нико Росберг 1 1.85%
Себастьян Феттель 2 3.70%
Марк Уэббер 1 1.85%
Фелипе Масса 6 11.11%
Фернандо Алонсо 13 24.07%
Рубенс Баррикелло 1 1.85%
Нико Хюлкенберг 0 0%
Роберт Кубица 2 3.70%
Виталий Петров 2 3.70%
Адриан Сутил 0 0%
Витантонио Лиуцци 0 0%
Себастьен Буэми 0 0%
Хайме Альгерсуари 0 0%
Ярно Трулли 0 0%
Хейкки Ковалайнен 0 0%
Карун Чандхок 0 0%
Бруно Сенна 0 0%
Педро де ла Роса 0 0%
Камуи Кобаяши 0 0%
Тимо Глок 0 0%
Лукас ди Грасси 0 0%
Мені всеодно, хто виграє 5 9.26%
Не дивлюсь Формулу 3 5.56%
Голосували: 54. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Формула-1

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2008, 17:07 #734483   #161
Baltazor
 
Аватар для Baltazor
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від VetalR Переглянути допис
Глок мудило рідкісне, формула давно перестала бути тим, чим була. Чим більше грошей тим більше втрачається якась елементарна солідарність і чесність в спорті. Формула сакс короче.

П.С. Феттель рулить, він єдиний вміє їздити по дощу (власне як і Шумахер)

П.П.С. Алонсо ріспект, я його почав поважати
Ще Кубіца рулить, просто його болід підвів....
Baltazor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2008, 17:35 #734509   #162
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Формула-1

Цікаво було б почути останні 2 хвилини розмов Глока з боксами..................
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2008, 10:52 #735019   #163
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Формула-1







Бразильский этап «Формулы-1» сезона-2008 стал последним в карьере 37-летнего шотландского пилота Дэвида Култхарда (David Coulthard).
В гонках он участвовал с 1994 года. За это время он провел 247 этапов, выступая за команды Williams, McLaren и Red Bull. На счету Дэвида Култхарда 13 побед и 62 подиума, а также второе итоговое место в чемпионате 2001 года.

Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2008, 13:36 #735117   #164
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Переживая, что огорченные бразильские фанаты могут попробовать согнать свою злость на Тимо Глоке и представителях Toyota, Фелипе отправил своего брата к боксам японской команды с просьбой не покидать автодром в корпоративной форме. В результате, механики Toyota выезжали из паддока Интерлагоса в футболках бразильской национальной сборной по футболу и запасной униформе, которая была предоставлена Renault и Ferrari.

улибнув комент -
Гы, представляю как звучало это послание доброты и заботы: "Пойди скажи этим уродам чтобы переоделись, а то их тут сейчас разорвут к е...ням" ))
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2008, 15:41 #735227   #165
Baltazor
 
Аватар для Baltazor
Типово Відповідь: Формула-1

Глок тепер буде боятись вийти на вулицю))))
Baltazor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2008, 11:50 #735911   #166
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Формула-1

Гран-при Бразилии: комментарии после гонки

Тимо Глок (6 место): "Я был на шинах для сухого асфальта, когда дождь усилился и на последнем круге едва удерживал машину на трассе. Я боролся, как мог, но буквально перед финишем проиграл две позиции. Финиш в шестёрке - хороший результат, ведь весь уик-энд я боролся с машиной, но я немного разочарован - сегодня был шанс финишировать четвертым. Закончился мой первый сезон в Toyota, в целом я всем доволен. В начале чемпионата возникли некоторые проблемы, но команда доработала машину, я прибавил, и после Хоккенхайма всё получалось - я заработал больше двадцати очков, выполнив поставленную на сезон задачу, финишировал на подиуме, теперь нужно добиться ещё большего прогресса в 2009-м".
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2008, 12:15 #735935   #167
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Формула-1

Всьо, закрили тему, Глок мудак, хай не п***дить шо він на сухих шинах був. Він пропустив ледь не на останньому повороті, нема шо на шини зпихати.
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2008, 12:18 #735939   #168
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від VetalR Переглянути допис
Всьо, закрили тему, Глок мудак, хай не п***дить шо він на сухих шинах був. Він пропустив ледь не на останньому повороті, нема шо на шини зпихати.
а ти в курсі шо він їхав не повільніше на тому колі ніж труллі на такій же машині і таких же шинах?
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2008, 16:57 #736246   #169
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
а ти в курсі шо він їхав не повільніше на тому колі ніж труллі на такій же машині і таких же шинах?
І шини на останньому кілометрі відмовили? Не смішно самому то?
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 08:31 #736828   #170
ColdMineR
 
Аватар для ColdMineR
Типово Відповідь: Формула-1

Да останній км він міг протягнути тіки так. Будь-який поважаючий себе пілот не втратив би шансу і 2 позиції. Підлість Маклорена вже не раз проявлялася, думаю і тут не без цього.
ColdMineR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 12:22 #737008   #171
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від VetalR Переглянути допис
І шини на останньому кілометрі відмовили? Не смішно самому то?
шини на останньому кілометрі відмовили - по моєму формулювання фрази саме смішне) може ти бачив дощовий гран прі бразилії в 2003 коли виграв Фізіко на кориті-Джордані? чи інші дощові гонки? коли посилюється дощ, а їдеш на сухій. то ліпше втратити 2 очка ніж витискати максимум, вилетіти і не мати взагалі ніц. в них була тактика доїду на сухій гумі. якби він перейшов на мокру резину - то він би тихо нормально їхав би позаду, він ризикнув і ризик спрацював... а то шо його встигли обігнати лише 2-є - думаю він і сам радий хоть такому розвитку подій
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 14:08 #737115   #172
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від Jack Daniels Переглянути допис
шини на останньому кілометрі відмовили - по моєму формулювання фрази саме смішне) може ти бачив дощовий гран прі бразилії в 2003 коли виграв Фізіко на кориті-Джордані? чи інші дощові гонки? коли посилюється дощ, а їдеш на сухій. то ліпше втратити 2 очка ніж витискати максимум, вилетіти і не мати взагалі ніц. в них була тактика доїду на сухій гумі. якби він перейшов на мокру резину - то він би тихо нормально їхав би позаду, він ризикнув і ризик спрацював... а то шо його встигли обігнати лише 2-є - думаю він і сам радий хоть такому розвитку подій
Дощ почався швидше, до того він же якось вижимав?
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 15:02 #737163   #173
Jack Daniels
 
Аватар для Jack Daniels
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від VetalR Переглянути допис
Дощ почався швидше, до того він же якось вижимав?
в дощ температура сліків знижується, мож вона якраз тоді дойшла до критичної межі коли їх ефективнічть рівна 0, трасса остаточно намокла...
він ж не взяв не встав собі збоку і не чекав на мавпу, шо доказується і тим що йшов він в темпі другого слікодурня Ярно Труллі)
пе.се. вибачаюся шо писав сліки просто в лом писати шини для сухої їзди
Jack Daniels зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2008, 16:16 #737235   #174
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Формула-1

Всьо, надоїло, думай як хочеш, я іду таблєтки жерти
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2008, 11:49 #747121   #175
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Формула-1

В Формулу-1 с чемпионата-2009 хотят ввести Олимпийскую систему медалей

Берни Экклстоун уверен, что его идея отказаться от очковой системы в Формуле-1 и заменить ее золотыми, серебряными и бронзовыми медалями вступит в силу уже в сезоне-2009. На его взгляд, такая система позволит избежать ситуаций, подобных Гран-при Бразилии, когда Льюису Хэмилтону достаточно было занять лишь пятое место, чтобы стать чемпионом мира.

«ФИА и все команды поддерживают идею, и она будет реализована. Вся суть состоит в том, что когда парни приедут в Мельбурн, они захотят его покинуть с золотой медалью, а не с десятью, восьмью или шестью очками», – считает Экклстоун.

Предполагается, что в Кубке конструкторов команды будут по-прежнему получать очки за свои достижения.

Согласно системе медалей чемпионом мира 2008 года становится Фелипе Масса, на счету которого шесть побед против пяти у Льюиса Хэмилтона.

По материалам: Спорт сегодня
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2008, 12:10 #747134   #176
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від DEAD2008 Переглянути допис
В Формулу-1 с чемпионата-2009 хотят ввести Олимпийскую систему медалей

Берни Экклстоун уверен, что его идея отказаться от очковой системы в Формуле-1 и заменить ее золотыми, серебряными и бронзовыми медалями вступит в силу уже в сезоне-2009. На его взгляд, такая система позволит избежать ситуаций, подобных Гран-при Бразилии, когда Льюису Хэмилтону достаточно было занять лишь пятое место, чтобы стать чемпионом мира.

«ФИА и все команды поддерживают идею, и она будет реализована. Вся суть состоит в том, что когда парни приедут в Мельбурн, они захотят его покинуть с золотой медалью, а не с десятью, восьмью или шестью очками», – считает Экклстоун.

Предполагается, что в Кубке конструкторов команды будут по-прежнему получать очки за свои достижения.

Согласно системе медалей чемпионом мира 2008 года становится Фелипе Масса, на счету которого шесть побед против пяти у Льюиса Хэмилтона.

По материалам: Спорт сегодня
Фігня то всьо! Все залишиться так як ібуло.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.11.2008, 09:13 #748742   #177
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від DEAD2008 Переглянути допис
В Формулу-1 с чемпионата-2009 хотят ввести Олимпийскую систему медалей

Берни Экклстоун уверен, что его идея отказаться от очковой системы в Формуле-1 и заменить ее золотыми, серебряными и бронзовыми медалями вступит в силу уже в сезоне-2009. На его взгляд, такая система позволит избежать ситуаций, подобных Гран-при Бразилии, когда Льюису Хэмилтону достаточно было занять лишь пятое место, чтобы стать чемпионом мира.

«ФИА и все команды поддерживают идею, и она будет реализована. Вся суть состоит в том, что когда парни приедут в Мельбурн, они захотят его покинуть с золотой медалью, а не с десятью, восьмью или шестью очками», – считает Экклстоун.

Предполагается, что в Кубке конструкторов команды будут по-прежнему получать очки за свои достижения.

Согласно системе медалей чемпионом мира 2008 года становится Фелипе Масса, на счету которого шесть побед против пяти у Льюиса Хэмилтона.

По материалам: Спорт сегодня

я тільки ЗА таку систему підрахунку
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2008, 16:35 #754366   #178
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Формула-1

Монтойя расстался с Формулой-1 навсегда


Хуан Пабло Монтойя в очередной раз заявил, что не собирается возвращаться в Формулу-1. Колумбиец покинул чемпионат в середине 2006 года и сейчас выступает в американской серии NASCAR.


Хуан-Пабло Монтойя: “Меня не интересует возвращение в Формулу-1. Я очень счастлив в Америке, здесь моя семья. Даже если McLaren и Ferrari позовут меня, я откажусь от предложения. За последние пару лет было несколько предложений. Но я ответил отказом”.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2008, 10:17 #757516   #179
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
Монтойя расстался с Формулой-1 навсегда


Хуан Пабло Монтойя в очередной раз заявил, что не собирается возвращаться в Формулу-1. Колумбиец покинул чемпионат в середине 2006 года и сейчас выступает в американской серии NASCAR.


Хуан-Пабло Монтойя: “Меня не интересует возвращение в Формулу-1. Я очень счастлив в Америке, здесь моя семья. Даже если McLaren и Ferrari позовут меня, я откажусь от предложения. За последние пару лет было несколько предложений. Но я ответил отказом”.
Щось я не думаю, що Монтою дуже чекають в формулі, там без нього величезна кількість талановитих молодих пілотів!
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2008, 10:23 #757520   #180
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Формула-1

Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
я тільки ЗА таку систему підрахунку
Еклстоун старий дурак і його система дурна. А що робити командам які не змагаються за 1.2.3 місце? як ділити позиції? Раніше було 10 6 4 - також важливою була фактично перемова а не подіум, він сам запропонував її зняти, щоб гонщики боролись, і грала роль стабільність а не кількість перемог, тепер знову навпаки хоче?
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
автоперегони, формула 1



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:24.