Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Найкраща служба доставки
Нічний Експрес 13 9.22%
Нова пошта 102 72.34%
Автолюкс 21 14.89%
Сат 16 11.35%
Міст Експрес 13 9.22%
Делівері 10 7.09%
Ваш час 3 2.13%
Ін тайм 13 9.22%
Гюнсел 8 5.67%
Поштово-вантажний кур"єр 8 5.67%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 141. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Служби доставки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.08.2011, 08:52 #1725251   #1
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Служби доставки

не знайшов подібної теми, тому створюю тут.
рейтинг служб доставки. з плюсами/мінусами з власного досвіду.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2011, 09:06 #1725259   #2
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Служби доставки

Регулярно користуюсь послугами нової пошти та автолюксу, рідше - інтайм. Все ок. Особливих проблем не виникає, так як доставки не спішні, хлопці переважно справляються за 1-2 дня, в залежності від маршрутів. Якщо товар не габаритний, то проблем взагалі ніяких не виникало, інша справа палети з товаром Хоча загалом дуже навіть ок.
Інші кур"єри - не знаю, не користувався навіть
Minato зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2011, 21:28 #1726049   #3
kajan
 
Аватар для kajan
Типово Відповідь: Служби доставки

Користуюся Автолюксом.
Але раз проблемка була - сперли три палки словацької смачнющої ковбаси! Як раз друзям на Харків передавав, вони були трошки засмучені такою пропажею.
kajan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2011, 22:02 #1726072   #4
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Служби доставки

автолюкс в мене посідає одне з останніх місць в рейтингу - ставлення бидляцьке, обслуговування ніяке... єдина служба доставки, яка має перерву. телефон не беруть.
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
barvik777 (21.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2011, 22:13 #1726085   #5
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Служби доставки

нова пошта- пропадали пару раз запчастини ..
відправив литі диски,а приїхали штамповки... ужос!!
автолюкс- просто ну його на... довго розказувати
сат- проблем ніких не було,привітні люди.
гюнсел- також хороша контора
інтайм- хлопаки на складі хороші,пакують посилочку самі(звичайно не за дякую),бували деякі конфлікти ,але в загальному задоволений..
нічний експрес-черги чомусь завжди і непривітні люди.
євро експрес- проблем з ними ніяких не було
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2011, 22:26 #1726093   #6
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Служби доставки

У мене позитивні враження лише від САТу. По-перше хороший графік роботи з 9 (здається до 19 по будням), також працюють в суботу. Працюють без обіду (принаймі жодного разу на нього не потрапляв). При відправці зі Львова після обіду, вантаж на наступний день зранку о 9 вже є, а от на ІнТаймі чомусь до обіду розвантажують машину. Декілька разів бувало так що в мене або номеру не було або документів - вантаж віддавали бо мене вже запам'ятали (приходилось довго просити, але люди хороші!). Вантаж віддають практично миттєво, черги бувають рідко. Склад та місце оформлення знаходяться в одному приміщенні не потрібно хз куди ходити з тими папірцями. Єдиний недолік це місцезнаходження, але це кому куди потрібно їхати. Ще одне- коли викликаєте таксі то обов'язково наголошуйте щоб їхали на САТ бо на Лук'яновича 1 ще є житловий будинок, база чомусь їм це не завжди говорить і приходиться довго чекати.
ІнТайм. Назва абсолютно не відповідає реальності! Груз зі Львова везуть інколи декілька днів, вантаж розвантажують до обіду. Бувають досить великі черги.
Делівері. Досить нормальна кантора, мав лише одну не приємну розмову з людиною яка сидить на офісі- в п'ятницю о 17:45 приїхав до них (робочий день до 18:00) він стоїть на дворі курить. Прошу видати вантаж, каже - робочий день закінчився. Я йому пояснюю що є ще 15 хвилин, він ні в какую! Я і просив, потім вимагав, а та русомовна бидлота так і вантаж не видала! Ще викликає застереження те що під час видачі вантажу вони рідко вимагають номер накладної чи документи, одного разу я забрав вантаж просто назвавши фамілію! Так і хтось інший може забрати...
Нова Пошта. Дуже великі черги та тривала система отримання вантажу! Одного разу на мене чекало таксі і гривень 15 нарахувало простою!

Востаннє редагував pberit: 21.08.2011 о 22:33.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
DIC (22.08.2011), riznyk (22.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2011, 22:40 #1726101   #7
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Служби доставки

Тим шо користувався в Тернополі:
Автолюкс - напрягає обід як вище писали, приймають посилки до 17 чи 18 хоча працюють до 19:00 шо є трохи не зручно, ну і чи не найдорожча служба доставки з усіх існуючих. Але Автолюкс в мене завжди асоціювався з надійністю (навіть не знаю чого так).
Нічний експрес - дешева доставка, але колись економія мені коштувала добрих 1500 грн., так шо бажання з ними мати діло нема ніякого більше.
Нова пошта - зараз імхо найкраща служба доставки, плюси - низький тариф, післяоплата та зручне розташування (для тих то на Дружбі живе звісно).
Ін-Тайм - тарифи середні але все дуже довго, посилка може йти і 4 і 5 днів (при тому шо в інші перевізники як правило за 2 дні доставляють в будь яку точку України де є їхні офіси).
Міст Експрес - найменша кількість представнитств серед усіх, тарифи ніби середні. Ну і локальний такий тернопільський мінус - Гайова .
Поштово-вантажний кур`єр (аля представнитство Розетки) - швидко доставляють але графік роботи не зручний трохи.
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 09:25 #1726227   #8
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Служби доставки

Міст Еспрес давно не на гайовій
вони зара біля Епіцентру.
В цій службі напрягає повна відсутність комп"ютеризації вартість доставки питають по телефону...
якось через задницю зробили...
але їх машини їздять швидко. Раз була поломка, але у всіх вона була

Додано через 1 хвилину
Щодо Делівері: там справді російськомовний менеджер. це напрягає. знав би польську - говорив би з ним тільки польською.

Востаннє редагував riznyk: 22.08.2011 о 09:25. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 09:36 #1726239   #9
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Служби доставки

часто користуюсь Новою поштою - ттт, ніяких проблем
відправляла в 18 від нас в львів - до обіду вже була там
в Київ - так само, або на день більше (дивлячись, який склад)
зручно, що в центрі і дешева вартість доставки
з Автолюксом вічні проблеми, то черги, то товар не можуть знайти, в мене по трек номеру видає, що передача є - в них на складі нема
дуже дорого
знайомий забрав посилку не заплативши - це ж як можна так провтикати?
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 10:31 #1726284   #10
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Служби доставки

Якщо вантаж важкий варто звернути увагу на Делівері. По-моєму найдешевший перевізник. Якщо - терміновість - САТ: в 9-00 вантаж вже на складі. Всі голосують на Нову Пошту, а мені вона ніразу не подобається вічними великими чергами. Ін-тайм - ні разу не in time- вчасності -0. Гюнсел хороший відсутністю святкових днів.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 10:39 #1726291   #11
ALM
Активний учасник
 
Аватар для ALM
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від Big Brother Переглянути допис
Нова пошта - зараз імхо найкраща служба доставки, плюси - низький тариф, післяоплата та зручне розташування (для тих то на Дружбі живе звісно).
Ну чому ж тільки для тих хто на дружбі? Вже відкрився офіс №2.вул. руська 8 (це як стояти лицем до шостої школи,перший будинок зліва)
посилки до 10 кг.
ALM зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Big Brother (09.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 10:46 #1726296   #12
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: Служби доставки

Користуюсь майже всіма перевізниками. Сат - однозначно найкращий. Плюс були різні ситуації завжди находили компроміс, велика кількість вантажників. Автолюкса Плюс найширша мережа.Мінуса зажеріли
Нічний експрес- видача груза після 12 00(великий мінус). Вантажники культурніше себе ведуть ніш менеджери.
Євроекспрес- грузиться як наші маршрутки до останього. При конфліктній ситуації повиключав телефони. Дорога.
Гюнсел- Плюс гарне відношення до клієнта. Мінус немає чим грузити всьо руцями.
Ін-тайм- зовсім не інтайм.
Український експрес- Плюс ніколи черг. Мінус дорога.
DIC зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (22.08.2011), Romko_7 (23.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 12:14 #1726352   #13
WakS
Типово Відповідь: Служби доставки

САТ - нарікань немає, але при відправці перепитуйте своїх контрагентів, бо в Франківську та Луцьку їх контора знаходиться в не самому кращому місці.
Міст Експрес до недавна був в числі кращих, поки круто не підняли тарифи. Ще один мінус - не зручне розташування складу в Тернополі.
Делівері - на сьогодні найкращий: дійсно швидко та дешево.( що до російськомовних працівників, то, якщо не бикувати, вони швидко переходять на українську).

Зручно зробили в Мукачево: там всі основні перевізники знаходяться на одній базі.
WakS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 12:43 #1726379   #14
yge0607
Типово Відповідь: Служби доставки

Користуюсь зараз тільки САТ,і деколи Нова Пошта .Якщо шось відправляю за кордон то тільки Укр.почта.
Колись відправляв Нічним Експресом,потім відмовився( декілька разів несподобалась поведінка хлопаки який видає накладні на багаж+багато раз товар видавався не після 12.00, а аж після 14.00, постійні черги+ якщо зранку на 9.00 приїжаєш щоб відправити груз то чомусь нема на місті людини яка оформляє відправку ).
Автолюкс то дійсно зажирів,відмовися теж від нього.
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 13:13 #1726403   #15
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Служби доставки

а ще на нічному експресі менеджер подібний на саймона
давно хотів це сказати, просто теми підходящої не було
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 13:42 #1726419   #16
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Служби доставки

нова пошта! користувався часто і ніразу нічого не пропадало. перераховувати не буду... вище написали все))

ще користувався автолюксом, нічого не пропадало але сталення дісно якесь напряжне.

Ін-тайм в перший же раз неправельно записав мою фамілію і сумму меншу чим потрібно було. Коли повернулись гроші мені їх не хотіли віддавати тому що фамілія не та а я. (та і грошей менше чим треба було). І мені задались спочатку не дуже привітні.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 18:33 #1726608   #17
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Служби доставки

Я так бачу в опитуванні всі обирають ту службу доставки якою вони користувалися (і це звісно логічно), а люди які спробували різні служби як і я голосують за САТ! Найгірша мабуть ІнТайм...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (22.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 21:04 #1726713   #18
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Служби доставки

великий плюс нової пошти в тому, що вони першими здогадались відправляти смс при прибутті вантажу. дуже круто.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 21:43 #1726754   #19
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Служби доставки

А що то за "Ваш час"? Хоч хтось ним користувався?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.08.2011, 22:10 #1726775   #20
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А що то за "Ваш час"? Хоч хтось ним користувався?
я користувався... один раз віддали вантаж Резніченку
добре, шо той Резніченко був в "Ніагарі", що також знаходиться на Дружбі
то ми помінялись вантажем


ну і ше один нюанс: жителям дружби не бажано просити відправляти цією службою - вона знаходитсья в Галицькому ринку біля Подолян

Востаннє редагував riznyk: 23.08.2011 о 16:21.
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (22.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:53.