Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > software / програми / драйвери

software / програми / драйвери Корисні програми, драйвери, глюки, баги, налаштування...


Настройка адаптера беспроводной сети.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.01.2021, 17:29 #2786888   #1
Avanko
 
Аватар для Avanko
Post Настройка адаптера беспроводной сети.

Не можу знайти в настройках задання макс. швидкості безпровідного з'єднання. Може хтось поможе


Цього щось замало.
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2021, 20:33 #2787388   #2
matveev
Учасник
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Яку мету переслідуєте? Як що дивитесь у налаштуваннях картки то там можно перемикнути між стандартами G,N або ж ще щось може бути N у два канали самий швідкисний. Також швидкість можливо получшити завдяки вибіру трансляції канала на роутері
matveev зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2021, 14:24 #2787475   #3
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата:
Допис від Avanko Переглянути допис
Не можу знайти в настройках задання макс. швидкості безпровідного з'єднання. Може хтось поможе


Цього щось замало.
так у вас і сигнал не максимальний, відповідно і швидкість така
тут проблема швидше за все у ТП-лінку злощасному
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (02.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2021, 15:25 #2787481   #4
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
так у вас і сигнал не максимальний, відповідно і швидкість така
тут проблема швидше за все у ТП-лінку злощасному
а які роутери зараз надають якісну шаидкість ? бо таке враження шо є тільки 2 фірми - тп лінк і д лінк )
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2021, 15:38 #2787482   #5
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата а які роутери зараз надають якісну шаидкість ? бо таке враження шо є тільки 2 фірми - тп лінк і д лінк )
Кінетіки нормальні (які від відомої фірми Zyxel). Асус непогані та і тіж ТП-Лінки але якщо брати по верхньому сегменту досить такі нічого но в порівняння, але їх стокова прошивка по функціоналу все одно уступає тим же Кінетікам де з заводу іде ОпенВРТ... ну і само собою Мікротіки, і Нетгіри ок.
Сяомі ще сиру прошивку мають, мав недавно заголобу з настройкою коли МАС адрес міняєш в настройках, а по факту він не змінюється
Роутер то ж не одноразовий станок, купляється як би на пару років, тим більше якщо квартира велика чи приватний будинок і багато пристроїв то варто вибрати щось покраще і бажано двохдіапазонний і з гігабітними портами.
Можна спробувати перешити ТП-Лінк на альтернативну прошивку типу DD-WRT або OpenWRT і ситуація зі стабільністю і можливо навіть швидкістю мала би трохи покращитися, але це не панацея і від китайської желізки за 350-500 грн не варто чекати мегашвидкостей і роботи без зависань
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Jen (14.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2021, 12:59 #2787605   #6
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Зараз рекомендував би Асуси, будь-які. Дорожчі, звичайно, потужніші будуть. Тут вже питання бюджету.

Начинка Мікротіків не відповідає ціні. Нетгір і навіть Лінксиси щось зіпсувались останнім часом...
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2021, 11:33 #2787690   #7
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Зараз рекомендував би Асуси, будь-які. Дорожчі, звичайно, потужніші будуть. Тут вже питання бюджету.

Начинка Мікротіків не відповідає ціні. Нетгір і навіть Лінксиси щось зіпсувались останнім часом...

Цитата Начинка Мікротіків не відповідає ціні.
а ти думаєш там діло лише в начинці ? )) Любий асус + опен-врт не зможе мати такого самого функціоналу як мікротік та і зараз дорогі роутери коштують майже так само як мікротік. Теж колись грався з мильничками проте потім дав собі спокій і купив мікротік.

Цитата Начинка Мікротіків не відповідає ціні.
те саме можна сказати і про Cisco проте їх не перестають використовувати як стабільне і хороше рішення.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2021, 12:27 #2787699   #8
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата:
Допис від Avanko Переглянути допис
Не можу знайти в настройках задання макс. швидкості безпровідного з'єднання. Може хтось поможе


Цього щось замало.
імхо швидкість мережі встановлюється по максимуму по замовчуванню

якщо мережа дає інетернет 50 мб\сек - а це в ідеалі, бо на практиці в РАЗИ нижче, а адаптер мережі 150 м\с то шо ти хочеш?

і напиши який в тебе адаптер
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (08.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2021, 14:03 #2787705   #9
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
а ти думаєш там діло лише в начинці ? )) Любий асус + опен-врт не зможе мати такого самого функціоналу як мікротік та і зараз дорогі роутери коштують майже так само як мікротік. Теж колись грався з мильничками проте потім дав собі спокій і купив мікротік.

те саме можна сказати і про Cisco проте їх не перестають використовувати як стабільне і хороше рішення.
Дорогі - це я маю на увазі категорію $150-200+. У Мікротіка бачу дві моделі, і ті напевно будуть слабші за конкурентів у тій ціновій категорії. Не може слабке залізо витримувати великі навантаження. Так, воно буде стабільно працювати з кількома вай-фай пристроями, але якщо почати вішати якесь відеоспостереження, 4К ТВ чи ігри, тоді починає тормозити, який би стабільний не був цей роутер.

Маю старентький Лінксис, якому вже років 15, і працює стабільно, якщо без великих навантажень. Змушений був докупити потужніший щоб тягнув більше пристроїв.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2021, 19:14 #2787721   #10
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
імхо швидкість мережі встановлюється по максимуму по замовчуванню

якщо мережа дає інетернет 50 мб\сек - а це в ідеалі, бо на практиці в РАЗИ нижче, а адаптер мережі 150 м\с то шо ти хочеш?

і напиши який в тебе адаптер
я просто привик шо в езернеті завжди писало 100 мбіт в сек, а тут цей показник коливається, я вже поняв шо це максимальна швидкість передачі даних в даний момент, а не максимальний ліміт.. так шо окей.. до колумбуса питань нема по швидкості з кабеля 9-11 мбайт.. може в стінах заліза багато ))) адаптер broadcom
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2021, 20:22 #2787725   #11
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата:
Допис від Avanko Переглянути допис
я просто привик шо в езернеті завжди писало 100 мбіт в сек, а тут цей показник коливається, я вже поняв шо це максимальна швидкість передачі даних в даний момент, а не максимальний ліміт.. так шо окей.. до колумбуса питань нема по швидкості з кабеля 9-11 мбайт.. може в стінах заліза багато ))) адаптер broadcom
я правильно зрозумыв шо адаптер інтегрований в ноуті ?
перепрошую, вже років 5 до вай-фая в себе не дивився
зара показує 72 м\с, але це швидкість зєднання з роутером, а не інтернету
а тих 100 мбіт\сек - стандартна швидкіть зєднання по кабелю вита пара езернет
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Avanko (08.02.2021)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2021, 21:36 #2787726   #12
Avanko
 
Аватар для Avanko
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
я правильно зрозумыв шо адаптер інтегрований в ноуті ?
перепрошую, вже років 5 до вай-фая в себе не дивився
зара показує 72 м\с, але це швидкість зєднання з роутером, а не інтернету
а тих 100 мбіт\сек - стандартна швидкіть зєднання по кабелю вита пара езернет
Так вшитий
Avanko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2021, 22:47 #2787728   #13
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

то вже оффтоп, але напишу за власний досвід
якось вже років 10 тому довелось мені коннектити ноут начальника з роутером.
проблема була в тому, шо тягнучи кабель напряму тре було робити дві дзюри в досить грубих стінах або тягти кабель через двірний отвір
на роутері була антена 5 децибел, я через подовжувач підключив якійсь нонейм вайфай адаптер с зовнішньою антеною, причому замінив стокову 2 дб на метр медного дроту
рік точно працювало, а потім я звільнився
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.02.2021, 20:25 #2787773   #14
matveev
Учасник
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Йому діватися нема куди тому і працює, залишається питання яка якість зїеднення у порівнянні із дротовим. Швидкість та стабільність швидкості можуть бути не релевантні, є дуже гарна программа на андроід із графіком шума на каналах вайфая, також у налаштуваннях модуля вайфай можно подивитися швидкість, або спідтестом
matveev зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2021, 11:23 #2787775   #15
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Настройка адаптера беспроводной сети.

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Дорогі - це я маю на увазі категорію $150-200+. У Мікротіка бачу дві моделі, і ті напевно будуть слабші за конкурентів у тій ціновій категорії. Не може слабке залізо витримувати великі навантаження. Так, воно буде стабільно працювати з кількома вай-фай пристроями, але якщо почати вішати якесь відеоспостереження, 4К ТВ чи ігри, тоді починає тормозити, який би стабільний не був цей роутер.

Маю старентький Лінксис, якому вже років 15, і працює стабільно, якщо без великих навантажень. Змушений був докупити потужніший щоб тягнув більше пристроїв.
ну для великих навантажень я поставив точку досутпу aruba якраз їх діло витримувати велике навантаження одночасно. (105-а можель тримає 50 одночасних клієнтів) . В мене вдома мікротік 65 у.о.Тягне 10 пристроїв по ві-фі без проблем так як 2 радіомодулі є. (брав на той момент не самі дешеві моделі.) за 150-200 я б зроюив так. точку доступу - 100 у.о. aruba 105 + мікротік і ше б здача залишилась і дав би собі спкоій.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:06.