Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Воля» (Odeko-Dilines)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.05.2010, 12:18 #1336466   #81
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

це не ведмежа послуга а технічна особливість надання послуги і один з базових принципів побудови мережі провайдера
Frutik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 12:26 #1336471   #82
Manijak
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
З Ділайнсом існує наступна проблема. Недавно в мене перевстановлювали вінду на компі, то прийшлось кабель переключити тимчасово до іншого системного блоку. Інтернет перестав йти. То було в суботу. В понеділок телефоную до них, а мені дівчина відповідає, що мовляв відкрийте інший браузер, бо в мене була запущена Опера. Поки я пішла до компа і зайшла в інший браузер, вона зняла блокіровку. Тобто звалила проблему на браузер. Так я покористувалась тиждень. Коли принесли мій комп. з ремонту через тиждень, підключити його до інтернету знову не вдалось, бо була субота. В понеділок телефоную. Телефон уже підняв хлопець. Цей хоч не брехав. Сказав, що у них привязка іде до мережевої карти, яка стоїть на компі, щоб хтось інший, знаючи мої налаштування не зміг підключитись. Але я тепер не можу встановити внутрішньоквартирну мережу на два компи. Вчора був у мене системщик і нічого не зміг зробити. Видно, вони заблокували мій старенький комп., який стояв тимчасово на кабелі ;(. Ця їхня ведмежа послуга мені дуже не сподобалась. Адже я плачу за певний пакет, то яка їм різниця з якого компа я підєднуюсь. Зробила висновок, що потрібно міняти провайдера.
Хоча я негативно ставлюся до Ділайнса, але наразі з вами не погоджуся. А що дасть переключитися до іншого провайдера? Вам всерівно потрібно або роутер купувати або робити з одного зі своїх компютерів роутер. Інакше всерівно не будуть 2 компютери в мережі одночасно працювати куди б не підключилися.

А привязка до мережевої це хороше рішення, бо по маку можна надавати автоматично налаштування і людині після зміни О.С. не потрібно вводити якісь налаштування. Вроді Ділайнс чомусь цього не робить. Принаймні колись налаштування вводилися вручну.

Порада купити дешевий роутер і розкинути нет на 2 компютери.
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 15:03 #1336614   #83
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Недавно в мене перевстановлювали вінду на компі, то прийшлось кабель переключити тимчасово до іншого системного блоку. Інтернет перестав йти.
Якщо ви поставили не коректно питання то отримали і не коректну відповідь. Потрібно говорити що ви поміняли обладнання, комп, мережеву і т.д, а не говорити "о був інтернет і пропав, незнаю шо сі стало" Звоните і кажете "помінявся комп" і все, всім всьо понятно, нашо ті коломийки...
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
То було в суботу
В суботу до обіду працюють диспетчери...
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
В понеділок телефоную до них, а мені дівчина відповідає, що мовляв відкрийте інший браузер, бо в мене була запущена Опера.
А нема чого відкривати оперу, тре користуватись Експлорером... він надійний... це стандартна провірка, яку ві могли зробити самі, але вам це нашо впало, бо краще позвонити до провайдера, тут знову навязується не коректно поставлене питання.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Поки я пішла до компа і зайшла в інший браузер, вона зняла блокіровку.
Це називається привязка по мак адресу, щоб це не повторилось читайте мою першу цитату.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Тобто звалила проблему на браузер.
Звалити можна коня чи кобилу, або лося в лісі, це не проблема, це проста перевірка.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Так я покористувалась тиждень.
Ну тут вже не проблема провайдера.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Коли принесли мій комп. з ремонту через тиждень, підключити його до інтернету знову не вдалось, бо була субота.
Хто вам винен що комп вам принесли після обіду, пишіть скаргу в сервісний центр.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
В понеділок телефоную. Телефон уже підняв хлопець. Цей хоч не брехав. Сказав, що у них привязка іде до мережевої карти, яка стоїть на компі, щоб хтось інший, знаючи мої налаштування не зміг підключитись.
Бреше пес в буді. Вам сказали дійсно правду.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Але я тепер не можу встановити внутрішньоквартирну мережу на два компи.
Згідно вашого договору з провайдером ви не маєте права підключати додаткові прилади між компютером та кінцевою лінією яка заходить до абонента, тобто це вже не проблеми провайдера.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Вчора був у мене системщик і нічого не зміг зробити.
Крутий ваш системщик, якщо він не зміг зрозуміти дану проблему, або ж таки ви йому не коректно поставили свою суть проблемим, тому він не зміг її вирішити.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Ця їхня ведмежа послуга мені дуже не сподобалась.
Вам цю послугу "предоставляют безвоздмезно" якщо б її не було, то ви би плювали собі на бороду, і казали який провайдер поганий, бо у вас тирять нет.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Адже я плачу за певний пакет, то яка їм різниця з якого компа я підєднуюсь.
Різниці ніякої, вам просто треба позвонити і сказати що ви змінили компютер, ця послуга безкоштовна.

Ну і на кінець.
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
Зробила висновок, що потрібно міняти провайдера.
Якщо вам від цього стане легше на душі, то офіс знаходиться на Довженка 19 приймають заяви з 9:00 до 17:00.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Ольвія (04.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 16:10 #1336717   #84
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

Не потрібно з цього робити проблему, просто потрібно зв"язатись з ними і пояснити ситуацію
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 17:46 #1336841   #85
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
З Ділайнсом існує наступна проблема. Недавно в мене перевстановлювали вінду на компі, то прийшлось кабель переключити тимчасово до іншого системного блоку. Інтернет перестав йти. То було в суботу. В понеділок телефоную до них, а мені дівчина відповідає, що мовляв відкрийте інший браузер, бо в мене була запущена Опера. Поки я пішла до компа і зайшла в інший браузер, вона зняла блокіровку. Тобто звалила проблему на браузер. Так я покористувалась тиждень. Коли принесли мій комп. з ремонту через тиждень, підключити його до інтернету знову не вдалось, бо була субота. В понеділок телефоную. Телефон уже підняв хлопець. Цей хоч не брехав. Сказав, що у них привязка іде до мережевої карти, яка стоїть на компі, щоб хтось інший, знаючи мої налаштування не зміг підключитись. Але я тепер не можу встановити внутрішньоквартирну мережу на два компи. Вчора був у мене системщик і нічого не зміг зробити. Видно, вони заблокували мій старенький комп., який стояв тимчасово на кабелі ;(. Ця їхня ведмежа послуга мені дуже не сподобалась. Адже я плачу за певний пакет, то яка їм різниця з якого компа я підєднуюсь. Зробила висновок, що потрібно міняти провайдера.
Сімшний у вас сстемщик, за стільки років міг би й вивчити, що більшість провайдерів юзають привязку до маку і просто його склонувати. Ви не праві, просто вам не було кому це спокійно пояснити.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Що саме цікавить які вулиці в цьому районі покриті?
В пп написав.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 17:46 #1336843   #86
v_demyak
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

Роутер не обов'язково ставити, хватить і свіча, у мене на бітері свіч і 3 пристрої, все норм, ніц не доплачую
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 18:43 #1336920   #87
Manijak
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

Цитата
Допис від v_demyak Переглянути допис
Роутер не обов'язково ставити, хватить і свіча, у мене на бітері свіч і 3 пристрої, все норм, ніц не доплачую
Щось мало віриться що в них настільки все плоско. Так можна поставити свіча в підїзді і взяти пакет за 200 грн. на шару і плювати на бороду. Навіть пристроїв додаткових не потрібно. Дивно.

Хотів би взнати думку в Фрутіка на рахунок цього. Чи справді в бітера можна обійтися одним свічом щоб розкинути нет на багато компютерів?
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 02:31 #1337447   #88
SharpKnife
 
Аватар для SharpKnife
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Якщо ви поставили не коректно питання то отримали і не коректну відповідь. Потрібно говорити що ви поміняли обладнання, комп, мережеву і т.д, а не говорити "о був інтернет і пропав, незнаю шо сі стало" Звоните і кажете "помінявся комп" і все, всім всьо понятно, нашо ті коломийки...
Саме і було сказано про заміну системного блоку.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
В суботу до обіду працюють диспетчери...
Дивно, але кілька разів дзвонили і в суботу, то трубки ніхто не піднімав.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
А нема чого відкривати оперу, тре користуватись Експлорером... він надійний... це стандартна провірка, яку ві могли зробити самі, але вам це нашо впало, бо краще позвонити до провайдера, тут знову навязується не коректно поставлене питання.
Провіряла і через експлорер і мозілою перед дзвінком до диспетчера.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Це називається привязка по мак адресу, щоб це не повторилось читайте мою першу цитату.
Дякую, що сказали як називається. Тепер уже запамятаю.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Звалити можна коня чи кобилу, або лося в лісі, це не проблема, це проста перевірка...
Бреше пес в буді. Вам сказали дійсно правду.
Можливо й перевірка, тільки невідомо чого. Після неї і опера запустилась і Експлорер.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Згідно вашого договору з провайдером ви не маєте права підключати додаткові прилади між компютером та кінцевою лінією яка заходить до абонента, тобто це вже не проблеми провайдера.
Я зрозуміла, що мак адрес другого компа заблоковано, але це мій комп і плочу я за безлім, просто в квартирі є два користувачі, кожен з яких працює на своєму компі, іноді одночасно. І навіть у цьому випадку швидкість репедачі файлів ділиться пополам. Тож я все оплачую.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Крутий ваш системщик, якщо він не зміг зрозуміти дану проблему, або ж таки ви йому не коректно поставили свою суть проблемим, тому він не зміг її вирішити.
Він теж зрозумів, що мак адресу заблоковано.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Вам цю послугу "предоставляют безвоздмезно" якщо б її не було, то ви би плювали собі на бороду, і казали який провайдер поганий, бо у вас тирять нет.
В мене його не стирять, бо безлім, крім того щоб тирити треба мати ще й кабель і знати мої налаштування.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Різниці ніякої, вам просто треба позвонити і сказати що ви змінили компютер, ця послуга безкоштовна.
Тепер я вже це знаю.

Цитата:
Допис від Kyzmi4ok Переглянути допис
Якщо вам від цього стане легше на душі, то офіс знаходиться на Довженка 19 приймають заяви з 9:00 до 17:00.
Дякую, адресу я знаю.

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Сімшний у вас сстемщик, за стільки років міг би й вивчити, що більшість провайдерів юзають привязку до маку і просто його склонувати. Ви не праві, просто вам не було кому це спокійно пояснити.
Можливо він цього не врахував. Але мак уже заблокований.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Хоча я негативно ставлюся до Ділайнса, але наразі з вами не погоджуся. А що дасть переключитися до іншого провайдера? Вам всерівно потрібно або роутер купувати або робити з одного зі своїх компютерів роутер. Інакше всерівно не будуть 2 компютери в мережі одночасно працювати куди б не підключилися.

А привязка до мережевої це хороше рішення, бо по маку можна надавати автоматично налаштування і людині після зміни О.С. не потрібно вводити якісь налаштування. Вроді Ділайнс чомусь цього не робить. Принаймні колись налаштування вводилися вручну.

Порада купити дешевий роутер і розкинути нет на 2 компютери.
Роутер у них також уже не проходить.

Востаннє редагував SharpKnife: 18.05.2010 о 02:31. Причина: Пізніше додано
SharpKnife зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 06:29 #1337472   #89
v_demyak
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Щось мало віриться що в них настільки все плоско. Так можна поставити свіча в підїзді і взяти пакет за 200 грн. на шару і плювати на бороду. Навіть пристроїв додаткових не потрібно. Дивно.

Хотів би взнати думку в Фрутіка на рахунок цього. Чи справді в бітера можна обійтися одним свічом щоб розкинути нет на багато компютерів?
Уже більше року можна розкидати інтернет на пристрої в межах _своєї_ квартири, ось так все плоско
v_demyak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 09:26 #1337641   #90
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Ділайнс збільшив швидкість???

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
Хотів би взнати думку в Фрутіка на рахунок цього. Чи справді в бітера можна обійтися одним свічом щоб розкинути нет на багато компютерів?
Це в гілці "Все про БіттерНет" можеш взнати.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
В мене його не стирять, бо безлім, крім того щоб тирити треба мати ще й кабель і знати мої налаштування.
Краще я промовчу про то, як воно робиться... а тирити його в вас ніхто і не буде, просто зможуть на халяву користуватись, так сказать "за ваші бабоси", кабель то не проблема, на базарі його валом...
П.С але це в тому випадку, коли в провайдера не буде привязки по маку, що на даний момент це не можливо, бо в кожного є така система захисту.

Востаннє редагував Kyzmi4ok: 18.05.2010 о 09:26. Причина: Пізніше додано
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 13:15 #1337937   #91
Maxzzz
 
Аватар для Maxzzz
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

теж Home 4....

Maxzzz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 23:43 #1338778   #92
TitaNko
 
Аватар для TitaNko
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines


Home 4 стоїть...
TitaNko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2010, 18:34 #1339711   #93
Manijak
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

SharpKnife - ні ви ні ваш так званий системщик не розбираєтеся в даному питанні.
1. Мак адреси не блокуються в принципі. Робиться привязка до однієї конкретної адреси.
2. Роутер ще й як можливо поставити. Жодна система захисту провайдера не може заборонити встановити роутер і налаштувати на ньому інтернет на 2 компютери.
3. Ви не маєте права розкидати інтернет на багато компютерів згідно договору. Бо пакет розрахований на один компютер. А на багато компютерів існують комерційні пакети. Це умова за якою працють усі провайдери світу.
Бо чим більше ви підключаєте компютерів на один пакет, тим більше зростає нагрузка на канал.
Домашні пакети не передбачають купівлі каналу з яким ви маєте право робити що хотіти, бо за такі гроші це не реально зробити.

І до тих хто пише, що привязка по маку - це систем а захисту. Називається захист від дурака.
Manijak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.05.2010, 18:25 #1341029   #94
DezDemon
 
Аватар для DezDemon
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Я простий користувач, але без проблем клонував мак на свій роутер, і спокійно роздаю вайфай по квартирі, + стаціонарний пк через кабель. ))) так шо юзайте гугл....і метод тику. Ділінес провайдер супер, пінги по Україні відмінні.
DezDemon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2010, 18:50 #1354750   #95
SharpKnife
 
Аватар для SharpKnife
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Куди подівся Ділайнс? Сьогодні після обіду як зникло зєднання на БАМі, то й досі нема ;((. Телефонувала протягом години з 16.00, то там весь час зайнято. Люди зібрались на Куліша уже коло 17.00, щоб вияснити що сталося, то там уже зачинено. І так завжди, коли якісь проблеми, то у них телефон постійно зайнятий. Так обурені люди і розійшлися. Прийшлось іти проситись до знайомих. У них Укртелеком. Там хоч нормальна круглодобова підтримка клієнтів і інтернет на сутки не зникає.
SharpKnife зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2010, 22:03 #1354941   #96
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

То то я дивлюся на алясці в контр-страйку тільки з нашого району грають люди (ІР 10.50.хх) і не ділайнс. Причини невідомі. Може на період екзаменів вирішили дати дітям повчитися, а не вконтактах сидіти.
orka13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.06.2010, 22:47 #1354997   #97
domendh
 
Аватар для domendh
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Мені друг казав що в них щось з обладнанням.
domendh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 03:32 #1355093   #98
SharpKnife
 
Аватар для SharpKnife
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Інтернету не було 12 годин . Зявився лише біля 4 ночі.
SharpKnife зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 08:53 #1355211   #99
Kyzmi4ok
Don't worry!
 
Аватар для Kyzmi4ok
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Була проблема на головному обладнанні, адміни працювали пів ночі щоб це зробити, зявився
Цитата:
Допис від SharpKnife Переглянути допис
лише біля 4 ночі.
Kyzmi4ok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.06.2010, 09:41 #1355278   #100
mrLoggins
Типово Відповідь: Все про інтернет Dilines

Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
SharpKnife2. Роутер ще й як можливо поставити. Жодна система захисту провайдера не може заборонити встановити роутер і налаштувати на ньому інтернет на 2 компютери.
може - для цього робиться аналіз пакетів
Цитата
Допис від Manijak Переглянути допис
SharpKnife3. Ви не маєте права розкидати інтернет на багато компютерів згідно договору. Бо пакет розрахований на один компютер. А на багато компютерів існують комерційні пакети. Це умова за якою працють усі провайдери світу. Бо чим більше ви підключаєте компютерів на один пакет, тим більше зростає нагрузка на канал.Домашні пакети не передбачають купівлі каналу з яким ви маєте право робити що хотіти, бо за такі гроші це не реально зробити.
а це незрозуміло - якщо пакет безлімітний, то маю право використовувати всю ширину каналу. це скоріше актуально для пакетів з лімітом трафіку.
mrLoggins зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:18.